Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


335. jjhmarta (válaszként erre: 333. - Maruszja)
2008. febr. 15. 20:55

Jó Marcsika m,ajd szólsz mikor jó neked.

Sajnos nem unokázok és már nagyon hiányoznak.

Jó éjszakát szép álmokat mindenkinek.

334. 80ASIQ (válaszként erre: 332. - Jjhmarta)
2008. febr. 15. 20:13
Délelőtt havazott, igen komolyan. Egészen besötétedett. Aztán később kivilágosodott és elolvadt a hó. Most este minden jeges és hideg van. Nem nagyon, csak egy kicsit.
333. Maruszja (válaszként erre: 332. - Jjhmarta)
2008. febr. 15. 19:34

Hát nagyon meglepődtem. Éppen a temetőbe voltunk, de nagyon eláztunk. Holnap Julianna nap lesz és anyukám Julianna volt. Így kimentünk anyucihoz és persze Andikámhoz, mert egy temetőben vannak, közel egymáshoz. Apu is velünk volt és Picúr is. Persze őt a kocsiban hagytuk, mert csupa sár lett volna. Pali behajtott teljesen, így aztán Picúr odalátott hozzánk.

Pedig én is már annyira várom a tavaszt! Annyira jó, amikor meleg van és minden zöld és jó sétálni, kiülni a padra. Amikor még dolgoztam mindig irigykedtem az öregekre, hogy ráérnek és kint diskurálnak a padokon. Hát most majd én is megtehetem.


A jövő héten összejövünk. Jó? Majd megbeszéljük. Ma is próbálkoztam, de nem megy. Ami nem megy, azt meg ne erőltessük. Majd megmutatod, megtanítod és utána egyedül is boldogulok.


Tyka! Te szoktál dolgozni amikor választás, vagy szavazás van? Én eddig mindig dolgoztam, amióta a hivatalban voltam. Most is beosztanának, de nem merem elvállalni, mert lehet, hogy még itt lesznek a vendégeink és nem akarom őket itthagyni az uramra. Majd legközelebb, akkor biztos vállalom, mert én nagyon szeretem csinálni. Olyan hangulata van az egész napnak, hogy mindenki nyüzsög és ez nekem tetszik.


Most biztos unokázol. Sok puszi.

2008. febr. 15. 18:50

Marcsika mit szólsz a mai időhöz? Én már a tavaszt várom és tél jön helyette.

József Gyulán is havazott ma?

Szilvike Csorváson milyen az idő?

Mindenkinek további szép estét kívánok.

331. Maruszja (válaszként erre: 329. - 80ASIQ)
2008. febr. 15. 15:52

Neked könnyű. De mi nem vágathatjuk le 1 cm-esre, mert egy kicsit furán néznénk ki.


Nektek is jó hétvégét!

330. 80ASIQ (válaszként erre: 329. - 80ASIQ)
2008. febr. 15. 15:26
Mindenkinek, természetesen! :)
329. 80ASIQ (válaszként erre: 322. - Maruszja)
2008. febr. 15. 15:25

Egyszerűen meg szoktam oldani a fodrászt. 1 cm-esre kérem az egész fejemen. Aztán otthon szörnyülködés! Dehát, majd kinyől. :)


Szép napot, kellemes hétvéget kívánok!


Most van melóm bőven.

328. Maruszja (válaszként erre: 326. - Anita123)
2008. febr. 15. 15:02

Szia Anita!

Képzeld nálunk esett a hó, persze elolvadt, mert plusz 1-2 fok van. De annyira szakadt. Éppen akkor voltunk a kocsival úton, nem győzte az ablaktörlő törölni.

Remélem felétek jó idő van. Most már nálunk is egy kicsit süt a nap, de azért nekem hideg van. Én a meleget jobban szeretem.


Jó hétvégét és szép napot Nektek is!

327. Maruszja (válaszként erre: 325. - Szilvi0410)
2008. febr. 15. 15:00

Szia Szilvi!

Köszi a válaszod, elolvastam.

A frizurám elég jól sikerült, de én azért itthon mindig igazítok rajta. Főleg, ha már egyszer megmosom. Igen, ugyanolyan színű lett, ahogy szoktam.

Nálunk most jó az idő, de meddig nem tudom. A férjem most vitte le a kutyát, mert már nagyon hisztizett, hogy le akar menni.

Nektek is szép hetet és jó hétvégét!

2008. febr. 15. 14:42

Hellosztok!


Szep napot mindenkinek!

325. szilvi0410 (válaszként erre: 324. - Maruszja)
2008. febr. 15. 13:20

Szia Marika!


Jol sikerült az uj frizurád?Nagyon szép színe van a hajadnak a képen .Ha ez is olyan akkor biztos csini.Nálunk most ítélet ídő van .pedig a reggel olyan kellemes volt.

Szép hetet Nektek!

324. Maruszja (válaszként erre: 323. - Krajcsi77@freemail.hu)
2008. febr. 15. 13:15

Szia!

Nálunk is délelőtt úgy szakadt a hó. Egyébként egész nap ilyen idő lesz, hol esik majd, hol nem. Érdekes ez az időjárás.

Reméljük tudsz segíteni az ismerősödnek.

Jó munkát kívánok a kolbászgyártáshoz.


Kellemes hétvégét!

2008. febr. 15. 11:30

köszi a segítséget majd továbbítom.

mit szóltok ehez az időhöz?szakad a hó starvason.afiam már a szánkózásról álmodozik,szegény kicsit kivan hogy nem lehet azonnal.hétfőn már mehet oviba de lilike még nem mehet,pihizünk.holnap megyünk csempét és burkolót venni vasárnap meg kolbit csinálunk a szüleimmel.szóval megint nem unatkozunk.jó hétvégét mindenkinek én csak hétfőn leszek

2008. febr. 15. 07:35

Sziasztok, szép, jó reggelt kívánok mindenkinek!

Tegnap este már 10 órakor aludtam. Ennyit a Valentin-napról.

Elég soká lettem készen, mert sokat kellett várni. Mindenki nagy munkán volt a fodrásznál. Ki festetett, ki daueroltatott. Én csak vágattam és festettem. Kb. 6 hétig ilyenkor kibirom és nem megyek addig fodrászhoz. Sajnos kell festetni, hiszen már őszülök. Hiába "őszül a vén betyár".


Szép napot kívánok mindenkinek! Péntek van: dolgozók kitartást még egy kicsit: jön a hétvége!

321. Maruszja (válaszként erre: 310. - Krajcsi77@freemail.hu)
2008. febr. 15. 07:32

Szia Anikó!

Józsi és Tyka javaslata a jó. Szerencsére nem volt még dolgunk pszichológussal.

2008. febr. 15. 07:20

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Ma nem leszek csak este felé, sok a dolgom.

Krajcsi77 én is csak azt tudom javasolni amit Józsi írt.

319. 80ASIQ (válaszként erre: 310. - Krajcsi77@freemail.hu)
2008. febr. 14. 21:53

Sziasztok! Szép álmokat kívánok! :)

Kérésed nem kerülte el a figyelmem, csak sajnos nem tudok segíteni. Jobbat nem tudok javasolni, mint azt, hogy hívd fel a gyulai kórház pszichiátriai osztályát, hátha tudnak valakit.

2008. febr. 14. 20:06
Jó éjazakát szép álmokat mindenkinek.
2008. febr. 14. 18:16

Itthon vagyok.


Puszi Mindenkinek!

2008. febr. 14. 16:02
IGEN SEJTE,HOGY KICSODA.
315. jjhmarta (válaszként erre: 314. - Szilvi0410)
2008. febr. 14. 15:55
Nem árul a piacon, ö már 75 éves, csak otthon kötött sokkaknak ott Csorváson. Manyi a keresztneve.
314. szilvi0410 (válaszként erre: 313. - Jjhmarta)
2008. febr. 14. 15:26
NEM TUDOM JORA GONDOLOK-E.Ő SZOKOTT SAPKÁKT IS KÖTNI?ÉS ÁRUL CSABÁN A PIACON?
313. jjhmarta (válaszként erre: 311. - Szilvi0410)
2008. febr. 14. 15:18

Köszönöm a dicséretett Szilvi, szeretem szépitgetni itt a naplómat a TVN-en a blogomat.

Mig régen a kötés volt a hobim most 1,5 éve a net lett. Délelőt igyekszünk apával közösen elvégezni a házimunkát, főzést aztán ö tvzik én meg netezem, persze, ha itt van valamelyik unokám a 7-ből akkor ök az elsők.

Kötni annó a Sütőnétől tanultam ö a sógorom élettársa volt míg sógorom megnem halt, tanyán laktak nem mesze a sportpályától, a sógornőm még mindig ott lakik.

312. Anita123 (válaszként erre: 309. - Maruszja)
2008. febr. 14. 13:48

Kedves Maruszja!


Ha minden igaz akkor ezekben a percekbe szepulsz. :)

Majd kesobb "osszejovunk" meg itt a hoxan.Szia!

311. szilvi0410 (válaszként erre: 306. - Jjhmarta)
2008. febr. 14. 13:18

SZIASZTOK!

NAGYON SZÉP NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!


JJHMARTA:GRATULÁLOK A CSODÁLATOS NAPLODHOZ.

NINCS OLYAN NAP ,HOGY NE NÉZZEM MEG MERT ANNYIRA KELLEMES ÉS MINDÉG AD VALAMI UJ DOLGOT.

2008. febr. 14. 12:44

sziasztok

segítséget szeretnékkérni tőletek.egyik ismerősömnek szüksége lenne pszihológusra baja van magával és mentené a házasságát.ha tudtok küldjetek nevet és elérhetőséget csabai vagy gyulai doki kéne mert tovább nem hajlandó menni.erre is nehéz volt rávennem.köszi előre is és boldog valentin napot mindenkinek

309. Maruszja (válaszként erre: 308. - Anita123)
2008. febr. 14. 12:15

Szia Drágám!

Örülök, hogy túl vagy rajta!

Nekem a szokásos napom van, semmi extra. Délután 2-re megyek a fodrászhoz. Úgy, hogy csak valamikor 5-6 óra felé leszek itthon.


Nektek is boldog Valentin napot kívánok!

2008. febr. 14. 12:13

Hellosztok!


Most jottem haza a fogorvostol,mostmar megkonnyebbulve.Ugyhogy gondoltam benezek hozzatok.Kinek milyen napja van?


Mindenkinek nagyon boldog Valentin napot kivanok!

2008. febr. 14. 08:55

Én is beköszönök! Jó reggelt kívánok valamennyiőtöknek!

Valentin-napon kívánom, hogy mindenki legyen nagyon szerelmes a párjába!

2008. febr. 14. 08:00

Jó reggelt, szép napot mindenkinek.

Boldog Valentin-napot kívánok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook