Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! fórum

Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! (beszélgetős fórum)


3. sziszikeccs (válaszként erre: 2. - 46665861ad)
2008. júl. 14. 13:27

Szia!

örülök, hogy megtaláltad a fórumot:) a többieknek úgy látszik nem kell bíztatás:) te hogy haladsz eddig? csütörtökön álltam rá a mérlegre, akkor -0.5 volt az eredmény. nem akarok sűrűn rállni... szerdán kiderül, mennyit sikerült leadni. hajrá, hajrá:)

2008. júl. 14. 13:18

Szia!

Én veled tartok:)

Ezt a hetet és a következő hetet végig akarom tornázni: Rubint Réka 40 perces Add önmagad DVD-jét minden nap+ 1000db Leg Magic;) Húhh,azt hiszem ennyi elég is:)

Ha 5 kilót ledobok a közeljövőben,nagyon boldog lennék,mert kb ennyi a feleslegem:)

Persze,a kajálást is visszafogom;)És 17-18 óra után igyekszem semmit nem enni;)

2008. júl. 11. 14:20
Sziasztok! Már írtam pár fórumba, de gondoltam létrehozok egyet. hétfőn kezdtem el fogyókúrázni. 8 kilótól szeretnék megszabadulni. a módszerem egyszerű: reggelire egy kis felvágott, joghurttal és 3 dl limonádé. ebédre: párolt/sült csirkemell, főzelék. uzsi: gyümölcs. 18 óra után már nem eszek. torna: leg magic (800-1000 db), 1 óra szobabicikli, 200 felülés, 6-800 stepper, és egy kis súlyzózás. A baj az akaraterőmmel van, aki szintén hasonló problémákkal küzd, jöjjön ide és bíztassuk egymást, hogy kitartsunk az álomsúlyig:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook