Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


2008. febr. 8. 21:06

Sziasztok!☺

Anita kösz a jelőlést visszaigazoltalak, megnéztem a képeket nagyon aranyos a kislányod és a tesóid is, jól néztek ki te és a párod. A kutyusotok is szép.

Józsi nektek is kellemes hétvégét jó pihenést kívánok.

Maruszja nektek is szép estét, jó pihenést kívánok.

Sikerült megnézni a naplómat?

Jó éjszakát szép álmokat mindenkinek.

184. 80ASIQ
2008. febr. 8. 19:48

Sziasztok! :)

Most "olyan" köszönős lett a topik. Nem baj az, jelezzük, hogy résen vagyunk, figyelünk! :)

Kellemes hétvégét kívánok!

183. Maruszja (válaszként erre: 182. - Anita123)
2008. febr. 8. 17:06

Szia Anita!

Visszajelöltelek. Üdvözöllek az ismerőseim körében.

Szép estét kívánok Nektek!

2008. febr. 8. 15:31

Hellosztok!


Koszonom a priviket!Mindenkit hamarosan megjelolok aki irt nekem privit csak mostanaba nagyon elfogalalt vagyok.

Szep napot!

2008. febr. 8. 09:11

Anita!

Várjuk, hogy bejelölj minket!

Szarvasi, békési kislányok hol vagytok? Nagyon elvesztettek. Hogy áll a házatok?

2008. febr. 8. 08:08
Jó reggelt szép és derűs napot kívánok békés megyeiek. Kellemes hétvégét, jó pihenést.
2008. febr. 8. 08:06
Szép, jó regelt kívánok minden Békés megyeinek!
178. jjhmarta (válaszként erre: 176. - Anita123)
2008. febr. 7. 17:36
Anita én is megírtam proviben a nevemet.
2008. febr. 7. 14:24

Szia Anita!

Küldtem privit. Megírtam a nevem, jelölj be. Nekem Márti és Józsi már az ismerőseim körébe tartoznak az iwiw-n. Remélem Téged is hamarosan ott köszönthetlek! Puszi

2008. febr. 7. 14:11

Jo napot mindenkinek!



Kedves Marti!

Koszonom jol vagyok!

En is rajta vagyok az iwiw-en a myvipen es a baratikoron is.De az utobbit nem hasznalom.

Milyen neven lehet megtalalni teged/titeket?

Mar regebben is gondoltam arra,hogy megjelolom a kedves bekesmegyei "ismeroseimet" (kedves Maruszjat is)csak gondoltam lehet mas tolakodasnak venne.


Tovabbi szep napot!

2008. febr. 7. 09:32

Sziasztok!

Én is szép, jó reggelt kívánok mindenkinek! Ma egy kicsit tovább aludtam, mert 8 órakor ébredtem fel. Igaz éjszaka voltam fent a kutyával, mert kikérezkedett az erkélyre. Aztán egyszer meg felugrott az ágyra közénk. Szerencsére nem alszik velünk, mert azért mocorgunk és nem szeretném összenyomni. Reggel felé viszont mindig felugrik és "élvezkedik" egy kicsit mellettünk, közöttünk.

Én az iwiw-n és a baráti körön vagyok fent, de ez utóbbit nem értem annyira, így aztán ott nem is nagyon keresem az ismerősöket, mert számomra elég az iwiw és persze az elmaradhatatlan Hoxa. Mert ez az igazi nekem, itt nagyon jó és örülök, hogy megtaláltam.

Jól vagyok, csak ahogy közeledik az évforduló (jövő hét kedd) egyre inkább belegondolok a dolgokba és szomorúsággal tölt el.

Tegnap voltam a volt munkahelyemen is, beugrottam, de láttam hogy zavarok. Mindenki nagyon el volt foglalva, így aztán hamar eljöttem. A helyemen megint egy új van, mert akit felvettek az egy hét után bedobta a törölközőt. Aki most van egy nagyon fiatal kishölgy.


Józsi!

Én nem tudok bagoly lenni, legkésőbb 11 órakor már alszom. Én is attól félek, hogy függő lettem, mert már a jó filmek sem érdekelnek annyira, inkább a Hoxát olvasgatom, vagy dominót várok, vagy csak kártyázok a számítógépen. A férjem néha morog velem, hogy adjam már át neki, mert szinte mindig itt ülnék. Hát ez van!

Jó munkát kívánok a dolgozóknak és én is mindenkit sok szeretettel üdvözlök!

2008. febr. 7. 08:07

Jó rerggelt, swzép napot mindenkinek!

Ki van fenn a myvipen, az iwiw vagy a barátikörön?

Mindhármon megtalálható vagyok.

Itt az éjjel esett az eső, de így bentről nem tünik hidegnek.

Józsi jó munkát mára is.

Maruszja, Anita jól vagytok?

173. 80ASIQ (válaszként erre: 162. - Maruszja)
2008. febr. 6. 23:53

Bagoly vagyok! :) Húh! Ma megvolt a meló. Későn haza, bolt, Barátok közt, egy kis hírek, szunya. Most itt vagyok. Nem tudom a netet kihagyni. Függő vagyok. Eredetileg azért jöttem ide, hogy a Barátok köztről csevegjünk, csak persze nem csak abból áll a világ, így össze-vissza írok itt a hoxán. De nem csak itt.

Olvasom, gyorsan beindult az ismerkedés! :) Már az ember is!

Én nem erőltetem a fogyókúrát. Ez inkább abban merül ki, hogy próbálom a degeszre tömött állapotot mellőzni. Voltak már sikeresnek mondott próbálkozásaim, de sajnos későőbb mindíg visszajött a súly.

Mindenkit szeretettel üdvözlök!

2008. febr. 6. 21:11

Mára eltettem magam.

Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

171. Maruszja (válaszként erre: 170. - Anita123)
2008. febr. 6. 17:59
Azt hiszem ezt nagyon sokan elmondhatjuk magunkról.
170. Anita123 (válaszként erre: 169. - Maruszja)
2008. febr. 6. 17:48
En azt hittem egy masik forumra gondoltal de mostmar tudom melyik az.Nagyon sokat csalodtam mar.Soszor eszembe jut,hogy "en mar megint a rovidebbet huztam..."Egy ilyen gondolat kozepette jutott eszembe,hogy kiirom ezt forumnak.
169. Maruszja (válaszként erre: 168. - Anita123)
2008. febr. 6. 17:44

Helló Anita!

Arra, hogy "Igazságtalan az élet, mert..."

mert tényleg az.

168. Anita123 (válaszként erre: 166. - Maruszja)
2008. febr. 6. 17:34

Hello Maruszja!


Melyik forumra gondoltal mert tobbet is irtam?

2008. febr. 6. 16:42

Sziasztok!

Igen megismerkedtünk Maruszja férjével.

Maruszja nagyon cuki a kutyusotok.

Mostmár megint befelhősödött, de nincs hidehg, már észrevehetően hosszabbak a napok.

További szép délutánt estét kivánok mindenkinek.

2008. febr. 6. 13:20

Szia Anita!

Örülök, hogy itt vagy Te is.

Képzeljétek ma meg a férjem kutyasétáltatás közben találkozott Mártival meg a férjével. Szóval ők is összeismerkedtek. A férjem megismerte őket a feltett fényképről. Örülök neki.


Anita! Látom, hogy kiírtál egy fórumtémát. Hát nekem is lenne mit odabeírnom. De talán nem teszem. Hogy jutott eszedbe ilyen szomorú téma kiírása?


Nálunk is jó lett az idő, ahogy a köd feloszlott. Most süt a nap és tök jó idő van.

Voltam az orvosnál el vagyok látva receptekkel.

Mindenkinek további szép napot kívánok!

2008. febr. 6. 10:59

Szep jo napot mindenkinek!


Orulok,hogy jol sikerult a tegnapi talalkozo!


A fogyozoknak uzenem,hogy a titarto "munka" meghozza a varva vart eredmenyt!


Nalunk ragyogo napsutes van.Olyan tavaszias a hangulat.Nem is emlekszem mikor volt itt utoljara kod...

2008. febr. 6. 08:35

Sziasztok Békés megyeiek!

Komolyan akkora köd van, hogy az óvodáig alíg látunk ki.

Hát a kívánt súlyomra még várni kell egy kicsit. Nagyon lassan megyeget lefelé, de állítólag így tartósabb is lesz.

Ma mennem kell a körzeti orvoshoz, mert gyógyszert kell felíratnom. Mindig van valami menőke. Igaz, hogy a nyugdíjas soha nem ér rá.

A dolgozóknak jó munkát, az otthonlévőknek jó pihizést kívánok!

2008. febr. 6. 06:55

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Itt nagy köd van, olyan nem szeretem idö.

Maruszja biztos el is éred a kivánt súlyt.

162. Maruszja (válaszként erre: 161. - 80ASIQ)
2008. febr. 5. 22:49

Szia!

Még Te is fent vagy? Én abba nem hagyom, amíg el nem érem a kitűzött súlyom.

161. 80ASIQ (válaszként erre: 160. - Maruszja)
2008. febr. 5. 22:47
Nekem csak 120-ról kellene 105-re lefogyni. De nem panaszképpen mondom.
2008. febr. 5. 22:05

Nem volt maratoni. Én nézem a Nagy fogyást a TV-ben.

Mindenkinek szép álmokkal jó éjszakát kívánok!

159. 80ASIQ
2008. febr. 5. 21:55

Tán összejöttetek egy maratoni traccspartira, hogy ilyen csendes lett a topik? :D

Aludjatok jól! :)

158. 80ASIQ
2008. febr. 5. 13:56
Örülök, hogy jól sikerült! :)
2008. febr. 5. 13:13

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy mgismerhettem Maruszját személyesen is, nagyon aranyos, remélem ezután többször is talizunk, hisz jön a jóidő és ki lehet ülni a szabadba, vagy sétálva beszélgetni egy nagyot.

Nagyon arik vagytok, hogy drukkoltatok nekünk.

Szép délutánt mindenkinek.

2008. febr. 5. 12:30

Sziasztok!

Igen voltunk és találkoztunk. Örülök neki, hogy személyesen is megismerhettem Mártit, hiszen itt lakunk egy városban, sőt ha úgy vesszük szegről, végről még kollegák is voltunk.


Örülök, hogy Anita is jelentkezett és hogy drukkoltatok nekünk a találkozáshoz. Majd egyszer ha többen leszünk, akkor csinálhatunk egy "nagy találkozót" is. De egyenlőre úgy gondolom, hogy elég csak "így" a neten ismerkedni.

További szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook