Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arab a pasim fórum

Arab a pasim (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
309. Muraja (válaszként erre: 299. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 20:39

Arab vilagban a kutya " charam -ma " van könyvelve nem de ?

Hosszu eveken keresztul dolgosztam mindenfel arab bevandolroltal es " ismerös " a kulturajuk .

308. Roza78 (válaszként erre: 294. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 20:03
Ebben teljesen igazad van , annyi szornyuseget hallani manapsag a hiradoban mindennapra van valaki aki megoli a feleseget/gyereket/szomszedjat vagy csak ugy egy idegent ,mert epp rosszkor volt rossz helyen. En egyedul allo anyukakent nevelem kisfiam es sokszor gondolok arra, hogy ha osszejonnek valakivel meg tudnek e bizni benne nem kattanna e be egyszer es kinyirna a gyerekkel egyutt , vagy lelepne a penzemmel vagy ki tudja milyen szornyuseget kovetne el. Nem tudom , hogy regen is volt e ennyi kattant ember vagy csak a sajto miatt tunik tobbnek. Orulok, hogy te megtalaltad a szamodra igazit es meg nagyon sok boldog evet kivanok nektek!
2014. ápr. 6. 19:49
Na igen :D
306. megi04
2014. ápr. 6. 19:34
Nekem úgy tűnik,mindkettőnek sikerült..:)
2014. ápr. 6. 19:27

Valaki priviben írt egy címet :D

Cinikus na de .... frappáns is :)))

AZ EGYIKNEK SIKERÜLT A MÁSIKNAK NEM ... Hát ha a fórumhoz nézem a címet akkor akár még jó is lehet :D Na de melyiknek sikerült? :DDDDD

304. megi04 (válaszként erre: 303. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 19:06
Attól függ hol készült? Itt,vagy ott? :D:D:D:D:D:D
2014. ápr. 6. 18:59
Tettem fel egy ÉRDEKES képet . Nem is tudom mi lehetne a címe :D
2014. ápr. 6. 18:50
Mostanában napközben egyedül vagyok mióta a fiam is vissza ment Angliába . Lehet ,hogy majd csinálok egy naplót:) Tényleg sok vicces szitu van amit szívesen leírnék. Titkos naplóm van de abban olyan dolgokat irkálok le mint pl mit főztem és elmentek benne egy egy jó cikket amit olvasgatok .
301. megi04
2014. ápr. 6. 18:38
Kár,hogy nincs naplód,az ilyen boldog pillanatokról :) Az ember olvassa,és azt veszi észre,hogy:Mosolyog..:D "És ez vala jó"! :D (Most nem azokról beszélek,akik alapállásból csak,és kizárólag a rosszat képesek az életükben észrevenni..:D)
300. forrest2010 (válaszként erre: 299. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 18:37

Ez nagyon aranyos volt ! így nem is lehet veszekedni !

Nekünk is van 2és fél kutyusunk ! mivel hivatalosan csak 2 kutya van engedélyezve , kettejük kölykét a lányunk nevére irattuk , de itt van nálunk a kutyus , és éppen ma fodrászolta meg a férjem , kb 1/3 maradt a kutyusból , puli és a hatalmas bunda alatt alig van kutya ! Jött is megmutatni magát , h milyen csini lett !

299. pipacs90 (válaszként erre: 298. - Forrest2010)
2014. ápr. 6. 18:31

Most gondolkoztam ,hogy min is vesztünk össze utoljára. Tudod ,hogy felnevettem ... :)))


A kutyánkon veszekedtünk mert én nagyon engedékeny vagyok és hát igen rajta szoktunk veszekedni . Egyik este én beengedtem a szobába ,ő kizavarta és ez így ment egy ideig . Erre kezdtem mondani a magamét ,hogy a kutya nem érti meg ha ma ugrálhat a kanapén akkor holnap miért nem stb ... és jött a vita . Mondtuk a magunkét és szó szót követett . ez este volt tv-zés közben és én a kedvenc piros pöttyös pizsimben voltam ( ő nem szereti ) És egyszer csak ránéz a kutyára és tök komolyan mondja : Na ok gyere itt van az anyukád látod ? Ott az a nagy puffasztott TÚRÓRUDI :)))))))))))))))))))) Szerinted meddig veszekedtünk utána? Úgy röhögtünk ,hogy folyt a könnyünk :D

298. forrest2010 (válaszként erre: 297. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 18:20
Persze , mindenhol van egy kis civakodás , de végül is nem végződik rosszul ! az a lényeg . Mi nagyon rondán össze tudunk veszni , napokig se szólunk egymáshoz .
297. pipacs90 (válaszként erre: 296. - Forrest2010)
2014. ápr. 6. 18:09

:)

Azért ne hidd ,hogy mi nem veszekszünk ... ahhhhhhh... Én sajnos egy nagyszájú nő vagyok és nagyon nagy az igazságérzetem . Viszont aqz is igaz ,hogy sokszor elnevetjük a veszekedést mert vagy ő nem ért valamit vagy én :D Ja és ha haza jön és azt látja ,hogy valami bajom van akkor is elvicceli mert a magyar nevemen köszön valahogy így :) Szijja Mari néni:D Alapjában véve nagy szerencsénk ,hogy 2 dili vagyunk és sokszor hülyéskedünk azzal ,hogy na ok mától megkomolyodunk :)))) A veszekedéseink pedig kb olyanok hogy én visítozok vele Ő pedig legyen szíves vedd lejjebb a hangodat ...mire én : hallod én nem a rádió vagyok és nem tudok suttogva veszekedni ....höööhööhööööö De igen szoktunk veszekedni is :P

296. forrest2010 (válaszként erre: 295. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 18:02
Direkt szeretem olvasni ahogy írsz a családodról , magatokról , olyan jó érzés , h így is lehet élni . / nem sok jó házasságot láttam , olyat is nagyon-nagyon keveset amit szerettem volna , h a miénk is olyan lenne ! /
295. pipacs90 (válaszként erre: 278. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 17:50

Miért?

Azért mert megláttam és nem tudtam elfelejteni . Próbáltam ! Mindenki ,még a családom is óva intett ,hogy nehogy hozzá menjek mert majd elad egy tevéért... Nem mentem hozzá mert már kezdtem elhinni amivel traktáltak .


Most 26 év után azt tudom leírni ami van . Biztonságban és szeretetben élek . A fiam egy kiegyensúlyozott ,rendes emberré nőtt fel és szívből kívánom ,hogy minden gyerek ilyen alapokkal induljon az életben mint az én, mi fiúnk. Azért mert 26 év után is minden nap átbeszéljük a napunkat és (arab szokás) ,hogy nem hozza haza a párom a munkahelyi stresszt mert az nem rám tartozik ... Mert 26 év után is azt mondja ha nem tetszem magamnak mert van rajtam súly felesleg ,hogy nem baj én szeretem azt a husikát :) Azért mert szeretve vagyok és viszont szeretem ! Azért mert roppantam bele mellette a mindennapokba és 46 évesen is úgy tudok nevetni mint 20 éve . Azért mert ebben a pénzfüggő világban Ő azt mondja ,hogy nekem ne legyenek gondjaim mert ha jön a sárga csekk azt majd ő rendezi. Azért mert nem csak én vagyok neki fontos hanem a szüleim is akiket havonta x összeggel támogat mert kint ez a szokás és ha oda küld akkor az én szüleimnek is jár.És tegyük félre a prűdséget...Mert persze azért is mert a Koránban le van ám írva ,hogy az ágyban is az első a nő! ;) Sajnos sok családban az első pár év után már csak a férfi a lényeg ;) És tulajdonképpen ezek csak így hirtelen eszembe jutottak DE ! Elsősorban azért élünk együtt ennyi ideje mert el sem tudnám képzelni mással az életem ... A mai napig is emlékszik arra ,hogy mi volt rajtam amikor először meglátott és ahogy ezt el tudja mondani úgy ezt más nem tudná :) :) Tényleg ilyen nehéz elképzelni ,hogy valaki boldog házasságban él egy más kultúrából jött férjjel és eszében sincs menekülni ?

Engem kint szeretettel fogadott a családom . Én kint először nem akartam rágyújtani mert tudtam ,hogy a nőknél ez nem szokás. Anyósom oldotta a helyzetet . Elvette a cigim és kiment a konyhába ,hogy na majd ő meggyújtja :D Nevettünk ,mert a fiai szaladtak utána ,hogy na ezt hogy oldja meg :) Ha én valamit európai módon csináltam kint akkor sem förmedtek rám hanem általában nevetés lett a vége .A párom a legtöbbször azt hallotta ,hogy ahhhh a te feleséged magnúna = egy dilis ... Persze ezt nem rossz szándékkal hanem viccesen jegyezték meg . És még valami .Rengeteget nevetünk mert ugye nagyon sok vicces dolog történik abból hogy én nem tudok 100%-ig arabul és néha még ő is eltéveszt egy szót magyarul .Ha kiömlik a cukor akkor az ember pipa mert nem olyan vicces .De akkor amikor kiöntöm és a hátam mögött megszólal ,hogy tessék itt a kalapács és hátra nézek és ott áll a lapáttal ..... na igen felröhögök és ő is mert eszébe jut ,hogy nem is ezt akarta hanem csak a lapáttal kalimpál :D Hát így van ez valahogy és ha nem lenne így hiányozna ...

2014. ápr. 6. 17:14
Nem győzöm ismételni magam ,hogy nem írtam le sehol ,hogy nincs igazság abban ,hogy vannak szőrnyű esetek kint is ! De sajnos itthonra és más országokra is igaz mindez...
2014. ápr. 6. 17:11
Igen ,így igaz . Tele van eladott magyar lányokkal a világ. Pr..-ként dolgoztatja őket a magyar Strigó... Hollandiába, olaszban , Svájcban és még sorolhatnám hány országban . Annyian vannak ,hogy már erre szakosodott rendőrségek próbálják élve kimenekíteni őket... Magyar nőt a magyar pasi fogságából? Akkor ezt mesélgessem el kint és azt ,hogy minden nap kivégzi valaki itthon a családját? Hogy féltékenység miatt hány nőt ölnek meg naponta? Meséljek csak arról ,hogy ebben a hónapban hány nőt öltek meg ? Vagy azt meséljem ,hogy a politikus a kórházig verte a nőjét és ráfogta a komondorra ? Jah hogy a nő utána hozzáment feleségül ? Ki érti ezt ? De igazad van így erről az oldaláról is be lehet állítani egy országot .És ha csak ezeket a híreket viszem ki akkor biztos sikerül egy hozzánk hasonló véleményt előhozni a népből . De kint nem jelent meg Szepesi Niki :...könyve amiben arról ír ,hogy mindenki fekszik fűvel ,fával .. Nem mutatja a tv- a csepeli stb. tornatanárt aki molesztálja a gyerekeket . Sőt a papot sem akit nem rég tartóztattak le ( és nem egyedi) kiskorúval való fajtalankodás miatt . Az a kép sem járta be az arab országot ami azt mutatja hogy a férj bevarrta a felesége száját ... Igen ,bizony minden országban van jó és rossz példa . Vannak normális és elmebeteg emberek, sajnos . Elítélem de nem az után hogy arab -e vagy magyar ... A(Segélyvonal bánt. nőknek és gyerekeknek ) is a magyar nőkről és gyerekekről szól ,sajnos sokan vannak ( főleg ,hogy mi nagyon kevesen vagyunk egy arab ország lakosságához viszonyítva )
292. Roza78 (válaszként erre: 291. - Megi04)
2014. ápr. 6. 16:55
Nem en csak pipacs90 hozzaszolasara valaszoltam, ha ennyire egyszeru lenne, hogy csak kiabalok maris szabad vagyok akkor nem letezne emberrablas. Abban mondjuk igaza van, hogyha valameddig eljutok akkor nem skype-olok , hanem rendorsegre vagy a konzulatusra megyek.
291. megi04 (válaszként erre: 290. - Roza78)
2014. ápr. 6. 16:52
Ne haragudj.Azt gondoltam,te is úgy gondolod,hogy itt minden nagyszerű,"bezzeg ott".Bocsánat,félreértettelek. :)
290. Roza78 (válaszként erre: 289. - Megi04)
2014. ápr. 6. 16:51
Ezt nem is az arabokra ertettem, hanem ugy altalanossagban, hogy emberrablas igenis letezik (sajnos).
289. megi04 (válaszként erre: 288. - Roza78)
2014. ápr. 6. 16:45
Ha nézel hiradót,akkor pontosan tudod,hogy itt,Magyarországon is...:( Vagy szerinted az kevésbé rossz? :(
288. Roza78 (válaszként erre: 286. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 16:39
Ha nezel hiradot akkor igenis tudhatod , hogy nagyon sok embert tartanak fogsagban es evekig nem tud szabadulni. Rengeteg lanyt kulfoldre csabitanak aztan eladjak vagy prostikent dolgoztatjak oket.
2014. ápr. 6. 16:26
Biblia?? Vallás? Muszlima vagyok ami nem = azzal, hogy úgy éljek mint az a muszlima aki annak született ! Nem eszek disznó húst mert meghallgattam ,hogy miért nem esznek ők és elment a kedvem tőle ,hogy egyek... Ez így van sok -sok éve és nem hiányzik mert imádom a borjú pörit stb... Ramadant tart a férjem ...én nem mert éhes vagyok , szomjas vagyok meg minden bajom van . ( Cigi nélkül sem bírnám ki és olyan hisztis vagyok ,hogy szegény páromat kinyírnám ha estig nem dohányozhatnék vagy éheznék :) Viszont tiszteletben tartom azt ,hogy ő böjtöl és nem fogok előtte enni ,inni . Sima ügy. Biblia???? Mi megtartjuk a karácsonyt is . Tudod miért? Mert van gyerekünk és így döntöttünk kicsi korában . Nem akartuk ,hogy ha bemegy az oviba mindenkinek volt karácsonyfa meg ajándék csak neki nem ... A páromnak is tetszik a szép fa ami fel van díszítve ...Igaz nem szoktunk énekelni mennyből az angyalt ....Ez tény .
286. pipacs90 (válaszként erre: 279. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 16:17
Kedves Fiúsmami! Semmi baj ,hogy nem olvastad el ,hogy meddig éltem kint . Én sem tudnék ennyi hsz-t végigolvasni . De válaszolok szívesen . Elhiszem amit írsz és sajnálom ,hogy ha ez történt. Bár azt már nem tudom ,hogy miért nem tudott a lány hazajönni Franciaországból . Fogva tartották? Nem ment ki az utcára és a fiú is 0-24 -ben őrizte? Ezek szerint valaki az ablakon keresztül csúzlival etette őket és nem érintkeztek senkivel ...Na csak mert ha én jutnék ilyen helyzetbe akkor az első pillanatban ahogy ablak közelébe jutnék (NEM KELL UTCA SEM ) úgy visítanék torkom szakadtából ,hogy még a halottak is feltámadnának ;) Bíznék benne ,hogy csak a pasim kannibál és majdcsak jön egy francia aki megsajnál ;) Gondolom ha skypolni tudott a lány akkor csak nem őrizték annyira. Miért könyörgött skypon? Nem az ottani konzulnak vagy a rendőrségnek kellett volna sos egy emailt írni benne infókkal ,hogy merre van és mit is szeretne? Nem tudnak róla semmit? Miért? Megette a férje? Te elhiszed ,hogy a mai világban francia vagy más országban egy nő elordítja magát az utcán és senkinek nem tűnik fel? Esetleg félt kiabálni? Miért? Mi lehet annál rosszabb hogy fogva tartanak? Kapott volna egy pofont vagy esetleg ott helyben kivégezte volna a férje? Vagy vissza cipelte az arab országba? Hmm ... jó pár rendőr van a reptereken és engem is megkérdeztek ,hogy minden rendben van -e ? Sőt nem ritka az sem ,hogy ha valaki nem viselkedik természetesen akkor beviszik egy szobába és meghallgatják ,hogy mi az oka . Nagyon figyelnek mert minden és mindenki gyanús ,főleg mostanság... Kint nem hordtam spagettipántos ruhát ,valóban . Kiugrott volna a pasik szeme és én nem szeretem ha mindenki engem bámul ... De nézd csak meg a képeket . Az egyik nő miniben van. Hiszed vagy még ma is él :)
285. megi04
2014. ápr. 6. 16:16

Magyar vagyok,magyar férjjel..Soha nem emelt rám kezet.Soha nem beszélt velem csúnyán,vagy megalázóan.Soha nem ivott,nem játék gépezett,nem k..zott.Viszont olyan anyóst kaptam vele,hogy irigylem azt,akinek annyi a problémája,hogy nem járhat pántos ruciban!


És a biblia?? Minek?? Isten bennem lakozik(ha valóban hiszek benne!)-akkor mi a nyavalyáért cipeljek magammal egy zsoltáros könyvet??? Szerinted az összes muszlim,magával cipel a hóna alatt egy koránt???

284. megi04
2014. ápr. 6. 16:11

Ez a "pántos ruci,biblia"-ez nagyon tetszik...Tényleg vannak olyan emberek,akik imádnának egy pasit,de "menekülnének" mert nem viselhetnek mellette pántos rucit???


Ha én így öltözhetnék,mint "ezek a szerencsétlen,agyon nyomorgatott" teremtések,a fészkes fenébe hajítanám az összes pántos rucimat!!


Kísérletképpen...kérj meg egy pasit,nézzen meg egy képet,amin arab öltözetben van egy nő,meg mellette egy pántos rucist...Figyeld majd meg,melyik láttán tágul nagyobbra a pupillája! :)

283. megi04 (válaszként erre: 278. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 16:06

Kérlek ne haragudj,de ezen a kérdésen még én is visítva röhögtem! :)


Szerintem azért,mert bár Budapesten is rengeteg jóképű pasi van,mégis van,aki olyan elvetemült,hogy Baranyából,Tolnából,vagy az alföldről választ magának férjet!

Végülis,ha belegondolsz,az országhatárokat,mi,emberek rajzoltuk..Nem Isten. :)

282. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 278. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 16:01

A szépség minden???


Inkább legyen az ördögtől egy fokkal szebb, de jó ember. Sokra megyek egy szép pasival, ha belülről meg egy nagy nulla.

281. Roza78 (válaszként erre: 271. - Pipacs90)
2014. ápr. 6. 16:01
Nemcsak Sziriabol menekulnek, ahol en eltem ott rengeteg egyiptomi , algir, libiai, libanoni, tuneziai (es meg sorolhatnam)van. Nagyon sokan iratok nelkul illegalisan elnek az orszagban es sok mas europai orszagban. En nem konyvek alapjan itelkezem, sot nem is itelkezem soha nem voltak eloiteleteim , tapasztalataim viszont vannak. Nem tudom sajat hazajukban hogy bannak a nokkel , tapasztalatom hogy lenezik es semmibe veszik oket (legtobbjuk, neked szerencsed van , hogy normalis csaladba kerultel). Es nemcsak a noket, hanem a befogado orszag nepet nem tisztelik.
280. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 279. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 15:59

Ne zavarjon kicsit sem, hogy Pipacsnak a gyermeke is huszonéves már.

Tényleg úgy olvasod a fórumot, hogy figyelmed kívül hagyod mit is írt. Az a legszebb, hogy Ő aki ebben a kultúrában él, arab férjjel, és élt arab országban is, nem hiteles, hitelesebb az ismerősödnek az ismerőse. El nem tudod képzelni, hogy ember függő minden és nem származás.

Én magyar vagyok, de kimondottan utálom a pántos ruhákat, tehát engem ugyan nem zavarna, hogy nem járhatok pántos ruhában, miért kell mindig úgy gondólmi, csak olyanok élnek ezen a bolygón, mint mi, ha meg nem így gondolkodnak, ahogyan mi, akkor az selejtes lehet csakis.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook