Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


2008. febr. 5. 12:22

Hellosztok!


Szep napot mindenkinek!


Maruszja!


Ha minden igaz akkor most a talalkozon vagy.Remelem jol telt a de-od!

154. 80ASIQ
2008. febr. 5. 09:33

Sziasztok!

Sok sikert a személyes találkozáshoz!

2008. febr. 5. 07:27

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Ott leszek Maruszja, a mozgólépcsőnél.

2008. febr. 5. 07:17

Sziasztok!

Szép, jó reggelt kívánok mindenkinek.

Márti, akkor ma találkozunk!

151. 80ASIQ (válaszként erre: 150. - Maruszja)
2008. febr. 4. 22:33

Na látod, ez nem vicc! A legkomolyabb valóság!

Én legalábbis tragédiaként élem meg. :))

(Most én viccelek, de tény, hogy telik az idő. Próbáljon az ember jól, vidáman élni. Vannak dolgok, ami ellen úgysem tehet az ember.)

150. Maruszja (válaszként erre: 149. - 80ASIQ)
2008. febr. 4. 21:48
Jé, én is így vagyok ezzel. Pedig mikor is volt? Jövőre lesz 40 éve. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Kimondani is sok.
149. 80ASIQ (válaszként erre: 146. - Maruszja)
2008. febr. 4. 21:36

Nyugodtan viccelődhetsz! :)

Nagyon telik az idő. Úgy emlékszem az érettségire és sok minden egyébre, mintha tegnap történt volna!

148. Maruszja (válaszként erre: 147. - Jjhmarta)
2008. febr. 4. 21:22
Rendben, akkor talizunk.
147. jjhmarta (válaszként erre: 145. - Maruszja)
2008. febr. 4. 20:38
Oké Maruszja.
146. Maruszja (válaszként erre: 144. - 80ASIQ)
2008. febr. 4. 20:06

Helló!

Tudom, hogy csak fiatalítani akarod magad, ezért tagadtál le 10 évet. (Bocsi: vicc!!!)

Szép estét kívánok!

145. Maruszja (válaszként erre: 143. - Jjhmarta)
2008. febr. 4. 20:05

Szia Márti!

Én benne vagyok. Holnap 10 órakor? Mondjuk találkozzunk a mozgólépcsőnél. Aztán majd meglátjuk hova ülünk.

144. 80ASIQ (válaszként erre: 137. - 80ASIQ)
2008. febr. 4. 20:01

Dehogy 22! 32!

Csúnyán elszámoltam! :(

Sziasztok, jó estét!

:)

2008. febr. 4. 16:12

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot kívánok.

Maruszja jó volna talizni ha te is úgy gondolod megbeszélnénk egy időpontot és szerintem a Center nagyon jó hely egy talira.

Tegnap egy újkigyosi asszonykával találkoztam öt a myvipről ismerem tagja a Nagyi klubomnak, jól elbeszélgettünk.

Jó vasalást.

Puszi.

2008. febr. 4. 15:54

Szia Anita!

Örülök, hogy itt vagy/voltál. Ti még fiatalok vagytok még tudtok új helyen új életet kezdeni, de én már nem. Nekem tökéletesen megfelel Békéscsaba. Pest mellett még elfogadható, szép helyek vannak, szép települések, azonban Pestre semmi pénzért nem mennék már vissza. A Balaton az igen. Én is imádom a Balatont és ott ki lehet fogni jó helyeket, persze jó pénzekért.

Engem idekötnek a hallottaim is, hiszen a lányom, anyukám és apósom is Csabán vannak eltemetve.

Nektek a szüleitek is még fiatalok, így aztán tudtok új helyen letelepülni. Persze nem árt, ha van a közelben egy jó ismerős, vagy esetleg rokon. Én laktam úgy, hogy senkim nem volt még a közelben sem, esetleg a szomszédok. De jobb, ha van valaki.

Most vasalok, majd később visszanézek a topikra.

Puszi

141. Anita123 (válaszként erre: 140. - Maruszja)
2008. febr. 4. 13:10

Hellosztok!


Itt vagyok!Tegnap dolgoztam azert nem voltam.

Veled ellentetbe Maruszja mi el szeretnenk majd koltozni bekesmegyebol mikor hazaterunk.Pest melle vagy a Balatonra.Ettol fuggetlenul szeretem en is a megyet ottvan nekem is es a ferjemnek is a csaladja.


Mindenkinek szep napot kivanok!

2008. febr. 4. 09:07

Én is mindenkinek szép, jó reggelt kívánok!

Anikó örülök, hogy itt vagy. Nálunk is süt a nap, de én nem valami jó hangulatban ébredtem. No, majd hátha napközben meg jön a kedvem.

Elhiszem, hogy nehéz egyedül nevelni a két gyermet, amikor a férjed nincs itthon. Már pedig a kamionsofőrök sűrűn nincsenek otthon.

Annak idején én is sokat voltam egyedül a lányommal, mert a férjem 1 évig Pesten tanult és csak mindig péntekenként jött haza, vasárnap este meg már ment el. Meg egyébként is sokat voltunk egyedül a munkahelye miatt.


Józsi hozzászólásához: Nekem könnyű volt otthagynom Budapestet. Én szívesebben lakom egy ilyen kis városban, mint a fővárosban. Most már megy semmi pénzért nem mennék oda vissza lakni.


Anita, Ancsi merre jártok? Tudom én könnyen beszélek, aki mindig a gép mellett ülhetek.


Mindenkinek szép napot, a dolgozóknak jó munkát kívánok!

2008. febr. 4. 08:26

jó reggelt

mi újság a megyében?szarvason 100ágra világít a nap és tök jó kedvem van pedig a reggel elég nehezen indult be.a fiam nem akart at oviba maradni a kislányomra rátört a hiszti miután beléptünk a bölcsibe.múlt héten itthon volt az apjuk és elégnehéz nélküle/kamionsofőr/.remélem estig elfáradnak és könnyebb lesz az esténk.szép napot mindenkinek

138. 80ASIQ (válaszként erre: 136. - Maruszja)
2008. febr. 3. 22:43
Én is, mindnyájatoknak! :)
137. 80ASIQ (válaszként erre: 135. - Jjhmarta)
2008. febr. 3. 22:43

Mártika! Jómagam is így gondolkodom lakóhelyemről! :) Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem nem kellett innen elmennem. Nem kellett itthagynom gyermekkorom színhelyét, itt élnek az ismerősök, barátok, rokonok. Az ismerős utcák, terek, erdő, mező, dűlőutak. (És persze a halottak is.)

Én is 22 évvel ezelőtt érettségiztam! :)

2008. febr. 3. 21:14
Jó éjszakát kívánok én is mindenkinek!
135. jjhmarta (válaszként erre: 132. - 80ASIQ)
2008. febr. 3. 21:08

Sziasztok!

Tudod Józsi megszoktam itt mert már 41 éve, hogy eljöttünk Oroszlányból ott végül is csak 18 évig éltem, de a szívem csak odahúz, ott vannak a szüleim eltemetve ott él a hugom, ott voltam gyerek.

Az én 2.-ik fiam is a Vízműben végzett anno 22 éve.

Jó éjszakát szép álmokat mindenkinek.

134. 80ASIQ (válaszként erre: 133. - Maruszja)
2008. febr. 3. 20:09

Én is szeretek, imádok vezetni, az asszony mellett meg halálra idegesíteném magam! :D :D

Biztosan kitaláltak valami jó dolgot a fiatalok, hiszen még fiatalok! :D Nekünk megvan a dolgunk, bizonyos tudományokat megnézünk a gyerkőcökkel. Egy kicsit tanulunk. De nem kell megijedni, majd megyünk biciklizni, ha jobb idő lesz.

Nem lenne roszz itthon maradni, de a munkahelyemen sem érzem rosszul magam, a társaság is jó.

2008. febr. 3. 18:15

No sziasztok megyeiek!

Remélem mindenkinek kellemesen telik a vasárnap. Sajna holnap megint hétfő és a dolgozóknak menni kell. Ilyenkor örülök, hogy nekem már nem kell menni.


Józsi!

Nekem is van jogsim, de én sem vezetek, már több mint 10 éve nem. A férjem imád vezetni, én pedig nem, akkor minek erőltessem magam. Elárulom már nagyon nem is mernék.


A fiatalok nagyon hallgatnak. Remélem nekik is kellemesen telik a vasárnap.

132. 80ASIQ (válaszként erre: 130. - Jjhmarta)
2008. febr. 3. 10:32

Sziasztok, szép napot kívánok! Itt jól indul! :)

Megnyugtató, hogy nem tartasz papucsférjnek! :)

Az én dolgom általában a teregetés, néha a mosogatás, bevásárlás, sofőrködés. Nejemnek is van jogosítványa, de szülés után nem vezetett, most már nem is akar, fél is tőle, nem erőltetem. Nem neki való.

Járok minden felé a megyében, Csabán lehet, hogy nincs is olyan utca, ahol ne jártam volna. Oda jártam suliba a Vízműbe. Meg meccsre, amikor bejutott Csaba az NB1-be. Csorváson is szoktam járni.

Eleket is szeretem, vannak ott ismerőseim, de mióta megnősültem nem jut idő ápolni a kapcsolatokat. Nekik biztosan nincs netjük.

Jjhmarta rossz lehet Neked, ha nem érzed igazán otthonodnak ezt a helyet. Magamról sem tudom elképzelni, hogy elköltözzem innen, hála Istennek semmi nem is kényszerít erre.

Legyetek jók! :)

2008. febr. 3. 08:41

Sziasztok Békés megyeiek!

Szép napsütésre ébredtünk ma. Az, hogy milyen kint valóban még nem tudom, mert nem voltam még kint az erkélyen sem.

Én is örülök neki, hogy beindult ez a topik és egyre többen beszélgetünk. Jó lenne, ha még többen lennénk, mert akkor több témánk lenne. Persze témát így is lehet találni, csak keresni kell.


Én Békés megyében születtem Eleken, de nem laktam ott szinte semmit, mert a szüleim Budapestre kerültek. Így Pesten nőttem fel, jártam iskolákba, majd ott kezdtem dolgozni is. Egészen, amíg férjhez nem mentem, mert utána Szabadszállásra költöztünk, mivel a férjem katonatiszt volt. Szabadszálláson 7 és fél évig laktunk, majd mivel a férjem szülei Csabán laktak, így sikerült Békéscsabára kerülnünk. Én könnyen megszoktam a csabai életet, mert Szabadszállás után könnyű volt, hiszen az még akkor nem volt város sem. Ott nem igazán szerettem lakni, hiszen nem volt egy ismerősünk, rokonunk sem. Unalom volt, de legalább fiatalok voltunk. No önéletrajzot nem akarok írni, ezért ezt be is fejezem.

A lényeg az, hogy Békéscsabát nagyon megszerettem és otthonomnak tekintem.


Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

2008. febr. 3. 07:45

Jó reggelt szép napot kívánok kedves békésmsgyeiek.

Először is örülök, hogy egyre többen vagyunk.

Marusezja igazad van az a betüs kezdő nevekkel és a tied és az enyén meg m betüvel kezdődik.

Józsi azért mert segítesz a feleségednek nem hiszem, hogy papucs férj lennél, az én párom is sokat segit nekem és miota nyugdíjasok vagyok legtöbbször ö főz.

Maruszja veled ellentétbe én nem szeretek és soha nem is szerettem itt lakni peddig már 32 éve elmult, hogy Csabán lakunk, előtte 8 évig Csorváson laktunk a párom oda való, én Oroszlányból jöttem ide férjhez és a szívem még mindig oda húz, de a gyerekeimet ide köti már minden, így mi is maradunk itt.

Igaz az wegyik fiamék 20 km-re a máasik 45 km-re laknak de mégis csak a megyében 2 itt lakik Csabán a 4.-ik még legény ö velünk lakik.

129. Maruszja (válaszként erre: 128. - 80ASIQ)
2008. febr. 2. 21:28

Sajnos szegények maradtunk. Még egyesünk sincs a lottón. Ilyenkor mindig azt mondom, hogy na majd legközelebb.

Én ezekre a külföldi hülye reklámokra soha nem lépek rá, pedig sokszor jön nekem is, hogy gratulál, hogy nyertem. De nem veszem be!


No, jó éjszakát kívánok mindenkinek!

128. 80ASIQ (válaszként erre: 125. - Maruszja)
2008. febr. 2. 20:31

Itt a neten nem játszom semmit, de már többször kaptam angol nyelvű értesítést, hogy nyertem. Nem tudom, 100 ezet vagy 1 millió fontot. Utánajártam ennek, kiderült, hogy úgynevezett adathalászok próbálnak adatokat szerezni az emberektől, hogy lenyúlják az ember pénzét. Ugyanis meg kell adni a számlaszámot, amire ők küldenék a pénzt. Ehelyett ők veszik le az ember pénzét, ha nem üres az a bizonyos számla. Erről úgy lehet olvasni, ha az ember a google-ba beírja a "phishing" szót.

Én is lottózom is, kenózom is. Tudom, hogy nagy nyereményre gyakorlatilag semmi esélye sincs az embernek, de egy ismerősöm azt mondta, hogy a szerencsének a kiskaput nyitva kell hagyni.

Én nem szoktam nézni a sorsolást, a lottózóban közlik velem, hogy nyertem-e vagy sem. Valószínűleg (látod, még ezt sem tudom holtbiztosra)kenón értem el az eddigi legnagyobb nyereményem, 20 ezer Ft-ot. Néhány hónapig ebből játszottam. :D

A kenó minden nap játszik.

2008. febr. 2. 19:37

Szia Anita!

Neked is írok egy pár sort. Mutatták a TV híradóban a felétek lévő vihart és a partra vetett teherszállító hajót. Borzasztó.


Ja még Józsinak!

Nem vagy papucsférj, csak segítesz a nejednek, csak így tovább. Nálunk is ez így van rendjén.

126. Maruszja (válaszként erre: 124. - Nojjémi)
2008. febr. 2. 19:33

Szia Noémi!

Jó ez a kis Békés megye. Én szeretek itt lakni. Már sok felé laktam: lánykoromban Pesten laktunk. De én itt érzem már igazán "otthon" magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook