Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arab a pasim fórum

Arab a pasim (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
219. megi04 (válaszként erre: 218. - 130454e42d)
2014. ápr. 4. 22:46
Mármint mit nem tettem?
218. 130454e42d (válaszként erre: 217. - Megi04)
2014. ápr. 4. 22:42
Ezt a 3%-ot honnan vetted? Baromság. Szerencsére a nők ennél értelmesebbek. Akinek ez az álma annak itt megvan a lehetősége ezt választani. Te miért nem tetted?
217. megi04 (válaszként erre: 215. - 130454e42d)
2014. ápr. 4. 22:38

Nem minden nőnek ez az álma,ez igaz.Csak a kb.97%nak..ez tény! Ott van még az a 3%..:)

Istenem! Én pedig azt mondom,bárcsak ENNYI lenne a problémám...Hogy nem lenne választási jogom...:)

216. csakegyharit (válaszként erre: 178. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 22:36
Én eddig szinte csak negatívumokat olvastam blogokon, meg láttam a médiákban. Töménytelen mennyiségben hallottam olyat, hogy kedves szavakkal elcsábította az arab férfi a nőt, majd amikor kint összeházasodtak, jött a fekete leves és kiderül, hogy van x felesége. És pl Szaud Arábiában durva az ellentét, hogy a nők ki se látszanak a fekete lepedőből, nem ehetnek étteremben, nem csinálhatnak semmit, a férfiak meg élik világukat és már 12 évesen mercivel száguldoznak az utakon. Ezt pl a Frei Dossziéban láttam valamikor. Ez nem valami szimpatikus, de hát csak van valami oka. Viszont az érdekelne, hogy a sógornőd mit mondott, hátha ad ezekre valami magyarázatot.
215. 130454e42d (válaszként erre: 207. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 22:33

Főzés, vásárolgatás, mint program, Aki szereti annak biztos jó, de nem minden nőnek ez az álma. It is vannak nők akik megtehetik, erről szól az életük. Az arab országokban én a nők választáshoz való jogát hiányolom.

Az arab férfiak nem becsülik az európai nőket, az értelmes európai nők sem az arab férfiakat. Kiegyenlített helyzet.

Nincs bajom velük, több, mint 20 éve arab háziorvosom van, dolgoztam is arabokkal, de sose kezdenék komolyabb viszonyt velük. Munkahelyen nagyon a sarkamra kellett állni, hogy megadják a kellő tiszteletet. Nem mint nőnek, hanem mint embernek és munkatársnak.

214. megi04
2014. ápr. 4. 22:26
A ruháról annyit had írjak,hogy 2szer láttam posztolni a fészen FÉRFIAK könyörögtek a posztban,hogy ÖLTÖZZENEK már fel a nők,és hagyjanak valamit az Ő fantáziájukra is!:) ELveszett a nőkből a titokzatosság...:( Már semmi meglepetés nem éri őket..
213. megi04 (válaszként erre: 207. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 22:23

Valahogy az az érzésem abból,amiket leírtál a családról,nőkről,hogy nem igazán ismerik a depresszió,és a pánikroham fogalmát.:)Ami jelenleg nálunk nagyobb nép betegség,mint a rák...:(

És igen...Nagyon jól megfogalmaztad..:( AZ lehet a legnagyobb baj,hogy meglátnak a lányok egy arab férfit,aki jóképű,ápolt udvarias,és MEGINT KIEMELNÉM,TISZTELET A KIVÉTELNEK!!-már fekszik is,mert most ez a menő.:( (Nesze neked erkölcs....)


De a brutalitásról,továbbra is az a véleményem,hogy itt is van.Most vidéken lakom,de Pesten születtem,nevelkedtem.A "nyóckerben"..Hát ha az a kerület mesélni tudna...:( Tehát,ha idejön egy "más kultúra beli" és a nyóckerben tölt egy hetet,nem ugyan az lesz a benyomása,mintha a 2. kerületben töltötte volna..(pl.)..:( Pedig a nyóckerben is éltek/nek normális rendes emberek,és Budán is élnek/tek "elmebetegek"...


Ami pedig ITT van...Hát én Pesten el sem tudtam volna képzelni,hogy létezik ilyen...Bárki,bárkivel lefekszik..Mert na és? Ha a férje megtudja,péppé veri,de egy hét múlva úgy élnek,mintha mi sem történt volna..

212. megi04 (válaszként erre: 211. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 22:13
Nagyon szépek! :)
2014. ápr. 4. 19:10
Tettem fel pár képet hátha valakit érdekel :) "Szerencsétlen" sógorom már 2 KISLÁNY édesapja . Mona a nagyobbik szülinapján hozták haza a második babát és a mamát ;) Egy kis tortával várták haza őket és persze nagy szeretettel .
210. pipacs90 (válaszként erre: 206. - 569a7df0cf)
2014. ápr. 4. 18:06

Kedves honeymoon !

Engem nem tudsz meggyőzni mert nekem elég a képre néznem ami természetesen illusztráció! A képen látható ruha NEM EGYIPTOMI hanem valószínűleg albán viselet ! A hely pedig ...na igen erről beszéltem , olyan mint itt egy cigánysor ahol a nők azért szednek nyugtatót meg hasonlókat ,hogy a gyerekül fogyatékkal szülessen mert akkor több lesz a segély .... Még szerencse ,hogy minket nem ez alapján ítél meg a külföld:)

209. pipacs90 (válaszként erre: 202. - Szuzi87)
2014. ápr. 4. 18:01
Nem csak egyet ! Szerintem nagyon sokat. Ugye a kis Mehmetet sem adta ki a török apukája ... Érdekes lett a pszichológia vélemény is amit ITTHON VÉGEZTEK a kinti után ! ;) A végén az anya is lenyilatkozta ,hogy a fia imádja az apját és nem szeret itthon lenni mert ott szokta meg az életet . Bár vannak esetek amikor az apa elveszi a gyereket és ezeket én is elítélem és sajnálom akinek ilyenben van vagy volt része! De itt kiemelt személyekről beszélünk és nem egy népről ahol mindenki ilyen !
208. pipacs90 (válaszként erre: 203. - 0a13a7d41c)
2014. ápr. 4. 17:54
Na azokkal sokunknak van bajunk :( Barbár ,gyerekkoruktól agymosáson át esett népség :/
207. pipacs90 (válaszként erre: 201. - Megi04)
2014. ápr. 4. 17:43

:)

Na igen és most az jutott eszembe amikor pár hónapja ide látogatott a sógorom és a férjem 2 lány testvére. A sógorom nem először járt európai országban így neki már minden természetes . Az idősebbik sógornőm 34 éves és elsőként azt jegyezte meg hogy sajnálja az itteni nőket mert olyan idegesek és úgy látja, hogy a gyerekekkel is ezért türelmetlenebbek mint náluk. Ehhez a meglátáshoz nem kellett sokat itt lennie mert az első pár napot a Mammut II -ben töltöttük egész nap mivel ott van egy magánrendelő és vizsgálatokat csináltattak .Tehát amíg egy időpontra bementünk addig ott jöttünk mentünk és mivel érteni nem értette így csak a gesztusokból levonta és magán érezte a feszültséget ami ragadós mint tudjuk . A fiatalabb sógornőmnek mondtuk ,hogy na mit szólna ha itt maradna nálunk ? Persze viccnek szántuk de komolyan adtuk elő és vártuk a reakciót. Hát volt :D A nagy fekete szemei úgy kikerekedtek és azt mondta alig várja hogy menjenek haza. Nagyon tetszett neki az ország de a maga 24 évével szintén sajnálkozott ,hogy itt mennyi mindent kell egy nőnek csinálnia és ő ezt nem is bírná. Na mert kint miről is szól ez a nagyon "szomorú női sors"? A családok együtt de külön lakásban vagy nagyon közel próbálnak lakni egymáshoz.Ebből adódik ,hogy sokszor még együtt is főznek és a gyerekeik is egymással játszanak és le merem írni ,hogy boldogabb gyerek sors az mint itthon a facen ismerkedni és kiírni ,hogy lájk és megírom privibe hogy bejössz -e vagy nem .... A nők napközben mennek ide oda és egymáshoz . Vásárolgatnak és főznek na persze közben sok a nevetés mert sztorizás ott is van . Mire a férj haza ér kész a kaja és a nőnek ha igényes van és jut ideje magára is ;) Akik valóban ismerik az arab öltözéket azok tudják ,hogy ott az alatt a hosszú ruha alatt azért nem semmi rucikat viselnek a nők ... ;)Mellesleg mivel a család nagy így minden hétre jut egy születésnap, esküvő vagy éppen gyermek születik így azt kell mondanom ,hogy nem otthon ülnek és néznek ki a fejükből hanem társaságba járnak ,amik néha több napos eszem iszom dínom -dánomot jelentenek . Mellesleg az öltözékről annyit ,hogy hosszú bő ruhának is megvan a haszna és most erről is írnék pár sort. A meleg miatt az egyik legkényelmesebb viselet mert a szél fújja és így hűti a testet ,tehát nem őrül meg az ember egy sztreccs ruhában ami ráizzad a melegben... ;) Tehát ez lenne a funkciója és biztos láttatok már férfit hosszú fehér ruhában ... Hát ők sem kényszer hatására járnak abban pl. a sivatagban hanem mert egyszerűen nagyon jó ,kényelemes és hűt mert a szél át tud fújni rajta . Olyan egyszerű és logikus magyarázata van mindennek ha az ember nem egyből a támadási felület felől közelít rá a dolgokra . Persze ,hogy ott is vannak szegények , gazdagok és nem is kell menni . Cairó egyik oldala mondhatni szegény negyednek számít és ahogy a kis hídon átmegy az ember egy más világba csöppen . Más "féle" embereket lát más életszínvonalat tapasztal mint ahogy itt is a 8-keren belül vagy mondjuk Pesten és Budán . Ami tény ! Jó és rossz ember mindenhol

él . Minden kedves európai lánynak azt kellene megtanulni ,hogy azért mert jóképű egy arab pasi és tud udvarolni nem kellene egyből a karjába zuhanni mert az nem szül jót!Először is mert egy arab pasi ha valóban meg akar tartani egy nőt akkor az nem az a nő lesz aki egyből megdönthető ;) Sajnos a véleményük nagyon kellemetlen az európai nőkről de nyilván ez tetszik is nekik ...Melyik férfinak ne tetszene? Van itt még valami . Kint akkor alapíthat családot egy férfi ha már megvan a saját lakása és el is tudja tartani a feleségét! Ha nincsenek meg ezek a feltételek akkor nincs házasság ! És bizony aki házasodni akar az megteremti és a szülők besegítenek mert az összetartás az olyan amit tanulni kellene tőlük . Tudnék írni én is rosszakat is mert igen létezik kint is rossz házasság és ott is el -el csattan egy egy pofon mint bárhol máshol ,de nem írok mert vannak itt akik ezt megírják helyettem. Ha pedig a burkáról és a kabuli stb nőkről beszélünk az egy más történet és arról én sem tudok mit mondani mert azt én is csak a tv-ből ismerem . Nah ez megint jó hosszúra sikeredett :)

2014. ápr. 4. 16:46

[link]

Evente 3 millio no, csak Egyiptomban...

205. 0a13a7d41c (válaszként erre: 203. - 0a13a7d41c)
2014. ápr. 4. 16:42
Meg mindenféle nézettel, amely az Egyetemes Emberi Jogokkal ellentétes.
204. 569a7df0cf (válaszként erre: 191. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 16:41
203. 0a13a7d41c (válaszként erre: 193. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 16:40
Köszönöm, akkor módosítok, nem az iszlámmal van bajom, hanem a síitával.
202. szuzi87
2014. ápr. 4. 16:38
Helló!Semmi jót se várj!Igaz én egy kapcsolatról tudok,de az is ugy végződött,hogy a nőt ugy kellett hazamenekiteni a kisfiáért pedig sok éven át harcolnia kellett!!!CSodás szerelemből szenvedés!
201. megi04 (válaszként erre: 198. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 16:31

Te szegény...:,(....Az Európai(ezen belül a Magyar) férjek szakasztott ugyan ilyenek!....De tényleg...Azt sem tudják,melyik tenyerülön hurcibálják az asszonyt...."Ősapánk"(Attila a hun)is csak egy feleséget tartott egyébként...(Amit Priszkosz rétor látott,az csak délibáb volt...)Na de mostmár itten civilizáció van!!! A férfiaknak 1 feleség,és talán-esetenként 1-1(minek is nevezzem?)ágyasuk van,de ezt tök kultúráltan titkoljuk.Itt nem divat robbantgatni,az a max.1-2 molotov koktél,Aranykéz utcai robbantás,az csak mese!És a lányainkat sem csonkítjuk,max. kiállítjuk a kocsisorra,de ez tök megbocsátható,elvégre szükség van a betevőre!

Fiúgyerek...A világért be nem vallanák a Magyar pasik,hogy szeretnének fiút...Nem,nem azért,hogy eltartsa a családot,hanem,hogy a nevüket tovább vigye.A fiút nálunk el kell tartani! Mert milyen dolog az má' hogy a csórikámnak ne legyen autója 20 évesen???

Hit..Hitünket nem szokásunk gyakorolni..SŐT!Felháborodunk azon,hogy az iskolában bevezetik a hitoktatást!

Mert beláthatod magad is,hogy ott a gyerek csupa hamis gazemberséget tanul! Erkölcstan??? Minek? Hát nem cukik a 9 éves kicsajok,akik a fécen pózolnak?? Vagy a tizenéves,aki kirakja ami van,és ha ezek után beszólnak neki,akkor felháborodik!!? Mennyivel jobb nevelést kapnak ugye?

Amiket itt leírtam-hozzátenném:TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!-de sajnos,elkeserítő,hogy mennyire igaz!!

De abban a mezőnyben,ahol más kultúrákat kell elítélnünk,az élvonalban vagyunk! :( Még akkor is,ha csak annyit tudunk róla,amit a szomszéd mesélt,vagy a yo..be bemutatott.Biztos vagyok abban,hogy vannak emberek,akik a saját bőrükön tapasztalják a rosszat! :( Ez szomorú! De vajon a mi fajtánknál nincs ilyen? Dehogynem! Csak jobban esik a kultúrát szidni,mint magát AZT AZ EMBERT,aki bántotta valamelyik ismerősömet,barátnőmet,szomszédasszonyt,stb.

200. Skopsko (válaszként erre: 172. - Megi04)
2014. ápr. 4. 13:57
:O)
2014. ápr. 4. 10:30
A magyar Korán idézeteket érdemes több helyen angolul is elolvasni vagy szó szerint átfordítani egy webfordítón mert elég helytelen a magyar fordítás Pl: Korán : ( 4:3) -nak magyar fordításának köze nincs az eredeti íráshoz . Tegnap este a férjemmel megnéztük hogyan is szól arabul ez a (4:3 ) ... Tanul mindenki Koránt az iskolában de azért nem vagyunk mindentudóak ezért néztünk utána :) Mellesleg ez a vallás téma olyan " felkapott" főleg ha az iszlámról van szó. Én nem gondolom ,hogy a vallás egyenlő lenne a templomba járással vagy akár a mecsetbe járással . Attól hogy én bemegyek egy garázsba még nem lesz jogosítványom ;) :))) A hit pedig egy olyan dolog ,hogy mindegy ki miben hisz de ha valaki kereszténynek és hívőnek mondja magát akkor legalább valami fogalma legyen már arról ,hogy mit ünnepelnek karácsonykor vagy húsvétkor ... ;) Bele kellene olvasni a Bibliába is és nem azért mert attól hívő lesz valaki hanem egyszerűen az általános műveltséghez hozzá tartozik a Biblia ismerete ( sok érdekesség van benne ami, a Koránban is benne van ! csak más szavakkal van megfogalmazva ) Na megyek főzni mert még reggel óta a kv-ig jutottam :))))
2014. ápr. 4. 10:19
Valaki említette ,hogy a facebookon vannak magyar muszlim oldalak . Így igaz vannak ,nem is egy . A hangulat kedvéért érdemes kicsit benézni mert annál nincs hitelesebb mint amikor olyan valaki ír a mindennapjáról aki benne él. "Szegény" elnyomott arab feleségek fent vagyunk több 1000-en is és jókat viháncolunk , receptet cserélünk és face-zunk ha éppen nem talit szervezünk ... Most éppen egy aloe termékbemutatóra ami egy hotelben lesz és még senki nem jelezte hogy a férje nem engedi eljönni :) Igaz időnk is van elmenni mert 90% -unk nem dolgozó nő . Őszintén szólva én sem dolgozom és a napokban mondtam a férjemnek ,hogy kezdek már itthon unatkozni... A fiam külföldön van, itthon 3-om nyelvvel sem tudott elhelyezkedni normális bérért. Angliában egy jó nevű hotelben dolgozik és így én egyedül vagyok napközben . A férjem elsőre azt kérdezte ,hogy nincs e kedvem kimenni kicsit a gyerekhez ,hogy kicsit kimozduljak . Nyáron szeretnék menni úgyhogy nincs . Akkor gondolkozzak el ,hogy milyen üzletet csináljon mert kb . 30.000 egy kis biciklitároló bérlése és ott lehetne csinálni egy műkörmös szalont is vagy akár egy harisnya üzletet. A második ötlet onnan jött ,hogy egy isminknek ilyen üzlete van és így kapnék árút is ... Ha tudnám ,hogy nem az állam viszi el a fele bevételemet még el is mennék . Így inkább várom a nyarat ... Mert ilyen is van ;)
197. pipacs90 (válaszként erre: 195. - Kantara)
2014. ápr. 4. 10:04
Az itthoni ismerőseim 70% többnejű :D A gyerekeiknek pedig több neve van Pl. Kovács, Kiss, és Nagy . Tesók ők csak hárman három apától születtek . Nincs ezzel baj csak a kintieknek fura :D Ők ha vállnak a lány gyereket az egyik nagymama neveli tovább és nincs láthatás megszabva ! Mindenki akkor megy a gyerekéhez amikor akar ! Így elkerülik hogy a tini lánykára szemet vessen az új férj ;)
196. pipacs90 (válaszként erre: 192. - Roza78)
2014. ápr. 4. 10:00
Nem mondanám zárt környezetnek és 2 országban is éltem ahogy azt lent említettem. Láttam én is ilyen embert és családot meg olyat is. Engem kint és itthon nem ért hátrány azért mert nő vagyok. Dohányzom , autót vezetek és kint is így éltem. Nem állítom ,hogy abban nincs igazság amit leírtok mert ha így lenne akkor nem lenne most miről eszmét cserélni ... Mellesleg ,hogy a nő melyik országban van elnyomva jobban , Hát nem is tudom de egy biztos . Kint én úgy éreztem ,hogy a nők körülöttem nyugodtak és általában ha veszekedés volt igen csak nem fogták be a szájukat :D Nem szedtek nyugtatókat ( itthon divatos lett mire én haza jöttem) és elég sokáig élnek amit én annak tudok be ,hogy van egyfajta lelki békéjük amit itthon nem tapasztalok és van egyfajta biztonságérzetük a családon belül. Imádom Magyarországot és magyar maradtam kint is de ha tehetném vissza mennék mert hiányzik az a nyugalom amiben kint éltem. Itthon az emberek idegesek , egymást eltaposva élnek és olyan stresszt érzek amerre megyek amitől kint elszoktam . Minden országban van stressz és sajnos egyre több országban feszült a helyzet de mérhetetlen a különbség a kinti és az itthoni hangulat terén. Mellesleg ,hogy a média mit sugároz ? Amikor itthon a rokonaim frászt kaptak ,hogy mi folyik kint a Tahrir téren és mit láttak ők a tv-ben ...Én aznap ott lófráltam nappal és itthonról tudtam meg ,hogy mit kellett volna látnom aznap kint. Ehhez képest a gyerekek mentek iskolába és az Okt.6 utcában max annyi jele volt a történteknek hogy sok volt a szemét . Kb. annyira mint itt egy FTC meccs után .
195. Kantara (válaszként erre: 189. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 10:00
Szerintem a többnejűség kérdése nem is olyan bonyolult. Ott legalább nem titokban csinálják. Megjegyzem, elvétve létezik.
194. pipacs90 (válaszként erre: 187. - 0a13a7d41c)
2014. ápr. 4. 09:42
Én 6 évet éltem kint ( Egyiptom 4 és Líbia 2 év mert ott kapott egy jó állást a párom)Valóban nyomós ok kell---ene a váláshoz de mire haza jöttünk a barátaink nagy része elvált vagy éppen együtt él mert egymás nélkül nem tudnának megélni . Összetartja őket az adósság stb. Nem erőszakkal és nem erőltetve élnek együtt hanem a politikai helyzet miatt sajnos kényszerből.
193. pipacs90 (válaszként erre: 190. - 0a13a7d41c)
2014. ápr. 4. 09:36
Igazad van ! Sajnos ez valóban létezik ... Ott önkéntes merénylőnek hívják ,nálunk pedig anyagyilkosnak , családirtónak és elmebetegnek . Sajnos a számuk nálunk napról napra nő :(Reméljük ,hogy a bombák még nem kezdenek el robbanni ,bár már volt erre is példa . Akikről Te beszélsz azokat hívják kint Iszlámista merénylőnek és miattuk nincs béke. 13 % a síita és 87% a szunni bár keményen irtják egymást a vallási nézeteik mássága miatt és így a % folyamatosan változik. A Koránból csak a negatív dolgokat látod meg ? Na mert erről a dologról amiről írtál bőven van a koránban írás MISZERINT MÉLYEN ELÍTÉLENDŐ a síita felfogás !
192. Roza78 (válaszként erre: 179. - Pipacs90)
2014. ápr. 4. 09:35

En csak arra lennek kivancsi, hogy melyik orszagban eltel? Leirasod alapjan valoszinu, hogy egy felvilagosultabb orszag es eleg zart kornyezet lehetett. Tobbnejuseg igenis letezik , de minden orszagban mas a torveny van olyan ahol nem engedi , van ahol csak a nagyon gazdagoknak lehet....Szemet aljas ember mindenhol van , de az arab orszagokban a no eleve hatrannyal indul , vannak olyan orszagok ahol meg regisztralva sincs a no. Nekik a no csak arra kell hogy fiut szuljon , vezesse a haztartast es rendelkezesere alljon a pasinak.

A ferj elvalhat , megolheti a not , ha azt gondolja, hogy megcsalja vagy csak azert mert ranezett egy masik ferfira, itt is sokan megteszik de ott ez torvenyes. A no ugyanezt nem teheti meg neki turnie kell.

En nem eltem arab orszagban , de tobb mint 10 evig egy europai orszagban ahol nagyon sok arab van , dolgoztam veluk, lattam hogyan elnek, hogy bannak a nokkel. Ok elvarjak, hogy tiszteletben tartsd a vallasukat , de ok nem tisztelik a tiedet. Tiszteld oket , de ok nem tisztelnek teged.

Ha valaki kulfoldre koltozik egy bizonyos ido utan ugy el mint az ott lakok, az arabok ugyanugy elnek mint a sajat hazajukban ugy oltoznek ,viselkednek, beszelnek (mivel az adott orszag nyelvet legtobbjuk 20 ev otteles utan sem hajlando megtanulni).


Tehat , ha egy nonek az jo , hogy soha nem lesz egyenrangu tarsa a valasztottjanak (legyen az arab vagy kereszteny) akkor nyugodtan menjen hozza.

191. pipacs90 (válaszként erre: 181. - 569a7df0cf)
2014. ápr. 4. 09:19

Honeymoon!

Ha érdekel a téma akkor kicsit olvass utána . Egyiptomban NEM TALÁLSZ MÁR OLYAN ORVOST aki vállalja a csonkítást !Lehet ,hogy van viszont aki illegálisan elvégzi ,de Tilos és börtönnel büntetik . Én sehol nem írtam le azt ,hogy NINCS TÖBBNEJŰ férfi ! Én azt írtam ,hogy nekem sok év alatt nem sikerült találkoznom ilyennel ( pedig érdekes lett volna ) :) Biztos ,hogy létezik arab országban is olyan szülő aki elmebeteg és a saját gyerekét bántja , megerőszakolja bár lényegesen kevesebben vannak mint nálunk , mégsem gondolom ,hogy barbár nép lennénk.Nyilvános kivégzések is léteznek még egyes helyeken bár a legtöbb ilyen helyet már csak fenntartják a jelennek mert része volt a múltnak ,mint ahogyan a német, náci koncentrációs táborokból tartottak meg helyeket és ha valaki oda megy elmeséli egy idegenvezető ,hogy milyen szörnyűségeket hajtottak ott végre a múltban.

190. 0a13a7d41c (válaszként erre: 188. - Laprincipessa)
2014. ápr. 4. 09:07
Az öngyilkos merényletek, ill a saját lányát, feleségét, testvérét megölő férfiakról szóló hírek viszont nem kitalációk.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook