Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A honi férj ... fórum

A honi férj ... (beszélgetős fórum)


2014. febr. 6. 15:42

Német és francia állampolgár vagyok amúgy. Bummm.


Előbb már írni akartam. Mit gonolsz miért oda jártam suliba? Anyám második férje francia.


175. pakman - ezekhez meg az olasz pasikhoz lenne még sok hozzászólni valom, meg az európát átható igénytlenségről, ahol nem úgy mint a keleteurópaiak, nem vették át a napi kétszeriből legalább egyszeri USA trendet afürdés terén. Vadonat új luxus autókból szállnak ki férfiak úgy, hogy zsírtól ragad a hajuk és hónap szám fodrászt sem láttak.


Sváb rokonom pedig nincs.

178. gribedli*** (válaszként erre: 175. - 3f3949edc4)
2014. febr. 6. 15:41
:D
177. 3f3949edc4 (válaszként erre: 171. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:40

A magyar származással való kérkedés kérdésével egyetértek.


A többivel vitatkoznék; Magyarország tipikusan az a közeg, ahol a piacképes tudás kevés. Még a nyelvismeret is kevés. Ha nincsenek kapcsolataid, akkor nincs választásod sem. Ráadásul; ha pénzed sincs külföldre menni dolgozni, akkor még annyi választásod sincs, mint aki egy kevésbé piacképes tudással kipróbálhatja magát külföldön.

176. gribedli*** (válaszként erre: 171. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:34

Szakmaja.


Amugy nem ertem, attol vagy frankofon, francia, hogy beled egett a kultura? Mert dobalozol itt a svab/magyar/nemet mittomen milyen szarmazassal, de ezek melle betenni a franciat, hogy nem vagy sem francia allampolgar, sem apad, anyad, nagyanyad nem az, szerintem ennyi erovel mindenki 5 nemzetisegu is lehet, nem?


Vagy felreertettem? Valakid francia? Te az vagy? Kerted az allampolgarsagot (ami onmagaban meg nem tesz azza)?

2014. febr. 6. 15:30

Az alapproblémára visszatérve; úgy gondolom, hogy egy konzervatívabb gondolkodású pasasnak (aki komolyan veszi a monogám párkapcsolatot, házasságot, gyereket... stb. - amilyenre a topic indítója vágyik) nem a szép és okos nővel van a baja (aki sok nyelven beszél, ápolt, önálló, stb.). Azt gondolom, hogy nagyon sok esetben a nőnek kell megtenni az első lépést (nem leszólítani a pasit, hanem emberi módon jelezni a tetszését). Nekem anno magánéleti szempontok miatt és hivatalból sem volt szabad csajozni, így csupán megfigyeltem a lányokat, akik pl. kiszabadulva az irodákból szólóban vagy csapatostul beszambáztak az ajtón és bizony egy idő után egyetlen pillantással fel tudtam mérni, hogy miért jött a kedves vendég (nem vagyok látnok; csupán a rutin). Hallgattam is nem egy panaszos monológot, hogy bizony a latin herceg a fehér lovon másnap meg sem ismerte és nem talál egy rendes pasast sem, aki... bla-bla-bla. Kicsit azért ijesztő, hogy a legtöbb ilyenféle hölgy képtelen felfogni, hogy pl. egy kaszinóban nem az élete párját keresi a pasasok 99%-a, legfeljebb csak egy forró testrészt, amiben hajnalban levezetheti a játék feszültségét...


No mindegy... a felvezetésből csupán arra szeretnék rákanyarodni, hogy: talán a kedves topic-indító nem a megfelelő helyen keresgéli élete párját! Úgy értem; ha egy okos, kedves, konzervatív ugyanakkor családbarát-felfogású pasast szeretne találni, akkor olyan helyre kellene járnia, ahol ilyenek előfordulhatnak, N'est ce pas?


Azzal, hogy boncolgatjuk a sztereotípiákat, a hölgy még nem lesz közelebb a problémája megoldásához.

174. gribedli*** (válaszként erre: 165. - 3f3949edc4)
2014. febr. 6. 15:29

Ha mar az olaszokat szoba hoztad, azert is van, mert az olasz pasikban van valami kis nem tudom mi, legenda, vagy igazsag?:)))


Nekem olasz ferjem van es tudnak udvarolni. Tudnak ugy udvarolni, ami a magyar lanyoknak bejon, es igen, a sorszam sem erdekli oket, lefogadom, hogy 2 penzes pasi kozul (mar csak azert is igy irom, hogy egyforma esellyel induljon a ket resztvevo!) az olaszt fogjak valasztani, teljesen mindegy, mi a masik, kell a latin lover;)


Es ha ez nagyreszt ugyanolyan legenda mint a magyarok szepsege, akkor is bejatszik es mukodik mert a flort nekik nagyon megy. Igaz, a fakepnel hagyas is, de ettol fuggetlenul a csajok szeretik az olaszokat es kesz.

173. Parisz20's (válaszként erre: 170. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 15:24
Nehéz a magyar pasiknak velem, mert el kell jönniük egészen Bécsig, majd vissza, azaz retour. :D
172. michelle.r (válaszként erre: 160. - 549be03e80)
2014. febr. 6. 15:23
Ebből is látszik, hogy nem csak szépek, de szofisztikált modoru is van a magyaroknak ;o)) Meg tapintatosak is.
2014. febr. 6. 15:21

Sajnos a részben magyar származásommal sehol nem jó előjönni. :(


Bár én éppen annyira vagyok német és magyar is, és talán francia is, hisz belém égett a kultura.


Ha az ember diplomás és van némi ismeretsége nem olyan rossz hely ez itt, vagy csak piacképes szakmája, és nem csak papírt hanem nyelvtudást, nyelvtudásokat is szerzett.


Ha valaki meg csak magyarul tud, és nincs jó szakmálya akkor meg bárhol sz.. .

170. gribedli*** (válaszként erre: 162. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:20
Hogy minden nore rahajtanak? Teged kiveve? Az engem is taszitana:)
169. Parisz20's (válaszként erre: 141. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 15:14

Önjelőlt van bőven. Itthon meg nehéz, mert egy héten 3-4 szabad délelöttöm van, és ha hazaz is érek azt is késő éjszaka, akkor meg az emberek dolgoznak.


Amúgy éppen a minap olvastam, hogy 30-35%-al több magyar nő diplomázik mint férfi. :S Ez azért már egy komoly ok, hogy miért pont oda házasodnak a magyar nők, ahova én munkába járok.

2014. febr. 6. 15:05
No jól van kicsit el kell mennem. Pá.
167. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 164. - 549be03e80)
2014. febr. 6. 15:03
NAgyon sok szép kinai lány van,érthető,hogy feleségnek akarják őket. És simulékonyabbak,alkalmazkodóbbak. :)
166. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 162. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:02
Ja azt már irni akartam valamelyikhez amit irtál,hogy a faranciák szerintem is kissé lenézőek . De hát ez van :)
165. 3f3949edc4 (válaszként erre: 149. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:02

Nem kell ahhoz Milánóba menni.

Elég, ha csak beugrasz valamelyik menő budai szórakozóhelyre; olyan szinten megy az "olaszozás", hogy ihaj. A sok teperős 30as pipi :D lazán fekszik a vízvezetékes Andreának... közben nem értik, hogy a biztonságiak miért vigyorognak rájuk (talán éppen a csaj sorszámát tippelik Andreán).


A részeg olaszok nagyon beszédesek, de leginkább az anyagiakat szokták felhozni fő érvként a magyar csajozás mellett, mintsem a szépséget - bár az sem elhanyagolandó ;) .

164. 549be03e80 (válaszként erre: 163. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 15:01
Mondjuk ez itt nalunk Ausztraliaban tortent,es a havert ismerve,biztos ismert mas nemzetisegu csajokat is,szoval lehet osszehasonlitasi alapja,es mint irtam,sok magyar baratom,miutan elvalt a magyar felesegetol azsiai,foleg kinai not vett felesegul es eleg jol kijonnek egymassal.
163. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 160. - 549be03e80)
2014. febr. 6. 14:56
Én azt birom,hogy legtöbbször olyanok mondják ezt akik jó ha a horvát tengerparta eljutottak,vagy okés pár európai országba és soha más nővel nem voltak csak magyarral és mégis ki meri jelenteni,h a magyar nők a legszebbek a világon! Honnan tudja? :) De nem? Jó oké tévé ,net,na,de azért az más.
162. Parisz20's (válaszként erre: 152. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 14:56

Elnézést, engem mindenhol közülük valónak kezeltek! Valamit nagyon félre értettél, én csak vázoltam hol mi a helyzet. Majd képzeled a magániskolában ahol, több tucat országból jöttek pont én leszek idegen. Vagy a németeknél és osztrákoknál, német akcentussal és névvel és kinézettel. Ahol jártunk anyámmal meg mindig vegyes volt a társaság, a francia dolgokat meg midig szerettem, kicsit-nagyon frankófon is vagyok. A francia férfiak erőszakossága viszont taszít. Hogy minden nőre ráhajtanak, ha beosztott akkor meg jelemző, hogy meg is döntik.


Általánosítások vannak tömegével, fájóan. - jó nálam is. ;)

161. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 159. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 6. 14:54
Persze tudom ez igy van. És mennyi ilyen van!
160. 549be03e80 (válaszként erre: 138. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 14:44
Jot rohogtem amikor a magyar munkatarsam nagyon reszletesen kifejtette a ket ausztral lanynak,hogy a magyar nok a legszebbek a vilagon!:))) Szegenyek,se kopni,se nyelni nem tudtak,foleg amikor folytatta is a haver,hogy semmi penzert nem venne el ausztral lanyt,mert azok csunyak!:))) Igazat adtam neki,- de csak magamban= mert megiscsak szemtol-szembe mondani szegenyeknek,bunkosag!:)) Egyebkent tenyleg a felesege magyar fotomodell,szoval elte is azt,amirol beszelt!:)))
159. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 141. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 14:26

Amiket felsoroltál, kevés a pártaláláshoz.

Milyen a természete?

Rengeteg olyan nő van, akit látunk, hogy szép,okos, stb. de képtelen az együttélésre, alkalmazkodásra.

158. 3f3949edc4 (válaszként erre: 156. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 13:47
Igen. Nem azt mondom, hogy "francia szinten" ápoltak a magyar nők (bár ott is vegyes az utcakép), csak azt, hogy ápoltabbak, mint pl. a svédek - szerintem.
157. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 154. - 3f3949edc4)
2014. febr. 6. 13:45
Úgy általában az ápolatlanságot,igénytelenséget nem tudom,hogyan engedhetik meg maguknak a nők,bárhol a világban. Komolyan nem értem.
156. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 154. - 3f3949edc4)
2014. febr. 6. 13:44
Elhiszem. Én akkor döbbenek le itthon ha valahonnan hazajövök.
155. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 153. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 13:43
Keményen ráadásul :DDD Na most miért... :)))
154. 3f3949edc4 (válaszként erre: 147. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 13:40
Igaz. De akkor is ledöbbentem, hogy mekkora igénytelenség van északon. Holott mindenki a hosszúcombú, szőke svéd cicababákra asszociál... előlem nagyon jól sikerült elbújniuk, az fix. Mert csak "kissé ápolatlan", túlsúlyos, falfehér bőrű nőket láttam minden felé.
153. gribedli*** (válaszként erre: 148. - 0f332c4ec9)
2014. febr. 6. 13:39
Mind "dolgoztak"???:DDDD
152. gribedli*** (válaszként erre: 145. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 13:39

Nem tudom miért tértél el, én nem ezt kérdeztem.


Ha nem akarsz alkalmazkodni egy ország szokásaihoz, elég lelépni onnan és kész. De nekem úgy tűnik, hogy neked mindegyik ország szokásaival bajod van. Vedd észre, hogy mindenhol meg kell dolgozni azért, hogy tiszteljenek, ha emiatt 3x annyit kell tudnod mint a másik, akkor bizonyítsd be, hogy 3x annyit tudsz!


Olyan savanyú ez a szőlő vagy mi? Nem franciának születtél, nyugodj bele, ez van.

151. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 149. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 13:39
A magyar lányok sokasága sajni hajlamos az elkurvulásra. Nem csak a modell világban.
2014. febr. 6. 13:37
Bocs néhány betüm rosszalkodik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook