Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vetélésről - néhány kérdés és válasz fórum

A vetélésről - néhány kérdés és válasz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
312. mimo
2007. máj. 21. 20:06

Amugy ápolónő vagyok, sokmindent tanultam, ezért is fosok minden olyan dolgotól, mert sokat látok, hallok, amit laikusként nem tudhatunk(((((((((


Férjem uncsitesója 17 hetes vetélés után 9 évig nem lett terhes mert tej volt a mellébe, és nem vették észre.((((((((

311. mimo (válaszként erre: 307. - Erika31)
2007. máj. 21. 20:04
megpróbálom!!Köszi szépen.Édes vagy!!!!
310. mimo (válaszként erre: 305. - Erika31)
2007. máj. 21. 20:03

2 hónappal utána voltam orvosnál a tej miatt minden okés volt(((((((.


Nem a Ph-val van a gond, hanem a méhnyaknyák ellenanyagaival.Állitólag a gynevac jó megoldás lenne, de hiánycikk(((((((((


De azért rákérdezhetsz nekem, megköszönném ezt a lugositás dolgot.


nekünk csak kádunk van, kb egy hétig átmentem anyosomékhoz zuhanyozni, utána kád.Bár a méhszáj nyitott, felszálló fertőzés fenyeget.De szerencsére azt legalább megusztam.Én még a müszeres befejezéstől féltem, nehogy abból valamilyen olyan fertőzés jöjjön létre ami miatt el kell távolitani a méhemet, stb.De nem lett semmi gond.

309. Erika31 (válaszként erre: 302. - Nicci)
2007. máj. 21. 20:03
Nekünk a 7 hetes vetélés után is fél évet mondtak és most is.
308. Erika31 (válaszként erre: 306. - Mimo)
2007. máj. 21. 20:02
Ne mondd, hogy semmi esélyed! Képes vagy teherbe esni, sőt kihordani is! Ez lebegjen előtted!
307. Erika31 (válaszként erre: 301. - Mimo)
2007. máj. 21. 20:01

Mimo!


De ha tudod, hogy az agy produkál, akkor programozz pozitívat a következő terhességre! Hidd el, sikerülhet! Rendben?

306. mimo
2007. máj. 21. 20:00

Lehet engem sem érint ilyen mélyen ha tudom hogy 3 hónap mulva ujra terhes leszek.De igy hogy semmi esélyem..........


Gabo neked is sok erőt kivánok.ha gondoljátok gyertek át a babát tervezünk topikba, és ott megértő emberekre találtok.

305. Erika31 (válaszként erre: 298. - Mimo)
2007. máj. 21. 19:59

Hűha, és nem voltál orvosnál a tej miatt? Szeptember már nem most volt, bizti, hogy normális ez? Mondjuk én ehhez nem annyira értek, ezért hívtam fela dokit.


Valahol olvastam, hogy lehet lúgosítani a hüvely közegét. Nem hallottál erről?

Segít a terhesség létrejöttében? Ezt sem hallottam, de megkérdezem az orvost, csütörtökön megyek hozzá.


Neked mikor lehetett fürödni fürdőben meg ilyesmi?

304. mimo
2007. máj. 21. 19:58

Nicci az első 12 hétbe ha vetélés van azért van mert valami tényleg nincs rendbe.Azt a babát azt mondják nem kel sajnálni, inkább áldás ez a természet szelekciója.Irigyellek hogy neked elsőre sikerült teherbe esned.


Látod milyen rossz hogy évekig küzdöttünk, majd jött a felhőtlen öröm, és még akkor sem kaptam babát.Tudtam hogy nehéz menet lesz ujra teherbe esni, de azt hittem már ha egyszer sikerült akkor fog megint.TÉVEDTEM((((((((((

303. mimo (válaszként erre: 300. - Gabo001)
2007. máj. 21. 19:56

Ezt mondom én is.Képtelenség egy ilyen csalódás után nyugodtnak lennei(((.Mindenki az első 12 hétig parázik, és azt hiszed hogy később már megnyugodhatsz.Hát nem.......

Végigrettegjük az egész terhességet((((((

302. nicci
2007. máj. 21. 19:56
nekem azt nondták minnél kissebb volt a terhesség annál kevesebbet kell várni a következővel
301. mimo (válaszként erre: 297. - Erika31)
2007. máj. 21. 19:55

Téynleg az agy produkál mindent(((.

nekem tök rendszeretlenek a ciklusaim, 40-60 naposak.Mikor késett nem is gondoltam arra hpogy terhes vagyok, és sajnos tüdőszürőn voltam.Mikor kiderült a terhesség onnantól azt mondtam tutti valami baja lesz, stb.és be is jött((((((((


sajnos a következő terhességgel kapcsolatba sincs jó előérzetem((((.

300. gabo001 (válaszként erre: 297. - Erika31)
2007. máj. 21. 19:55

Szia Erika!

Köszi a választ. Persze lelkileg fel kell dolgozni, de azt nem hiszem, hogy akinek volt már ilyen, az nem aggódik a következő terhessége alatt. Ezt egyszerűen nem lehet kiiktatni szerintem!! Ez a baj. Nem?

299. nicci
2007. máj. 21. 19:53
Én egy sikeres szülés után nem hittem hogy gond lehet és a második mégse jött össze egyébként mindkettő elsőre sikerült
298. mimo (válaszként erre: 293. - Erika31)
2007. máj. 21. 19:53

Nem phszihés a probléma.Anno megállapitották hogy a méhnyaknyákellenanyagot termel, és elpusztulnak a spermiumok, nem tudnak feljutnia hüvelyből a méhüregbe(((.Ezért volt az insem.Ezután én elkönyveltem hogy spontán soha nem lesz.És tessék.


Én 10 napig szedtem a Bromocryptint, és utána is végig láttam kis fehér száraz "csimbókokat" a mellem környékén.Tudtam hogy tej.De a szintje normális volt, ezért nem foglalkoztam vele.szeptember 4-én volt a vetélésem .Mult héten jött ki a tej a mellemből.Most megint el fogom kezdeni szedni a gyógyit, mert állitólag segit a terhesség létrejöttébe is.

297. Erika31 (válaszként erre: 296. - Gabo001)
2007. máj. 21. 19:51

Szia!


Az időt arra használd, hogy dolgozd fel lelkileg, engedd el a babádat, gyászold meg. Én azt hittem, hogy túlvagyok az első vetélésen (4 éve volt), és amikor most terhes lettem, akkor jöttem rá, mennyire nem voltam túl rajta. És nagyon féltettem a babát, attól féltem, hogy ugyanúgy jár a babám, mint az első. Az agy teremt. És sajna bajött, ugyanúgy, mint az első... Szóval, próbáld feldolgozni és csak utána egy másik!

Egyébként még egy jó ideig termékenyebbek vagyunk ilyenkor, azért is kell nagyon vigyázni, hogy ne ess teherbe. Még benned vannak az anyai hormonok.

296. gabo001
2007. máj. 21. 19:46

Sziasztok Lányok!

Szörnyű, hogy még a 12. hét után sem nyugodhat meg az ember! Persze én is már most félek, hogy mi lesz a következő terhességem alatt! Remélem semmi!!!! Az első baba (ami 2 hete ment el) elég hamar összejött. Remélem a következő is. De erre gondolom nincs szabály. Az igaz, hogy egy ilyen dolog után termékenyebb a nő? Valahol itt olvastam azt hiszem.

Mi a nyarat most kihagyjuk, de ősszel ismét indul a babaprojekt. Már most félek... Mi lesz akkor...??

295. Erika31 (válaszként erre: 292. - Mimo)
2007. máj. 21. 19:44
Persze, mindjárt keresek valamilyet.
294. nicci
2007. máj. 21. 19:43
nagyon erős vagy hogy megnézted a babád bár azt hiszem én is így tettem volna az ember látni akarja akit elveszít ,gyászol, kell hogy tovább léphess!
293. Erika31 (válaszként erre: 290. - Mimo)
2007. máj. 21. 19:43

Nekünk is kisfiú volt, de nem néztem meg, mert a férjem a fülembe rágta, hogy NE. Bánom azóta is.

Igen, nekem is felírta a doki, mondta, hogy minimális víz, és 1 hétig kell szedni. Nem is volt gond, de amikor abbahagytam 1 hét után pár napra elkezdett jönni a tejcsi. Nem nagyon, de olyan rossz volt. Pont ma hívtam fel a dokimat, azt mondta még akkor szedni kell, de sajnos eltarthat pár hétig. Neked mikor volt a szülés?


Ha spontán teherbe estél, akkor nem lehet, hogy pszichés a probléma?

292. mimo
2007. máj. 21. 19:40
Erika nem tennél fel képet magadról??olyan jó tudni kivel is beszélgetünk.
291. mimo (válaszként erre: 289. - Nicci)
2007. máj. 21. 19:39
Rémálom volt, hidd el.Soha nem szeretném ujra átélni, de a multkor a csak csajokba halottam hogy a fiuknál a vesefejlődési rendelenesség 50 %-os kockázattal megismétlődhet(((((((Nagyon betojtam, félek hogy megint baj lesz.
290. mimo
2007. máj. 21. 19:37

Kisfiu volt.megnéztem.nem birtam volna ki ha nem látom.Első perctől fogva éreztem hogy az lesz.Voltam én már anno insemináción is, petevezeték átfuváson, stb.2 évig rendszeres jártunk kezelésre, majd elkezdtem egy sulit, belefáradtam a dolgokba, és tavaly terhes lettem SPONTÁN!!!!!!

Szedtem bromoicryptint, tejapasztót, utána jó volt a prolaktinszintem, de pár napja észrevettem hogy tej van a mellembe(((((((((


neked irtak ilyen tablettát????

289. nicci
2007. máj. 21. 19:35
nagyon rossz lehetett 20hetesen elvetélni,amikor én a kisfiamat szültem a szobánkba egy lánynak szintén megkellett szülni a23hetes babáját mert súlyos fejlődési rendellenesége volt ,ott bögtem vele nagy hassal pedig nem is ismertem
288. Erika31 (válaszként erre: 285. - Mimo)
2007. máj. 21. 19:34
És mi volt, kisfiú vagy kislány? Megnézhetted? Vagyis akartad megnézni?
287. Erika31 (válaszként erre: 285. - Mimo)
2007. máj. 21. 19:33
Köszi Mimo, aranyos vagy, nagyon jól esik, amiket írtál! És milyen vizsgálataid voltak már?
286. mimo (válaszként erre: 280. - Melrosp)
2007. máj. 21. 19:31
Szió!!Én nem igazán hiszek ebben, bár lehet van akin segit, anno nekem is ajánlották.Egyik barátnőm egy éve jár természetgyógyászhoz, neki is igérték a terhességet, de semmi(((((((
285. mimo (válaszként erre: 278. - Erika31)
2007. máj. 21. 19:30

Szia Erika!!


Hát azt mondták a dokik hogy élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenesség, ha akartam volna sem engedik hogy megtartsam, és nem is volt csak pár ml magzatvizem, igy már a baba nem is élt mikor megtudtam mi a helyzet(((((.


Nekem péntek reggeltől vasárnap este8 óráig nem volt fájásom, majd 8tól-reggel 6-ig vajudtam.Szörnyü volt, és sokat hánytam, kábitó fájdalomcsillapitót kaptam,mikor "megszületett" nem érdekelt semmi, csak az hogy végre tulvagyok rajta.(((((


Nagyon sok erőt kivánok neked, gyere ide gyakran, nekem is a hoxa segitett feldolgozni a tragédiát, a csajok akikkel hasonló dolgok történtek a legjobb barátnőimmé váltak.Minden nap jövök, ez már egy kis család.Rokonok, szülők, barátok akik nem élték át ez ta fájdalmat nem igazán tudnak segiteni, MAJD LESZ MÁSIK mondattal elintézték.

2007. máj. 21. 17:37

Most megyek!

Sziasztok!

283. Christineee (válaszként erre: 282. - Erika31)
2007. máj. 21. 17:37

Két hétig nagyon ki voltam borulva aztán javult a dolog. Egész vidám és reménykedő lettem.

De ma nagyon kiborult a bili átbőgtem a napot!

Szóval nem tudom mikor leszek túl rajta.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook