Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik Atkinseznek fórum

Akik Atkinseznek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. aug. 6. 19:16

Kedves Pupak! Jobbulást neked!

Most hogy mondod, igazad van a norbival kapcsolatban, viszont én azt is szeretem. Az atkins nagyon hatásos. igaz, hogy ma és tegnap nagyon elhagytam magam és nasiztam. szóval úgy gondolom, hogy újra-újra kezdem :D

Kitartást nektek lányok :)

Én egyetemista vagyok

13114. demonhunter (válaszként erre: 13113. - Pupak84)
2014. aug. 6. 10:06

Én nem vagyok oda a marhahusiért, inkább a csirke megy, vagy pulyka. :) hm, rántott camembert, nyamm:D

Én itthon vagyok a 10 és fél hós babámmal, nem dolgozom még. A mozgással én is hadilábon állok, az ellipszisről is csak a port törölgetem...:/ Mikor alszik a gyerek, örülök, ha elvégzem az itthoni dolgokat, vagy leülök kicsit:) Persze nem kifogás, mert ha akarnám, lenne időm mozogni:D Majdcsak ráveszem magam...

Jobbulást!

13113. pupak84
2014. aug. 5. 08:56
Sziasztok:-) :-) sutve eszem a marha husit:-) :-) :-) ez a harmadik napja h beteg vagyok-kohogok stb..ugyh effektive tegnap ettem 2 db rantott camambert ...azelottnsemmit...semmi nem ment le a torkomon sajnos...lefotozom es atkuldom,ha irsz egy email cimet:-) tab-on konnyebb lenne:-) en eddig 3 kilonal jarok 2 hete csinalom azthiszem,plusz a betegseg plusz a mensi...es hat edzeni se tudtam miota beteg vagyok...hat nem konnyu de jo lenne mar ha le menne az a par kg...:-) en is olvastam ,en csak az atkinsben hiszdk ez valt be...norbit is probaltam mèg anno,de hat ő is csak lenyulta es atalakitotta az atkinst...ma szerintem ismet marhat eszek,nem birom megunni:-) :-)nektek egyebkent mi a foglalkozasotok?
2014. aug. 4. 16:24
elírtam már rögtön az elejét :D megköszönném :)
13111. vekonyviktoria (válaszként erre: 13109. - Pupak84)
2014. aug. 4. 10:26
megköszönnél, ha küldenél nekem pár receptet. Én megcsináltam a 2 hetet keményen, le is ment kb 6 kiló. aztán elkezdtem lazáskodni, és lement még úgy 1-2, de most megint ráfekszek, mert jobban tetszett a 6kb, mint az 1-2 :) Hát igazából én hosszú távra tervezem Atkinsszel, de először rá kell hangolódni, hogy azokat veszem/készítem amiket szabad. Szeptembertől könnyebb lesz, mert akkor megyek vissza tanulni a szüleimtől és hát én nem fogok magamnak olyan mennyei mannákat csinálni, mint ők :))
13110. demonhunter (válaszként erre: 13109. - Pupak84)
2014. aug. 4. 10:19

Tegnap éppen hamburger husit (marhahusi, só, bors, ennyi volt az összetevők listáján) ettem zöldségekkel és mustárral :) Megsütöd vagy nyersen eszed? Én megsütöttem.


Most olvastam egy cikket, aminek a címe A világ 3 leghatásosabb diétája, és az egyik az Atkins :D


Ki hol tart? Nekem eddig -6,9 kg.

13109. pupak84
2014. aug. 2. 22:39
Hmmm...:-) pici bacon es daralt hus,aztan kovi ubi bele apritva,es majonez...igazabol olyan az ize mint egy hamburger husi:-) eleinte tojasbol csinaltam tortillat,es beletekerteem persze liszt nelkul...de aztan tul sok volt igy egyszerre a 2 tojas meg a 12 dkg burgeres husi.ugyh most csak ugy magaban eszem,igaz nem tul szep latvany,de nem is erdekel-igyis kapok hideget meleget -hogy fuuj mit eszek...stb...erre mindibg azt mondom-hogy inkabb ezt es igy eszem mint h legyek megint akkora mint regen...annyira nem birjak az emberek elfogadni azt amit a masik csinal vagy kepvisel,hogy az hihetetlen:-) na de tojok is ra:-) :-) nekem is van meg vagy 5 kilo,na de kitartas meg tudjuk csinalni!!!!!!!!!":-) :-) :-) :-)
2014. aug. 2. 10:16

Én megpróbálom addig csinálni az első szakaszt, amíg az utolsó 7 kilóig nem érek, utána rendesen szeretném az összes szakaszt megcsinálni.

Én kávézok, és tejszínnel meg édesítőtabival iszom.

A darált marhahúst milyen formában eszed?

13107. pupak84
2014. aug. 2. 08:40
Bocsi h igy osszevissza irok,de tab-rol es mindig vissza kell mennem mit irtatok:-) augusztusig siman lemegy,abba ne hagyd:-)az elso szakaszt csinalod addig ,vagy te megemeled a ch-t? Bar en csalok az atkinsben,30 gr eszem,de van mikor csak 20 at...ti kaveztok? Ha igen mivel isszatok? Tej ,tejszin,hab?
13106. pupak84 (válaszként erre: 13097. - Vekonyviktoria)
2014. aug. 2. 08:37
Van par receptem ez is a regi atkinsből szivesen atkuldom ha erdekel valakit...:-) en is megvettem par eve az atkins konyvet de teljesen ellentete volt a regi atkinsnek...erdekes...az egyik engedte a majonezt,kavet,stb a masik nem ...az uj atkins valoszinuleg at-es fel lett dolgozva..:-)
13105. pupak84
2014. aug. 2. 08:31

Sziasztok:-) bocsi hogy eltuntem,de annyira benne vagyok az atkinsezesben....:-) kozben megfaztam......sajna mar 5 napja nem mertem magam ,mert hat nem megjott a mensim?????? En meg mindig a daralt marhahust eszem,nem birom megunni:-) tojast most annyira nem..de mar lassan 13 napja csinalom.jovoheeten merlegelek:-)bar mar latom a combom vekonyodott..meg a hasam laposodik...az a baj h turelmetlen vagyok,pedig igy eltem egyszer 2 evig:-) edzeni most nem tudok mert kohogok mèg...ugyh ma kenytelen voltam 1 kanal mezet bevetni mert nem szakad fwl a torkom... ti mit

szoktatok enni ???

13104. demonhunter (válaszként erre: 13103. - Vekonyviktoria)
2014. aug. 1. 22:08
Atkins engedi, csak az első szakaszban a tejet, túrót, krémsajtokat nem, de vajat, tejszínt, sajtokat lehet.. Azt hiszem a paleo egyiket sem...:/ Én lehet, hogy a paleo-t nem tudnám csinálni, vagy csak tejtermékekkel együtt, de akkor már nem egészen paleo :P
13103. vekonyviktoria (válaszként erre: 13102. - Demonhunter)
2014. aug. 1. 12:46
igen, nekem is az lenne, de többletet megpróbálom így leadni, aztán valószínűleg átállok én is a paleo-ra :) Egyébként nem annyira értem, hogy Atkins miért nem engedi a tejtermékeket :)
13102. demonhunter (válaszként erre: 13101. - Vekonyviktoria)
2014. aug. 1. 10:34
Igen, nagyon hasonló :) Bár az Atkins engedi a tejtermékeket, és ez nekem fontos is:)
13101. vekonyviktoria (válaszként erre: 13100. - Demonhunter)
2014. júl. 30. 19:28
igen, a paleo-s receptekre én is gondoltam, mert végül is a lényege nagyjából ugyan az nem? :)
13100. demonhunter (válaszként erre: 13099. - Vekonyviktoria)
2014. júl. 30. 12:53
Nem tudom, én még nem igazán keresgéltem konkrét atkins recepteket, viszont paleo recepteket már nézegettem, és elég sok beilleszthető az atkinsbe is. :)
13099. vekonyviktoria (válaszként erre: 13098. - Demonhunter)
2014. júl. 29. 15:35

Szia!

Én még nem vettem meg könyvet. Szerinted a neten lehet valahol találni ilyen főzés nélküli stb recepteket?

2014. júl. 28. 13:03

Sziasztok!

Örülök, hogy vannak még, akik írnak ide:)

Én ma újrakezdtem az első szakaszt, mert két hétig Mo-on voltunk és nagyon elszaladt velem a ló, pedig tartani akartam a diétát, de nem ment, mindenki a kedvünkért süt-főz, borzasztó...:)

Megvettem Az új Atkins-diéta könnyedén c. könyvet, már beleolvasgattam és nagyon tetszik, sok gyakorlati tanács van benne, ami az eredeti Atkins könyvben nincs úgy részletezve, szerintem tök hasznos, ajánlom mindenkinek! :) Vannak benne útmutatók a szakaszok közti átmenet megkönnyítésére, receptek, bevásárlólista, gyors, főzés nélküli kajaötletek, stb... :)

2014. júl. 28. 12:18

uu hát nagyon gratulálok neked!!! :) És ez mennyi iddő alatt volt? :)

Én mindenféle húst eszek, amit amúgy is ennék. DE mondjuk marhát azt nem szeretem :) de emellett eszek felvágottakat, virslit sőt még kolbászt is :D jaj értem bocsi, tehát másfél év alatt fogytál 30 kg-t?! :)

nekem max 15-et kellene, de nagyon nehéz, bár az Atkins-szel szerencsére már lement kicsit több, mint 6 kg. És ugye mint említettem elkezdtem megint a bevezető szakaszt :) aug közepéig szeretnék még legalább 5-6 kg-t :)

De azért ha több menne le, azt se bánnám :D Én sokat bicajozok meg sétáláni szoktam emelkedőn :D

13096. pupak84
2014. júl. 26. 10:14
tehat másfél v volt mire lefogytam a 30kg-t... :D
13095. pupak84
2014. júl. 26. 10:13
az a helyzet mikor elkezdtem...kb 4éve fogytam le vele,és vagy másfél éve volt,hol fogytam hol nem...edzeni majdnem mindennap jartam,aerobik inkább..aztán puff oda mindennek :D ...felszedtem valahogy 6-kilót ami még nem is lett volna gáz, ha folytatom a diétát...deeszembe se volt...vagyis egyszer mikor megvettem a könyvét az atkinsnek,,,de teljesen más dolgok voltak benne,mint ahogy én azt 4-5 éve olvastam...pont ellenkezett egymasnak...ezt csak azért irom,mert anyám adott nekem 10 éve egy 6 lapos fénymásolatot...es arról csináltam....tehat a könyv szerint nem jött be...na mindwegy is... nekem ez a 6ik napja hogy ujra csinálom...és...1.5 kilót fogytam idáig(vagy a viz)járok mindennap kardiózni....ugyh reméelm lemennek a kilók...az a baj hogy alacsony vagyok és amikor 54 kg voltam...akkor is sportos mint vékony...felszedek 2-3-4 kiót ughynézek mint egy puffancs... :D :D :D es te egy nap mennyi husi félét eszel és miket? én most darált marhat eszem...
2014. júl. 25. 16:42
neem :) Én már egyszer megcsináltam a bevezető szakaszt, le is ment úgy 6 kg :) Viszont túlléptem a magengedett ch mennyiséget, ezrét úgy döntöttem, hogy büntetésképp újra kezdem az egészet :) Sval szívesen csevegek veled róla :) mennyi idő alatt sikerült leadni a 30kg-t? És mozogtál mellette?
13093. pupak84
2014. júl. 24. 23:29
De jooo mar azthittem magammal kell majd csevegnem atkins bacsirol:-) :-) :-) :-)
13092. vekonyviktoria (válaszként erre: 13091. - Pupak84)
2014. júl. 23. 10:20
Jelen! Én aktív vagyok!! :)))
13091. pupak84
2014. júl. 21. 16:33
sziasztok csajok :) én ma kezdtem újra az atkinst,pár éve már neki láttam...le is dobtam vele 30 kilót, aztán abból 5 visszajött(kb 3 év telt el azóta) és sz**ul is kajáltam azóta meg minden más miatt sem idöm se kedvem nem volt...de most ujra :D aktív résztvevője van itt az atkinsben????
13090. Kelemenné Nikoletta (válaszként erre: 13089. - Vekonyviktoria)
2014. júl. 18. 07:12
:) így tovább
13089. vekonyviktoria (válaszként erre: 13088. - Kelemenné Nikoletta)
2014. júl. 15. 08:51

az első 7 nap eredménye -3,5 kg :D

elég boldog vagyok, pedig vasárnap ettem egy almát és még egy kis sütibe is beleettem, mert szülinapot ünnepeltünk :)

13088. Kelemenné Nikoletta (válaszként erre: 13085. - Vekonyviktoria)
2014. júl. 15. 05:26
Szerintem annyi cukorra szüksége van a szervezetnek ami egy kis habban van . Az se jó ha nagyon kivonjuk a szervezetből , senki se szeretne össze esni, annyi kell szerintem . Nem azt mondom napi 6x mindenre tegyünk , de szerintem egy kicsi kell. Én kávéztam , ugyan úgy mentek a kilók akár reggel habos kávéval is. Így nem is voltam rosszul az első 2 hétben sem. Cola ligh-t is ha megkívántam ittam . A lényeg a mérték .Szénhidrát is kell a szervezetnek . Itt a lényege , hogy jóval több fehérjét, mint szén hidrát-ot vigyen be az ember hogy a készleteiből tudja ( haspárna stb :)) felhasználni .
13087. Kelemenné Nikoletta (válaszként erre: 13078. - Demonhunter)
2014. júl. 15. 05:09
Köszönöm. :)
13086. vekonyviktoria (válaszként erre: 13084. - Kuszkudina)
2014. júl. 10. 08:23
ja és este rámtört egy falásroham és ettem egy kis sült csirkemellet. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook