Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! fórum

Biztassuk egymást az álomsúly eléréséig! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
603. Rowina (válaszként erre: 602. - Rosa)
2008. okt. 28. 15:52
Rosa!Köszönöm,de még -3 kg jó lenne de szeretnék kicsit megerösödni!Nálunk az oviban ugy vannak a szünetek mint a suliban,és hát onnan viszik az ebédet,ezért az alkalmazkodás.Milán már egész jól elvan,most beteg volt mandulája be volt gyulladva,kötöhártya gyulladása is volt.Most a kicsinek a szeme,elkapta Milántól:(Veletek mi van?Szoktam olvasgatni a másik fórumot,amolyan zugolvasó vagyok,nagyon ritkán írok oda,de látom ti meg oda "szöktetek"át:)
602. Rosa (válaszként erre: 601. - Rowina)
2008. okt. 28. 15:44

Szia!

Elérted a célodat?Nagyon ügyi vagy!

Gyerekek jól vannak?Hogy megy az ovi?

601. Rowina
2008. okt. 26. 16:24
Sziasztok!Látom ide nem jöttök!Én most a súlytartásra koncentrálok,-20 kg,igaz többet szerettem volna illetve még szeretnék párat fogyni csak most napok óta betegeskedem és az utóbbi hónapokban többször elkaptam valami nyavalyát.Férjem szerint legyengült az imunrendszerem,úgy hogy most szünet!
600. Rowina
2008. okt. 20. 07:05
Sziasztok!Én nagyon ügyes voltam az elmúlt pár napban,ma reggel a mérleg állása 59,8 kg,végre 60 alatt!Most nagyon erőre kaptam!
599. Rosa (válaszként erre: 598. - E7b9f15411)
2008. okt. 15. 19:18

Szia!

Szivesen küldök anyagot,de csak emailben tudok.Van egy csomó ételpontunk,és egy kalkulátorunk amivel az ételek pontját ki tudjuk számolni kalória ész zsirtartalmuk alapján.Tizedes vessző helyett pontot kell tenni.Itt a link:


[link]


Mit csinálj??Megmondom:ne gondolkodj,kezd el a diétát és a fórumunkban mindenben segitünk a többi lánnyal együtt!Ott is vannak kezdők és régiek.Segitjük egymást és ha kérdés van,közösen megoldjuk.Együtt könnyebb.

A fórum cime:"Weight Watchers pontértékek"

Ezzel a diétával átlag heti 1 kilót szoktunk leadni,szerintem ez jó.Arról nem beszélve,hogy megváltoztatjuk vele az étkezési szokásokat,többször eszünk,keveset.Nekem rögtön 1,5 kg lement mikor elkezdtem.

Irj emailcimet és küldöm az anyagot.

Ne keseregj menni fog!!!

Főleg még fiatal vagy,könnyen formálódsz is ha kicsit tornázol.

2008. okt. 15. 17:50

sziasztok!Rosa kérhetnék anyagot,m. megnéztem azt a címet de nem sok étel van fent.

És sikeres vele a fogyás?ti fogytatok már vele?mennyi idő után van hatása? húú ez sok kérdés, de már nagyon bizonytalan vagyok m. félek h. soha nem fogok tudni lefogyni, m. mostanában sajnos semmi lelkierőm:(( mit csináljak???

Azért köszi az eddig segítséget!

597. Rowina
2008. okt. 15. 11:18
Sziasztok!Köszi lányok mindkettőtöknek!Mindenesetre akkor megkérdezem tőle,és még egyszer köszönöm:)
2008. okt. 14. 15:10
68 kiló alatt 18-25 pontot kell enni. Szóval szerintem ha 23-25 között eszel, akkor megtartod a súlyodat!!!
595. Rosa (válaszként erre: 594. - Rowina)
2008. okt. 14. 13:49

Sziasztok!

Ezen már én is gondolkodtam,Krisztinkát kérdezd meg,ő már nem fogyózik,de súlytartás miatt pontoz.

594. Rowina
2008. okt. 14. 13:31
Sziasztok!Már 3.napja ügyesen betartom a pontozást!Semmi édesség,max 1 raffaello!Jó lenne ha ez a pár kiló hamar lemenne.Kérdésem!Szerintetek ha 58 kg-ot elérem akkor mennyi az a maximális pontérték amit ehetek és tarthatom a súlyom?Köszi ha tudjátok!
593. sziszikeccs (válaszként erre: 592. - Rowina)
2008. okt. 14. 07:55
Köszönöm szépen:D
592. Rowina
2008. okt. 13. 12:52
Sziszi!Boldog születésnapot Kívánok Neked!
591. Rowina (válaszként erre: 588. - Rosa)
2008. okt. 13. 12:46
Sziasztok!Rosa!Gratulálok,ügyes vagy!Tegnap délután a kicsi belázasodott,és éjjel is volt láza,nem aludtunk túl jól,a férjem itthon van,ugy hogy Milánt levittem az oviba,haza,és még mindig aludt a kicsi.Levittük a gyerekorvoshoz,szerencsére csak nátha,de ha nem múlik pár nap múlva sem a láza akkor vissza kell menni.Ma lesz az első hosszú nap,kiváncsi vagyok mit csinál az én drágaságom,mert a :nem akarok az oviba pihenni! ment egész hétvégén.Az én fogyim,+60 dkg,szüret volt és ettem sütit is,de tegnap már vissza fogtam magam!
590. Rosa (válaszként erre: 589. - Micimacko72)
2008. okt. 13. 11:16

Sziasztok!

Ügyes vagy!

Valamit nem tudsz kérdezz nyugodtan!

2008. okt. 13. 10:41
Sziasztok! ma vettem egy digitális konyhai mérleget, igy könnyebb lesz a pontozás.
588. Rosa
2008. okt. 12. 11:30

Sziasztok!

Ma nagyon boldog vagyok, mert kb. 1 kilót sikerült végre fogynom. . . napokig jól tartottam a pontokat, tornáztam, meg van az eredménye!

Ennek örömére ma taposok amennyit birok. . . és ellenőrzöm magam kalóriaszámitással is!


Rowina!HOgy vagytok?


Szép napot mindenkinek!

587. Rosa (válaszként erre: 585. - E7b9f15411)
2008. okt. 10. 20:32

Szia!

Sziszi már válaszolt látom,itt el tudod olvasni a lényeget:


[link]


Ha kérsz,küldünk anyagot ami alapján mi pontozzuk az ételeket.

Van topikunk is ahol kérdezhetsz a lányoktól,a címe:"Weight Watchers pontértékek"

Sok sikert!

2008. okt. 10. 17:12

Szia! Van egy diéta (weight watchers), amiben az ételek pontokkal vannak ellátva. pl egy zsömle 2 pont.. ki van számolva, hogy bizonyos súlyú emberek hány pontot ehetnek meg egy nap. Lehet, hogy kicsit bonyolultan fogalmaztam:D

Ha érdekel küldök anyagot!

2008. okt. 10. 16:37

sziasztok!

Lehet h. én vagyok a tájékozatlan, de megkérdezhetem h. mi az a pontozás? ilyenről még soha nem hallottam.am köszi Rosa. megpróbálok mindent megtenni h. minnél jobb legyen.

584. Rosa (válaszként erre: 583. - Sziszikeccs)
2008. okt. 9. 16:55

Szia Sziszi!

Az tök jó,ha anyukád is pontoz veled!

Legalább tudjátok egymást biztatni!Na,nem mintha téged annyira kellene,de valakivel együtt talán könnyebb.

2008. okt. 9. 15:31

Sziasztok!

Örülök, hogy jól megy mindkettőtöknek az ovi. Mármint a gyerkőceiteknek:D

Képzeljétek, rávettem anyukámat, hogy pontozzon velem:D kb 8-10 kilótól akar megszabadulni. Így már nemcsak magamnak, hanem neki is számolhatok:)

582. Rosa (válaszként erre: 581. - Rowina)
2008. okt. 9. 14:00

Sziasztok!

De jó,ennek örülök!Látod megszokja ő is az ovit,csak több időbe telik nála.Nálunk meg az a haladás,hogy hajlandó velem hazajönni hiszti nélkül!Ma már örömmel fogadott mikor mentem érte.

581. Rowina (válaszként erre: 580. - Rosa)
2008. okt. 9. 13:49
Sziasztok!Köszi!De szerintem nem az a megfelelő szó rá,hogy ügyesebb:)csak több volt a kiinduló súlyom!Képzeld,kisfiam ma nem sírt egyáltalán!Az ovonő becsukta az ajtót féltem hátha rákezdi,de nem.Ugy örülök!Mamám hozta el,igazából tudtam volna menni,mert ébredt addigra a kicsi,de ő akart elhozni.Nem tudom mennyit tízóraizott,azt nem mondták,de evett levest és krumplit,a halat nem ette,de ez nekem már hatalmas megkönnyebbülés!Már ez is jó!
580. Rosa (válaszként erre: 575. - Rowina)
2008. okt. 8. 22:18

Szia!

ÉÉÉRTEM..hát akkor te ügyesebb vagy mint én!

Én 11-et dobtam le és szintén hármat szeretnék még.

579. Rosa (válaszként erre: 577. - Catswd)
2008. okt. 8. 22:16

Szia!

Látom majdnem egyidősek vagyunk,egy kicsit irigykedem a gondod miatt,persze tudom hogy neked a hizás ugyanolyan problémát okoz,mint nekünk a fogyás.Láttam itt egy topikot azoknak,akik hízni akarnak,de ha nem találod,nyiss egyet.

578. Rosa (válaszként erre: 576. - E7b9f15411)
2008. okt. 8. 22:13

Szia!

Én semmiféle csodaszerben nem hiszek,méregtelenitő teát ittam(szűzteát)nagyon jó volt az emésztésemre.

Szerintem olyan diétát kellene választanod,amivel életmódot is váltasz,szokássá válik,hogy másképp eszel,sokszor keveset,és akkor nem hizod vissza.Mert a fogyókúra után következik a súlymegtartó diéta,amikor vigyázni kell,hogy ne térjünk vissza a diéta előtti helytelen táplálkozáshoz.Lényeges lehet még,hogy lassan fogyj,ne valami drasztikus fogyókúrával.

Sok sikert!

577. catswd
2008. okt. 8. 21:27

sziasztok,

olyan témát nem találtam sehol, hogy HÍZNI hogyan lehet... :(

46 kiló vagyok (156 centihez)- másfél éves babával vagyok otthon. ez nagyon lestrapál ugyan, de a terhesség előtti kezdősúlyom is 47-48 volt. Viszont voltam már 50-52 kiló is. 50 jó lenne. Kérdés hogy hogyan?

(édességet, csokit, ilyeneket NEM SZERETEK :))

2008. okt. 8. 20:59

Sziasztok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni.18 éves vagyok és több mint 90kg vagyis ott körül m. mérlegre nem igazán merek ráállni.ja igen és 160 cm vagyok. Szóval nem túl előnyös testalkatú!nagyon elvagyok már keseredve és szeretnék segítségeket kérni h.mi az ami hatásos. rengeteg mindent kipróbáltam már és évekk óta fogyózok már,de mindig visszajön.Ha tudtok valami jó fogyasztó kapszulát és elmondanátok tapasztalatotokat megköszönném!de nem csak kapszulával kapcsolatos segítséget várok!

előre is köszi a segítséget!

575. Rowina (válaszként erre: 574. - Rosa)
2008. okt. 8. 19:18
Rosa!Van csak nem publikus:)összesen -19 kg-tól szabadultam meg!Még legalább 3-at kéne fogynom,és akkor talán megelégedem az eredménnyel.
574. Rosa (válaszként erre: 569. - Rowina)
2008. okt. 8. 18:55

Sziasztok!

Fényképész ment az oviba,gondolom lesz egy csoportkép meg egy egyéni.Legalábbis igy szokott lenni.

Most akkor mennyit fogytál?És összesen?Mert nincs mérlegelőd,nem lehet látni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook