Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


245. Maruszja (válaszként erre: 241. - Jjhmarta)
2008. febr. 11. 22:41

Neked is jó éjszakát Mártika! Remélem, hogy hamar rendbe jösz! Én sem voltam ma jó passzban. Reggel rosszul voltam, a férjem már majd nem telefonált orvosért. Tegnap gyümölcsnapom volt, ma víznapot akartam tartani, de nem engedte. Így hát ettem egy kicsit, pedig ma nem akartam enni. No mindegy ezt a víznapot kihagytam.


Ja képzeljétek nekem van egy szintén megyei ismerősöm egy másik topikról és írtam neki, hogy nézzen be ide is, legyünk itt többen. Nem tudom még miért nem jelentkezik. Nagyon aranyos, szép kis fiatalasszony. Remélem, ha olvassa ír is néha erre a topikra.


Szilvi jelentkezz!

Szép álmokat Mártika!

244. 80ASIQ (válaszként erre: 243. - Maruszja)
2008. febr. 11. 22:38
Nem értem az ilyen rejtélyes dolgokat.
243. Maruszja (válaszként erre: 240. - 80ASIQ)
2008. febr. 11. 22:33
Igen van CD író. Most nem azért, de néha olyan jó és gyors, néha meg (mint most is) lassú, mint a fene. Bejön, de legalább negyedóra múlva. De csak a Hoxánál van bajom. Minden más okké.
242. 80ASIQ (válaszként erre: 241. - Jjhmarta)
2008. febr. 11. 22:30
Reméljük, elmúlik.
2008. febr. 11. 22:12

Mindenkinek jó éjszakát szép álmokat kívánok.

Nagyon fáj a gyomrom már dél ota, nincs semmihez kedvem.

240. 80ASIQ (válaszként erre: 238. - Maruszja)
2008. febr. 11. 22:08
Szerintem windows(?) újratelepítés lesz a dologból. Javaslom, ami érték azt mentsd el valahova, az egyébként is ajánlott. CD íród van?
239. 80ASIQ
2008. febr. 11. 22:05

Voltam ma Csabán, gondoltam is Rátok!

Szeretettel üdvözöllek Benneteket!

(Blackpoolig ma nem jutottam el!:))

238. Maruszja (válaszként erre: 236. - Anita123)
2008. febr. 11. 21:47

Szia Drága Anita!

Most is mennyit kínlódtunk, mire sikerült belépni a Hoxába. Pedig a férjem már minden olyan dolgot kitörölt a gépből, ami bajt okozhat. Vírusírtó, tűzfal van, de az újratelepítést azt mondja, hogy azt nem vállalja. Nem tudom mi lehet a baj.

Most is olyat ír ki: hogy 504. Gateway Time-out. Már szótárból lefordítottam, valami: hozzáférés lejért, megtagadva, de hogy mit akar ezzel és miért nem jön be a Hoxa?

Ma nem volt jó napunk. A holnapi meg még rosszabb lesz. Ma a kutya egész nap rosszalkodott, nem győztük rendre utasítani. Harapdál, futkos. Biztos front van.


A naplóval kapcsolatban: nem sürgős és Márti majd segít. Egyébként sem olyan naplót akarok vezetni, hogy mindent beírok magunkról, a gondolataimról, hanem csak úgy. Mártiét láttad már? Olyan szép, érdemes megnézni.


Szép estét kívánok Nektek!

2008. febr. 11. 21:33
Mindenkinek kellemes estet kivanok!
236. Anita123 (válaszként erre: 230. - Maruszja)
2008. febr. 11. 21:33

Hellosztok,hello kedves Maruszja!


A mi gepeink is sokszor azt csinaljak,mint a tied.Nagyon idegesito tud lenni. :S

Kell egy nagyon jo virusirto,jo tuzfal es (mi)neha ujra telepitjuk a gepeket.Bar az mar nehezebb.


Tenyleg nem nehez naplot nyitni csak probalgatni kell.Csak kis onbizalom!

2008. febr. 11. 08:56

Én is jó reggelt kívánok mindenkinek!

Nekem is van ma is és a héten is sok dolgom.

De azért időt szakítok mindig arra, hogy benézzek hozzátok.

Mindenkinek szép hetet kívánok, szebbet mint amilyen nekem lesz.

2008. febr. 11. 07:54

Jó reggelt, legyen szép a napotok!

Itt megint nagy köd van. Most sok a dolgom, majd este felé jövök.

233. Maruszja (válaszként erre: 232. - 80ASIQ)
2008. febr. 10. 22:04

Nálam sűrűn van gond. Csak azt nem értem, hogy egyszer jó, gyorsan sikerül, aztán meg nagyon sokat kell várni. Most is vártam jó sokat.


Jó éjszakát kívánok minden kedves megyeinek!

232. 80ASIQ (válaszként erre: 230. - Maruszja)
2008. febr. 10. 21:09
Nálam nincs probléma. Nem lehet, hogy valami vírust szedtél össze vagy betelt a gép memóriája? Nálam előfordul, ha a gyerkőceim ügyködnek valamit. Ki tudja mit csinálnak. Esetleg indítsd újra a gépet.
231. 80ASIQ (válaszként erre: 216. - Maruszja)
2008. febr. 10. 21:06

6 oldal nekem a világ vége! :D

De megoldottam, sőt egyebeket is.

Most megint hobbizom, majd éjfél tájban fogok elküszönni. :)

2008. febr. 10. 20:13
Állandóan lefagy nekem a Hoxa. Már az agyamra megy, fél órát kell várni mire bejutok egy-egy lapra.
229. Maruszja (válaszként erre: 228. - Jjhmarta)
2008. febr. 10. 20:10
Még a jövő héten próbálgatom. Annyira nem sürgős, ráérek. De köszönöm a segítségedet és a felajánlásodat.
228. jjhmarta (válaszként erre: 218. - Maruszja)
2008. febr. 10. 19:55

Szia Maruszja!


Szerintem nm nehéz pedig, én se tudok angolul, ha rámész az oldalra klikkelj rá valamelyik szora és előjön a képek ott kiválasztod amelyik tetszik ráklikkelsz alatta keretbe megjelenik a szöveg amit másolni kell és utánna beilleszteni a naplódba.

Naplót meg úgy tudsz kezdeni, a Nalóra klikkelsz és ott az új naplóra és cimet adsz a nalódnak és kezdheted is.

Marcsika, ha gondolod én nagyon szívesen meg is mutatom neked, úgy biztos menne aztán.

227. Maruszja (válaszként erre: 226. - Anita123)
2008. febr. 10. 18:42

Ezután nézd meg légyszi, mert ha van valami szép, akkor küldöm. Ha Neked van, Te is küldhetsz.

Puszi

2008. febr. 10. 18:30

Igen megkaptam.koszi!

Azert nem tudtam,h kuldtel valamit mert nem szoktam minden nap megnezni az emailemet.

2008. febr. 10. 18:17
Mindjart megnezem.
224. Maruszja (válaszként erre: 223. - Anita123)
2008. febr. 10. 18:11

Jaj, az nagyon jó! Nekem is valami itthon végezhető munka kellene. Azt nagyon szeretném csinálni. De nálunk az ilyen humbuk.


Az iwiw-n feltüntetett E-mail címedre küldtem.

223. Anita123 (válaszként erre: 221. - Maruszja)
2008. febr. 10. 18:01
Mit kuldtel es hol?Hol nezzem?
222. Anita123 (válaszként erre: 220. - Maruszja)
2008. febr. 10. 18:00

Eleinte en is rendes naplot irtam de vegul meggondoltam magam,mert nyilvanos.En meg ha irnek akkor a "szivebol" jott dolgokat irnam.

Nem haragszok a kerdeseder,miert tennem?En es a ferjem hotelmenedzserek vagyunk.Otthon dolgozok ;)

2008. febr. 10. 17:51

Anita!

Elfelejtettem, hogy küldtem Nektek ezt, azt. Megkaptátok? Nem baj?

220. Maruszja (válaszként erre: 219. - Anita123)
2008. febr. 10. 17:48

Szia Anita!

Örülök neki, hogy legalább nálatok szép idő volt és tudtatok jó nagyokat sétálni. Felénk reggelente ködös az idő, de utána feloszlik. Ma egyébként elég hideg is volt. Igaz én csak az erkélyig mentem ki.

Azt szeretném megkérdezni (ha nem titok), hogy Te mit dolgozol kint? Otthon dolgozol? Ha nem szívesen válaszolsz rá, akkor ne válaszolj.

Naplót én "csak" olyasmit szeretnék, mint Mártié (tudom, hogy olyan szép soha nem lesz) mert egyenlőre béna vagyok hozzá. Sajnos angolul nem tudok, így nem tudom, hogy hová kell lépni, menteni, stb. Nem olyan naplót akarok, hogy leírjam, hogy most ez meg ez a bajom, mert...

Ugyanis nem akarom azt a nagyvilág felé közölni.

Szép estét kívánok Nektek!

2008. febr. 10. 17:35

Hellosztok!

Szep estet mindenkinek!


Kedves Maruszja!


Koszonom a kerdesedet!Jo volt a seta.Ma is nagyon szep ido volt csak dolgoztam.

Itt szeretnel naplot "nyitni"?

218. Maruszja (válaszként erre: 217. - Jjhmarta)
2008. febr. 10. 16:59

Szia Márti!

Persze, hogy próbálkoztam. Be is hoztam azokat, amiket mondtál, de tovább nem jutottam, mert nem tudok angolul. Minden angolul van és nem tudom mire kell rálépni és hogy kell kijelölni, átmenteni, majd betenni. Szóbal béna vagyok. Már úgy is próbálkoztam, hogy kiírtam, hogy mik vannak angolul írva és próbáltam lefordítani, de egy szó több mindent is jelent. Szóval sehogy nem jutottam vele tovább. Azt sem tudom, hogy kell naplót nyitni. Ilyeneket nem tudok. Nekem, ha segíteni akarsz, akkor "dedós" módszerrel tudsz, hogy úgy rálép erre meg erre, megnyomod, kijelölöd, stb. Mert én nem megyek egyről a kettőre.

A Te naplód csodállatos. Látom, hogy még számlálja is, hogy hányan nézték meg, de hogyan számlálja? Meg az órákat, az időt, hogy melyik unokád hány éves, meg a Valentin-napi számlálót honnan veszed és hogy teszed be? Hát szóval nem tudok semmit. Én csak megmaradok már ilyennek.

Köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni, de látod nem tudsz velem semmire se jutni. Puszi

2008. febr. 10. 16:09

Sziasztok!


Elmentek a gyerekek 3 unokám volt itt, kiunokáztuk magunkat, mostmár kész vagyok a munkámmal is, és én itt pihenek a gépnél, édesem nézi a tvt.

Maruszja probálkoztál a kép beillesztésel, naplót nyithatsz és csak képeket teszel bele, meglátod milyen jó szorakozás.

Mindenkinek jó pihenést kívánok.

216. Maruszja (válaszként erre: 215. - 80ASIQ)
2008. febr. 10. 14:28
Jó szunyálást kívánok! 6 oldal semmi, volt olyan hogy én 40, sőt 50 oldalt gépeltem, amikor dolgoztam. Igaz ez a szakmám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook