Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vetélésről - néhány kérdés és válasz fórum

A vetélésről - néhány kérdés és válasz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
192. monika1225 (válaszként erre: 189. - Mandula77)
2007. ápr. 14. 18:31

szia Mandula!

Én is a 11. héten vesztettem el a babámat, elhalt a terhesség.Végig voltak jelek, görcsöltem, és véreztem is valahogy végig sejtettem...

az se vigasztal, hogy van már 4 gyerekem.

viszont szerintem a doki se volt elég körültekintő!

vigyázz magatokra

2007. ápr. 12. 18:00
Moncus szorítunk nagyon, hogy semmi baj ne legyen veletek. Inkább ne tud meg milyen a műtét!Feküdj sokat!
190. Vica26
2007. ápr. 12. 15:38

Moncus!!!!

Jajjjjj Istenem!!!!!!!!!!!

Remélem nem!!!!!!!!!!!!!!


Nagyon-nagyon-nagyon szorítok Neked, hogy ne legyen baj!!!!!

Te aztán megérdemelnéd már a babót!


Brühühü!!!:((((((

189. mandula77 (válaszként erre: 174. - Briella)
2007. ápr. 12. 15:30

Briella, én most vagyok a 9. hétben. Duphaston szedek mert barnáztam. Azóta nincs semmi.

11 hetesen annyira szörnyű lehetett elveszteni a babódat, pedig ilyenkor már nagyon ritka.

Voltak jeleid vagy hirtelen és váratlanul ért?

188. moncus
2007. ápr. 12. 14:21

Hát az a nagy büdös helyzet, hogy be vagyok sz*va rendesen:)

Nem kellene idegesnek lennem, de, aki volt nmár ilyen helyzetben az tudja...

Egyébként a doki azt mondta, hogy az első terhességek 87%-a végződik vetéléssel, csak van, aki észre sem veszi:)

Kössz szépen?!

187. moncus (válaszként erre: 186. - Perfi)
2007. ápr. 12. 14:17
köszi, aranyos vagy nagyon...
186. perfi (válaszként erre: 184. - Moncus)
2007. ápr. 12. 14:12

Mindenesetre nagyon fogok gondolni rád!

Azért bízom benne, hogy nem lesz szükség műtétre!

185. moncus (válaszként erre: 183. - Perfi)
2007. ápr. 12. 14:05
Pont a naplódat olvasgatom, olyan jó, hogy te már túl vagy az első nehéz heteken:)
184. moncus (válaszként erre: 183. - Perfi)
2007. ápr. 12. 14:04

Köszi, hogy szorítasz!

Sajnos ez nem kis vérezgetés, én nem hiszem és nem is áltatom magam.

A biztos rossz, jobb, mint a bizonytalanság!

183. perfi (válaszként erre: 182. - Moncus)
2007. ápr. 12. 14:00

Moncus, akkor még nincs semmi veszve, ha a petezsákod ép. Más is vérezgetett a terhessége elején! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!! Egy kis hormonpótlással lehet segíteni a vérzés megszünését!


Sajnos tudom, hogy mivel jár egy ilyen beavatkozás...

182. moncus (válaszként erre: 181. - Perfi)
2007. ápr. 12. 13:43

Nagyon úgy néz ki!

Tegnap voltam az első Uh-on és utána elkezdtem vérezni:(

Reggel újabb Uh, petezsák nem csökkent, szerencsére!

Holnap újra kórház, ha gáz van bent tartanak...

181. perfi (válaszként erre: 180. - Moncus)
2007. ápr. 12. 12:22

Szia Moncus!

Ne ijesztgess ilyenekkel! Mi az, hogy sor kerülhet rá? Baj van??????????

180. moncus
2007. ápr. 12. 12:17

Hahó!!!


Vki részletesen el tudná mesélni, hogy milyen a küret...

Plíz!

Akár priviben is!

Nagyon hálás lennék érte, mert lehet, hogy holnap sor kerül rá, nem akarok tudatlan lenni.

köszi

179. lamoni (válaszként erre: 178. - Monika1225)
2007. márc. 23. 09:53

Néha volt pecsételő vérzésem, mielőtt meg akart jönni az előtt kb. 1 héttel, de most máskor van.

A vetélésem uán az állásomat is elveszítettem, de miután túltettem magam kicsit a dolgokon úgy éreztem, ha legalább a baba sikerül nem érdekel a munka, majd spórolunk. De így, hogy egyik se akar összejönni, egyre jobban kezdek megint elkeseredni.

178. monika1225 (válaszként erre: 171. - Lamoni)
2007. márc. 23. 09:25

Kedves Lamoni!

Ne akard görcsösen azt a babát, és ne keseredj el!!!

Jönni fog! és akkor nagyon fogtok örülni Neki!

kitartást!

A kérdésedet pedig leginkább az orvosodtól kérdezd szerintem, ő biztosan tudja.

a terhességed előtt is előfordult ez?

177. lamoni (válaszként erre: 176. - Briella)
2007. márc. 23. 09:20
Köszi szépen a biztatást. Azért jó tudni, hogy más is érzett ilyet, nemcsak képzeltem hogy azon a ponton lehetett.
176. briella (válaszként erre: 171. - Lamoni)
2007. márc. 22. 21:32
szia!Lamoni!én is éreztem hogy szerintem hol volt a babucim,és mikor sajnos megcsinálta dokim a kaparást,utána is ott azon a helyen éreztem a sajgó érzést.mi még nem próbálkozhatunk majd augusztus felé csak.nektek mindent bele és szoritok.:))
175. briella (válaszként erre: 168. - Banyoka)
2007. márc. 22. 21:28
Szóval ezt a cikked elolvasva annyi a véleményem,hogy az ultrahangos doki egy bunkó fráter lehetett nem így kellett volna válaszolnia egy nőnek aki a poklok poklát éli meg.ez felháborító.fel a fejjel.
174. briella (válaszként erre: 163. - Banyoka)
2007. márc. 22. 21:24
Nagyon sajnállak Banyóka!Én 6 hete 11 hetesen vesztettem el a második babám az első hála istennek megszületett most 8 éves és nem volt gondom a terhességgel ezért ez a vetélésem nagyon megviselt .Szerintem jól tetted hogy megnézted őket igy tudod mihez kötni emlékeid mert ha nem nézted volna meg szerintem mindig benned lett volna hogy kár hogy nem tetted meg,így lehet hogy valamilyen szinten jobban meg tudod őket gyászolni.de ezt sajnos csak te érzed.Kegyetlen ezt átélni egy nőnek ugy gondolom az lenne a jó hogy aki akar gyermeket annak bárcsak sikerülne,de hinnünk kell és hátha.minden jót és mégegyszer tiszta szívemmel veled érzek.
173. csemege (válaszként erre: 170. - Lamoni)
2007. márc. 18. 11:17

Szia Lamoni!

Én szinte alig vérzem, igaz, a doki Ergam cseppeket írt fel amitől teljesen megszűnt a vérzés, de annyira rettenetes fájdalmas összehúzódása, hogy abbahagytam (természetesen orvos tudtával). Most visszajött a vérzés, de nem nagyon van. Délután megy a gépem, muszáj visszamennem dolgozni(Te mikor mentél vissza dolgozni? és hány hetesen vesztetted el Őt?) , irodai munka, rendes a főnököm és megérti, ha csak napi 1-2- órát dolgozom. Szorítsatok, hogy minden jól menjen... Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

172. banyoka
2007. márc. 17. 20:06
Mindenkinek üzenem,ne adjátok fel a reményt,minden vetélés egy lelki trauma de aztán amikor összejön végre a terhesség akkor az igazi öröm!én mindegyikőtöknek nagyon szoritok!veletek vagyok lányok!
171. lamoni
2007. márc. 17. 20:00

Nekem a hasamon volt egy pont, ahol úgy éreztem nagyon sokáig, hogy ézékeny és fáj egy kicsit. Ezt a vetélés előtt is éreztem már. Érzett valaki még ilyet? Sokáig úgy gondoltam, hogy ott lehetett a babóm, bár a dokitól nem kérdeztem erről semmit.

Nekem februárba telt le a 3 hónap, és elkezdtünk próbálkozni. Próbálok erre koncentrálni, hogy feledjem a velem történteket. De sajna most elsőre nem sikerült, és most hogy megjött teljesen depis lettem megint.

Szerintetek az mitől lehet, hogy miután elmúlik a menszi, 1-2 napig már semmi, utánna még 1 vagy 2 napig pecsételek. És utánna már kez peteérés lenni. Szerintetek ez normális. Most másodszor van ilyenem.

170. lamoni (válaszként erre: 164. - Csemege)
2007. márc. 17. 19:51
Szerintem még pihenned kellene. Én 10 napig véreztem az elején nagyon erősen, aztán fokozatosan gyengült, de nagyon sokáig gyenge voltam, és napokig az utcára is alig mertem kimenni.
169. lamoni (válaszként erre: 168. - Banyoka)
2007. márc. 17. 19:46
Nagyon sajnálom ami veled történt. Én is bizos megnéztem volna őket, bár lehet, hogy így még nehezebb feldolgozni a történteket, mert mindig az arcukat fogod látni magad előtt. Én 7 hetesen vesztettem el a babámat, de így is nagyon nehezen tudtam túltenni rajta magam.
168. banyoka
2007. márc. 17. 16:44
Kösz mindenkinek az eggyüttérzést,valóban ugy éreztem hogy akkor tudok megnyugodni ha láthatom őket legalább 1 percre.halkan búcsuztam tőlük nagyon fájt és talán sosem múlik el,nincs nap hogy ne jutnának eszembe!Spontán terhesség volt!Kérdeztem az ultrahangos dokit fiuk -e vagy lányok azt válaszolta halott gyerekekek megkérdeztem tessék azt mondta mit nem értek baj van a hallásommal??,halkan mondtam nincs vele baj,és szédülni kezdtem majd sirni ,nem vagyok erős de ez biztos azzá tett!!
167. mimo (válaszként erre: 164. - Csemege)
2007. márc. 17. 16:04

Csemege iszonyuan sajnálom neked is.Szerintem te pihenj mindenképp, egy hónap táppénz járna ekkora terhesség elvesztése után!!A vérveszteség okozhat gyengeséget, elesettséget, én a helyedben pihennék.Én a 20 hetes terhességem után 2 hónapig voltam táppénzen.Ja és én is megnéztem, soha nem nyugodtam volna meg hogy nem látom a kicsi babámat((((((((.és mi is 5 éve küzdöttünk ezért a babóért, most ujra probálkozunk, sikertelenül((((((.


Amugy gyertek a babát tervezünkbe, sok aranyos, kedve ember van ott.

166. mimo (válaszként erre: 163. - Banyoka)
2007. márc. 17. 16:00

Banyoka iszonyuan sajnálom((((.

Én 20 hetes terhességet szültem meg tavaly szeptemberbe, fejlődési rendellenesség miatt.(((((


Mi azota a babát tervezünkben vagyunk, de csak tervezzük, mert nem akar sikerülni(((((.

gyere oda mesélj, beszéld ki a fájdalmad, nekem is ez segitett.Spontán lett az ikerterheséged?????

165. csemege (válaszként erre: 163. - Banyoka)
2007. márc. 17. 16:00
Banyóka, nagyon erős nő lehetsz, ha meg bírtad nézni őket... De talán a gyereked erőt adhat, hogy továbbmehess. Nálam a teher elég nagy, egyszer kijelentette a barátom, hogy lehet gyerek nélkül élni, de nem érdemes... ezt kivetítve a kapcsolatomra nem sok jóval kecsegtet...
164. csemege
2007. márc. 17. 15:58
Lányok, Ti mennyi ideig pihentetek a vetélés után? Nekem most szerdán délután volt a műtét és vasárnap (holnap) délután már repülnék is vissza, hoyg hétfőtől dogozzak. (10 napot itthon, 10 napot külföldön dolgozok). Szerintetek mennyi idő kell a regenerálódáshoz (8 hetes voltam)? Egy kicsit félek, hogy mi van ha külföldön leszek rosszul? Én a műtét után szinte alig véreztem, viszont a 2. naptól mindenhol szúrást érzek, néha olyan görcseim vannak, hogy kiegyenesedni nem tudok. Kissé problémás volt a terhességem, mert a 2. naptól hormonális trombózist kaptam, ezért azóta is higítják a véremet és szúrni kell magam amíg a szervezetem azt hiszi, hogy még mindig babát várok. Nagyon köszönök minden tanácsot!!!
163. banyoka
2007. márc. 17. 15:20
21 hetes ikerterhességem elhalt,megszültem őket és megnéztem őket aranyosak lehettek volna!nem vigasz az hogy már van gyerekünk!
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook