Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! fórum

Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
573. Rowina (válaszként erre: 572. - Sziszikeccs)
2008. okt. 8. 18:46
Köszi szépen Sziszi!Akkor majd ez alapján számolom.
572. sziszikeccs (válaszként erre: 571. - Rowina)
2008. okt. 8. 16:12
Szia! én a májkrémet kiszámoltam, 6 pont 100g. A dobozba, amit venni szoktam (pici, glob.s) az 65g. A pástétomot is ugyanígy számolom.
571. Rowina
2008. okt. 8. 11:51
Sziszi!Olvasom azért a naplókat,a tied is.Az a kérdésem hozzád a májkrémet hogyan számolod?Mert sehol nem találok semmit,és van különbség a májkrém és a húskrém között?Gondolom a sertés és a baromfi között igen.Köszi ha segítesz!Remélem nem teher!
570. Rowina
2008. okt. 8. 11:20
Amúgy hétfőn reggel már én sem voltam túl jól,alig volt hangom,köhögés orrfolyás,ma kicsit már jobban vagyok.Tegnap elvoltunk Milánnal eeg-n aránylag egész jól türte,és ha vissza kell mennünk az csak azért lehet mert kicsit ficergett és ugye az nem jó,de ha szerencsénk van akkor nem kell.Remélem!
569. Rowina
2008. okt. 8. 11:15
Sziasztok!Fogorvos?!Akkor voltam mikor terhes voltam a kicsivel,nem szeretem,amelyik a faluban van az egy...nem találom rá a megfelelő kifejezést,nekem 1 fogamat jól el b......,oltás,ma adta a védőnő a papírt amit alá kell írni,pont kapóra jött mert mentünk a dr.nőhöz.Lejárt az egy hónap Milánnak kentük a fütyit,azt mondta ha nem elég laza akkor még kenni kicsit és vissza menni,hát ott álltam mellette hátra rántja,szegénykém ordít,azért fájhatott neki nagyon,most kaptunk másik krémet,pár napig azzal kell kenni.Azt mondta már nem lesz gond vele.Bárányhimlő!Enyémek védve vannak!Remélem tényleg védi őket az oltás!Rosa!Milyen képeket csinálnak az oviba?Nálunk ma nincsenek gyerekek csak az óvónőknek valami továbbképzés.Na és a lényeg ma a mérleg állása 60,1 kg!Szuper!
2008. okt. 7. 15:01
Sziasztok! Jaj fogászati problémáim nekem is vannak:S de én sem merek elmenni. bár fájni nem fáj, de letört belőle egy darab és hát ezt ki kéne pofozni:)
567. micimacko72 (válaszként erre: 566. - Rosa)
2008. okt. 7. 14:49
hát igen, már alig birom a szám is kinyitni. Persze ennek apa örül a legjobban
566. Rosa (válaszként erre: 565. - Micimacko72)
2008. okt. 7. 14:36
Én is nagyon félek a fogászati beavatkozásoktól,van sok rossz élményem,okom is van rá hogy féljek...de ha nagyon muszáj,kénytelen az ember elmenni....a fogból eredő gyulladások sok galibát tudnak okozni a szervezetben,azért irtam hogy vigyázz magadra.Vegyél erőt magadon és menj fogorvoshoz,míg nem gyullad be jobban.Higyj nekem,tudom miről beszélek...Persze ez csak jó tanács...
2008. okt. 7. 14:20
hát igen. amennyit már költöttem gyógyszerre,apa morog is, de nem tud elmenni helyettem. De olyan beszari vagyok. Gyerekkoromban húztak utoljára fogat, félek nagyon. Sokan fel sem veszik az egészet. Én a szülésnél is nagyon féltem.
564. Rosa (válaszként erre: 563. - Micimacko72)
2008. okt. 7. 10:50

Igen,tudom,már legalább 4 féle variáció volt a döntéshozatalnál,erre irtam,hogy no comment...nem rád irányult a haragom,bocsi.


Szerintem ne halogatsd a fogorvost,nehogy nagyobb baj legyen..könnyen mondom,mi?

563. micimacko72 (válaszként erre: 562. - Rosa)
2008. okt. 7. 10:44

Szia! Sajna nem igazán eszem, mert nagyon fáj a fogam s nincs aki elmenjen helyettem a fogorvoshoz. Én hülye meg szenvedek, de megérdemlem!

Oltás: Eddig úgy volt, hogy ingyenes de nem mindenkinek, mert lesznek kategóriák ahová be kell sorolni a gyerekeket. S ha bejutsz csak akkor ingyenes. Ezt a védőnéni mondta.

562. Rosa (válaszként erre: 561. - Micimacko72)
2008. okt. 7. 10:34

Sziasztok!

Ezt előbb tudtuk,mint a körzeti doktornéni....no comment!!

A héten én is rákérdezek,mert beadatom a lánykámnak.

Egyébként jól vagytok Micimackó?Fogyizol?

2008. okt. 7. 10:27
Sziasztok! Most jövök a doktornénitől s mindenkinek ingyenes az oltás 2 éves korig. Persze nem kaptuk meg, mert Hanna náthás.
560. Rosa (válaszként erre: 559. - Rowina)
2008. okt. 6. 20:29

Sziasztok!

De jó Rowina,ennek nagyon örülök!

Akkor reméljük megszokja a fiacskád is az ovit...

Nálunk szerdán fényképezés lesz az oviban.

Kicsit izgulok,mert ma mondták az óvónők hogy bárányhimlő járvány van az oviban....tök jó.

559. Rowina
2008. okt. 6. 10:00
Sziasztok!Sziszi!Köszi a választ,írtam volna csak kisfiam kikapcsolta a gépet:)Pénteken újfajta sütit csináltam,hát délután megkóstoltam,kicsit beettem és rosszul voltam,híztam jócskán persze,de másnap megszenvedtem,egész nap fájt a gyomrom,és hánytam is,na akkor megkönnyebbültem,és -1,2 kg-al voltam kevesebb.Tegnap diéta,ma kicsit még óvatosan eszem.Olyan hülye tudok lenni,szélsőséges,mert ha elkap a hév,nem tudom leállítani magam,szóval jobb ha tartom magam.Rosa!Ma olyan büszke vagyok a kisfiamra!Igaz reggel nyöszörgött,hogy nem akar menni,de az oviban is csak pityergett,és nem sírt utánam!Nekem már ez is öröm!
558. sziszikeccs (válaszként erre: 557. - Rowina)
2008. okt. 3. 14:10
Szia! Hát ha csak 180g akkor szerintem elég. Én ilyenkor mindig az összetevőkből számolgatom ki, de szerintem elég rá, sőt lehet, hogy 5 is elég lenne. Bár én is mindig inkább többet adok, akkor tuti nem rontom el:)
557. Rowina (válaszként erre: 556. - Rosa)
2008. okt. 3. 14:06
Sziasztok!Rosa,igen a nevelésén,persze enyém is hisztis,és az orvos mert mint kiderült pszichiáter szakorvosnál voltunk,nem tudtam hova megyünk,első unoka,első gyerek szóval el lett rontva,a kicsinél ha hiszti van akkor sem engedek,hát ezt Milánnál eltoltuk.Nem szabad,hogy ő irányitson minket!remélem helyre jön.Ma voltam a gyerekorvosnál,mivel az éjjel már szörcsögött az orra és felköhögött többször,Milánról van szó,szerencsére csak nátha,orrszívás és kaptunk a köhögésre cseppet,ha nem javul hétfőn vissza.Kérdeztem a védőoltást,most írják össze kinek jár,tehát e hónapban megkapja!Köszi!Ma ettem rakott krumplit,megmértem 180 gramm és 6 pontot adtam rá,nem tudom kevés-e sok-e?Szerintetek?
556. Rosa (válaszként erre: 555. - Rowina)
2008. okt. 2. 21:04

Védőoltásokkal kapcsolatban egyetértek...no comment...

Örülök,hogy nincs nagy baja a fiacskádnak.

Azt hogy érted,hogy a nevelésén kell változtatni?

Hisztis?Az én fiam nagyon!És ráadásul kényesebb mint egy kislány.íma elesett,lezúzta a térdét,épphogy valami látszik rajta,de egész délután nyafogott,hogy az neki mennyire fáj!SZÖRNYŰŰŰ!

Ügyes vagy a kaját illetően.csak igy tovább..

555. Rowina
2008. okt. 2. 19:22
Sziasztok!Felháborító ami a védőoltások körül folyik!Hülyitették a népet,hogy ingyen lesz és kötelező stb.mi 3-szor kifizettünk 16 ezer ft-ot ami nem kis pénz és ha már felvetették akkor igen is tartsák magukat ehhez.Most várok keddig mert akkor kell Milánt vinni eeg vizsgálatra,szerencsére az orvos úgy gondolja nincs semmi betegsége,kicsit a nevelésén kellene változtatni.Ez van,de legalább nincs semmi komoly!Fogyi!Ma ügyes voltam mert csak 18,5 pontot ettem,egyébként,ha elvagyok foglalva nem jut eszembe az evés,jó az utazás,csak hát többnyire itthon vagyok.
554. Rosa (válaszként erre: 553. - Micimacko72)
2008. okt. 2. 12:31
Igen,szörnyű,de még jobb szó a tragédia.Az ember csak arra tud gondolni,hogy nehogy beteg legyen(főleg a gyerek),mert ki tudja hogy tudják ellátni ilyen körülmények között...
2008. okt. 2. 10:32
Sziasztok! Tegnap mondta a védőnő, hogy már rengeteg oltást kaptak de még mindig nem tudják kinek lehet beadni ingyen. Még semmit nem kaptak róla. Jó mi????? Szörnyű amit itt mennek.
552. Rosa (válaszként erre: 549. - Rowina)
2008. okt. 1. 15:12
Nekem is mondogatja a férjem,hogy mennyit akarok még fogyni?Dehát én tudom,hogy hogy érzem jól magam a bőrömben...még 3 kiló és jó vagyok.
551. Rosa (válaszként erre: 549. - Rowina)
2008. okt. 1. 15:10

Elmondanám,hogy az orvosok még semmit nem tudnak az oltásról!!!!!!!

Nálunk legalábbis egyik körzeti gyerekorvos sem tud róla,hogy egyáltalán ingyen lesz MÁTÓL!!!!A rádióban hallották!!Ki vagyok akadva!

Egyébként is szemétségnek tartom,hogy csak a 2 év alattiaknak lesz ingyenes,mert 5 éves korig a legveszélyeztetettebbek.

Mindegy,ez is valami,majd én is rákérdezek többször.

550. Rowina
2008. okt. 1. 13:15
Szóval még várok az ovival,hátha valami véletlen folytán megszereti!Majd holnap megtudjuk mi okozza nála ezeket az ájulásokat,legalábbis remélem.És azt is remélem,hogy semmi komoly!De ma sem evett semmit,mikor haza értünk akkor neki állt enni.Kint játszott a homokozóban,sajnos az óvónők nem voltak,próbáltak nem tudom milyen rendezvény lesz és nem tudtam velük beszélni,a dadus azt mondta aranyos volt,de ez nekem így kevés!
549. Rowina
2008. okt. 1. 13:10
Köszi Rosa!Mennyi a vég cél?Hát szeretnék 55 kg lenni:)bár a család azt mondja eleget fogytam,a férjem nem firtatja a dolgot:)Jobbulást a kicsi lánynak!Na nálam minden reggel van valami probléma,Milán többnyire nem akar felöltözni,szóval már rosszul kezdi.Néha nekem is elegem van! Pénteken kell vinnem a kicsit a dokihoz,kérnem a prevenar védő oltást,mert hála az égnek mégis ingyen lesz!!
548. Rosa (válaszként erre: 546. - Rowina)
2008. okt. 1. 11:42

Ügyes vagy!

Mennyi a végcél?

547. Rosa (válaszként erre: 545. - Rowina)
2008. okt. 1. 11:41

Sziasztok!

Hááát,nem irigyellek,te szegény,nagyon nehéz lehet...Én még várnék a helyedben,hátha megszokja és megszereti az ovit.Remélem a "nagy"fiacskádnak nincs komoly baja!

Én is teljesen ki vagyok!Erik reggel olyan nyűgösen kelt,nem akart enni,aztán végig nyafogta az utat...a lánykámmal meg visszamentünk a dokihoz,de semmi nem változott,csak sír és sír.

Kicsit most úgy érzem,hogy elegem van....

546. Rowina
2008. okt. 1. 08:32
Kilók!Ami feljött 80 dkg,lement,-90 dkg,úgy hogy most tényleg mínuszban vagyok,61,6 kg a mérleg állása!Hurrá!Rosa!Ha van véleményed az ovival kapcsolatban,létszíves írd meg!Köszi!
545. Rowina
2008. okt. 1. 08:29
Sziasztok!Köszönöm az érdeklődést!Tegnap még arra sem volt időm,hogy bekapcsoljam a gépet.Reggel már azzal indított nem akarok oviba menni,és nagyon sírt,az óvónők azt mondták sokáig sírt mikor elmentem és csak azt mondogatta ana,ana,kint játszottak az udvaron,akkor mikor érte mentem,játszott a szomszéd kislánnyal.Meglátott szaladt hozzám.Kérdeztem tetszett,akkor bólintott,este kérdezte most megyünk oviba?nem majd reggel.Ma sem volt könnyebb,mikor beértünk az ajtón sírás,kiváncsi vagyok mit mondanak mikor megyek érte!Már azon gondolkoztam reggel,lehet nem viszem,majd akkor csak mikor a kicsi is megy.Nehéz nagyon.Holnap visszük Szekszárdra,kivizsgálásra.Hosszú,csak annyi,hogy aug.27.-én megütötte magát,és egyszerűen össze csuklott,nem vett levegőt,sokáig, alig tudtam magához téríteni,és ez nem az első eset,viszont ez volt a legrosszabb,és nyálbuborékok voltak a kis száján,Mostanra kaptunk csak időpontot.A nyáron mi is voltunk gyermek pszichológusnál,2-szer is.
2008. okt. 1. 07:34

Sziasztok! sok minden összejött de a fő a fütésszerelő lelépett a radiátorok árával. Se pénz se fűtés. A kilóim is csak egyet állnak. Mi is az idén kezdtük az óvit. Nálunk 3 napot hagytak a beszoktatásra. Délig ott voltunk aztán 3 nap után már ott kellett hagyni és már ott is aludt. Szerencsére elég jól beszokott. Csak néha jön elő nála a fejfájás és fáradtság. Ilyenkor hagyom 2-3 napot itthon. Ez bejött mert utánna már kéri, hogy anya vigyél már az óviba. Viszont van egy kisfiú aki már egy éve jár és még mindig nagyon sir. Már az anyukája meg van ilyedve, hogy pszichológus lesz a vége.

Bence 4 éves, egy évet én is kihagytam, nem vittem őt. Remélem Ti is könnyen beszoktok. Az első hetekben én itthon bőgtem, annyira sajnáltam és hiányzott, hogy nem rosszalkodik itthon. De megnyugodtam, mert látom, hogy tetszik neki és van kedve menni.

KITARTÁS!!!

Szép napot Mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook