Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csecsemők és az alvás fórum

Csecsemők és az alvás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csecsemők és az alvás

1 2 3 4 5 6 7 8
4. kingi7 (válaszként erre: 3. - Bébinyuszi)
2010. febr. 25. 21:26
Valami hasonló a miénk is :) egyedül éjszaka egyszer eszik, szerintem azért, mert napközben kinyílt a világ és sokszor elfelejt enni.. a fogzás minket is megviselt 7,5 hónapos 6 foggal...
2010. febr. 25. 21:21

Szia!

Nálunk kezdetektől fogva külön alszik a kisfiam. Soha nem hagytam sírni, ott voltam mellette, kivettem, ringattam, visszaraktam az ágyába és simogattam míg el nem aludt. Így 3 hós korától 20-8 ig átalussza az éjszakát volt 1 hónap mikor a foga miatt óránként ébredt, mindig bementem hozzá, de nem vettem magunk közé, mert úgy éreztem egyikőnk sem tudná kipihenni magát. Azóta is kitünő alvó a kisfiam, reggel 8-fél 9 kor én keltem. Most lesz 10 hónapos. Én nem érzem úgy hogy valamit is megtagadtam volna tőle. Magától alszik el, és ha éjjel felébred, akkor is visszaalszik magától.

Valószínű ez a gyermek habitusától is függ hogy milyen alvó lesz:)

2010. febr. 25. 21:12

Most itt azt értelmeztem, hogy ne rakjuk külön szobába a babát? nálunk külön van és ahogy felsír vagy én vagy az apja ott van...

Nálunk a fogzás viselte meg, de most, hogy 2 hét alatt 4 foga jött ki, most csak egyszer ébred éjszaka, enni és nyugodtan alszik-jó, amikor front van az hat rá :(-

2010. febr. 25. 21:03
Cikkemben szeretnék eloszlatni pár hiedelmet a csecsemők, gyermekek alvásával kapcsolatban. Amikor megszületik egy baba, a többség abban a hiedelemben viszi haza gyermekét, hogy eszik és alszik. Nos, ez az esetek többségében gyorsan kiderül, hogy nem így van!

Ugrás a teljes írásra: Csecsemők és az alvás
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook