Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


215. 80ASIQ (válaszként erre: 214. - Maruszja)
2008. febr. 10. 14:12
Ebéd után le szoktam heveredni. Én eddig gépeztem, most akarok szunyálni egyet. Utána le kell gépelnem egy hatoldalas irományt. Ilyet! Hát nem vagyok én sem gépíró, sem titkárnő! De a feladat az feledat! Illetve: A parancs az parancs!
214. Maruszja (válaszként erre: 213. - 80ASIQ)
2008. febr. 10. 14:03

Nagyon szívesen. Délutáni pihi van nálunk. Csak én nem aludtam. Mosogattam és már a gépnél vagyok.

Mindenkinek kellemes vasárnap délutánt kívánok!

213. 80ASIQ (válaszként erre: 212. - Maruszja)
2008. febr. 10. 11:14

A hír 6-ról nem is tudtam eddig!

Lám, okosabb lettem! Köszönöm!

212. Maruszja (válaszként erre: 211. - 80ASIQ)
2008. febr. 10. 10:08
Igen, én szoktam nézni és a Hír 6-ot is, mind a kettő megyei.
211. 80ASIQ
2008. febr. 10. 09:43

Szoktátok nézni a beol.hu-t?

Megint egy halálos baleset Szanazugnál!

Két dobozi fiatalember halt meg!

210. 80ASIQ (válaszként erre: 208. - Maruszja)
2008. febr. 10. 09:38

Harmadik! :D

Sziasztok! :)

Pontosan itt is olyan az idő mint Csabán.

2008. febr. 10. 08:31
Jó reggelt szép napot mindenkinek!
2008. febr. 10. 07:53

Jó reggelt kívánok mindenkinek!

Itt az első beköszönős. Ronda, ködös, hideg időre ébredtünk. Reméljük lesz még ma szebb idő is.

Lusti vagyok.

207. 80ASIQ (válaszként erre: 206. - Maruszja)
2008. febr. 9. 21:24
Azt hiszem, a 3 nyári hónapban 0 fölé megy a hőmérséklet.
206. Maruszja (válaszként erre: 204. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 20:59

Ezt én is ismerem, ezt a különös sártenger utat. Szibériában pedig hideg lehet, ezt én is csak TV-ből tudom. A legtöbb minusz 30 fok volt, amikor kint voltunk. Ha kimentünk mindenünk beragadt, a szemünk, a szánk. De szép is volt!

No erről ennyit!

Szép estét és jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Anita!

Remélem kellemes volt a délutáni sétátok!

Márti!

Rájöttem csak béna vagyok. Behozom, de elmenteni nem tudom, hiába nem értek angolul.

205. 80ASIQ (válaszként erre: 203. - Anita123)
2008. febr. 9. 20:13

Köszönöm a kalapemelést!

Biztosan nagyon kevesen! A TV-ben lehet elszánt fiatalokat látni, dehát ők? 10 ezer közül talán akad 1!

204. 80ASIQ (válaszként erre: 202. - Maruszja)
2008. febr. 9. 20:11

Ez is érdekes lehetett!

Álmodozom arról, de ez meg is marad álomnak, hogy nagyon érdekelne milyen a világ Szibériában. Szívesen elmennék a Bering szorosig durván az Északi Sarkkört követve. Úgy nagyjából. Teljesen mindegy milyen járművel, de azért a földön. Fogalmam sincs milyenek ott az útviszonyok, annyi sejtésem van, hogy nem igazán van ott még út sem.

Nemrég kaptam egy küldeményt amelyik a Moszkva-Jakutsz között vezető "utat" mutatja be. Amikor eső esik, akkor méter mélységű sártenger lesz és igen kűzdelmessé válik a haladás. El sem tudom képzelni! Pedig a képeken látom! :D

203. Anita123 (válaszként erre: 201. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 20:02

Le a kalappal!Biztosan nagyon jo "kaland" volt!

Kicsit elgondolkodtatott,hogy sikeresen leerettsegiztetek es ugy unnepeltetek meg,hogy kerekparturara mentetek...

Kivancsi lennek a mostani fiatalokbol hany unnepelne igy...? :)

202. Maruszja (válaszként erre: 201. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 19:54

Hát igen. Én nem tettem meg ilyen hosszú utat kerékpárral. Viszont 3 évig éltem Moszkvában, amikor a férjem kint tanult. Én ott jártam be az egész várost. Nem messze tőlünk volt egy taxiállomás. Leintettem és egyedül jártam mindenhová. A lányunk kint járta a harmadik és negyedik osztályt. Én meg a magyar nagykövetséggel állandóan mászkáltam mindenfelé. Egyszer repülővel is elmentem Szuhumibe. Nagyon jó volt. Szép ország Grúzia. Aztán sajnos szétlőtték. Most már nosztalgiával emlékszem vissza erre a helyre. Ha lenne rá pénzem biztos kimennék újra. Én akkor úgy jártam repülővel, mint más busszal. Anyukámék még Pesten laktak akkor és mindig vártak a repülőtéren. Volt olyan, hogy Moszkvában a fejemre húztam az usankát, le se vettem a repülőgépen sem. Anyukám megjegyezte: hogy nézek ki? Mondtam: hát mit akarsz még csak most ébredtem fel. Reggel 8 órakor indult a repülő kintről és reggel 8 órakor voltam Ferihegyen. Sok szép élményem van kintről. Kétszer voltam a Balsojba és bejártam az egész várost.

Szóval én nem biciklivel, repülővel mászkáltam. Persze a kerékpároszás egészségesebb.

201. 80ASIQ (válaszként erre: 199. - Maruszja)
2008. febr. 9. 19:33

199.: :D


200.: 1976-ban a sikeres érettségit úgy ünnepeltük meg, hogy szintén biciklivel egy erdélyi körutat tettünk: Nagyvárad, Kolozsvár, Marosvásárhely, Maroshévíz, Gyergyószentmiklós, Gyilkos tó, Sepsiszentgyörgy, Brassó (Innen vonattal Konstancába és vissza), Nagyszeben, Déva, Arad. Mindkét túrára örömmel gondolunk vissza! Most azért nem mennék, mert azóta sokkal több autó jár az utakon, ami zavar. Persze, ha mindenütt lennőnek kerékpárutak az jó lenne. Volt egy osztálytársam aki sokkal több túrán vett részt biciklivel mint én. Ők jártak Bulgáriában, az akkori Jugoszláviában: Dubrovnyikban, Lengyelországban. Ők is voltak Erdélyben. Nagyapámék fiatalkorukban 5-en voltak a Dunántúlon és a Mátrában. Ez nekik egy út volt.

200. Maruszja (válaszként erre: 197. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 18:52
Le a kalappal. Akkor tekerhettetek. Fiatalság bolondság, de biztos szép volt és emlékezetes.
199. Maruszja (válaszként erre: 196. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 18:50
No azért!
198. Maruszja (válaszként erre: 195. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 18:50
Hát majd nem.
197. 80ASIQ (válaszként erre: 194. - Maruszja)
2008. febr. 9. 17:42
Szilvásvárad nagyon szép! Úgy nézzetek rám, hogy középiskolás koromban egy barátommal biciklivel mentünk el oda. Ezenkívül még benne volt a körben Kisköre, Gyöngyös, Kékestető, Parád, Eger, Szilvásvárad ugye, Miskolc, Aggtelek, Debrecen. Ha jól emlékszem 10 napos volt a túránk. Sátor, vadkemping.
196. 80ASIQ (válaszként erre: 193. - Anita123)
2008. febr. 9. 17:38
Délutánra gyönyörű lett az időjárás, kisütött a nap. A Veszely Csárdánál 5 üzletlány ténfergett ügyfelekre várva. (Nekem a feleségemmel volt dolgom Békésen, így mint ügyfél szóba sem jöhettem! Nade egyébként sem...:D)
195. 80ASIQ (válaszként erre: 192. - Maruszja)
2008. febr. 9. 17:34
Akkor ő egész délelőtt odavan! :D
194. Maruszja (válaszként erre: 193. - Anita123)
2008. febr. 9. 12:59

Szia Anita!

Örülök, hogy felétek jó idő van. Nálunk reggel nagy köd volt, de már feloszlott. Hideg nincs, de nem süt a nap.

Én is nagyon várom a tavaszt, mert imádom a jó időt, a madarak csicsergését. Szeretek kirándulni, kedvenc helyem: Szilvásvárad. Oda minden évben legalább egyszer-kétszer elmegyünk.

És persze útbaejtjük Egert, hiszen szeretem az egri vörösbort. Ilyenkor mindig veszünk egy kannával.

A napomról: mivel ma tészta napom van, így mákos tésztát ettünk. A férjem is megette, de valami husinak biztos jobban örült volna.


Legyen szép napotok és sétáljatok egy nagyot!

2008. febr. 9. 12:22

Hellosztok!


Milyen napotok volt?

Itt ragyogo napsutes van es tavaszi hangulat.Mar alig varom,hogy du-n setaljunk a varosba. :)

Teljesen megvaltoztatja az embert egy kis jo ido,eletvidamabb lesz.Legalabb is en igen. ;)

192. Maruszja (válaszként erre: 191. - 80ASIQ)
2008. febr. 9. 10:26
Nálunk dettó. Ugyanez a helyzet. A férjem a bevásárló és én is listát szoktam neki írni. Persze ő nem egy helyen vásárol, hanem mindent máshol, így aztán én is megkérdezem azt, amilyen kérdést Te szoktál kapni.
191. 80ASIQ
2008. febr. 9. 09:44

Sziasztok! Kellemes hétvégét kívánok! :)

Nyirkos az idő, még nem voltam kint, innen bentről úgy néz ki, hogy felhős, de elég világos van. Mindjárt megyek vásárolni. Biztosan kapok egy terjedelmes listát. Követelményem, hogy a listán olyan sorrendben szerepeljenek a dolgok, hogy minél kevesebb ide-oda staladgálással lehessen a cuccokat összeszedni. Mert én csak sorban tudok haladni a listán! :D :D

Persze, amikor hazaérek azzal a kérdéssel fogok szembesülni, hogy "Hol a francba voltál ilyen sokáig??"

:D

2008. febr. 9. 08:35

Akkor én is beköszönök!

Szép, jó reggelt kívánok mindenkinek!

Igen ködös, hűvös az idő, de reméljük lesz még jobb is.

Jó hétvégét mindenkinek, a dolgozóknak jó pihenést!

2008. febr. 9. 07:32

Jó reggelt, szép napot mindenkinek és jó pihenést a hétvégén.

Itt megint kicsit ködös, de remélem ha felszáll a köd kisütt a Nap és jó idő lesz.

188. Maruszja (válaszként erre: 187. - 80ASIQ)
2008. febr. 8. 21:53
Neked is!
187. 80ASIQ
2008. febr. 8. 21:53
Puszi, lányok! :D
2008. febr. 8. 21:20

Hát akkor én sem akarok lemaradni:

Sziasztok! Mindenkinek szép estét kívánok!

Márti!

Igen megnéztem a naplód egy részét. Hát csodállatosan szép. Én ilyeneket nem tudok feltenni, de naplót sem szeretnék vezetni.

Utoljára lánykoromban volt naplóm, lakattal lezárva. Tényleg hová lett?

Józsi! Örülök, hogy Te is beköszöntél. Nektek is kellemes hétvégét kívánok épp úgy, mint minden kedves megyeinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook