Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! fórum

Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
633. sziszikeccs (válaszként erre: 632. - Krisztinka1)
2010. ápr. 1. 09:57

Nekem mára megint lement fél kiló. Gondolom most jön el az a pont, hogy megáll a fogyim. Az is igaz, hogy több mint 1 hónapig stagnáltam, így érthetőbb, hogy kicsit jobban szaladt lefele.


Rékázol még mindig? Én is elővettem a kártyáit, abból csinálom a súlyzós gyakszikat:)

2010. ápr. 1. 09:54

Sziasztok!


Tegnap is tartottam ügyesen a pontokat, ma reggel ugyanannyi voltam mint tegnap reggel. Szóval csak az elején mennek jobban a dekák, most már lelassul majd ez a folyamat.


Szép napot Nektek!

631. sziszikeccs (válaszként erre: 630. - Krisztacska28)
2010. ápr. 1. 08:01
Ügyes vagy és szép napot a munkához!
2010. ápr. 1. 04:32

Jó reggelt!


Én akkor hagytam abba a napi szintű mérlegelést,mikor egyik nap majdnem 3kg-al kevesebbet mutatott a mérlegem...:S Persze jó volt látni az eredményt,de azért ez nem reális dolog-szerintem...Úgyh.hagytam a dolgot...


Kitartás csajok a mai naphoz is!Csak ügyesen!Ma dolgozok,és elég későn fogok hazaérni,úgyh.mára nem ígérem,h.lesz edzés itthon...De tegnap ügyi voltam...Mind kajában,mind mozgásban...:)


Szép napot!

629. sziszikeccs (válaszként erre: 628. - Krisztinka1)
2010. márc. 31. 18:53
Engem valahogy kordában tart. Vagy a fene tudja:D Szeretem ellenőrizni a dolgokat, főleg, mikor kevesebbet mutat:D
628. Krisztinka1 (válaszként erre: 627. - Sziszikeccs)
2010. márc. 31. 11:38
Nekem is jó lenne megállni hogy csak hetente egyszer mérjem magam, de majd ha 60 alá megyek akkor nem mérem minden nap, ígérem:DD
2010. márc. 31. 11:17

Sziasztok csajok!

Minél többen vagyunk, annál jobb:)

Én is kevesebb voltam ismét 40 dekával! Remélem sikerül is megtartani.


Sikerült megjavítani a szteppert, én azt csinálom, illetve Réka kártyáiról a súlyzós gyakorlatokat.


És igen, sajna én egy nap 2-szer mérem magam_D Reggel és este:)

2010. márc. 31. 10:32

Megnéztem a képeket. Az esküvőmön is 56 kg voltam és a pocis fotón is. A piroskás képeken viszont már 60 körül vagyok, ezek februárban készültek, de ott csak az arcom látható.


Egyébként ha felszedek pár kilót, azt se veszik észre rajtam nagyon, mert tudom hogy hogy öltözzek előnyösen, hogy ne látszódjon:DDDD


De azért sokkal jobb érzés az amikor bármit felvehetsz, nem kell válogatni a ruhatárban, csak az első gatyót felkapni ami épp a kezed ügyébe esik.

625. Krisztinka1 (válaszként erre: 624. - Krisztacska28)
2010. márc. 31. 10:29

Réka 20 percesei nekem is nagyon bejönnek.


Az a kép ami a hasamról készült, na az volt "fénykoromban":-D 2008-ban. Azóta feljött kb. 5-6 kg, ezekkel küzdök most.


A múlt hétvégém elég zúzós volt evés terén, most azért pörögnek a dekák, távozik a víz és a pocitartalom. A jövő héten már nem lesz ez olyan fényes...


Sajnos a ruháimon érzem hogy nincs minden rendben, és hát az a fránya úszógumi sem kerül el:(((

2010. márc. 31. 08:38

Köszi!


Általában dvd-re capoeirazok itthon,v.egy barátnőmnél...:DNekem most ez az ami"bejön"...És R.Réka 20 perceseiből szoktam még megcsinálni egy-egy részt...(popsi,hasizom)


Nem értem amúgy honnét"pörögnek"így lefelé rólad a kilól,dekák...:S:)Ahogy láttam az adatlapodon a képeidet"elképzelni"sem tudom...

623. Krisztinka1 (válaszként erre: 622. - Krisztacska28)
2010. márc. 31. 08:32

Szia!


Igen, mi ismerjük már egymást:-))


Gyere mindig, hiszen Te is erőt adsz nekünk!!! Mit edzettél?


Mára ismét lement 30 deka:)


Nálunk is szakad az eső, de nem bánjuk mert kell a lovacskának a friss zamatos széna:-))


Szép napot!

2010. márc. 31. 08:24

Sziasztok!


Látom Ti már ismeritek egymást...:)Azért bízom benne,h.nem baj,ha maradok,és néha merítek"belőletek"erőt...


Nagyon ügyesek vagytok...Én nem mérem magam...tegnap kicsit el is"rontottam"az étkezésem...:SDe legalább az edzésem megvolt...:)


A takarításról annyit,h.hétvégén lemostam az ablakokat is,és ma ESIK AZ ESŐ!!!:(Murphy törvénye...:SBosszantó...;)


Szép napot!

621. Krisztinka1 (válaszként erre: 620. - Sziszikeccs)
2010. márc. 30. 22:13

Ügyi vagy:)


Most végeztem a mai adaggal... Így tornára már nincs erőm.


Minden nap méred magad?


Jó éjt és szép álmokat!

2010. márc. 30. 20:51

Ma reggelre nekem is megvolt az örömöm. -40 deka! Jó, ez nem másfél kg, de örülök neki:D

Ma is sikerült betartani mindent, sőt még az alsó határt sem értem el.


Én a takarítást szünetre terveztem.

Küzdök a szoknyáért:D

619. Krisztinka1 (válaszként erre: 618. - Sziszikeccs)
2010. márc. 30. 08:44

Akkor majd felpörgetjük:)


Nem is tudtam róla hogy fórumot indítottál, pedig már jó régi:DDD


Én is ügyes voltam, és képzeld lement tegnapról mára 1,6 kg. Jó sok vizet tarthattam vissza, és hát távozott az a rengeteg kajcsi amit megettem a hétvégén...


A héten minden délután takarítok, így a főétkezést fél 5-re időzítem, hogy legyen energiám hozzá.


Te hogy haladsz?


Csini az a piros szoknya, azért érdemes fogyni hogy azt felvehesd:)))

618. sziszikeccs (válaszként erre: 617. - Krisztinka1)
2010. márc. 29. 16:51

:) Nagyon örülök Neked.

Sajna a fórum nem túl pörgős:D

Milyen napod van? Én eddig ügyesen ettem:)

617. Krisztinka1 (válaszként erre: 611. - Sziszikeccs)
2010. márc. 29. 12:38

Én is itt vagyok:-)))))) Ma reggel tudatosult bennem hogy azok a nadrágok amik régebben lógtak rajtam, most alig bírom begombolni!!!!


Ez hatalmas löketet adott, szóval itt vagyok én is:)

2010. márc. 29. 12:34

Szia!


nekem is vannak olyan időszakaim,amikor"elkap"az étvágy,és alig tudok(vagy egyátalán nem tudok)ellenállni a kajáknak...Múlt héten ki is akdtam magamra,úgyh.kicsit megreformálom a kajálásom...Viszont félek nehezzen fog menni ez az új étkezés...(ch függő vagyok,és pont azokat kellene elhagynom...)Szóval most nekem is elkel az akaraterő...


De ki kell tartani,mert pár hónap és itt a nyár!!!


Szép napot!!És ügyes legyél!Tartsd magad az elhatározásodhoz!Menni fog ez!

2010. márc. 25. 16:55

Nekem a weight watchers és a kalóriaszámlálás jött be. Nem is a módszerrel van most se baj, hanem az akaraterőmmel. Nem vagyok képes megállni, hogy ne egyek.

Én capoeirára jártam órákra, de most hanyagolom, itthonra a taposást, bicajt gondoltam. Elvégre a lagzira is így fogytam le.

2010. márc. 25. 08:51

Szia!


Én már"minden"fogyókúrán túl vagyok...:SDe több,mint 3 hónapja Updatezek...Ez a nekem való...(ez előtt 90 naposoztam,de azt feladtam kb 60 nap után...)


Itthon edzek,dvd-re.Jelenlegi kedvencem Czanik Balázs Capoeira 2-3...(te is rá tornázol,igaz?)


Érdekesnek tűnik a kalóriaszámolás is...De én túl macerásnak tartom,h.méricskélni kell...


Ma edzel?Én igen!Tegnap sajna dolgoztam,és utána még hastáncom volt,úgyh.az edzés már nem fért bele...:(Na,de majd ma!!


Jó kis fogyókúrás napot Neked!!Aztán csak keményen!!:DMindjárt itt a nyár!:)

2010. márc. 24. 06:25

Jaj, hát nagyon szépen köszönöm:D


Te milyen módszerrel fogytál? Edzeni jársz vagy dvd-re tornázol?

2010. márc. 23. 18:30

Szia!Én csatlakozok hozzád:)Egyszerűen nem hagyhatom,h.feladd!!:)


Én már kilót nem mérek egy ideje...De persze jó lenne fogyni...(ezt egy nagyon szuper nadrágomon tudom"mérni")Én is capoeira aerobikozok...Szóval tessék nem feladni!!:DHa már az esküvődre leadtál jó pár kilót,akkor most is menni fog!!

2010. márc. 23. 15:13
Valaki csatlakozzon már, egyedül fel fogom adni:D
2010. márc. 22. 18:39
Látom, mindenkinek megy a fogyi:D
2010. márc. 21. 09:28
Senki nem akar csatlakozni?:D
2010. márc. 21. 06:58

Sziasztok!


Jó régen indítottam már ezt a fórumot, aztán abbamaradt:(


Az esküvőmre sikeresen lefogytam jó pár kilót, de azóta visszakúszott elég sok.


5 kilót szeretnék leadni, de úgy érzem, nem megy. Folyamatosan feladom.

Kalóriát számolok illetve heti 3 capoeira.

Akinek van kedve csatlakozzon!

2010. febr. 13. 17:52

heló lányok!nyanyákat is fogadtok?Nagyon érdekel ez a pontozós diéta, örülnék ha beavatnátok a titokba.

Köszi!

606. Rosa (válaszként erre: 605. - Rowina)
2008. nov. 6. 21:15

Szia!

Akkor te nagyon ügyes vagy!Én még mindig birkózom a maradék 2 kilómmal,de már nem is akarok annyira fogyni csak a hasam miatt...de most minden ismerősöm azt mondja,hogy már ne fogyjak többet...úgyhogy meglátjuk.

Hát,az én fiam szeret oviba járni,de most olyan vad lett,állandóan verekszik,rugdossa a hugát...szörnyű...remélem csak átmeneti dolog..

Munka:Sajna muszáj lenne visszamennem dolgozni,de még nem tudom hogy mi lesz..talán tavasszal vissza tudok menni.

605. Rowina
2008. nov. 6. 13:15
sziasztok!Látom nagyon kihalt a fórum:(Rosa!már annyiszor szerettem volna Neked válaszolni,csak mindig elmaradt.Én most tartom a súlyom,voltak kicsi ingadozások,de most 59,2 kg vagyok:)Sajnos mult pénteken fogyott el az utolsó szem gyógyszerem és kedden reggel már megint fájt a torkom,ma délután megyek orvoshoz.Milán nem nagyon rajong az oviért,és inkább az óvónők körül téblából mint a gyerekekkel játszana.Örülök,hogy a Te kisfiad szereti!Muszáj vissza menned dolgozni,vagy nagyon szeretnél?Én nem nagyon tudnám a kicsit itthon hagyni,bár ha anyum vigyázna rá biztos jó kezekben lenne,de mégis.Szóval majd meglátjuk,hogyan alakulnak a dolgaink.Márciusban tölti be a 2.életévét.
604. Rosa (válaszként erre: 603. - Rowina)
2008. okt. 28. 16:07

Mi is jól vagyunk,most nem vagyunk betegek,persze ami késik nem múlik...Erik imád oviba járni,már "barátnője"is van,sokat játszanak együtt.

Én már csak 2 kilót szeretnék fogyni és elérem a célom...

Izgulok,mert felcsillant a remény,hogy januártól visszamehetek dolgozni,egyik barátnőm vigyázna Lilire.Még tárgyalgatunk...Lili nagyon anyás,de még addig javulhat a helyzet...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook