Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között fórum

A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
72. birebora (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 16:36

Ne haragudj, de a férjed debil?


27 vagy, előtted az élet. Mi az, hogy találkozgatnak a csajjal és még el is mondja?! És erre te? Nyugodtan otthon ültél és főztél neki, mostad a gatyáját és a zokniját? Vártad otthon a szép tiszta, meleg lakásban és örültél ha hazament? Még mosolyogtál is?


"..nem tehet róla, minden olyan zavaros, folyton rá gondol.." - na tudod, úgy rúgnám p.csán, hogy le se essen. Komolyan mondom, az eszem megáll. Ilyen van?!:)

71. Hattori (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 16:05
Jgy akarod leélni az életedet?
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Liliom10)
2022. jan. 31. 16:03

Sajnos a férjemre amúgy is jellemző ez a fajta döntésképtelenség, az élet minden területén. Nekem kellett volna kikötnöm, hogy szakítsanak meg minden kapcsolatot, teljesen jogos.

Néha azt mutatja, hogy nem értékel semmit, amit tettem és elviseltem, sőt, azt állítja, ő is megtesz minden tőle telhetőt, mert kitart(ott) mellettem. Mintha ez annyira megterhelő lett volna, az utóbbi időben abszolút kiszolgáltam őt. Szerintem túlságosan belekényelmesedett, hogy semminek semmi következménye, ez a végső igazsága mindennek. Néha azt érzem, a lány is csak egy eszköz neki, a depressziója pedig ugyan nagyon is valós, de már azt is inkább pajzsként használja, neki tökéletesen megfelel ez a helyzet.

Néha pedig azt mutatja, hogy valóban őrlődik, és valóban szeret, most napok óta megint iszonyatosan figyelmes, gyengéd, de valószínűleg csak azért, mert választás elé állítottam, elég volt.

27 vagyok, ő 30.

2022. jan. 31. 15:37

Tényleg sok jó tanácsot kaptam, köszönöm, illetve inkább úgy mondanám, kicsit mindegyik hozzászólás megerősített engem (nem abban, hogy totál igazam van, hanem szó szerint, lelkileg).

Így van, ahogy Ági is írja. Beletelt pár hétbe anno, de letisztáztuk a dolgot, és engem választott, bár igazán nem is értem, mi között vacillált, de mindegy. A félreértések elkerülése végett, nem hárman folytattuk tovább a kapcsolatot, ő velem tervezett tovább elvileg, és zömében nagyon jó időszakaink voltak, rengeteg új dolgot kipróbáltunk, ahogy írtam, terveztük a gyereket is. Kezdetben nem is volt olyan megterhelő ennyi szeretetet, energiát öntenem belé, élveztem én is, úgy éreztem, minőségibb, őszintébb lett a kapcsolatunk. Tőle is pozitív visszajelzéseket kaptam. Persze közben ott volt bennem a tudat, hogy itt ez a lány még mindig, és mentálisan szépen merített közben, hogy koncentráljak, elviseljek mindent. Aztán jött a zsarolós beszólása pár hónapja, és onnantól megint lejtmenet. Sajnos folytattam a szeretgetését, elkényeztetését, amivel lényegében felhatalmaztam mindenre. Próbáltam egyébként erélyesen fellépni, mikor mondta, hogy összefutnak, de esküszik, hogy csak beszélgetnek, nincs semmi más. Akkor azt mondtam, mondja le, nem akarom, hogy találkozzanak. Ő közölte, hogy nem tilthatom meg neki, én hülye pedig megint beparáztam, hogy ha most nem fogom be és engedem, akkor tényleg elveszítem ezzel a fojtogatással. Igazatok van, elrontottam.

Most meg jött a vallomás, hogy mennyit ábrándozik a csajról. Nem fogja fel, hogy azzal, hogy válaszolgat neki meg érdeklődik felőle, a lány persze hogy úgy fogja fel, közeledni akar felé és szépen kivár. Próbáltam neki megmagyarázni, hogy saját magának csinálja a hülyeséget, magát keveri egy idióta helyzetbe, hiszen nyilván visszakapja azt a figyelmet, amit vár. Célozgatott rá, hogy mennyi problémánk volt nekünk az életben, és vágyik valami felhőtlenre. De könyörgöm, máshol is ugyanúgy jönni fognak a problémák, és ugyanúgy lesznek megugrandó feladatok, elvárások. A saját bevallása szerint is illúzióban él ezzel kapcsolatban. Azt is elmesélte, hogy a csajnak még nem volt komoly párkapcsolata, talán még semmilyen se nagyon, és ez kicsit visszaveszi őt. De közben meg orbitálisan infantilis. Jön a gyerekes hárítás, hogy ő nem tehet róla, minden olyan zavaros, folyton rá gondol, stb. A csaj meg mindig visszaválaszol neki természetesen cukin, segítőkészen, persze, hogy nincs semmi gát. Vicc.

Persze, nem is várom senkitől, hogy helyettem döntsön. :) Igyekszem nagyon is helyén kezelni magunkat, a helyzetet, mindent figyelembe véve. Ha másra nem, ez az 1 év tökéletes volt arra, hogy eljussak a higgadtságig. Szeretném visszakapni magamat és az önbecsülésemet is.

68. vivo44 (válaszként erre: 67. - Ágio8405)
2022. jan. 31. 14:09

Rendben.

A nyitó hsz választ ad sok mindenre.

Lehetünk mi okosak, akik nem élünk ebben, mondhatunk mi bármit, amiről egyoldalúan tudunk, de kapott FI nagyon sok jó hasznos tanácsot.

Ma már arról kellene írnia, hogy kipakolta a pasit és kész, de nem. Hát akkor hasztalannak bizonyul a 67 hozzászólás, mert mi nem dönthetünk helyette.

67. Ágio8405 (válaszként erre: 63. - Vivo44)
2022. jan. 31. 13:08

Szerintem félre értetted. Sokáig én tudott róla.

Amikor férje bevallotta utána azt mondta nem kell neki a csaj csak barát és eleve Fi miatt volt az egész mert elhanyagolta (ami hülyeség hogy csak ő az oka) azóta csak hétköznapi dolgokról beszél a csajjal viszont ha valami vita van köztünk vagy valami nem tetszik neki rögtön zsarolja vele hogy elhagyja érte. Ja és a férj semmit nem tesz ezért a házasságért…

2022. jan. 31. 12:45
Szerintem ha valóban szeretitek egymást és a lány iránt is szerelmet érez a férjed, akkor vélhetőleg a pasi poliamor. Keress rá a poliamoriára és az "etikus non monogám " Kapcsolatra aztán erősen ajánlott tisztába jönni magaddal majd át beszélni a masik féllel is ha kell a harmadik féllel is és hozni egy döntést. De ne másoktól várd a választ hogy mit tegyél, csak rossz tanácsot fogsz kapni mert senki sem tudja milyen vagy/vagytok valójában.
2022. jan. 31. 12:35

"Drága férjed nagyon okos" ember, ő már rég döntött.

Szeretőjétől a szerelem és boldogság kell.


Tőled a tiszta otthon, rendes étel és ellátás. Moshatod a Xaros gatyáját, kényeztetheted. Cserében megdug és azt hiszed, hogy szeret.


Talpig aláz ! vedd már észre !!!!!

persze ha neked ez jó, hát akkor ne itt panaszkodj

64. Bichi (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:34

Egy barátról valóban nem kellene lemondania, de egy nőről, akiről álmodozik, na arról igen. Ez szerintem nagy hiba volt, konkrétan támogattad, hogy kapcsolatban maradjanak. Nem fog addig nyugton maradni, míg össze nem jön vele, és azután majd tudna dönteni. Én csak remélem, hogy azok után, ha téged választ nem fogadod vissza, de persze ez már a te dolgod.

Kapott egy esélyt, nem élt vele. Az meg, hogy kvázi zsarol, hogy majd lesz sírás, na az meg már nagyon az alja...

63. vivo44 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:21

Ne haragudj, de úgy tűnik az összes hozzászólásod, hogytudtál a másik nőről, engedted a másik nőt a kapcsolatotokba, majd mikor rádöbbentél, hogy ez a hármas felállás 1 év elteltével mégsem tetszik, akkor beletettél mindent abba, hogy újra visszaálljon a kettes felállás.

Most is azt írod, hogy szereted mindezek ellenére és ő is szeret.

Ha egyszer belementél ebbe a játékba, akkor vagy folytatod, vagy magadban lezárod és többé mással nem teszel ilyet, hogy hárman párban. Utólag már nem sokat tudsz tenni. Ilyen az amikor a fagyi vissanyal. Elhamarkodott döntést hoztál, most pedig ez lett az eredménye. Konkrét szabályok nélkül még egy norális kapcsolat sem működik, amikor minkét fél tiszteli a másikat és tiszteletben tartja a szabályokat.

Ezzel együtt fenntartom az első hozzászólásomat, hogy aki menni akar azt el kell engedni, te pedig okulj az engedékeny hibádból és igyekezz soha többé nem elkövetni, de valaki más pasi oldalán.

62. Scherlock (válaszként erre: 60. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 11:49
Na tyúkszemedre léptem? :)
61. Scherlock (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 11:49

Te miért véded?

Nem tehet róla? Akkor ki? Az anyukája? :D


Vicc az egész.


Manipulálva vagy, és észre sem veszed.


Ha folytatod, semmi önbecsülésed nem marad.

60. 8fcc3dbd8d (válaszként erre: 55. - Scherlock)
2022. jan. 31. 11:23
Te csak maradj meg annál az egy szónál. Az jól megy neked.... Dedó
2022. jan. 31. 10:44

Köszönöm az új hozzászólásokat, véleményeket is.

Természetesen zavart, hogy kapcsolatban maradtak. Viszont úgy voltam az elején, hogy ha őt választja helyettem, akkor engem teljesen elveszít, ha megpróbáljuk még megoldani, akkor nem kell egyikünkről sem lemondania. Tudom, ez nagyon hülyén hangzik, de nyilván nem harmadiknak gondoltam a lányt a kapcsolatunkba, hanem mint egy barátot. Gondoltam, majd később megoldjuk vagy megoldódik a helyzet, de akkor annyira arra koncentráltam, hogy sikerüljön feloldanunk a (szerintem tényleges) problémát, hogy nem ezzel foglalkoztam. Bűnösnek is éreztem magamat, hogy ide jutottunk, talán főként ezért hagytam ezt a részét.

Ráadásul semmi komoly nem volt köztük. Ezer százalék, hogy nem feküdtek le egymással, szerintem még normál flörtölés sem volt, ez a legdurvább. Az elmúlt 1 évben voltak olyan hónapok is, mikor abszolút nem beszéltek, aztán a csaj persze megint ráírt, hogy mizu. A férjem home office-ban van most is, szegény ki sem nagyon mozdul, szóval szó sincs arról, hogy később jön haza a munkából, meg ilyen klasszik dolgok. A közelében sem járunk ennek. Ezért szürreális egy kicsit számomra az egész, nem is tudom már, hol kellene megfognom. A férjem most olyan, mint egy éretlen kiskamasz, aki élvezte a rá irányuló figyelmet, és elsírja magát, ha döntés elé állítják. Olyanokat hoz fel, hogy régóta együtt vagyunk, meg túlságosan összenőttünk (?), mint aki a jóban is görcsösen a rosszat keresi. Persze közben próbál hibáztatni, de ő is érzi, hogy nem az igazi. Az elhanyagolást pedig ne úgy képzeljétek, hogy nem feküdtünk le hónapokig, vagy nem szóltunk egymáshoz, egyszerűen feszültek voltunk, és azt éreztük, minden és mindenki ellenünk van. Ez a csaj meg rosszkor volt rossz helyen. De így 1 év távlatából, ennyire fáradtan én már azt mondom, gyerekes az egész, nem szabadott volna ebbe belemennem. Tényleg minden rossz nélkül, az az érzésem, illetve ismerem őt annyira, ha összepakolom a cuccait és kiteszem, pár nap után sírva jönne vissza. Inkább már attól félek, hogy nem akarnám őt visszafogadni, annyira megtörtem.

Kezdem amúgy kényelmetlenül érezni magamat, hogy mennyi mindenen keresztülmentünk lassan most már a 9 év alatt, és egy szó szerint fiktív kapcsolatot többre tart, mint minket. A saját bevallása szerint is hülyeséget csinál, de mindig hozzáteszi, hogy nem tehet róla, próbálta magában lezárni, de nem képes rá. De engem is nagyon szeret. Az a baj, hogy mindennek ellenére én is őt.

58. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 10:44

"Olyanokat mond, ... hogy közöttünk túlságosan is "jó" minden... Sokszor hibáztat engem,..."

Egy éve, mikor újrakezdtétek, kibékültetek, neki MINDEN kapcsolatot meg kellett volna szakítani a lánnyal !!! Mintha a lány meghalt volna,tehát se SMS, se e-mail, SEMMI ! Mostanra kiheverte volna azokat az érzelmeket. De folytatta a hátad mögött. :(

Felfogja egyáltalán, mit tesz Veled ??? Ha vele maradsz, ki fogsz készülni ! Nem értékeli, hogy az elmúlt évben Te mindent megtettél érte és a kapcsolatért. Ő miben változott, hogy Te szeresd és vele maradj ?

Ilyenkor sokszor az van, hogy győz a megszokás, a kényelem, és még tennie sem kell semmit, Te pedálozol, hogy Veled maradjon. :(

Eszedbe jut, hogy szex közben is a lányra gondol, vele van lélekben ?? Milyen megalázó ez !!!

A gyerektémában is mindent megtettél. Ő volt orvosnál ?

Én képtelen lennék vele maradni. Nincs az az ok ! Vége lenne, az biztos !

Hány éves vagy ?

2022. jan. 31. 09:46
Dobjatok fel egy pénzérmét. Ha fej, akkor te, ha írás,akkor a másik nő.
56. Scherlock (válaszként erre: 41. - Channa*)
2022. jan. 31. 09:28
Arrogáns s.fejek dumája ez.
55. Scherlock (válaszként erre: 38. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 09:27

Te nem vagy ép eszű, vagy olyasmi lehetsz, akinél befigyelhet a harmadik, aztán majd" döntesz...


Szánalmas! :D

54. Ágio8405 (válaszként erre: 40. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 09:12
Szerinted normális ahogy ez a pasi beszél és viselkedik vele? Még ő fenyegetőzik. A pasi döntsön ő meg várja türelemmel, odaadással? Vagy mègis ezt hogy tudod elképzelni? Elég meredek arra biztatni valakit hogy maradjon egy valószínűleg nárcisztikus emberrel.
53. NomNom (válaszként erre: 45. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 08:48

Ne haragudj de vegigolvastad a FI hozzászólásait egyáltalán? Azzal kezdte hogy mennyire elrontotta hogy nem figyelt oda a férjére, elhanyagolta stb stb és utána minden energiáját abba fektette 1 éven keresztül, hogy megmentse a hazassagukat. Erre annyit kap, hogy ja férj szerelmes amúgy egy másik nőbe, nem tud dönteni….

Ezen kívül még mi a büdös bánatot kellett volna a nőnek tenni? Nem tudom, talán a térden csúszás elmaradt.

52. Channa* (válaszként erre: 48. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 08:30

Szerinted erről?

Feleség kussoljon a sarokba, szolgálja ki a férjét, és ha a férjnek olyanja van, akkor viselje el és várja, hátha pozitívan dönt majd irányába?


Majd ha házas leszel és olyan lesz, amilyennek egy házasságnak kell lennie, akkor fogod tudni, de amíg úgy állsz egy házassághoz, hogy miért ne férne bele, és különben is viselkedjen jól az asszony, hogy kiérdemelje a pozitív döntést, addig fogalmad sem lehet arról, hogy miről van szó.

2022. jan. 31. 08:21

Segítenék neki.

Ha tied a lakás kivágnám, ha a párodé elköltöznék.

50. semleges (válaszként erre: 45. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 08:19
Szerintem nem csak a FI. nem figyelt a férjére hanem viszont. Ketten nem figyeltek sem egymásra, sem magukra. Mindkettő fáradt, fásult, frusztrált, munkahelyi problémák, stb, csak a pasi becsajozott. Neki már utána k.rva jó volt, jól érezte magát. Fele-fele a felállás. Egyik sem hibásabb vagy rosszabb mint a másik. Egyik 19, a másik egy híján 21. Csak a pasi 1 év után még zsarol is, az asszony meg be van sz.rva, hogy mi lesz. Mi lenne? Semmi. Gyerek nincs, hitel nincs, a legkönnyebb odébb állni.
2022. jan. 31. 08:14
Csak a címet olvasva: Neked semmi önbecsülésed nincsen. Mi az hogy te egy választási lehetőség vagy? Az eszem megáll!
48. 8fcc3dbd8d (válaszként erre: 47. - Channa*)
2022. jan. 31. 08:05

Mostmár úgy érdekelne....

Miről szól egy házasság?

47. Channa* (válaszként erre: 45. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 08:03

De, még többet is el lehet dobni.

A házasság nem arról szól, hogy ha nem kedves a másik szerintem, akkor keresek gyorsan mást és azzal zsarolom, hogy nem tudok dönteni.


Ha fordítva lenne, akkor k.rváznánk a feleséget, ugye? Na de, ha egy pasi teszi, akkor az teljesen rendben van, mert a szörnyű feleség elhanyagolta...

46. Channa* (válaszként erre: 43. - NomNom)
2022. jan. 31. 07:59

Ja, és közben FI ugrálja körül, hiszen ő csak egy sokad rangú nő, akinek kuss a neve, és örüljön, hogy megtisztelte ez a lovag a figyelmével.

Röhejes!

Gondolkodjon, ahol akar.

Én már 1 évvel ezelőtt sem vártam volna, hogy szegénykém csak tud dönteni, addig meg kinyalom fenekét is...

2022. jan. 31. 07:59
Egyet hajlamosak vagyunk elfelejteni. Hogy mi bennünk is lehet hiba... ez annyira Tipikus hogy én hibátlan vagyok és a másik rontotta el. Én amikor elváltam az egész világ előtt vállaltam, hogy én hibáztam. Nem mutogattam nárcisztikus módon a másikra hogy ő rontotta el és én hibátlan vagyok.Ha egy házasság, vagy egy kapcsolat elromlik, ott általában két emberen áll a vásár. A fórumindító azt mondta hogy nem figyelt rá, nem adott elég figyelmet, kedvességet a párjának. Így ő másnál találta meg azt. .. kövezzetek meg mégis azt várom hogy hét évet csak úgy nem szabad eldobni meg kell próbálni helyrehozni. Persze ha a szeretetnek egy kis csírája még mind a kettőben ott van....
44. Channa* (válaszként erre: 40. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 07:57

Csak nem mindegy, hogy mit kell javítani.


Azért nehogy már a férj döntés képtelen legyen a felesége egy liba között.

Miért vette el, ha nem őt akarja? Vagy, ha már nem akarja, akkor miért nincs annyira tökös legény, hogy felvállalja és menjen?

Az ilyen puha p.cs azt érdemelné, hogy soha többet ne legyen szerencséje senkinél. Éljen egyedül, ha még dönteni sem képes és ezt még ütőkártyának is akarja használni a feleségénél.


Nehogy már! Nem egy sarki ribiről van szó, hanem a feleségéről, akit ő választott és mindent megígért neki.


A férjemnek egy pillanatig nem lenne lehetősége válogatni. Repülne. Én az ajtó elé szórnám ki a cuccait és többet be sem léphetne a lakásba. És baromira nem érdekelne, hogy még sem kell a másiknak.


Egye meg amit főzött.

43. NomNom (válaszként erre: 38. - 8fcc3dbd8d)
2022. jan. 31. 07:54
Hat persze, had üljön az a szegény ember még pár évig a válaszon, el ne siesse.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook