Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül lenni fórum

Egyedül lenni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedül lenni

1 2 3 4 5 6 7
121. mizsu77
2012. okt. 9. 16:10
sziasztok!habár nagyon kevés derül ki a cikkíró valódi körülményeiről,szerintem 23 évesen azért nem csitri már,ha tanul,van biztosítása.a körülmények nem ideálisak,de nagyon bízom benne,hogy a szüleinek megváltozik a véleménye,és legalább ők támogatni fogják.amiért írok,tulajdonképp csak annyi:a legjobb barátnőm 4 hónapja szült.ugyanigy rövid ismeretség,"becsúszott",a fiú maga volt az álom egy ideig.mostanra eljutottam oda,hogy TISZTA SZÍVEMBŐL KIVÁNOM,rakja ki,nevelje inkább egyedül a kisfiút,mert pokol az élete mellette.az egyetlen pozitívum,amit fel tud hozni "mellette",hogy "lehetne rosszabb is.pl ha verne".a srác iszik,olyankor folyton a gyereket egrecíroztatja,nem ad haza egy fillért sem,pedig 7 napot dolgozik egy héten,a barátnőmet cseszegeti,hogy dolgozzon,és pl.mikor megkérte,hogy segítsen kitakarítani neki,azt mondta,neki erre nincs ideje,és takarítónőt hívatott.tudjátok inkább lenne "egyedül",kevés segítsége lenne,de nem menne tönkre,és a fia is kiegyensúlyozottabban nőne fel.kitartást kívánok a kismamának.
120. bd55e3f068 (válaszként erre: 119. - Mizsu77)
2012. okt. 9. 16:06

Ki hogy veti...

Én az ilyen esetekre nem tudom azt mondani, hogy szegény anya. Elvileg tudta, kinek szül.

Szia

119. mizsu77 (válaszként erre: 114. - Bd55e3f068)
2012. okt. 9. 16:02
már bocsánat,nem az én történetemről szeretnék vitázni,és minden bizonnyal elfogult is vagyok,hiszen tizensokéve a barátnőm,de mint említettem a hét napi munkájából egy fillért sem ad haza,de ott él velük.ja,nem említettem,hogy vett közben egy lakást MAGÁNAK,és mikor akart venni a bnőm a saját pénzéből egy szekrényt a fiának,azt mondta a kedves apa,hogy "neki sem volt szekrénye gyerekkorában".nem állítom,h a bnőm teljesen normális,hogy ezt tűri,még csak nem is szerelmes.de állítása szerint a gyerek érdekeit nézi,pedig a gyereknek nem egy agresszív,részeges apa az érdeke.üdv.
2012. okt. 9. 14:46
Van lanyom es fiaim is.Voltak felelmeim amikor a fiaim elkezdtek csajozni, tobbszor elmeseltem nekik mivel jar egy becsuszott terheseg.Kivert a viz ha arra gondoltam barmelyik fiam kesz tenyek ele allithatja valamelyik lany,nem gyoztem nekik hangsulyozni hogy vigyazzanak.Eddig megusztuk:-))) Nagyon nem szeretnek olyan unokat akit a fiam nem akarna, a szivem szakadna meg a gyerekert es a fiamert is.
2012. okt. 9. 14:30
Tobb szempontbol is erdekes ez a tortenet.Ugy erzem eleve onbizalom hianyos a lany.Azzal hogy 23 evesen gyereket akar nincs gond, de azzal hatalmas hogy pl semmi jovedelme, nem melozott meg, a szuleinek a velemenye eleg banto , deee azert oket is meglehet erteni nem azert tanitattak eddig a lanyukat hogy suli mellett semmi jovedelemmel meg egy babat is hozzon a hazhoz.Meg is mire fel szul?? Azert mert szereti majd??? Sajnos ma mar azok a sziklaszilardnak hitt hazzasagok is tonkre mennek ahol anyagibiztonsag es kolcsonos szeretet kozos dontes a gyerek valalas.A mai vilagban ahol a gyerekes noket nem is akarjak fel venni dolgozni de meg csak az elozo allasaban se vissza venni....meg is mire szamit??? Most oszinten talan kap valami gyerektartast es minimalis gyest ami valjuk be edes keves, az meg minden fele eggyeztetes a szulokkel hogy tudnanak e segiteni melle allnak e esetleg gondolom errol se volt szo. Barmilyen szep es aranyos egy baba, gondolkozni azert kellett volna elore, es most azt irja Egyedul lenni.......... majd csak lesz egyedu sajnos mert ennyi onertekelesi problemaval rossz anyagiakkal nagyon nagyon nehez lesz tarsat talalni.Hameg valaki azt hiszi eleg a szeretet a gyerek eltartasahoz az nem normalis, aki azzal peldalozodik sok sok no megoldotta mar hogy felnevelt gyereket gyerekeket az nincs tisztaba a mai helyzettel.Ugyan is 10 vagy 20 evvel ezelott volt munkahely es a fizetes melle esetleg a csaladipotlek es a apuka fizetesebol letiltott gyerektartas is ott volt, de ha most az apanak sincs munkaja vagy epp nem akar fizetni?? A velemenyem az itt az apukaval is jol ki lett cseszve olyan ferfinak szulni gyereket aki nem akarja ostobasag es ne jojjon mar nekem senki azzal hogy huzzon gumit ha nem akar gyereket, mert ketten voltak ott es a lany se vedekezett.A mai vilagban ha egy No nem akar szulni az nem is fog 100 felekeppen kivedheto az ilyesmi. Jol nezne ki a vilag ha minden sex utan potyognanak a gyerekek, a sex nem csak arra valo hogy gyerek legyen, normaliseknak ezt elore megtervezik es ami a lenyeg mind ketten akarjak!!!!
116. Zoa1 (válaszként erre: 115. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 13:25
hát gondolom, hogy nem ez tart vissza :-DDD
115. michelle.r (válaszként erre: 113. - Zoa1)
2012. okt. 9. 13:23
Nem ez tart vissza :o)). Ismerem a határaimat, kettőre vagyok kalibrálva :D.
114. bd55e3f068 (válaszként erre: 99. - Mizsu77)
2012. okt. 9. 13:23
Én nem vennék rá mérget, hogy egy ilyen kapcsolatban a nő egy gáncstalan angyal, a pasi meg maga az ördög. Heti 7 napot dolgozik a pasi, és emellé a gyesen lévő anyuka elvárja, hogy otthon takarítson is? Ilyenkor felmerül bennem, hogy talán mindegyiküknek lenne mit átgondolni együtt.
113. Zoa1 (válaszként erre: 110. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 13:23
ez ne tartson vissza :-)) attól még titokban tarthatod :-))
112. eab6abb0fa (válaszként erre: 110. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 13:21
:DD
111. eab6abb0fa (válaszként erre: 106. - Zoa1)
2012. okt. 9. 13:21

Hááát :DD

Most az egyszer eltekinthetünk a GÁZtól. :)

110. michelle.r (válaszként erre: 101. - Eab6abb0fa)
2012. okt. 9. 13:21

Na, ezért nem szülök még egyet. Nehogy ciki legyen hoxázni ;P

Miket beszélsz te itten össze-vissza? :DDDD

109. eab6abb0fa (válaszként erre: 104. - 34c48a3825)
2012. okt. 9. 13:20
Hát most megleptél, de legalább nem otthonról! :D
108. 34c48a3825 (válaszként erre: 107. - Zoa1)
2012. okt. 9. 13:19
:)
107. Zoa1 (válaszként erre: 104. - 34c48a3825)
2012. okt. 9. 13:18
én akkor is szoktam ám hoxázni ha itthon vannak a gyerekeim :-) ahogy gondolom te is :-)
106. Zoa1 (válaszként erre: 101. - Eab6abb0fa)
2012. okt. 9. 13:17
ne már..!! nekem annyi van és mégis itt hoxázok.., akkor most gáz vagyok?? :-)
105. eab6abb0fa (válaszként erre: 103. - 34c48a3825)
2012. okt. 9. 13:16
de kihagytad, hogy már "nem csitri" :))
104. 34c48a3825 (válaszként erre: 101. - Eab6abb0fa)
2012. okt. 9. 13:16

Nekem három gyerekem van és hoxázom :) Igaz, nem gyesmami vagyok és erkölcsi magaslat, hanem a munkahelyi ebédidőmet töltöm éppen.

Ha otthon ülnék, akkor én is a gyerekeimmel lennék inkább.

103. 34c48a3825 (válaszként erre: 99. - Mizsu77)
2012. okt. 9. 13:15

A körülmények NEM "nem ideálisak", hanem rosszak. A saját szülei, a gyerek nagyszülei kurvázzák le a terhes lányt, aki egy bedőlve egy link alaknak lett terhes akárhogyan, egy rövid kapcsolatból, önbizalma nincs, önértékelése nulla, munkaviszonya nulla, a gyerek apja nem kíváncsi a gyerekre.

Ez nem a nem ideális, azaz a kicsit kényelmetlen megfelelője.

102. eab6abb0fa (válaszként erre: 99. - Mizsu77)
2012. okt. 9. 13:15

Persze, hogy nem csitri ezért döntött egyedül a születendő gyerek, az apa és a nagyszülők sorsáról...

Ettől független én is csak jót kívánok neki.

101. eab6abb0fa (válaszként erre: 96. - Kotkoda28)
2012. okt. 9. 13:14

Megszólalt köztünk egy ŐSANYA! Aki mindenki felett áll emberileg és egyéb értelemben is...aki már megmondhatja, aki már beszólhat már mindenhez "joga van".


Megjegyzem, ha nekem, ha 3 gyerekem lenne, biztos nem itt hoxáznék, de mindegy.

100. 34c48a3825 (válaszként erre: 96. - Kotkoda28)
2012. okt. 9. 13:12

Tudom, csak neked van életed :) Aki ide ír egy perccel tovább, annak nincs :)


Eddig a vicc. Komolyan pedig tanulj meg OLVASNI. Sokat segítene az életeden. Élvezkedni más nyomorán?! Tényleg nehéz lehet úgy élni, hogy nem érted, amit olvasol, igaz, a funkcionális analfabetizmus manapság már orvosolható. Fárasztó munkával.

2012. okt. 9. 13:11
sziasztok!habár nagyon kevés derül ki a cikkíró valódi körülményeiről,szerintem 23 évesen azért nem csitri már,ha tanul,van biztosítása.a körülmények nem ideálisak,de nagyon bízom benne,hogy a szüleinek megváltozik a véleménye,és legalább ők támogatni fogják.amiért írok,tulajdonképp csak annyi:a legjobb barátnőm 4 hónapja szült.ugyanigy rövid ismeretség,"becsúszott",a fiú maga volt az álom egy ideig.mostanra eljutottam oda,hogy TISZTA SZÍVEMBŐL KIVÁNOM,rakja ki,nevelje inkább egyedül a kisfiút,mert pokol az élete mellette.az egyetlen pozitívum,amit fel tud hozni "mellette",hogy "lehetne rosszabb is.pl ha verne".a srác iszik,olyankor folyton a gyereket egrecíroztatja,nem ad haza egy fillért sem,pedig 7 napot dolgozik egy héten,a barátnőmet cseszegeti,hogy dolgozzon,és pl.mikor megkérte,hogy segítsen kitakarítani neki,azt mondta,neki erre nincs ideje,és takarítónőt hívatott.tudjátok inkább lenne "egyedül",kevés segítsége lenne,de nem menne tönkre,és a fia is kiegyensúlyozottabban nőne fel.kitartást kívánok a kismamának.
98. eab6abb0fa (válaszként erre: 59. - 55875e9863)
2012. okt. 9. 13:11

Hát az én ismeretségi körömben is van ilyen aki így szült, hogy rajta kívül szinte senki nem akarta.


Szívnak is most a nagyszülők, nevelhetik az unokát, panaszkodnak is. És nem heti 1 este nincs otthon a gyerekkel az anyja...

De nyilván ez Nálad vagy nagyon hasonló cikk írójánál nem így lesz, mert Ti 23 éves korotok ellenére, már nem akartok élni, bulizni, ilyesmi..mh mh.

97. michelle.r (válaszként erre: 81. - Kotkoda28)
2012. okt. 9. 13:10
Én biztosan nem, ha ez megnyugtat ;P A fiatal édesanyám mellett fiatal és szerelmes édesapám két éves házasságban várták, hogy végre megszülessek. Ne keverd a helyzeteket.
96. Kotkoda28 (válaszként erre: 94. - 34c48a3825)
2012. okt. 9. 13:09

Isten ments hagylak inkább élvezkedni más nyomorán!

Most mennem kell, élni a saját életem! Neked további jó kockulást.

2012. okt. 9. 13:04
Öt év biosztanulás és néhány "tehénabortusz" tapasztalatával mondtam amit mondtam. Lehet hogy a női lélekhez béna vagyok, de átkozott jó tanáraimk voltak biológiából. :)
94. 34c48a3825 (válaszként erre: 93. - Kotkoda28)
2012. okt. 9. 12:59
Amit az első hozzászólásodban tettél, az az volt. Folytatnád még? :))
93. Kotkoda28 (válaszként erre: 91. - 34c48a3825)
2012. okt. 9. 12:58
nem sipákoltam, majd ha azt fogom csinálni te lehetsz az első aki tudomást fog szerezni róla!
92. Zoa1 (válaszként erre: 88. - Ad6547aabf)
2012. okt. 9. 12:57

arról meg nem beszélve , hogy sokkal nagyobb felelőtlenség a semmire megszülni egy babát.., vagy éppenséggel csak azért megszülni egy babát amit nem is akar valaki, mert az a módi.., meg hogy ne legyenek "csontok" mint elvetetni.

Ha mindenki szülne agyba főbe, akkor nagyon sok hányatott sorsú gyerek/család lenne az éhenhalás küszöbén.., mondjuk van erre példa kis országunkban dögivel...khmm

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook