Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A honi férj ... fórum

A honi férj ... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
209. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 206. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 18:45
Ezzel senkinek nincs itt gondja.
2014. febr. 6. 18:29
"Fórum - A honi férj ..."
2014. febr. 6. 18:28

Kedves takarítós, igen a balga belgák és a franciák nem nyúlnak hozzá, és sajátjuk sincs. etc.


Ezt pont arra mondtam, hogy mi magyarok fürdünk.


Jó mondjuk amerikai mintára filmek alapján, pontosabban esete vagy reggel, nem mint az amerikaika akik reggel zuhanyoznak este fürdenek. (Meg néha napközben is. Bár szerintem za már túlzás.)

2014. febr. 6. 18:24

Mondom semmi sváb nincs benne, de azt hiszem nem is voltak svábok igazából, max. a partiumban.


Nem értitek bennetek van egy érthetelen kisebbrendűségi komplexus. Mert valahol elveszet a családfa.


Amúgy pedid egyáltalán nem jó össze-vissza kalodni a világba, ... . - jó tudom az átkosban nyugati az nagyzám volt, még a WC papír is fénylet ha nyugati. :S


Erdélyi szász családból származom, akik két nyelvűek voltak magyarul és németül beszéltek, erre járt és jár a német állapolgárság. (Egy németszármazású nagyszülő kell csak. A családban 1922-ig mindenkinek négy van, a nagyanyámnak is.)


Mi ebben a nagy szám???


Amúgy a dunai sváb és az erdélyi szász nagyjából annyira egy mint a hortvát és a szerb.


Ja és nem a erdélyi szász vagyok, jóbára francia és német országban nevlekedtem, a nevelő apám francia.


Most mi ezzel a gondotok? :O


Gondom max. nekem an vele, miért váltak el a szüleim, miért paszolt le azanyám, nagyinak, meg bentlakásos iskolába, és ha keedveszotant miért hordozott körbe a világba, miért felejtett el szólni, mielőtt párizsban ragadtam nevelőapámnál, stb., stb., stb.


Most komolyan, mi a gond?


Az hogy a rohadt angolban rossz az akcentusom. és a francia részben zavar be?


És hogy a nagyanyámon kívül senki nem tanított az anyanyelveimen?


Hú mert nekem annyira jó, és ezzel felvágok. :S :(

205. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 197. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 18:13

Valami olyasmi, hogy némely vedégek 3-4 napig nem használják a szállodai torolkozőket. De ezt a román lányok beszélik .


Honnan szalajtották ezt a csajt vajon?

204. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 193. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 18:04
Most elment ügyeket intézni, az első szabad délutánján. Addig pihenek, mert nem lesz képben, ha sokat kell olvasnia.
203. gribedli*** (válaszként erre: 202. - Andi6020)
2014. febr. 6. 18:03

Ja, elkepzeled a szitut, mikor a szomszedasszonynak mondja:

-Jon a menyem, ize, nemet. Nem, francia. Nem, svab, erdelyi svab. Nem is, kanadai akcentussal beszel. De szegedi:)

202. andi6020 (válaszként erre: 201. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 17:45
A horogra akadt honi férj anyukája lesz majd még nagyon elégedett és boldog :DD
201. gribedli*** (válaszként erre: 199. - Andi6020)
2014. febr. 6. 17:43

:DDD


Jaj de ciki, ugye, hogy mi nem buszkelkedhetunk ilyen csaladfaval, mi? Azert valahogy csak elkeltunk...

200. gribedli*** (válaszként erre: 190. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 17:41

Figyelj, ki mondta, hogy hajts ra az olaszokra?? Ezt irtam az elobb is. Mi konkretan voltunk 1x otthon, 4 napot, amig megmutattam neki Budapestet es a helyet, ahol szulettem es apum el, es azota csak o jott ki hozzank, a ferjemet nem izgatja nagyon az odautazas, sot, eleg is volt neki. De igen, mint mindenhol, van, aki kihasznalja a szexturizmus lehetoseget es ezert jar oda.


Szemely szerint azt gondolom, hogy ha valaki felre akar dugni, megteszi akar a szomszeddal is, nem kell erte annyit utazni

199. andi6020 (válaszként erre: 198. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 17:35
Jóból is megárt a sok.
198. gribedli*** (válaszként erre: 196. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 17:33

Uristen, kanadai is??!:O


Mi johet meg?:DDD

197. gribedli*** (válaszként erre: 188. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 17:32

Pont ez az, ha eltel 5 evig Nemetorszagban, miert mondod, hogy nemet vagy?? Ennyi ido alatt meg lehet szerezni az allampolgarsagot, ha valaki akarja, de miert kell akkor ezt ugy erteni, hogy "nemet szarmazasu"??


A torulkozo nem tudom, hogy jon ide, mivel kapcsolatban?

196. Parisz20's (válaszként erre: 195. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 6. 17:25

Pedig igen.


A franica nyelv, mert abban nincs akcentusom. Angolul és francia nyelven is diplomáztam. Tehát ezzen akét nyelven elég jól írok is. Bár az angolban van egy furcsa akcentusom, kicsit kanadai(as), de nem az.

2014. febr. 6. 17:15
Még most se mondtad meg, melyik az a nyelv, amelyiken beszélni és írni is tudsz?
194. 3f3949edc4 (válaszként erre: 190. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 17:08
Ne a problémára koncentrálj ennyire görcsösen! Hol tudnál megismerkedni egy olyan paraméterű pasival, akit szeretnél párodnak?
2014. febr. 6. 17:04
Majd még jövők ma ügyekt intézek, első pesti szabad délután két hónap után.
2014. febr. 6. 17:03
"Franciául" mindig elfelejtem hogy csak a h marad ki. ;)
191. Parisz20's (válaszként erre: 189. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 6. 17:01

Franiául a legjobban, folyékonyan beszélek még angolul is, bár abban van akcentusom.


Németül és magyarul csak akcentus nélkül beszélni tudok jól.


És sok kisebb-nagyobb nyelvtudás még rám ragadt.

2014. febr. 6. 16:57

Amúgy nyílván azaz olasz férfi aki ide nősült nem az olaszországi mentalitást visszi, azaz egy héten két-három 10-15 perces kurvázás, vagy keletre járni olaszként csajozni.


Amúgy egyik lányt sem értem, sem a örömlányt sem az olasz pasikra hajót.


Nem tagadom ismerek ömlányokat, de azt sem, hogy nekem ahhoz a műfajhoz semmi közöm. Csak néha félre értik ezt a hostess dolgot. De szálodában nincs gond, van srác (könyvvel) a recepción akihez oda lehet küleni a kanos vendéget.


Még a magán iskolából is volt barátnőim közül is éppen pont a gazdagabb polgár lányokból is több az lett. Ő dolguk, ha mesélni akarnak, tegyék.


Senki sem hibátlan én sem, és ki tudja mi a hiba? Talán az a mi a másiknak aki vele szemben áll annak tetszik/tűnik.


Én jól megvagyok a fízetésemből, többre nem vágyok, csak egy pasira aki legalább ennyit keres és akkor a családra is anyagilag fel vagyunk készüéve, van örökségem is. És tudom an aki nem ennyire szerencsés, és akkor meg milyen alapon ítéljem el? Sőt ítéletet szerintem eddig sem mindtam. Csak tapsztalatot és esetleg véleményt.

189. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 188. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 16:54

Milyen nyelven tudsz rendesen? Válassz!!

A rendesen alatt azt értem, hogy beszéled, és írod is.

188. Parisz20's (válaszként erre: 182. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 16:46

Franica és német útlevelem van.


Francia országban jártam a közép iskolát és ott diplomáztam(java részt bent lakós) iskolában, és nevelőapám és párizsi francia volt.


Németül tényleg nem tudok jól mert soha nem tanultam éltem ott megzsakításokkal vagy öt évet, és azzal nem volt gond, de soha nem tanultam meg máig rendesen németül írni. Az olvasás még megy, csak ne németül szépírodalom legyen. Tehát a mindenapokban munkában egy szálódában nincs gond, de jó ha középfokon ha tudok, bár van amiben felsőfú a tudásom és van amiből semmit nem tudok. Magyarul mindent tudok amit tíz éves koráig megtanul az ember németűl, meg ami a zsakmámhoz kell, ennyi. Írni és olvastni franciául és angolul tudok.


És attól, hogy ezer felé sodort az élet még nem vagyok nagy képű, csak rám ragadt pár dolog.


Ja és éppen dicsértem a kelet-europaikat, hogy legalább tisztálkodnak, a nyugatikkal ellentétben. Román lányok fecsegik, hogy ki után nem kell törülközött cserélni, mert hozzá sem nyultak 3-4 nap alatt, erdeti hajtogatásban van ott papír szalaggal.

187. 3f3949edc4 (válaszként erre: 179. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 16:23

Nem támadó jelleggel írtam, csak arra céloztam, hogy egy bizonyos helyre egy bizonyos közönség jár egy bizonyos szándékkal.


Tudom, hogy talán a lányokba belenevelt "herceg a fehér lovon" sztereotípiák miatt, de napi szinten belefutottam olyan vendégbe, aki komoly kapcsolatra várva szeretett volna ismerkedni egy ilyen helyen (James Bond girl effect?). Aki szánt szándékkal "olaszozni" :D jár oda, az más kérdés. Tegye csak; az tudja mit csinál.


Arra céloztam, hogy aki komoly kapcsolatot akar, az ne ilyen helyen próbálkozzon. PL. beszélsz nyelveket, ugye? Miért nem mész el egy nyelvklubba beszélgetni? Vagy keresel a preferenciáidnak megfelelő budapesti fiúkat valami friendfinder / language exchange oldalon? A közös nyelvgyakorlással ismerkedtek, aztán bármi lehet... pl. erre gondoltam a megfelelő hellyel.

186. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 179. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 16:19

"....amúgy .Bumm"Mindjárt seggre esek a sok okosságtól, amit összehordtál.

A különböző nációjú pasasoknak " azzal a részével volt dolgod, akik azt akarják minden nőtől . Az, hogy ki hűséges, ki nem ,nagyrészt a párjától is függ.

Azt elhiszem, hogy az olasz pasikról tudnál még mesélni. Tudnál te még a svábokról is.

És elég volt már, ahogy a kelet-európaiakról beszész!! Szállj már magadba, mindefajta vérrel ereidben csörgedező, beképzelt ....alak!

185. 3f3949edc4 (válaszként erre: 174. - Gribedli***)
2014. febr. 6. 16:05

Igen. A főnökeim és a szakma yodái elmondták anno, hogy - gyakorlatilag - 50 éve ez megy kis hazánkban :D. Így az "olaszozás" egy szakszó.


Nem hiába van olyan híre a magyar nőknek külföldön, mint amilyen... ezek a sztereotípiák :D! Most mond meg! Amúgy nem csak az olasz pasik menők a sorszámosoknál, hanem pl. a görög fiúk is (a németek csak inni és bunyózni jönnek ide... :D).

Ellenben; nem értem miért nincs annyi tartás egy nőben, hogy amikor egy pillanattal előbb jött vissza a barátnőjével(/ről) a pasas akkor nem azonnal mászik rá... tetejében nem is egy fizetett konzumhölgy, csak fizettek neki párat és szórakozik kultúráltan :D. Mert menő a latínó! :D


Engem amúgy alapból nem izgat, hogy kit választ(ott) a kedves vendég, mivel annyi ilyen kisasszonyt húztam ki a saját hányásából (vagy raktuk kocsiba és vittük az ügyeletre), hogy nem igazán keltik fel bennem a vágyat és a versenyszellemet a latínókkal. Alapból nem is értem, hogy ki irigyli ezt...

184. gribedli*** (válaszként erre: 180. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:57

Ha nem erzed magad a helyzet magaslatan, hogy kepes lennel megtartani egy olasz pasit, akkor ne valassz ilyet!;)


En azt mondtam, tudnak udvarolni. De a vasar mindig ketton all, mindenhol vannak huseges es hutlen ferfiak es nok is, soha nem lesz garancia, egy kapcsolatert minden nap meg kell dolgozni.

183. gkreka
2014. febr. 6. 15:56
Szegény honi férj, ha egyszer horogra akad...
182. gribedli*** (válaszként erre: 179. - Parisz20's)
2014. febr. 6. 15:52

Ja, ertem, szoval te nem szulettel annak, csak anyad masodik ferje (aki nem az apad), francia. Ettol papiron francia lehetsz, de ver szerint nem vagy az, az elejen mast irtal, azt is, hogy nemetul nem beszelsz eleg jol szerinted. Hany utleveled van?


Most rohogtetni akarsz, ez komoly? En sem vagyok olasz attol, hogy a gyerekeim, ferjem, utlevelem az. Mindket szulom magyar. Es hidd el, belem egett a kultura!


Akkora az egod, hogy nem tudom, van-e ennyi hely kis hazankban?

2014. febr. 6. 15:46
Na rohanok, mert várnak.
2014. febr. 6. 15:44

Hűséges olasz pasi mincs, max. olyn akinek nincs pénze mások nőre.


Viszont olasz pasi nem várja el az orális szexet nejétől, sőt. ;)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook