Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arab a pasim fórum

Arab a pasim (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. ápr. 9. 06:27
nekem mindenki egyenlo .mindenhol vannak jok es rosszak,ez alol nem hinnem,hogy egy orszag is kivetel lenne.
398. 549be03e80 (válaszként erre: 396. - Pipacs90)
2014. ápr. 9. 06:06
Igen ezt en is igy csinalom az utobbi idokben a marakodokkal,egyetertek!:)
397. Bacskai Tamara (válaszként erre: 396. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 18:49
Köszi szepen elöre is!Toväbbi szep napot neked!
396. pipacs90 (válaszként erre: 382. - Bacskai Tamara)
2014. ápr. 8. 16:55

Köszönöm ! :) Hát igen látod ezért szoktam írni ,hogy nem bőrszín és származás kérdése - amiről eddig írtam . Nem szeretném ismételni magam . ..

A ricinus olajos pakolás nem titkos :) Tudod amikor valakiről úgy érzem nagyon marakodni van kedve akkor rá szoktam nézni az int.aktivitására ... Tanulságos mert vannak akik más topikban sem bírnak magukkal. Akkor láttam ,hogy az egyik topikban valakit érdekelt a ricinusos hajpakolás :) Azért is offoltam akkor mert gondoltam érdekli hogy kint hogyan csinálják ezt :P Nem érdekelte :D Viszont holnap ( ma már nem mert későn érünk haza ) leírom Neked priviben !

395. 549be03e80 (válaszként erre: 394. - Annie1130)
2014. ápr. 8. 15:37
hehe,erre kivancsi vagyok,szerintem erre is valaszolni fogsz!:)
394. Annie1130 (válaszként erre: 391. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 15:34
Na, most mi volt ugyan ebben a felső C??? :) Én vállaltam névvel is, maradjunk annyiban... Csodaszép napot mindenkinek, és tényleg nem írok ide többet ezzel a témával kapcsolatosan...
393. 549be03e80 (válaszként erre: 388. - Annie1130)
2014. ápr. 8. 15:33
Igaz is,elnezest az "alazatossag" szoert! Otthon ez ismeretlen fogalom!Meg mindig fenntartom a jogot,kinek valaszolok,kulonosen, ha nem ismerem!
392. Annie1130 (válaszként erre: 390. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 15:32

Nem? Te tudod! :) Én azért szét fogok nézni felülről, biztos nem csúnya... :)


(A túlságos védekezés sem feltétlenül jó, de ez nem "ítélet", csak egy magánvélemény.)


Egyébként én elég laza embereknek ismertem meg az ausztrálokat, sokkal inkább hasonlítanak a németekre, akiket az előbb leírtál...

391. 549be03e80 (válaszként erre: 389. - Annie1130)
2014. ápr. 8. 15:28
Erre gondoltam pontosan!:)Mindjart felso C,es mivel nevet nem irtam,nem ertem mi a baj? De en is elnezest kerek az OFF ert,reszemrol lezartam!
390. 549be03e80 (válaszként erre: 388. - Annie1130)
2014. ápr. 8. 15:25
Nem fogok elni a lehetoseggel!A kigyo nem harapott meg,eppen mivel itt elek,tudok vedekezni!:)
389. Annie1130 (válaszként erre: 388. - Annie1130)
2014. ápr. 8. 15:19
Elnézést mindenkitől az off-ért, de gondoltam "nyílt levélben" reagálok, hiszen nincs mit takargatnom... Szép napokat!:)
388. Annie1130 (válaszként erre: 384. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 15:18
Kedves Brizzy, Megnyugtatásodra közlöm, hogy enyém ezen fórum 108-as, 128-as, illetve a 132-es hozzászólása, tehát már elég rég óta követem ezt a fórumot, mert érdekesnek tartom. Szintén szeretnélek afelől biztosítani, hogy semmiféle "szponzorációra" nem szorulok, több, mint 12 éve élek külföldön és köszönöm, jól vagyok. :) Levélírásom oka az volt, hogy tetszettek a hozzászólásaid a fórumban, én meg-nem titok- idén készülök arra felé, ahol úgy vettem ki, te élsz és jó lett volna valakivel beszélgetni "honfitársi" nézőpontból az ottani dolgokról. Sajnálom, hogy ha itt már megharapott a kígyó és félsz a gyíktól is, illetve, hogy a kedvességet, esetleg udvariasságot összekevered az alázatossággal...Mindenestre, ha a Coolum Beach-en jársz véletlenül, látogasd meg a Sunshine Helitours társaságot, Kate, az egyik tulajdonosnő nagyon régi barátnőm, úgyhogy ha helikopterezni támad kedved, a baráti kedvezményed el van intézve! ;)
387. 549be03e80 (válaszként erre: 384. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 14:28
Ja es olyen levelekre,aki irojanak az adatlapjan se kep,se szuletesi ev nincsen,elvbol eleve nem valaszolok,barki is lehet,sot meg a nonek kiadott neme,is lehet ferfi,es forditva!:)) Miert var el tolem az illeto magamrol vagy akorulmenyeimrol barmit is irjak? Az ausztralok ezt tudjak,ezt hivjak az egyenlo jogoknak,ha ok kerdeznek valamit ha valaszolok is,azonnal visszakerdezem uazt a kerdest es ha eszreveszem kitero valaszt ad,tarsalgas befejezve.De leginkabb eloszor nem is valszolok hanem visszakerdezek,es ha latom oszinte valaszt ad,akkor valaszolok.Ez igy megy nalunk!:))
386. 549be03e80 (válaszként erre: 383. - Judy90naposa)
2014. ápr. 8. 14:20
Valahogy igy...igen.
385. 549be03e80 (válaszként erre: 380. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 14:19
Vegig,vegig lefele kellett mennem a statisztikan,mire legutolsonak megtalaltam Mo.-got..:((( Hat ezt nem lehet kitenni a kirakatba!:( A legboldogtalanabb,es szerintem a legelegedtlenebb..:(((( Szomoru.
384. 549be03e80 (válaszként erre: 381. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 14:13
Epp most kaptam egy levelet maganba,hogy innen tudja ,hol elek, tudnak-e irni rola...:)) Csak egy a bibi,sosem lattam itt a nevet a hozzaszolok kozott,masodszor nagyon sok ilyen kedves es eloszor szinte alazatos levelet kapok,de a masodik mar szponzorolasrol szol,amit ha megirom,hogy nem tudok,ugye itt sem kolbaszbol fonjak a keritest,akkor olyan utszeli valaszt ir,amit nem tehetek zsebre.Vagy nem is ri,mindketto eros bunkosag!:)) Azt irja rengeteg baratja van itt,akkor miert nem oket keri???? Hmmm,sok ebben a levelben az ellentmoondas,es kivancsi lennek mennyi az "igazsag"????:))) Mindenesetre ilyen levelekre epp a fentiek miatt nem is valaszolok.Es fogadjunk!!! Alazatos levelirom erre fog egy nagyon utszeli valaszt irni,amit olvasas nelkul torolni fogok!!!!!!:))))
383. Judy90naposa (válaszként erre: 380. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 11:00
Az a 6% kb. pont fedi a felső tízezret itt Magyarországon. :)
382. Bacskai Tamara (válaszként erre: 366. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 10:51
Szia!En egy Svedorszägban elö 3.kisfiåt väro 33hetes kismama vagyok.Tavaly oktoberben kezdtem itt a nyelv tanuläsät ,sok arab osztälytärssal,mert otthol tanärnökent dolgoztam ,aztän elvältam 15 ev häzassäg utän egy rendör felesege voltam-aki a kulszolgälatoknak elt (Bosznia,Afganisztän)es ätvert,becsapott,megcsalt-(neki szultem 2kisfiut mire räjöttem)de ez mär a multe.Mindenki magäbol indul ki-szoktäk otthol mondani-ezert 100%-ig megbiztam benne.A mostani pårom is magyar de ö mär 8 eve kint el es itt dolgozik. Ämulattal es erdeklödessel olvasom soraidat es eddigi tapasztalataidat.Szeretnem ha a"titkos" ricinusos hajpakoläs receptjen tul A hajam nem akar välltol toväbb nöni,pedig most a terhesvitamint is szedem) a toväbbiakban is követhessem bejegyzeseid.
381. pipacs90 (válaszként erre: 379. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 10:28
Hát majd kitalálom még ,hogy hogy csináljam . Bevallom néztem pár naplót de nem csináltam még ilyet :)Régebben léptem fel a hoxára de egy ideig csak inkább olvasgattam . Pont azért mert a topik címnek egy idő után ugye nem sok köze van a témához és azt láttam ,hogy minden topikban megy a balhé és a vérlázítás egy idő után . Na már most amikor leülök netezni nekem nem pont az a célom ,hogy felvigyem a vérnyomásom :D Jó helyen van az ott ahol van ... Néhány nickre rákattintottam mert meg akartam nézni ,hogy ki az akit így kikezdtek ,persze már nem tag ( gondolom új nicken vissza regisztrált és stílust váltott . Volt ilyen régen is és üziben kaptuk meg ,hogy ő az csak más néven ... Persze akik előtte szívták a vérét azok utána szépen csevegtek vele nagy egyetértésben ... ( vicc ,de így volt) Szóval én valami olyan megoldást keresek ahova ahogy írtad ..:))) Pimaszok nem jöhetnek be . Elfogadom ,sőt azt gondolom nem kell egyforma véleménnyel lennünk mert az régen rossz ! Egyszerűen annyi ,hogy amikor meggyőznek valaminek az ellenkezőjéről akkor tudni kell azt elfogadni ,hogy minden éremnek 2 oldala van és lehet a másik ember a másik oldalát látja annak amiről azt hittem .... Mindegy is ,hogy mit :))))
380. pipacs90 (válaszként erre: 379. - 549be03e80)
2014. ápr. 8. 10:12

Kicsit kellemetlen de ez a kép rólunk .... Igen mi magyarok ott vagyunk csak keresni kell ...


[link]

379. 549be03e80 (válaszként erre: 377. - Pipacs90)
2014. ápr. 8. 02:15
Megnezzuk!:) En ugy oldottam meg a naplom,nyilvanos,de a pimasz megjegyzeseket azonnal torlom,es ha az sem eleg,"nem hozzaszolhatova" teszem! Mindig mukodott!:)Nalam sok ausztral kepet lathasz,meg unokakrol,es angol nyelvu szoveget (ezert is morogtak az otthoni nacionalistak!:)De hat agoogle forditoprogram csak egy gombnyomas!:)
378. Judy90naposa (válaszként erre: 369. - Pipacs90)
2014. ápr. 7. 21:11

Na az szuper, azért szólj, ha elindítod a naplód, sajna én elég ritkán jutok ide (ami látszik is gondolom), de szívesen olvasnám a naplódat!

Az irigyekkel meg nem kell foglalkozni, azok nekem is vannak, pedig én még a Balcsira is ritkán jutok el! :)))))))

377. pipacs90 (válaszként erre: 376. - 549be03e80)
2014. ápr. 7. 19:52

Így igaz ! Én azt gondolom ,hogy az emberek megkeseredtek és a bizonytalanság és kilátástalanság na meg a média... egymás ellen uszít mindenkit . Ezt érezzük a hozzáállásból és a zéró toleranciából. Szerintem sok embernek a napi munkán kívül max az esti netezés marad és itt ki lehet adni a feszültséget .

Bele lehet egymásba kötni és lehet vitázni mert ennek nincs következménye . Akinek nem tetszik az elmegy ..... ezt már hallottuk a politikában is ....

Én eleinte csak nyaranta mentem ki és mindig haza vágytam . Szerettem itt élni pedig kint ahogy írtam egy sokkal mozgalmasabb és élményekkel gazdagabb életet éltünk. Nagy család , sok program , szebbnél szebb helyek ,de az ember mégis csak haza vágyik . Na ezt most nem érzem ,hogy itthon szeretnék maradni . Nincs miért és ugye a fiúnk is úgy döntött ,hogy nem ilyen életet képzelt el és tovább állt . Az emberek átlépnek egymáson és örülnek ha a másiknak keresztbe tudnak tenni . Nagyon sok topikba beleolvastam és szinte mindegyikre jellemző ,hogy valaki beleköt a másikba... Azt lehet látni ,hogy ahogy egy topikban balhé van, vérszagra gyűl az éji vad és lám fellendül még az a téma is ami előtte csak döcögött .Na most ez megint egy olyan aminek könnyű utána nézni és nem kerül semmibe ;) Itt is néma csend volt és aztán olvass vissza ,hogy mikor lendült fel a téma ? Aztán ugye párbeszédnek kellett volna történnie mert konkrét dolgokkal érveltem és hopp mintha ciánoztak volna . Tehát itt egy ország akinek a népe TUTIRA TUDJA A TUTIT arról az országról amiről eddig csak olvasott és a médiából hallott ... Itt vagyunk mi akik ebben élünk és szemmel láthatóvá tettem ,hogy abban a távoli országban is emberek élnek most ,hogy is fogalmazzak (...) szerencsére vagy sajnos sokkal jobban mint itthon és ettől sokkal boldogabban is . Én kíváncsi lettem volna ,hogy kinek mi a véleménye és a szívből jövő gondolata arról ,hogy bizony kint nem húzzák karóba a nőket mint ahogy azt gondolják . Igaz ha a topik címe más lenne ----mondjuk síita merénylők itt vagy ott , vagy hasonló akkor valószínű ,hogy én sem a házasságomról írtam volna vagy a családtagjaim életéről mert arról is +van véleményem . Szerintem ezen a hozzáálláson nem is érdemes gondolkozni sokat mert nem túl építő és nem hat pozitívan az ember lelkére. Ők tudják ,mi pedig megéljük és én azt hiszem (így 26 után) jó döntést hoztam:) Holnap vagy inkább holnapután lehet hogy belevágok egy naplóba;) mert vannak emberek akiket érdekel ez a "zord" világ :) Itthoni csajos képekkel fogok kezdeni mert holnap délután egy kozmetikai bemutatóra megyünk aaaaa férjemmel :D és csinálok sok felvételt :) Egész véletlen egy muszlim barátnőm tartja akinek szintén egy kannibál férje van és most ők is itthon élnek :) Azoknak pedig akik úgy gondolják ,hogy mi az arab feleségek elnyomásban élünk ,azt tudom mondani ,hogy kevesebb horrort olvassanak és nézzenek . A naplócskámba pedig mindenkit szeretettel várok akit érdekel a valóság ;)

2014. ápr. 7. 18:19

Ezek a szavak,tisztelet a kivetelnek-kihaltak Mo-n:koszonom,kerem,bocsanat,elnezest....:(((Sokszor kerdeztek maganban dolgokrol,legjobb tudasom szerint valaszoltam,valasz soha semmi.

A masik ha valaki bajban van,eltunik mindenki,vagy meginkabb aljas ragalmakkal,vagy "ugy kell neki,o tehet rola" stilusban reagal,az egyutterzes hianya,de bepotoljak a hatalmas onzesben,hazudozasban,agresszivitasban..

375. pipacs90 (válaszként erre: 374. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 7. 18:02

Igen ,igen ! Emilia is itt volt a Hoxán . Ő Szaudban él és minden nap osztotta a képeket a naplójában. Nagyon szerettem olvasni és ahogy mondod akkoriban építették a nem is tudom hány szobás villájukat . Csodás volt . Ők is mindig utaztak és kikezdték ,nem is kicsit... Szó szerint volt aki leírta ,hogy szerinte menekülne ő ha tudna . Na aztán haza jöttek és lett egy második babájuk is . De akkor is írta ,hogy Ő ott érezi otthon magát... Vissza is ment Szaudba . A napló egyébként megtette hatását mert szépen elsunnyogtak azok akik előtte támadták . Egyszerűen sakk-matt-ot kaptak mert a képek nem hazudtak ugye ;) Na ne hidd ,hogy valaki le merte írni ,hogy bocs ,hogy megbántottalak és igazad van és így is lehet élni ...Áhhh ,felejtsd el .

Egyébként hidd el én eddig nem osztottam képeket mert tudom ,hogy itthon mi a helyzet :( Soha nem tettem fel egyetlen csili -vili képet sem pedig van egy pár cd-m az ünnepekről és egyéb mindennapokról . Nem cél a polgárpukkasztás és aki ép ésszel gondolkozik az tudja ,hogy nem az a lényeg ,hogy kiplakátolja valaki ,hogy milyen fényűzően él vagy mekkora az otthona . VISZONT AMIKOR LEDEGRADÁLJÁK AZ EMBERT ISMERETLEN EMBEREK ! olyasmit állítanak ami már bántó, akkor az emberben megszólal az a bizonyos igazságérzet ami ezt nem hagyja .Írhattam volna egy topikot ,hogy segítség arab a férjem és elhiszed ,hogy sokkal népszerűbb lettem volna? Kaptam volna a sok szívecskés meg lóherés jeleket ... De aki jól érzi magát a bőrében az nem vágyik ilyen fajta népszerűségre mert nem abból táplálkozik a lelke ,hogy itt egy fórumon arc nélküli emberek ,nick néven mennyire magasztalják , sajnálják vagy lesajnálják ...

Annak se sok értelme van ,hogy egy fórumon blődségeket állítsunk mert az egyben önámítás is lenne és szerintem lehangoló mint sem felemelő az érzete . Amikor feltettem az első képeket akkor csak a gyerekekről posztoltam és 2 képen az anya és a nagymama volt ....semmi háttérrel, sima fallal ha még emlékeztek rá ... Feltehettem volna elsőre is azt amit később ,de nem ez volt a célom. Most leírom azt is ,hogy kaptam pár privát levelet amit férfiak írtak , magyar férfiak ! Az egyik levél arról szólt ,hogy mennyivel nőiesebb a hosszú ruha mint a mellette álló térd feletti "spagetti pántos" ... És volt aki azt írta ejjjhaaa :))) Bár megjegyzem ,hogy a spagetti :)))) is arab csaj volt a képen és ő így szeret öltözni és kész. Minden képen látható ,hogy kendős és nem kendős nők egy családból jól elvannak ... Nem gondolkozik el senki ,hogy vajon hogy is van ez? Az egyikre ráerőltették a kendőt a másikra meg nem ? De sajnos én azt gondolom és talán meg is értem ,hogy itthon olyan nagy " bajok " vannak ,hogy sok fórumozó itt tombolja ki a belső feszültségét amit talán arccal nem akarna felvállalni . Hát nem megyek messzire csak én is olvasom a topikpk címeit ... Akkor most ,hogy is van ez? Miért szól minden harmadik topik a megromlott párkapcsolatról vagy a gyerekkel való gondokról és a nehéz szoc. helyzetről? Most akkor ha ezeket a topikokat lefordítanánk akkor rólunk magyarokról mi lenne a vélemény? Elmondom mert nagyon egyszerű: SAJNÁLNÁNAK ÉS SAJNÁLNÁK A SOK EGYEDÜLÁLLÓ NŐT ÉS A GYEREKEKET , SAJNÁLNÁK ,HOGY EGYMÁSTÓL KÉRDEZIK AZ EMBEREK ,HOGY MIKOR JÖN MÁR A GYES VAGY A CSALÁDI ? ... Nagyon sok dolog miatt sajnálkozhatnának azért mert ezekben a topikokban magyar nők ,magyar anyák mesélik el a szomorú történetüket és az életüket ... Tehát eszembe sem volt senkinél kiverni a biztosítékot ,csak megmutattam ,hogy igen is és van élet a kendő mögött is és méghozzá olyan élet amiről sokan csak álmodni mernek ...vagy még azt sem ...

374. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 369. - Pipacs90)
2014. ápr. 7. 16:45

Bárcsak úgy lenne, hogy elhinnék a szkeptikusok, bizony az iszlám vallású, vagy arab származású emberek sem rosszabbak a más kultúrában felnövőknél. Hogy boldog házasság lehet két merőben más kultúrában felnőtt ember között is.

Voltak itt fent vegyes házasságban élők , arab származású férjjel, fotókkal, volt aki szó szerint palotában "senyvedt, állandó utazásokra kényszerítve" De nem, nem hitték el nekik, hogy Ők boldogok, állandó céltáblává váltak. Még leírni sincs kedvem, miket vágtak a fejükhöz,a másik két fő vallás hívői.

Igaz eltelt 3-4 év, talán már jobban kiművelődtek ezen a téren is.

373. pipacs90 (válaszként erre: 355. - Calendon)
2014. ápr. 7. 16:01
Egyébként ha te valamiről tájékozódni szeretnél nem a googl-ról nézel utána? Minden tiszteletem ,ha egy élő lexikonnal van dolgom ! ;)
2014. ápr. 7. 15:57
Közben megfőtt a második adag grízgaluskám :D ;)
371. pipacs90 (válaszként erre: 368. - Megi04)
2014. ápr. 7. 15:56
Akkor az nagyon jó! Nekem vékony és töredező volt :( Nem akart váll alá nőni mert valahogy egy hossznál mindig úgy láttam, hogy nem nő tovább ... Aztán kimentem és rá kellett jönnöm ,hogy fölöslegesen vettem meg ilyen meg olyan hajpakolásokat ( mondjuk jó sok vegyszert pakoltam a hajamra de jobb nem lett) A csajok kint megmutatták , hogy miket keverjek össze és mit használjak . Most a hajam még derékig nem de bőven lapocka alá ér és dús, fényes ,nem is törik . Ricinus is van a kencében de nem mindegy , hogy azt még mivel keverjük össze és hogyan tesszük fel :P ...
370. pipacs90 (válaszként erre: 367. - Megi04)
2014. ápr. 7. 15:22

Na erre mondja az én férjem ,hogy ne idegeskedjek semmin mert beteg leszek ( cukros stb) és akkor rinyálni fogok meg hisztizni és sokba is fog kerülni :D Szóval én tényleg nem tudom magam felhúzni komolyabban mert attól csak elromlana a kedvem . Én azért jövök fel a netre hogy kikapcsolódjak ( most pl főzök közben és ki be mászkálok):)) Másnak is azt tudom mondani hogy nyugi legyen mert utána majd nem tudja ,hogy mitől jött az epeköve MEG A TÖBBI BAJA ... Itthon nagyon sok embernek van ,pedig a betegségeknek LELKI oka van ( az arabok ezt tudják ) :))) ------> Az epekő pl a belső feszültségtől....


Epe: agresszió, keserűség, bánat

 Epekő: lerakódott fájdalom, sérelem


A VÉGÉT KIOLLÓZTAM MERT NEM AKARTAM ÖKÖRSÉGET ÍRNI :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook