Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A honi férj ... fórum

A honi férj ... (beszélgetős fórum)


2014. febr. 2. 23:10

Én jól érzem magam a váraljában itt Budán, itt éltem a legtöbbet egyben.


Szeretem hallgatni a magyarnyelvet és beszélni is, és jól is tudom. De mint mondtam írni nem sokat tanultam.

28. Parisz20's (válaszként erre: 26. - Ina87)
2014. febr. 2. 23:07
Szeretném ha gyerekeimnek meg adni a haza tudat fogalmát, magyar nyelvi tudást, és egy másik mellett - például francia vagy angol - egy világ nyelvet megtanítani nekik óvodás korukban.
2014. febr. 2. 23:03

Harmincas, komoly, értlemes, művel és sportos "itt élő" magyar ajkúság a lényeg.


Aki a neten keres pasit és itt él, hát ... . Elnézést a kívételtől!

26. ina87
2014. febr. 2. 23:02
Nagy a világ:-) elöbb dönts el biztosra h mit is szeretnél(ez fontos) nem leszolni szeretnék bármilyen nemzetségü férfit,de ismerek olyat ahol a nő magyar a fiu pedig más nemzetségü,szép jó h boldogok szerelem de soha nem tudták feladni az életüket h az egyik x országba éljen,együtt a párjával.igy maradt a távkapcsolat a kis megszokot hétköznapi életük együtt de sosem igazábol nem együtt több ezernyi km távolságbol...
25. Parisz20's (válaszként erre: 21. - Globus)
2014. febr. 2. 23:01

Ilyen rövid idő alatt, szerintem még nyugodtan lehet az én hibám, és a honi/"itt élő" magyar ajkúság a lényeg.


Nem tudom nekem hány hazám van, de itt éltem a legtöbbet, és ide születtem.


Tudom mi a matyóhímzés, és a paprikás. És kivoltam a nyugati gulyásoktól. ;)

24. Parisz20's (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 2. 22:58

Csak ~20 évet voltam távol. Foglamazást magyarul még nem írtam, beszélni a szüleimmel és a rokonaimmal bszéltem csak magyarul addig, meg vasárnapi iskolában. (Tehát a himnuszt tudom.)


Most szóban jól kifejezem magam, de az írás egy kicsit kínai. (Bár tanulom. Most olvasok is magyarul.)

2014. febr. 2. 22:54

... hát párizsban is laktunk és a kávéházak (kint az utcán nyáron ezrével az emberek), most meséljek?


Itton meg a tőketlenkedés megy.


Kint meg egy kávé, és egy jó szöveg, ... .

22. Parisz20's (válaszként erre: 16. - Ina87)
2014. febr. 2. 22:52

Ismerkedni van hol, óriási ez a város. - bárki bármit mond.


A lányok és nők tapasztalatát várom.


Mert én már sok rosszat tapasztaltam itthon. Nem internen keresem az igazit. ;)


Egy befutó van egy bécsi Magyar "művész"-etis srác, de ő nem szándékozik hazajönni, de én még vacilálok, hogy Bécs - igaz van magyar iskola - de mint mondtam a német (áh - nem az én nyelvem, se az osztrákok sem szimpatikusak).


Ha mindent beleszámolunk, hét nyelven beszélek, vagy nem adnak el. (Anyanyelvtől az középfokig.)


De a német, az csak anyámék erőltették.

21. globus (válaszként erre: 17. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 22:51
Ilyen rossz tapasztalatokkal hogyhogy mégis magyar ajkút férjet szeretnél?
2014. febr. 2. 22:50

"Én egy a húszas éveim közepén járó Szegedről származó (bár Budapesten született, kamaszkortól külföldön tanult és nevelkedett, sőt dolgozó magyar lány vagyok "


Ilyen gyorsan elfelejtetted magyarul kifejezni magad ?? :SSS

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 22:47

Lehet nem egy bolygón élünk.


Mi az, hogy a német lányok nem tanulnak? Úgymond fiatalon elég nagy tapasztalatod van melyik náció hím tagjai viszik ágyba a nőket. Megsúgom, csak halkan, a legtöbb ágyba vinne egy jó nőt, ha egészséges ösztönei vannak.

18. Parisz20's (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 2. 22:45
Nem sőt. (mind a ketten hosszabb együt járás után, nagycsaládosak és boldokok, vagyis a modell lány márciusra van kiírva a harmadik gyerköccel.)
2014. febr. 2. 22:42

Jaj, írni eg magyrul nem tudok.


Nincs akcentusom, azt mondják észre sem venni, hogy nem itt éltem a beszédemen. De itthon félévet jártam csak magyar iskolában, meg kint ha volt vasárnapi iskolábam ... .


Amúgy "a pasik" azok minenhol mások, mint a nők is. ;) A globalizmus ezzen nem sokat változtatot. Egy francia ronda, de sármos férfi gyrosabban és bíztosabban ágyba visz úgyn azt a(z akkár magyar) lányt, akit egy magyar olimpicon és orvos doktor srác.


Francia lányok három ruhával változatosabban öltözködnek, mint a magyarok egy gardobnyí göncel.


A németek lányok meg nem tanulnak, a latinok meg igen.

16. ina87
2014. febr. 2. 22:39
Egyezek férfi az férfi akár milyen származásu.igen talán egy társkeresö oldalon többet tudnál elérni,vagy más cimet is adhatál volna a fórumnak mert igy nem az jön le h ismerkednél!
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 22:36
És ők rettenetesen csalódtak a férjeikben, nem jött össze nekik?
2014. febr. 2. 22:34

Legjobb barátnőm egy keresztény de közelkeleti fiúhoz ment hozzá, a kint velünk élő unokahugom meg egy itthon él, és francia-kelet-afrikai fekete srácnak szült gyereket.


Hát igen, a saját egisztenciám szinte sem igazán elvárható, és ezt még el is tudom fogadni. :(

Bár megjegyzem a,úgy harmincas, de sportos értelemes pasit keresek.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 22:23

A férfi az férfi, bármilyen ajkú.


Mindegyikben van normális, és abnormális.

Amennyiben Magyarországon születtél éltél nagyrészt, saját tapasztalattal is rendelkezhetsz, de ha Te nem is gondolom van családod, vannak barátaid, akikről/től/ informálódhatsz. Ha arra hajazol, itt majd valami pasi felfigyel, igaz vaktyúk is találhat szemet, de nem hiszem itt fogod megtalálni álmaid hercegét. Írod, inkább pozitív véleményt szeretnél, akkor hol van a realitás???

12. Zebra25 (válaszként erre: 11. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 22:17
Nem hinném, hogy sok olyan férfi szaladgál itthon, aki el tud tartani egy családot úgy, hogy jómódban éljenek.
2014. febr. 2. 21:58

Nem vagyok az emancipáció híve szívesen otthon, maradnék a gyerekkel iskolás korukig, de ahhoz egzisztencia kell, aminek a felét én már biztosítani tudom.


A legtöbb pasi vagy vágyálmokat ringat itthon, vagy "A semmi komolyat!", ... .


De mi van azokkal akik nem. Ő ma itthon milyenek?

10. Parisz20's (válaszként erre: 8. - Diegóóó)
2014. febr. 2. 21:55
Nem itt információkat szeretnék első kézből, a magyar férfiakról, a túl sok (persze inkább gondolom szexre) jelentkező szürésére.
2014. febr. 2. 21:54

Én egy a húszas éveim közepén járó Szegedről származó (bár Budapesten született, kamaszkortól külföldön tanult és nevelkedett, sőt dolgozó magyar lány vagyok (aki szeret azért hazajárni), most éppen főleg Bécsben dolgozom, turistákkal foglalozom, bár németül úgy érzem nem tudok elégé.

Szeretem az érdekes és különös dolgokat, de a biztonság is fontos számomra, bár pont egyáltalán nem vagyok parás. Sok minden kiprobáltam, és nem bántam meg. Ami a részvevőknek jó ott és később, az a JÓ és magánügy, ... .


Ha kérdésed van, bártan írj. ;)


u.i.: Nekem van bőven, mert magyar férjet szertnék majd."

8. diegóóó (válaszként erre: 7. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 21:53
Szerintem egy társkeresőn nagyobb sikered lenne. :)
2014. febr. 2. 21:51

Kérem minden építő (lehetőleg pozitív) információ hozzátételét, a honi magyarajkú férj keresésével kapcsolatban.


Én Budapesten születtem, de csak nem rég tértem vissza. - Politika nem érdekel. - Külföldi munkavisszonyom van, bár jövőre kérdés, hová adozom, ide vagy Ausztriába - mondjuk ilyen közel már évtízedes távlatban nem jártam iskolába vagy dolgoztam, mint Bécs. (183+ nap/év)

2014. febr. 2. 21:49
Drukkolok neked.
2014. febr. 2. 21:45
Mi a kérdés?
2014. febr. 2. 21:45

Magyar ajkú férjet szeretnék, de elég rossz tapsztalataim vannak. :( Bár van jó is.


Részemről kezdek vén lány lenni, - jó még csak kezdek - de pár év együtt élést számolva, csak utána gyerekekkel számolva, már az is vagyok.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Parisz20's)
2014. febr. 2. 21:45
Talán túlságosan is az.
2014. febr. 2. 21:44
Mi van?:D
2014. febr. 2. 21:43
Az hiszem a téma elég tág.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook