Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


125. Maruszja (válaszként erre: 123. - 80ASIQ)
2008. febr. 2. 19:31

Én is ingyenlottózom. Már 40 ezer fölött vagyok, de még nem vásároltam semmit. Gondolom, hogy Te is erre értetted, hogy lottózol. De ha van más, akkor azt én is szívesen játszanám, mert nagyon szeretek játszani. Nem iszom, nem dohányzom, kávézom és a szerencsejátékoknak nem tudok ellent állni. Igaz csak ötös, hatos és skandi lottón játszunk. Régebben a Luxoron is, de ma már nem. Ja amikor feladjuk a lottót, akkor Puttót szoktunk még játszani, meg néha egy-egy kaparóst.

Hát ennyit a szerencsejátékomról. Ezért vagyok szegény, mert mindig nyerni akarok. És mindig a TV előtt ülök, amikor kihúzzák a számokat. Azok nyernek, akik majd valamikor hetek múltán eszükbe jut, hogy ja a lottó.

No majd meglátjuk! Nem soká.

2008. febr. 2. 18:34
Nekem a mamám lakik békésmegyében imádok ott pihizni.Olyan nyugis.
123. 80ASIQ (válaszként erre: 117. - Maruszja)
2008. febr. 2. 18:01

Az előbb én is teregettem! :) Papucsférj vagyok! :D

Már akkor is beszéltek a globális felmelegedésről. Amikor kint voltunk melegrekord volt, de az időjárás lényegében olyan volt mint egy itteni napsütéses szeptember. Edinburgban, a skót fővárosban, fürdőruhában napoztak az emberek a város nagy parkjában. Egy igazán esős napunk volt, de az a 10 napos kintlét alatt törvényszerű.

A lottóról jut eszembe, hogy itt a neten már annyit "nyertem", hogy ha igaz lenne már én lennék a föld leggazdagabb embere!

2008. febr. 2. 15:29

Érdekes, hogy valamennyi megyei lánynak A-val kezdődik a neve. Anita, Anikó, Ancsi.

Csak Márti és az én nevem kezdődnek mással. No és az egyetlen fiúnkké. A többi megyei fiú nem tudom hol van?

121. Maruszja (válaszként erre: 118. - Ancsi54)
2008. febr. 2. 15:27

Szia Ancsi!

Örülök, hogy Te is csatlakoztál a megyei beszélgetősökhöz. Lehet, hogy ismerjük egymást, hiszen kicsi a világ és még kisebb a megye.

Igen a kutyusunk a mindenem. Nagyon rosszcsont, mindent megrág. Nem soká 6 hónapos lesz.

Puszi Neked is!

120. Maruszja (válaszként erre: 119. - Anita123)
2008. febr. 2. 15:26
Én is kíváncsi leszek. Sajnos soha nem sikerül, max. 2-es találat. Már kétszer voltunk a lottósorsoláson élőben. De akkor még nézők voltak. Az idei évtől már nincsenek nézők, csak húzók. Mindig újítanak valamit, persze úgy, hogy mi járjunk rosszul. Egyszer meg a Luxorsorsoláson voltunk. Akkor sem Békés megye nyert.
119. Anita123 (válaszként erre: 117. - Maruszja)
2008. febr. 2. 14:37

:DDDD

Ez jo vicc!!A loch ness-i szorny... :D


Sok mindenk parositja Angliat a koddel.Pedig ma mar nem olyan kodos,mint annak idejen.Nagyon ritkan van.(Legalabb is felenk)

Kedves Maruszja!


Kivancsian varom,hogy nyersz e a lotton?Neha en is szoktam lottozni.De en es a szerencse...? :)

118. ancsi54
2008. febr. 2. 13:55
Szia Maruszja, és is Békés megyei vagyok, sőt közel hozzád békési,ismerős vagy valahonnan, vagy lehet, hogy hasonlítasz valakire. Aranyos a kutyusod, gondolom ő a mindened.
117. Maruszja (válaszként erre: 116. - 80ASIQ)
2008. febr. 2. 13:34

Szia Józsi!

Először, amikor elolvastam írásod hirtelen azt hittem, hogy azért nem mertetek elmenni a loch ness-i tóhoz, mert féltetek a szörnytől. De látom nem azért. (Ez csak vicc!)

Hát igen. Az egyszerű magyar túrista örül, ha kijut valahová, nem hogy még ide, oda is plusz befizessen. Én annak idején Jugóba jártam életemben először külföldön (1979-ben) és akkor nekem az is nagyon nyugatnak tűnt. Persze azóta már sok felé voltam, de még Angliában soha. Valahogy nekem mindig az cseng vissza, hogy ködös Anglia. Persze mindenhol van köd, csak valahogy ez még nem jött össze. Talán majd egyszer. Ha ma nyerek a lottón, akkor meglátogatom Anitát. (Ez is vicc volt). Úgy látszik ma vicces kedvemben vagyok.

No sziasztok, megyek teregetni.

116. 80ASIQ
2008. febr. 2. 13:25

Kellemes hétvégét kívánok a Hölgyeknek!

Ha látnék urat, neki is kívánnék.

1984-ben volt szerencsém autóval Angliában járni, keresztapámnál aki Middlesborough-ban lakott. Sajnos már meghalt. Megnéztük a környéket, yorki templom, Newcastle, angol tóvidék, Edinburg. Sajnos a loch ness-i tóhoz nem mertünk elmenni, féltünk, hogy elfogy a pénzünk. Utólag kiderült, elmehettünk volna. Élmény volt átrándulni a kapitalizmusba, ami kissé barátságossab volt mint ami most nálunk van.

115. Anita123 (válaszként erre: 111. - Jjhmarta)
2008. febr. 2. 12:55
Neked is szep napot!
114. Anita123 (válaszként erre: 112. - Maruszja)
2008. febr. 2. 12:54

Szep jo napot kivanok minden kedves bekes megyeinek es kulon Maruszjanak!


Igen mostmar jobb a kedvem. :) Bar meg nyugtalanit,hogy 2-szer vissza kell mennem ugyanazzal a foggal.De majd csak tul leszek rajta...

En is ahoz a ket "fajta" orvoshoz utalok menni ahova te is.


Az en kutyam is sok kart okozott kint is bent is.Alig varom mar,hogy kinoje ezt a ragcsalos idoszakat.A kert mar teljesen lesivatagosodot,mindent kiragott,kikapart...De ettol fuggetlenul mi is imadjuk.Ezeket a problemakat majd megoldjuk.


En lattam tegnap a magyar hiradoda a "hajos" riportot de nem tudom melyik csatorna volt.Van itt upc-im. ;)

2008. febr. 2. 07:36

Anita!

A férjem most mondta, hogy a rádióban bemondták ezt a partra vetett teherszállító hajót. Lehet, hogy nálunk a mai híradóban lesz. Puszi

112. Maruszja (válaszként erre: 110. - Anita123)
2008. febr. 2. 07:24

Szia Anita!

Örülünk, hogy itt vagy és anak is, hogy túl vagy a fogorvoson. Elhiszem szegénykém, hogy utáltad a tegnapi napot, hiszen szerintem nincs olyan ember, aki szeretne fogorvoshoz járni. Én a magam részéről két orvoshoz utálok menni: a fogorvos és a nőgyógyász. Reméljük ma már jobb lesz a kedved is.

A mi kutyusunk 12-én lesz 6 hónapos és most esnek ki a tejfogai. Azért voltunk mi is tegnap az állatorvosnál, de szerencsére azt mondta, hogy rendben nőnek a véglegesek. A miénk is nagyon rosszcsont, mindent megrág, sok kárt okozott már a lakásban, de ettől függetlenül imádjuk.

Nem láttam a híradóban ezt a partra vetett teherszállító hajót, de ezek szerint akkor komoly, nagy vihar lehetett felétek.


Minden Békés megyeinek én is szép napot kívánok és a dolgozóknak jó hétvégét!

2008. febr. 2. 07:14
Jó reggelt szép napot mindenkinek.
2008. febr. 1. 22:47

Kedves Maruszja!


Ujra itt vagyok!Nem felejtettelek el titeket! ;)

Tegnap fogorvosnal voltam es amiatt kicsit rossz napom volt ugyhogy pihentem.

Orulok,hogy a kutyusodnak nincs semmi baja!!!Az en kutyam most 7 honapos es borzaszto idegesito tud lenni az allando ragasa.Dehat ez van majd csak kinovi. :)

Az ido meg mindig valtozatlan.Lattad a hiradoba azt a partra vetett teherszallito hajot?Azt itt van tolunk nem messze.Du-n elmentunk megnezi.



Nagyon szep estet kivanok minden kedves bekes megyeinek!!!

109. 80ASIQ (válaszként erre: 108. - Maruszja)
2008. febr. 1. 18:19

Sziasztok! :)

Maruszja! Titkon reméltem, hogy nincs baja az ebecskének. :)

Én persze még javában aktív dolgozó (dolgozó?:)) vagyok, messze még a nyugdíj. Nem baj, mert az már egy bizonyos életkorral jár, de aki olyan szerencsés, hogy meg tudja tartani kondícióját, annak nagyon jó lehet.

108. Maruszja (válaszként erre: 104. - 80ASIQ)
2008. febr. 1. 12:39

Szia Józsi!

Szerencsére nincs semmi baja a kutyusunknak. Nagyon örülünk neki, a foga is szépen nő, csak egy kicsit érzékeny neki. Sokat kell rágnia. Van is neki annyi rágcsálni valója.

2008. febr. 1. 12:32

Szia Márti!

Én sem érzem még magam öregnek, csak hát az évek úgy elszaladtak. Én is szívesen járok be a volt munkahelyemre akár hívnak, akár csak úgy magamtól. Jó a volt kollegákkal találkozni, de sajnos már annyira kicserélődtek, hogy kb. a felét ha ismerem. Sok az új, amióta (tavaly június óta) eljöttem nyugdíjba. A sportcsoporthoz, ahol dolgoztam oda viszont nagyon szívesen visszajárok, mert nagyon szeretem őket.


Én is további szép napot kívánok mindenkinek!


Anita!

Reméljük, hogy most már felétek is jobb lett az idő. Nálunk szépen süt a nap.

2008. febr. 1. 11:02

Sziasztok!

Itt vagyok, hát én se a fiatal korosztályhoz tartozom, de azért nem érzem öregnek magam, sajnos nekem már 30 éve gond van a vérnyxomásommal, azota szedem a vérnyomáscsökkentöt, az olvasáshoz már nekem is kell a szemüveg, én is észrevettem miotta 1,5 éve gépezem sokatt romlott a szemem.

Ma voltunk ben apával az oviba nagyon jó volt beszélgetni a volt kolléganőkkel és nagyon aranyosak voltajk a gyerekek is, mikor eljöttem nyugdijba akkor voltak minikék mostmeg már készülnek az iskolába.

Anikó én is örülök, hogy rá találtál erre a topikra.

További szép napot mindenkinek.

105. Maruszja (válaszként erre: 104. - 80ASIQ)
2008. febr. 1. 07:47

Szia Józsi!

Akkor tényleg nem vagy már annyira fiatalember. Bocsi! Én sem vagyok (sajnos) már mai csirke. Az iwiw-n mindjárt bejelöllek.


Mindenkinek szép, jó reggelt kívánok!

Megyünk az állatorvoshoz.

104. 80ASIQ (válaszként erre: 103. - Maruszja)
2008. jan. 31. 21:21

Drága Maruszja!

Kérésed számomra parancs, József a kersztnevem.

(A Józsi sem zavar.) Már mosolygok a fiatalember tituluson, nem régen töltöttem be az 50. életévem. Amúgy semmi bajom, egészséges vagyok, csak sajnos keveset mozgok. Így 120 kilós medve vagyok egyenletes eloszlásban. Sajnos olvasáshoz már kell a szemüveg, nem örömhír amit mondok, de szerintem a sok gépezés miatt romlott meg. De élettani sajátosság is lehet.

Jól teszitek, ha elviszitek a kutyust, ez megnyugtató, de hátha a fogváltás miatt levert, hallottam már ilyet

2008. jan. 31. 20:12

Szia Anita!

Remélem, hogy ma éjszaka már nem lesz akkora szél felétek. Valahogy mostanában olyan hülye az időjárás. Jöhetne már a tavasz. Annyira várom. Reggel megyünk az állatorvoshoz a kiskutyánkkal, mert most potyognak a tejfogai és szeretnénk megnézetni, hogy jól nőnek-e a végleges fogai. Meg szerintünk valami baja van, mert annyira aluszékony, olyan levert, lehet, hogy szenved szegénykém. A saját magunk megnyugtatása végett jobb, ha látja állatorvos. Most 5 hónapos múlt. Nektek is édes a kutyátok, de a cica se kutya! Ő is nagyon szép.

Szép estét kívánok Nektek.


Ugyancsak szép estét: Anikóéknak, Mártiéknak, és a gyulai fiatalemberéknek is. (Elárulhatná a keresztnevét, mert így nekem "csak" gyulai fiatalember marad.

102. Anita123 (válaszként erre: 99. - Krajcsi77@freemail.hu)
2008. jan. 31. 18:16

Hello Aniko!


Orulok,hogy csatlakoztal hozzank!Minden jot kivanok az epitkezeshez!

101. Anita123 (válaszként erre: 98. - Maruszja)
2008. jan. 31. 18:13

Hellosztok/hello Maruszja!


Itt borzalmas az ido.Esik az eso es akkora szel van...:S

Tegnap este sokszor felkeltem ra,csak ugy tombolt!

2008. jan. 31. 16:29

Szia Anikó!

Természetes, hogy a megyéhez tartozol és nagyon örülünk, hogy megtaláltál bennünket.

Vagyunk már egy páran, akik írogatunk ebbe a topikba. Jó építkezést kívánok, biztos szép házatok lesz. Én világéletemben emeletes házban laktam. Biztos sokkal jobb családi házban élni, nem hallod, ha a közvetlen szomszédod fúr, kalapál, stb. Nálunk mindig változik a lakóközösség, így aztán állandóan van valaki, aki kopog, fúr, vagy bármi, szóval csend az nincs.

További szép napot kívánok mindenkinek!

2008. jan. 31. 13:13

sziasztok

anikó vagyok szarvasról,úgyhogy simán beleférek a megyébe.gyeden vagyok 19 hónapos lányommal,de van 5 éves fiam is.nálunk is rossz az idő,és nem örülök mert építkezünk.bár már csak benti munkák vannak,a gipszkartonozást befejeztük,jöhet a glettelés.van mit csinálni

2008. jan. 31. 09:09

Szia Márti!

Örülök, hogy itt vagy Te is, hiszen alíg vagyunk ezen a topikon. De legalább mi tartsunk ki! Lehet, hogy a Hoxán (sőt biztos) van más Békés megyei is, csak nem találta még meg ezt a lehetőséget. Nekem ma nagyon lassú belépni a Hoxába, pedig bent van a kedvencek között. Látom, hogy te is dominózol. Én is, de nem olyan régen kezdtem el, ezért még nincs sok pontom. Olyan korán adnak reggelente dominót, hogy azért nem kelek fel 2-kor, 3-kor. Néha az esi 11 órást is kihagyom. Napközben azonban próbálom elcsípni.

Nagyon ronda, szürke idő van ma. Reméljük lesz jobb is. Az embernek nincs semmihez sem kedve ilyenkor. Még jó, hogy van számítógép.

No mindenkinek szebb napokat kívánok!

Anita!

Reméljük felétek szebb az idő!

2008. jan. 31. 07:59

Jó reggelt mindenkinek!

Igen benézek ide is igaz csak rittkán.

A webkamerás képeket én is megnézem néha-néha.

Az az igazság mostanában nem is igen van olyan esemény Csabán ami nagy érdeklődésre tenne szert.

Gyulán meg már nagyon régen voltam, nem is igen szoktam járni, régebben még volt olyan orvosi vizsgálat amit csak ott végeztek, de mostmár itt Csabán is minden vizsgálatott megcsinálnak.

Legyen mindenkinek szép napja.

2008. jan. 31. 07:34

Sziasztok Békés megyeiek!

Szép, jó reggelt. Nagyon borús, ronda időre ébredtünk. Az eső is esett, ahogy látom, hogy minden nedves. (Anyósom szerint hó esett).

Márti!

Te is szoktál néha idelátogatni, merre jársz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook