Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbántottam a szerelmem, ezért egyedül szeretne lenni. Visszakaphatom még? fórum

Megbántottam a szerelmem, ezért egyedül szeretne lenni. Visszakaphatom még? (beszélgetős fórum)


1 2
47. 03e8385f6c (válaszként erre: 44. - Ronka)
2011. szept. 2. 12:43

Sosem fog.Tapasztalatból mondom és ha nem kétszínűsködük akkor kijelenthetjük, hogy MI SEM BOCSÁTUNK MEG SOHA SENKINEK - ugye igazam van?


Majd Isten "megbocsát, az a mestersége"

(Heinrich Heine)

46. angelstar (válaszként erre: 3. - Sanyi83)
2011. szept. 1. 17:10
nekem is most nyilt ki igy a szemem, észrevettem magam.. most meg reménykedhetek hogy egyáltalán akar tiszta lappal nyitni igy.. :\
2011. szept. 1. 17:04
A hibáiból tanul az ember!..
44. ronka
2011. szept. 1. 16:26
ha igazán szeret akkor megbocsájt
43. 68cdf054fc (válaszként erre: 42. - Sanyi83)
2010. dec. 11. 16:33
remenykedni azt lehet:)Akkor most fogadd el hogy ezt akarja, lehet tenyleg ki akar probalni mas pasikat is, de ha szeret akkor visszafog menni , ha nem akkor nemszeret.a masik hogy kedveskedj meg minden de azert ne vidd tulzasba ne menj at kutyaba:)
2010. dec. 11. 15:55
Ahogy ígértem, írom a fejleményeket. Egyedül szeretne lenni és majd keres.. ez volt az utolsó üzi. kicsit megvilágosodtam énis. Szerintem tényleg besokalt.. tőlem is. Rájött h más faszikat is megkaphat ha akarja.. lehet konkrét is van neki bár ezt azért nem hiszem.. (Megérteném amúgy ezt is..) szóval most idő, nem keresem aztán ha úgy hozza az élet lesz valami, ha nem akkor nem bár már nem reménykedek :[[
41. trixi.... (válaszként erre: 40. - Sanyi83)
2010. dec. 9. 15:39
Lényeg hogy rájöttél.De ez nem mindenképp a te hibád.Ezt otthon kellett volna megtanulnod hogy hogy kell bánni egy nővel.Az én fiam még csak 14 éves de én már most beszéltem vele erről.
40. sanyi83 (válaszként erre: 39. - Trixi....)
2010. dec. 9. 15:32
Igazad van, jól látod mit gondoltam :[
39. trixi.... (válaszként erre: 26. - Joker Karakter)
2010. dec. 9. 13:54

Nem másik faj.Csak egy idő után megunják hogy ők mindent megtennének a másikért és a másik ezt kihasználva (mivel fölényben érzi magát mert valaki ennyire szereti)semmibe veszik az érzéseiket.

A lány túlságosan szerette.És ő meg készpénznek vette hogy ezért neki semmit sem kell tennie.

Szerintem sincs veszve a dolog csak pedálozzon most egy kicsit ő a lányért.

38. sanyi83 (válaszként erre: 37. - Dr.Barna)
2010. dec. 9. 13:10

Köszönöm. Énis azt látom a legjobb útnak ha tovább udvarlok. Hiszem, ha egy nő látja azt, hogy foglalkozik vele egy férfi, vágyik rá és szereti akkor egy ilyen "balgaságot" meg tud bocsájtani :) mégegyszer köszönöm mindekinek :) Természetessen bármi fejlemény van írom tovább..


Amúgy szerintem vannak más pozitív jelek is. Tegnap miután ide írtam még kétszer felhívott.. Elmondtam neki, hogy most már értem és érzem hogy milyen volt amikor várt rám mondjuk msnen és én minden mással foglalkoztam csak vele nem.. :[ Annyit kérdezett h "ugye, milyen rossz?".. nem mondta utánna h most már mind1 v késő.. csak ennyit. lehet h erre a "vallomásra" várt?


Amúgy most már úgy beszélünk telefonon h nincs ott más ember (elötte , amikor dühösebb volt rám akkor általában mindig volt ott valaki és jóval flegmábbann beszélt velem) mára rajzoltam neki egy rózsát telefonon azt mondta nagyon tetszett neki.. meg az élőben kapott rózsa is tetszik neki és nagyon vigyázz rájuk. Amikor meg élőben taliztunk akkor láttam a telefonján, hogy a háttérképe az én egyik rajzom :)


Ha egy nő el akar felejteni valakit akkor ilyeneket nem tenne nem? bíztassatok kérlek, hogy legyen erőm harcolni? (bár az lesz még...) :$ :D

2010. dec. 9. 10:17
De jó!!!!!! Látod, ezt írtam. Gesztusok, tánc, virág - ennyire sokat jelent egy nőnek! De utána se felejts el udvarolni! Most már sínen vagy!
2010. dec. 8. 21:02
Beszéltem vele ma este, megkérdeztem h neme bánta meg a tegnapit. azt mondta hazudna ha azt mondaná h megbánta de kicsit sok volt neki. Mondta h ne várjak rá majd rendbejön és akkor meglátjuk. bár azt is mondta h kicsit jobban van már. Mondta h nagyon szépek a virágok is amiket adtam neki.. nem tudom, ezek így rosszat jelentenek egy nőnél? Vagy folytassam az "udvarlást" és ez még javulni fog?:)
35. 68cdf054fc (válaszként erre: 33. - Sanyi83)
2010. dec. 8. 16:08
na, orulok hogy igy sikerult:) csak ugyesen:)
34. Csicsi25 (válaszként erre: 33. - Sanyi83)
2010. dec. 8. 15:12
Hú, de jó volt olvasni ezt! Most aztán embereld meg magad, ha tényleg szereted ezt a lányt és szeretnéd megtartani! Úgy látszik, jó ötlet volt a virág, máskor is adhatsz neki - csak úgy, figyelmességből.
2010. dec. 8. 11:15

Naszóval, ahogy írtátok többen is, megtettem amit meg kell. Találkoztam vele:) Bár ameddig igent mondott végigimádkoztam minden istennek, hogy így tegyen :) Sikerült ! Kicsit flegmán, de igent mondott ami kezdésnek is tökéletes volt.. Lementem hozzá, beszált a kocsiba aztán egyből megkért h menjünk el boltba:) Ekkor még semmiről nem beszélgettünk.. felvittük a cuccait aztán elmentünk kettesben egy nyugodt helyre. Itt elkezdtem mondani neki h mennyire sajnálom hogy ennyire megbántottam.. Azt mondta h teljessen mindegy mit mondok, ez már nem változik. Elcsesztük :[ Készültem két ajándékkal neki ezért megkérdeztem elötte h odaadhatom e.. de megkért rá, hogy ne :[ illetve régen adtam egy gyűrüt neki amit vissza akart adni de azt meg én nem akartam elfogadni.:[ elég reménytelennek tűnt itt már minden de azért megkérdeztem, és a jövőben lehetünk még együtt? azt mondta h lehetséges:) Na mondom magamban akkor most vagy soha:) Attól függetlenül h kért, ne adjak ajándékot odaadtam neki azokat amikkel készültem. Vettem kilenc szál rózsát amitől majdnem elájult, megh ennyi virágot soha senkitől nem kapott még :) még tőlem se:) Pár nappal ezelött mondta azt is, hogy nem is táncoltam vele soha sem és h ez neki mennyire fáj ezért fogtam a telefonom, youtube, kedvenc zenéje republik 67es úton és elbicsakló hangon megkérdeztem, táncolna-e velem:) kicsit gondolkodott aztán átölelt. Táncoltunk sírás közben a parkolóban és nagyon jó volt. Közben szorongatta a gyűrüt ezért megkértem, ennyi reménysugaram hadd maradjon, hogy rajta marad még.. azt mondta rendben. Közben elmondtam mennyire is értékes embert látok benne. Olyat aki őszintén és tiszta szívből tud szeretni.. elmondtam azt is megint, hogy nagyon szégyellek mindent amit tettem és h ilyen soha de soha többet nem lenne :[ minden nap megmutatnám neki, mennyire jó és fontos ember is ő nekem.. ezután újra bolt, ott bohóckodtunk és hozzám is bújt már:) meg a kezem is megfogta :) ezután a parkolóban is dumálgattunk.. elmondta, hogy nem akar zegen dolgozni hanem győrbe akar jönni. mondtam neki amint jönne abban a pillanatban szerzek neki munkát illetve albit nekünk. mondta rendben.. elmesélte, hogy ami után szakítottunk találkozgatott egy sráccal (1-2 napig) és h majdnem megcsalt de nem tette meg. Azt mondta azért tette ezt mert azt mondtam neki, mindenki pótolható :[ Elég gáz mondat, jah.. szégyellem is:[ de mondta, hogy aztán nem akarta megtenni.. miattam se. Ezután hazavittem, felvittük a cuccait majd lekisért még. Öleltük egymást, puszilgattuk. majd adott egy szájra puszit, aztán csókolóztunk és azt mondta ezután, hogy ez egy jó alap(kezdet) ahhoz h újra együtt legyünk:)


szóval most itt állunk. Időt szeretne, de talán egy kicsi oldódott benne

32. Sopianae (válaszként erre: 31. - 6f773a273c)
2010. dec. 7. 14:10
Gondolom csak kicsi biztatás kell neki.
31. 6f773a273c (válaszként erre: 1. - Sanyi83)
2010. dec. 7. 09:51

akkor ne itt irogass,hanem menj és könyörögj neki.vagy tedd jóvá,mert jól elcseszted.

sok szerencsét!

30. Sopianae (válaszként erre: 1. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 23:58

Esély mindig van és ne add fel. 2,5 év lehet sok volt neki és egy kis magányra vágyik akkor is, ha a kettőtök kapcsolata távkapcsolat volt.

Legyél vele türelmes és mutasd ki, hogy mit érzel iránta. Hódítsd meg ismét. Udvarolj neki, de ne legyél nagyon nyomulós.


Sok sikert!

2010. dec. 6. 18:41
Hívd fel, s érdeklődj hogyan érzi magát az új környezetben. Ajánld fel, ha bármilyen segítségre lenne szüksége, rád számíthat. És mond el neki nyugodtan, mennyire hiányzik, milyen jó hallani a hangját, ha találkozni nem is akar veled. Csak őszintén, most már úgy is megérzi, ha nem vagy az. Türelmesen, hiszen lerombolni könnyebb valamit, mint felépíteni.
28. sanyi83 (válaszként erre: 26. - Joker Karakter)
2010. dec. 6. 16:56
Nagy igazság amit írsz:D Tényleg nem tudok sajnos semmit se róluk :[ Köszönöm a könyv tippet, mindenképp megnézem, lehet itthon is megvan :D
27. sanyi83 (válaszként erre: 25. - 68cdf054fc)
2010. dec. 6. 16:55
Köszi, bíztató :) Írtam neki egy üzit ma, semmi tolakodás, inkább aranyos dolgokat illetve róla érdeklődtem. Válaszolt is amiben szintén semmi konkrét nem volt bár annyira lerázó üzinek se tünt. Azt hiszem mára elég ennyi.. majd holnapra kitalálok valami még jobb pofát:)
2010. dec. 6. 16:47

ilyen esetekre kötelező szakirodalom: a férfiak a marsról, a nők a vénuszról jöttek

figyu, a nők, az egy másik faj. egész máshogy gondolkodnak, beszélnek, éreznek, máshogy vannak összerakva. amíg ezt nem tudod, nem tudsz semmit. tessék megvenni, két nap alatt kiolvasni, közben jegyzetelni vagy firkálni, és aztán hajrá.

ha nem kapod vissza a szerelmedet, a könyv akkor is hasznodra válik.

25. 68cdf054fc (válaszként erre: 24. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 14:50
ohh hat akkor nem remenytelen a dolog:)mondhatta volna hogy hagyad beken ...de nem:)
2010. dec. 6. 14:48
Ja, azt elfelejtettem mondani, már ha számít valamit is, hogy a leányzó utolsó telefonunk alkalmával mondta ha gondolom hívjam fel nyugodtan amire én azt mondtam, hogy tiszteletben tartom a kérését, hogy egyeedül szeretne lenni és h úgyis csak azért hívnám, hogy ... szóval értitek :)
23. 68cdf054fc (válaszként erre: 21. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 14:37
hat hogy nemenyen at zaklatasba, hogy ne bombazd uzenetekkel:)csak finoman akkor ha ugy tudsz vele csak kapcsolatba maradni akkor irj szep smseket:)(de ne percenkent):)
22. Dr.Barna (válaszként erre: 21. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 14:35
Szüleitől, barátaitól érdeklődj - csak ne tűnj nagyon rámenősnek, mert tuti nem adják meg az elérhetőségét - őszintén mondd inkább el, hogy szeretnéd meglepni. Hajrá!
21. sanyi83 (válaszként erre: 19. - 68cdf054fc)
2010. dec. 6. 14:29
Rendben, meg fogom próbálni. Köszi a bíztatást. :) Az biztos, hogy ezek után soha többet nem leszek vele ilyen gyerekes mint amilyen voltam. Az intelligens utánnamenés szerinted mit jelent ?:) (jelenleg smsben v telefonon tudok kapcsolatba lépni vele)
20. sanyi83 (válaszként erre: 17. - Dr.Barna)
2010. dec. 6. 14:26
Hát azt tudom, nagy rejtéjek vagytok nekünk :) Köszönöm az ötleteket.. Valahogy megszerzem a címét :) Bár fogalmam nincs, hogy hogyan de megpróbálom.
19. 68cdf054fc (válaszként erre: 15. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 14:26
Semmifelekeppen nehagyd ugy, menny utana ezerrel:)(persze inteligens modon,nem zaklatva)Ha nemmessz, gondolhassa azt is hogy nemis szereted annyira mindegy neked hogy szakitott veled, lassa azt rajtad hogy szereted, lepd meg valamivel ilyenek:)
18. 68cdf054fc (válaszként erre: 16. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 14:21
Igen..lehet ez kellett. En azert remelem osszejottok...csak akkor mar neszurd el megegyszer:) Becsuld meg:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook