Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


95. Anita123 (válaszként erre: 94. - 80ASIQ)
2008. jan. 30. 23:03
:D
94. 80ASIQ (válaszként erre: 92. - Anita123)
2008. jan. 30. 22:43

Találva érzem magam, de jjhmarta se sértődjön meg! :) Senki sem.

Ezek szerint 3-an lakunk Békés megyében? :D

93. Anita123 (válaszként erre: 1. - Jjhmarta)
2008. jan. 30. 22:25
Hello!Mi itt vagyun es te hol vagy?
2008. jan. 30. 22:24
Mar csak mi 3-an eltetjuk ezt a topikot.Orulok,hogy azert meg mi itt vagyunk. ;)
91. Maruszja (válaszként erre: 88. - Anita123)
2008. jan. 30. 17:05

Szia Anita!

Örülök, hogy megtaláltad a webkamerát. Így kettőt tudsz figyelemmel kísérni.

90. 80ASIQ (válaszként erre: 87. - Maruszja)
2008. jan. 30. 16:07
Biztosan. Majd meglátom 2 hét múlva milyen lesz nekem. Addig egy ideiglenes vezetői engedéllyel vezetek.
89. 80ASIQ (válaszként erre: 88. - Anita123)
2008. jan. 30. 16:05

Köszi! :)

De azért ne vedd nagyon a lelkedre! Azt mondom, az ilyen események az élet velejárói. Aki vezet, azt időnként elkapják, ezért, azért. Az ilyet nevezem elkerülhetetlen veszteségnek. Ha tájékozottabb vagyok akkor a 3000 Ft-os büntetést úsztam volna meg, de a többit mindenképpen ki kellett volna fizetni.

2008. jan. 30. 12:54

Szep jo napot Mindenkinek!


Igen nagyon jo az internet!En is mindig "ezzel" mulatom az idot.Igen megtalaltam a masik webkamerat is.Koszi az otletet!


80ASIQ!


Sajnalom ami veled tortent!De sajnos ilyen az elet!Neha ernek minket vesztesegek.

2008. jan. 30. 08:50

Szia Anita!

Szép, jó reggelt kívánok Neked és családodnak!

Remélem megtaláltad a Csaba Center webkameráját.

Én is szívesen nézegetem a webkamerákat, szinte a világ valamennyi tája bejön. Jó dolog ez az internet és az is, hogy itthon vagyok szinte mindig és jó szórakozást nyújt.


Gyulai fiatalember!

Nekem is van jogosítványom, és az újfajta. Tavaly újítattam meg. A hátulján a vezetői kategóriák vannak felsorolva, a leánykori nevem, az állampolgárságom és a száma. Lehet, hogy az enyém már újabbfajta, mint a Tiéd.

86. 80ASIQ (válaszként erre: 83. - Anita123)
2008. jan. 29. 23:15

Szerénységem be-benéz ide. Nem tudtam újat, érdekeset írni, de pl. kérdésre szivesen válaszolok.

Most jut eszembe a mai napom nagy élménye!

Nektek van jogosítványotok? Új? Régi? Nekem egy kis vacak kártya van, ez a modern. Az elejére írva: nagy betűkkel: Vezetői engedély. Vagy valami ilyesmi, nincs kedvem most előkaparni. Majd 2 dátom: Amikor voltam orvosnál, majd egy 10 évvel későbbi, talán 2013 + hónap + nap. Tök nyugodtan vezettem, de ma rutinellenőrzésben volt részem. Közölték velem, hogy a jogsi lejárt, de ők nem veszik el tőlem, bár megtehetnék. Azt írják, nem volt nálam, így csak 3000 Ft a bírság, és minél hamarabb csináltassam meg az újat. Kiderült, hogy a hátulján bolhavese betűkkel is van egy dátum, a születési dátumom. De semmi szöveg, a rubrika fölött egy 11-es. A jobb alsó sarokben szintén egy félbolhavese nagyságú jelmagyarázat, ahol megtudtam, hogy a jogosítvány lejártát jelenti a 11-es rubrika adata. Miért? Mert a törvény szerint 50 éves korban lejár a jogsi. Én meg mindíg csak az elejét néztem! Az elején lévő dátum azt jelenti, hogy személyi azonosító gyanánt meddig érvényes ez a szar. (Bocsánat!) De azt egy fél szó sem közli, hogy ez Sz. igazolvány is.

Orvosi vizsgálat 4000 Ft, új jogsi 4000 Ft, büntetés 3000 Ft.

Nézzetek Ti is ennek utána, nehogy ráfaragjatok!

85. Anita123 (válaszként erre: 84. - Maruszja)
2008. jan. 29. 22:04
Nem is tudtam,hogy a Csaba Centerbe is van webkamera!Mindjart megnezem.Ami a Posta épületen van azt szoktam nezni.
84. Maruszja (válaszként erre: 83. - Anita123)
2008. jan. 29. 22:00
OK, mindkét webkamerát be tudod hozni? Egy van a Csaba Centerben és egy a volt Posta épület tetején az Andrássy úton? Puszka
83. Anita123 (válaszként erre: 82. - Maruszja)
2008. jan. 29. 21:55
Koszi!Erre a forumra mar csak mi irunk.Hol vannak a tobbiek?O tenyleg "hazakukucskalok"!Megnezem a bekescsabai vebkameran keresztul a kilatast! ;)
82. Maruszja (válaszként erre: 81. - Anita123)
2008. jan. 29. 21:38

Jaj, dehogy, örülök neki nyugodtan tegezzél. Utálok magázódni különben is. A másik: nem vagyok maradi tipus abszolút.

Szép estét kívánok Nektek. Puszi: Maruszja

81. Anita123 (válaszként erre: 80. - Maruszja)
2008. jan. 29. 21:11
Igen nagy a korkulombseg koztunk.Remelem nem haragszol amiert az elso perctol kezdve tegeztelek(akkor meg nem tudtam a korodat.) de ha ez neked problemat okoz akkor valtoztathatok rajta. Kitartast kivanok a dietahoz!
2008. jan. 29. 13:05

Anita!

Közben megnéztem az adatlapod és már tudom, hogy hol élsz. A képeket is megnéztem. Nagyon csini vagy és gratulálok a családodhoz is. Én már hozzád képest öreg vagyok, de nagyon szeretem a fiatalokat, hiszen mindig fiatalokkal dolgoztam.

79. Maruszja (válaszként erre: 78. - Anita123)
2008. jan. 29. 13:00

Szia Anita!

Neked is legyen szép napod! Megvagyok. Ma gyümölcsnapom van, mert fogyókúrázok. Délben egy db narancs volt az ebédem. Tavaszra szeretnék egy kicsit lefogyni. Csinálom ezt a 90 napos diétát. Megkérdezhetem Tőled, hogy merre felé élsz mostanában külföldön? Felétek milyen az idő? Mivel töltöd el napjaidat?

78. Anita123 (válaszként erre: 75. - Maruszja)
2008. jan. 29. 12:09

Szep jo napot Mindenkinek!


Kedves Maruszja!Hogy vagy?Milyen napod volt?

2008. jan. 29. 09:17

Sziasztok!

Én is hasonló jónak kívánok mindenkinek, mint Márti! Süt a nap, de nagyon hideg van felénk.

2008. jan. 29. 06:59
Jó reggelt, szép napot kedves békésmegyeiek.
2008. jan. 28. 09:50

Ma tényleg szép az idő Békéscsabán.

Mindenki, aki teheti sétáljon egy nagyot, mert istenien süt a nap.

Szép hetet kívánok minden Békés megyei kedves olvasónak (és nem olvasónak) és természetesen Anitának is!

2008. jan. 28. 06:48
Mindennkinek szép napot, kellemes hetet, a dolgozoknak jó munkát kívánok.
2008. jan. 27. 22:11

Itt is nagyon fúj a szél, rázza a redőnyöket.

Minden kedves békésmegyeinek jó éjszakát szép álmokat kívánok.

72. 80ASIQ
2008. jan. 27. 20:28
Fúj a szél, mint a veszett fene! :)
71. Maruszja (válaszként erre: 70. - Anita123)
2008. jan. 27. 12:52

Kedves Anita!

Látod ma aztán aktívak voltunk. Csak így tovább kedves Békés megyeiek!

70. Anita123 (válaszként erre: 67. - Maruszja)
2008. jan. 27. 11:03
Kedves Maruszja!Legyen nagyon szep napod neked is es a tobbi bekes megyeinek!
69. 80ASIQ (válaszként erre: 68. - 80ASIQ)
2008. jan. 27. 10:31
Azt akartam írni, hogy itt is borult az idő, de olyan kellemes hideg van. Nem szeretem télen a tavaszias időjárást, bár tudom sokan örülnek mert nem fáznak és olcsóbb a fűtés. Megértem őket, de nekem jobban esik -5, -6 fok hideg. És ha még a nap is süt, az csodálatos!
68. 80ASIQ (válaszként erre: 67. - Maruszja)
2008. jan. 27. 10:25
Nagyon aranyos vagy, hogy engem külön is megemlítettél! :) Mi reggel nyolcra misére megyünk, Kovács Péter mondja az igét, ő nemrég még Csabán volt. Még akkor megismertem, nagyon jó, füldön járó embernek tartom, örülök, hogy ide került a testvére, József helyére, aki szintén jó ember volt, bár én Péterrel jobban egy hullámhosszon vagyok. A templombajárás feleségem érdeme, jómagam nem is tudom eldönteni, hogy hiszek-e Istenben vagy sem, de magát a vallásosságot jó dolognak tartom. Hát, még amikor sok ember összejön pl Csiksomlyón. Bár jártam már ott, de nam akkor amikor búcsú volt. Szép hely a mai Románia közepén! A búcsút csak a Tv-bem láttam.
2008. jan. 27. 08:53

Sziasztok csabaiak, gyulaiak és a megye minden lakosa!

Csúnya, sötét reggelre ébredtünk, de remélem ez azért nem veszi el a kedvünket a csevegéstől. Vasárnap van, a dolgozók is otthon vannak és még pihenhetnek, netezhetnek.

Mártikám! Nektek is szép vasárnapot kívánok!

És persze Anitáéknak is, akik a megyén, országon kívül töltik vasárnapjaikat. Nem utolsósorban kedves gyulai beszélgetőtársamnak is!

2008. jan. 27. 07:57

Sziasztok!

Örülök, hogy meg megélénkölt kicsit a topik.

Üdvözlök mindenkit és természetesen nem csak a csabaiakat várom ide, bárki jöhet aki szeretne beszélgetni, és örömmel venném azt is, ha a megyében bárhol van valami rendezvény megírnátok.

További szép napot mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook