Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


143. csjuli (válaszként erre: 139. - Magicmag25)
2010. márc. 11. 20:53

Nem vagyok vegetáriánus, csak kicsit válogatós vagyok. Ismerem ezt a zselét, itt is lehet kapni a Lidlben. Majd egyszer kipróbálom.

Ma egész nap dolgom volt, sok mindent kellett intéznem, hulla fáradt vagyok, a futás kimaradt. Max 400 kalóriát ettem ma, mert nem volt időm rá. Most vacsizok egy kis túró+Bolerót.

Ti fogytatok valamit? Kilóban vagy méretben.

142. -Ada- (válaszként erre: 141. - Magicmag25)
2010. márc. 11. 17:59

Na ennek nagyon örülök! Ez nem is volt sok idő:-)

Én is úgy éreztem, mintha az utóbbi pár napban kicsit elengedtem volna magam, ezért mától én is szigorítottam a diétán! Te hogy csinálod?

Köszi a szénsavasról az infót, innentől kezdve még jobban kerülöm:-)

2010. márc. 11. 16:54
Nem jar erre senki ma,lanyok?Kepzeljetek, isteni finom salatat csinaltam!Nagyon jo lett az ontet!Mindent csokkentett zsirtartalmuval keszitettem.Matol kezdve tenyleg visszaveszem nullara a szenhidratokat.Az elmult par napban nem tudtam megallni,mert eleg magam alatt voltam.A parom miatt,hogy osszekaptunk es szunetet kert.Tegnap megbeszeltunk par dolgot es ugy nez ki,rendezodni fog a dolog kozottunk.Cska neki is meg nekem si idore van szuksegunk,amig rendezunk par dolgot a sajat eletunkben.Szoval ujra teljes erovel fogyokura!Ne adjatok fel, sikerulni fog!
140. magicmag25 (válaszként erre: 135. - -Ada-)
2010. márc. 11. 14:11

Szensavas...az az igazsag, biologiaszakos voltam anno, azt tanultuk,hogy a szensavat amikro lebontja a szervezet, cukkora sikerul nekilebontani elsodlegesen, es innentol kezdve rossz az egesz,mert olyan,mintha cukrot ettel volna meg.

Javitson ki valaki, ha nem igy van.

139. magicmag25 (válaszként erre: 137. - Csjuli)
2010. márc. 11. 14:10
Figyelj,megeszed a hust is, nem????Szerintem teljesen felesleges ilyenen aggodni, ez olyan minosegi termek, tisztitott,amitol semmibaja nem lesz az embernek, ha ettol felnel.Ha vegetarianus vagy, akkor bocsi.Ennem gondolkzoom ilyesmiken, csak maradjon mar valami illuzio!
138. magicmag25 (válaszként erre: 136. - Hellglory)
2010. márc. 11. 14:09
Igen, ilyesmi,csak mondjuk en poharkaba rakom,igy kirakbva eleg undorito,hehe, nem szeretem osszetorni,vagy keverni.Igen a zselatin allati csontbol kivont cucc egyebkent.
137. csjuli (válaszként erre: 129. - Magicmag25)
2010. márc. 10. 21:51

Ez a zselé nem cellulózból van? amit az állatok csontjaiból vonnak ki? Vagy ez valami mesterséges? Mert nekem is jó lenne ez a nasi, csak nem szívesen enném az állati csont kivonatot..:S

Hogy álltok a fogyival?

Nekem ez a 10. napom, 1 kg val vagyok könnyebb, vagyis 52 vagyok. Még 4-5 kiló mínusz kell.

Futás + diéta továbbra is, de már unom a kajákat, mindig ugyanazt eszem, valami változatosság kéne.

2010. márc. 10. 16:50
[link] Magicmag25 Erre gondoltál?
135. -Ada-
2010. márc. 10. 16:18

Köszi szépen Magicman25!


Már akartam kérdezni tőletek (vki biztos tudja) Szénsavasat nem jó inni ez tény, de miért nem? Csak azért mert puffaszt, vagy más oka is van? Most nem a cukros löttyökre gondolok, mert inkább a szénsavas ásványvízre.

134. magicmag25 (válaszként erre: 133. - -Ada-)
2010. márc. 9. 21:43
Szivesen, remelem talasz majd!En negy 2 decis poharba szoktam elosztani, hutobe egyejszakara es negy napra meg van a vacsoram.:)S megis azt gondolom,hogy eszem valamit.
133. -Ada- (válaszként erre: 132. - Magicmag25)
2010. márc. 9. 21:21
Oks. Köszönöm szépen! Hátha bejön:-) 66kalória tényleg nem sok:-) Sokszor én is ennék ezt-azt és akkor jól jönne:-)
132. magicmag25 (válaszként erre: 131. - -Ada-)
2010. márc. 9. 21:13
Szia,asszem 66 kaloria az eegsz cucc es vagy fel liter lesz avegen belole.Jo nagy adag.Az van rairva, hogy Jelly, es van narancsos,meg epres,de nekem a narancsos nem nagyon jott be, eleg iztelen.Probald megkeresni,lehet otthon is van.Lehet meg tescoba is,mert ott isszokott lenni.
131. -Ada-
2010. márc. 9. 21:05
Ez a zselé nem lehet rossz.... Mi a neve? utánanézek a Lidlben...
130. magicmag25 (válaszként erre: 129. - Magicmag25)
2010. márc. 9. 17:21
Vagy ez ilyen izesitett zsealtin?Gozom nincs hozza!
129. magicmag25 (válaszként erre: 126. - Diagonalt)
2010. márc. 9. 17:11
Na,ezt , hogy is magyarazzam el?Tudod, Jelly! Zsele, ilyen kis kockakban aruljak a LIDLben vettem en, itt Irorszagban is van Lidl, es cukormentes, a kockakat meg kissebbre darabolod, forro vizet ontesz ra, elolvadnak, hidegvizzel kipotolod, es lesz belole egy csomo. Olyan, mint a zselatin majdnem, csak izesitett, ugye. Nincs benne kaloria,csak minimalis,de megis olyan,mintha ennel valami finomat.Az illuzio megmarad.
128. magicmag25 (válaszként erre: 127. - Diagonalt)
2010. márc. 9. 17:09
Akkor szerencses alkat vagy, csak a terhesseg alatt szedted fel ezt asulyt, akkorszerintme majd szepen le is fog az menni. Csak figyelni kell tenyleg arra, hogy mit eszel.Nekem midnig bajom volt a sulyommal, tulsulyos kislany voltam midnig is, kozpeiskolaban kezdett el nagyon aggasztani a dolog.Ahogy lerettsegiztem, hatalmas onfegyelemmel, rengeteg mozgassal sikerult 37-40 kilotol megszabadulnom. Utrana sajnos tragikus hirtelenseggel elveszitettem a szuleimet es hirtelen felcsusszant 20 kilo ebbol a negyven leadottbol.Most ezt birkozom lefele.De nagyon nehez.Akkoriban meg jo par evvel ezelott valahogy a kitartasommal nem volt baj. Most mar van.:(
127. diagonalt (válaszként erre: 123. - Magicmag25)
2010. márc. 9. 14:48

Amúgy gyerek előtt 10 évig aktívan sportoltam(kézilabda, atlétika, kosárlabda, latin tánc),és soha nem volt gondom a súlyommal.Csokit ehettem kristálycukorral és akkor sem híztam el:D Így az edzésekkel is abszolút tisztában vagyok,h mit mikor mennyit szabad,és a saját állapotomat is jól tudom felmérni.Bár, tegnap a kondiban azért meglepet,h izommunkában szinte ott vagyok,ahol az atlétikát abbahagytam.

Utána jött fincsi masszázs és szauna:)


Aztán abbahagytam,és akkor sem jöttek a plusz kilók.Viszont mióta megbabásodtam, 2,5 éve, picit nem figyelek oda,és máris szökdelnek a kilók rám,pedig aktívan élek.Az,h én 12%os tejfölt vegyek vagy light joghurtot???Abonettet és puffasztott rizsszeletet rágcsáljak???Eddig nem fordult elő velem,de most nagyon muszály,mert a terhességgel feljött 30 kiló (!) és még mindig van rajtam 18.


Tegnap ráálltam egy mérlegre.kb 1 kilóval mutatott kevesebbet,mint egy hónapja,bár ugye csak egy hete fogyózom.

126. diagonalt (válaszként erre: 122. - Magicmag25)
2010. márc. 9. 14:42
Cukor mentes zselé?Az mi?
125. diagonalt (válaszként erre: 123. - Magicmag25)
2010. márc. 9. 14:41
Igen ettem előtte.Után volt részem némi edzőteremben és még 20 percnyi erős tekerésben szobakerékpáron,és azon nem szédültem.Tehát csak az a 20 percnyi helyben futás lehetett az oka.Barátnőm azt mondta,h ő mindig szédül amikor lejön a futópadról.Nem tudom miért.Tippek?
124. -Ada- (válaszként erre: 121. - Diagonalt)
2010. márc. 9. 10:23
Valahogy a futópaddal nem vagyok kibékülve... Nem tom miért, sokkal jobb kint a szabadban... És miért szédültél?
123. magicmag25 (válaszként erre: 121. - Diagonalt)
2010. márc. 8. 21:10
Miert szedultel ?Ettel elotte valamit?Fontos, hogy edzes elott bekapjunk valamit, hogy legyen energia!
122. magicmag25 (válaszként erre: 121. - Diagonalt)
2010. márc. 8. 21:08

Hello Lanyok!En is tamogatom a futast, szerintem a legjobb kardiovaszkularis edzes!Nagyon jo a szivnek, es jol fogyaszt!

En ma ugyan nem futottam, viszont vagy 3orat maszkaltam a varosban es kibirtam, hogyne csabuljak be valamelyik kavezoba enni!Most meg netezes kozben falatozom a cukormentes zselemet. Kezdem megszokni, hogy minden este ezt eszem vacsi helyett.Az illuzio meg van, hogy desszertezek...

121. diagonalt (válaszként erre: 119. - -Ada-)
2010. márc. 8. 20:54

Ma kipróbáltam egyet.20 percet futottam rajta,és amikor vége lett azt hittem összeesem.No nem a fáradtságtól,hanem szédültem.


Ha kijön végre a jó idő,akkor lehet célba veszem az árvízvédelmi töltést,és azon elrohangálok.:)

120. diagonalt (válaszként erre: 117. - Csjuli)
2010. márc. 8. 20:52
A csípőmre férne rá leginkább a formálás.A derekam karcsú lett a hordozástól.A szénhidrát szegény étrendet amúgy én is támogatom.Vasárnap én is "bűnöztem".A férjem rávett,hogy süssek pogácsát.Szerintetek?Ki lehet bírni,h ne egyél belőle?
119. -Ada- (válaszként erre: 115. - Magicmag25)
2010. márc. 8. 19:17

Nagyon jó látni ezt a pozitív gondolkodást! Így biztos sikerülni fog a 6 kg! Simán! Főleg ha lement a 10 is egy hónap alatt! De jó lenne most is így:-)

Amikor 2 évvel ezelőtt 19 kg-ot fogytam nagyon sokat számított a heti 3-4 futás kb 4-6 km ami fél óra volt. Előtte gyűlöltem futni, de akkor nagyon megszerettem. Most még nem futok, (időhiány 9 hónapos kislányom...) viszont van itthon futópadom, csak azon sokkal nehezebb futni. Vagy csak nekem nem megy?

118. csjuli (válaszként erre: 116. - Magicmag25)
2010. márc. 8. 11:19
Köszi !! Így látom én is. Jobb mint semmi. Most lefutom a 3 km-t , de azelőtt csak kisebb-nagyobb megszakításokkal. El akarom érni, hogy fél órát fussak folyamatosan, ennyi elég lesz.
117. csjuli (válaszként erre: 115. - Magicmag25)
2010. márc. 8. 11:16

Persze , hogy le lehet adni 6 kilót másfél hónap alatt !! 1 hét 1 kiló.

A futás tökéletesen formálja az alakot, főleg a derekat, nálam ez a legfontosabb. Meg a szénhidrátszegény étrend, csodákra képes , nagyon hamar látszik az eredmény.

116. magicmag25 (válaszként erre: 113. - Csjuli)
2010. márc. 7. 21:11
Csak igy tovabb,szerintem is jobb igy futni, megha meg is allsz kozben, mint sehogy sem!Nem adjuk fel!
115. magicmag25 (válaszként erre: 110. - -Ada-)
2010. márc. 7. 21:10

Orulok,hogy igylatod!En is remenykedem abban,hogy vissajon hozzam, s probalom pozitivabban latni a dolgokat!Igen, arra koncentralok,hogy kcisit leadjak magambol most. Odafigyelek nagyon, hogy mit eszem, es heti 3x megyek kocogni, es en is ugy csinalom, hogy futok es ha erzem,hogy leszakad a tudom, akkor csak atvaltok setara picit, vagy megallok nyujtani.Nalam nagyon jo a futas, a legjobban fogyaszt szerintem!


Nekem 6 kilo minusz most a cel, aprilis kozepet tuztem ki celul, le lehet vajon masfel ho alatt adni annyit? Szerintem igen, meg fenykoromban kepes voltam 10et isleadni egy honap alatt!!!!Most erre probalok koncentralni es nem azon abajogni, hogy visszajon-e a pasim hozzam, vagy sem....:(

114. csjuli
2010. márc. 7. 19:35

Ma reggel ettem egy kis sütit és már beképzeltem magamnak, hogy visszament a derekamra a háj. Haragudtam is magamra.

Tehát most szigorítok. Néha jót tesz egy kis süti a fogyiban, mert elszántabbá tesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook