Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között fórum

A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
42. NomNom (válaszként erre: 40. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 07:52
Mit lehet még azon javítani, hogy már legalább egy éve húzzák ezt? Mennyire kell még megaláztatnia magát FI-nek? Én értem hogy ne dobjuk el egyből és támogatom is, de itt már régen túl vannak a javítható kategórián szerintem….
41. Channa* (válaszként erre: 38. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 07:50

Ő változzon?

A pasi meg közben csajozzon, mert esetleg nem elégedett a változással.

Szórakozzon az anyukájával.


Miért ő hozza meg a döntést? Ki ő, hogy csak neki lehet?

Azért mert pasi?


Menjen a fenébe az ilyen.

40. 8fcc3dbd8d (válaszként erre: 39. - Napsugár8)
2022. jan. 31. 07:42
Aki menni akar,azt kétökrös szekérrel sem lehet visszatartani. Ha vissza lehet akkor ott van esély még. Én is beleestem nem egyszer ebbe a hibába, hogy egyből eldobni ami nem működik. Pedig meg is lehet javítani. Ha én lennék ebben a szituációban engedném hogy ő döntsön. Ő neki kell dönteni nála van plusz egy fő. Őt terhelje a döntés felelőssége.... Persze nem vagyunk egyformák Mindenki másképp éli meg ezt
39. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 07:34

Nem igazán értek ezzel együtt. Akit visszatartanak, pedig úgy érzi, hogy menni szeretne, az rabnak érzi magát. A rab pedig mindenkor szabadulni szeretne.

Aki úgy érzi, hogy mehet, ha akar, az majd meggondolja, hogy kirepüljön-e a kalitkából, vagy jó neki ott.


Mondjuk olyan köztes megoldást csinálnék: összecsomagolnám a cuccait, de nem az ajtón kívülre raknám, csak az előszobába, a fogas alá.

"Itt van drágám, majd ha eldöntöd, hogy mit is akarsz, ezzel már nem lesz gondod."

2022. jan. 31. 06:47

Ne engedd el! Ha szereted próbáld rendbehozni. Kitartani,változni. És a végén a döntést ő hozza meg ne te

...

2022. jan. 31. 05:20

Elengedném. Ha megszokásból Veled marad is, már nem szeret.


Amúgy több ilyen esetet láttam, majdnem mindig a megszokottat választja a hütlen? fél. De már nem lesznek úgy boldogok, mint elötte soha.

2022. jan. 31. 05:04
Megkönnyíteném a döntését, összepakolnám a cuccát.
35. Érdekes73 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 00:00
Hét év után válság ? A megoldáshoz is ketten kellettetek volna. Ez így nem fair engedd el saját érdekedben szerintem is.
2022. jan. 30. 23:12
Segíts, add rá a kabátot!
33. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 22:45
pasi vagyok, átérzem a tétovaságot..akkor van baj, ha itt se jó, ott se jó.
32. Charlize (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. jan. 30. 22:26
Leírtál mindent, amit én is írtam volna. Nem ismétlem meg. 😊
31. vivo44
2022. jan. 30. 21:51

Azért azt sem lenne szabad elfelejteni amit FI írt magától, hogy engedte kibontakozni a másik nővel....nem zavarta, hogy írohgatnak, beszélnek, sőt még a kettesben való taliról is tudott és mégis eltelt 1 év....

Igaza volt annak a felhasználónak, hogy ilyen esetben kellene a másik fél állspontja is, mert lehordhatjuk a pasit itt mindennek, de ez így nagyon egyoldalú, tudván hogy semmi nem volt titokban.

30. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 21:18
Nagyon reálisan látod a helyzetet szerintem. Biztos nehéz lesz lezárni de utána megkőnnyebbülsz és kivanom hogy megtalálod aki megbecsül. Undorító ahogy zsarol téged, ahelyett hogy ő tenne azért hogy ne dobd ki. Hibáztál te is igen, de amit ő csinál az rosszabb. Mégis ő tartott eddig sakkban. Sajnos nagy rá az esély hogy ha kidobod besz@rik és elkezd teperni és akkor nagyon nehéz lesz kitartanod a döntésed mellett😞 pedig ha folytatjàtok, újra kezditek idővel újra előjönne az igazi énje, ez a manipuláló ami eddig volt.
2022. jan. 30. 21:03

Ha a férjed nem tud dönteni, döntsél te! Engedd el és menjen ebből a méltatlan kapcsolatból. Magadat ne ostorozd. Nem csak te hibáztál! Ez már nem házasság. Nincs mit rontani rajta. Te is csak vergődsz benne. Magányosan élsz egy kapcsolatban. Ennél még az is jobb, ha magányosan élsz, de boldogan, kiegyensúlyozottan.

Szülni ilyen embernek? Neeem!

Azt mondod nincs mérlegelendő tényező, akkor ne gondolkozz válts! Fiatal vagy, tiéd a jövő! ( Ha tovább keseregsz, beteggé tesz a bánat!) Tudom, könnyű tanácsot adni, de lásd a szlogent, " Ön dönt!" És döntsél jól! Bízzál magadban! De a boldogságért tenni kell, mert az életben, semmi sem véletlen! Ne hagyd, hogy a "véletlen" döntsön helyetted! Szívből kívánok sok sikert!

28. Kacsahercegno (válaszként erre: 27. - NomNom)
2022. jan. 30. 21:01
Pontosan, nyilván semmi érdeke nem fűződik hozzá, hogy elmondja az igazat. Ráadásul így beállíthatja magát úgy hogy ő mennyire szenved ebben a helyzetben....
27. NomNom (válaszként erre: 25. - Kacsahercegno)
2022. jan. 30. 20:50

Nekem is ez az érzésem, hogy volt köztük minden. Én is lattam már ilyen sztorit. Óh válás előtt ő nem lép félre… aztan mire elváltak a másik nő több hónapos terhes volt.

Ennyire nem lenne belebetegedve ha csak neten trécselnének, ráadásul állítólag semmi személyesről.

2022. jan. 30. 20:05

Engedd el! Menjen...

Soha nem versengenék senki szerelméért!

Akkor se ha belepusztulok a fájdalomba.

Jobb egyedül mint egy méltatlan kapcsolatban.

2022. jan. 30. 19:48
Amúgy az én exem is a végsőkig kitartott amellett hogy nem volt köztük semmi, utólag derült ki, hogy hazudott. És ő is a depressziójára fogta (holott előtte minimálisan sem volt depressziós, soha nem is említett ilyesmit..) Sajnos hiába próbálsz megbocsátó lenni, meg bízol 100%-ig a másikban, ha az az illető telibeszarja és annyira nem méltat, hogy igazat mondjon.
24. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 19:40
Ha nincs mérlegelendő tényező (gyerek, csok, babavaro hitel, egyeb kozos hitel) es van megfelelo fizetes - akkor dontenék helyette én es nem hagynam, hogy igy alázzon. Es biztos, hogy nem tennék bele még 100%-ot se.
23. Scherlock (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 19:37
Egy szaros nárci...
22. Scherlock (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 19:36

Nem tudhatod, hogy nem volt szex.


Miért ostorozod magad?


A férjed alá rendelted magad, oké elbaszarintottad, ő meg volt akkora tahó, hogy elvette, és bocs, de ő se figyelt rád, ha már itt tart a sztori.


Amit a férjed most csinál, azt úgy hívják: visszaporszívózás. A nárcisztikusok egyik fegyvere".


Sok sikert!


Menj, élj! Carpe Diem!:)

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - D3dd77caf6)
2022. jan. 30. 19:15
Nincs gyerek, de terveztük. Ráadásul ő hozta fel, mi lenne, ha... én végigjártam az összes orvost az utóbbi időben, kezelést, műtétet, hogy sikerülhessen. Ebben is teljesen idióta voltam, de azt hittem/szerettem volna hinni, hogy ez is annak a bizonyítéka, hogy szeret. Pár éve még ilyen volt, tökéletesen megbízható, egyenes, és azt hittem, kezdünk visszarázódni. Talán a depressziója is tényleg közrejátszik, de azóta mintha visszavedlett volna gyerekké, követelőző, önző, semmi felelősségérzete.
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 19:09

Miért engeded neki, hogy a recés-kést forgassa a szívedben?

Aki szeret, az nem aláz meg.

2022. jan. 30. 19:00

Nagyon szépen köszönöm, hogy szántatok rám időt, elgondolkodtatóak a válaszok.

Most már tényleg abban az állapotban vagyok, hogy majdnem mindegy, hogyan, csak legyen már vége. Tudom, hogy hibáztam régen, nem adtam meg neki a kellő figyelmet, sok hibám van nekem is (írta valamelyikőtök, hogy jó lenne meghallgatni a másik felet is. Valószínűleg ő is elmondaná ugyanezeket, teljesen jogosan!). De mióta ez kiderült, tényleg minden létező türelmem, energiám, figyelmem neki szántam. Valószínűleg elrontottam ezt is, teljesen alárendeltem magamat neki, már azt sem tudom, ki vagyok. Ész nélkül öntöttem belé a szeretetet, pénzt, mindent, és a kapcsolatunk mostanra inkább gyerek-szülő, mintsem férfi-nő minősítésben működik.

Ha csókolózott vagy lefeküdt volna a lánnyal, könnyebb lett volna a döntés, de ezt nem is tudom, minek nevezzem. Nem is igazán ismerik egymást, inkább plátói az egész. Hihetetlen, hogy eddig gyomorgörccsel rettegtem minden nap, hogy mi lesz, hogy lesz velünk, most pedig eljutottam oda, hogy vicc az egész. Mintha egy 16 éves szintjére süllyedtünk volna.

Tényleg nem az a fő probléma, hogy közbejött valaki más, megértem őt is. De elvileg közösen letisztáztuk, nem zárta le velem, folytattuk, így döntött. Ehhez képest kiderült, hogy 1 éve ugyanaz a helyzet, és igazatok van, asszisztáltam hozzá. Gondolom kényelmes volt, hogy megadtam neki mindent, amire vágyott. Gondolom jó érzés volt az is, hogy mindent megbocsájtok neki, elnézek, persze emiatt még izgalmasabb másról fantáziálni, pláne olyanról, aki abszolút megkapható. A saját bevallása szerint is lehet, hogy nagy hülyeséget csinál, össze van zavarodva, és valószínűleg túlromantizálja az egészet, mégsem nem tud dönteni. Teljesen belehergelte magát, azt mondja, a csajról álmodik hetente többször. Azt várta, hogy ettől a vallomástól megint sokkos állapotba kerülök, de konkrétan már csak felnevettem. Annyira gyerekes az egész. Mondtam, hogy döntsön. Azóta mintha megijedt volna, baromi előzékeny és kedves velem, pont mint pár éve, de biztos vagyok benne, hogy megint be fog kattanni.

Köszönöm még egyszer, hogy válaszoltatok, olvaslak közben titeket, csak gondoltam, leírom még ezt is. :)

2022. jan. 30. 18:47
Kb. ugyanezen mentem keresztül, még az időtartamok is majdnem stimmelnek... Mostmár így több mint 6 év távlatából látom, hogy baromság volt egy évet arra pocsékolni, hogy próbáltam helyrehozni. Egy kapcsolathoz két ember kell, ha az egyik fél lábbal a kapcsolaton kívül van, meg nem tudja mit akar, azt megette a fene.
2022. jan. 30. 18:43

Tényleg elfogadod a zsarolását?

Hát tudod mikor engedném ezt meg a férjemnek.


Annak idején, mielőtt összeházasodtunk megmondtam neki, hogy ha nem én kellek, akkor mehet. Sosem fogom tartóztatni. Tehát, így tegyen bármit.


Nálam nincs bocsánat.

Sosem kellett kúsznom-másznom a pasik után, ezt akárhány éves leszek is tartom.

Ha a férjem, ha nem, én nem fogok senkinek könyörögni, senkinek megbocsátani, senkinek elviselni a hülyeségeit.


Tehát, én lapátra tenném úgy, hogy nincs visszaút.

A helyedben, én már 1 évvel ezelőtt ezt tettem volna.


Szórakozzon az édesanyjával...

16. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 18:20
Nem adnék neki több esélyt. Menjen!
15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 18:09

Döntenék helyette. Ez az igazi megcsalás számomra, nem az ha félreszexel. Ez sokkal fájóbb, megalázóbb lenne számomra.


Tovább kell lépni, keresni egy olyat, aki tudja mit és kit akar, nem egy döntésképtelen síró kisgyerek.

2022. jan. 30. 18:00
Úgy általában jó lenne meghallgatni a másik felet is.
13. d3dd77caf6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 30. 17:49

Nem írtad, hogy van-e gyermek? Gondolom, azért mert nincs, akkor főleg NE tétovázz, dönts helyette!

Ezek a dolgok nem véletlenül történnek, lehet, hogy már vár rád valaki, szabadulj ki ebből a lélekromboló (patt)helyzetből, mielőtt még teljesen felőrlődsz!!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook