Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tud dönteni köztem es az exe között fórum

Nem tud dönteni köztem es az exe között (beszélgetős fórum)


1 2
2020. márc. 7. 22:31
Hat tobbszor eljott mar a hazassagabol es nem hiszem hogy visszamenne ha a nő dobta ki hogy bem szereti cimszoval...
48. Minhon (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 18:28
Attól függ mennyire van romokban a házasságom és hogy mennyire vagyok igazán szerelmes a kiválasztott hölgybe.
2020. márc. 6. 16:47
En elváltam anno de nem harmadik miatt hanem mert erzekem mentes valami lett es sokat veszekedtünk...
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Minhon)
2020. márc. 6. 16:45
De most forditva az eset ti par honap szerelem utan elválnátok?!
45. Sziszi69 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 13:07
Az unokatestvérem 7 évig volt türelmes. Szerencsére szakítani tudott a barátjával és most újra szépnek érzi az életét. Ő is mindíg reménykedett,hogy minden sinre kerül. Nem lehetett meggyőzni,hogy értelmetlen az egész. Most már tudja,hogy nagyon sok időt elvesztegetett(most 39 éves).
44. Minhon (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 12:46

Ha innen akarod nézni akkor nézheted innen is, de egy másik szemszögből nézve azt is megtehetnéd, hogy egy olyan pasi felé nyitsz aki teljesen neked szánja magát. Nézd, amiben te reménykedsz annak nem kell időt hagyni. Időt hagyni arra, hogy biztosan csak téged akarjon?

Az mennyire lesz számodra hiteles ha a pasi pár hónap után majd azt mondja jó akkor elválok? Gondolod akkor már tényleg nagyon szeretni fog téged és onnantól már te lennél a mindene? Ebben nem hiszek.

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Minhon)
2020. márc. 6. 12:31
Es ha nem vagyok türelmes es nem várok honnan tudnám tenyleg nem e lett volna ebböl jo dolog?!
42. Minhon (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 10:04
Bírom, ahogy önáltatjuk magunkat. :) Remélj, higyj, ez a te döntésed.
2020. márc. 6. 09:57

A testverei azt tanacsolatak hogy be kapkodjon es ne siessen..meg csak 3 honapja ismer stb..es hallgat rajuk..

Pedig magaban kene eldontenie mit is akar...

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Minhon)
2020. márc. 6. 09:55

Szeretem es mindig abban remenykedem hogy jo lesz ha egyutt leszunk..

Persze most is nagyon jo ha talalkozunk.

39. Minhon (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 09:53
Nem vagy elég fontos számára. Jelen pillanatban is dönt, nem válik. Értsd meg, helyette nem tudsz dönteni. Fogadd el, hogy ő ennyit tud adni neked, ha meg neked ez nem elég akkor keress egy olyan pasit aki valóban téged akar. Tudtommal több millió pasi van még. :)
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Minhon)
2020. márc. 6. 09:43

Attol felek mindig bizonytalan lesz..es vegul nem adja fel ott a biztosat értem...

Feszultseget erzek ha ö bizonytalan...

Most azt mondja csak 3 honapja ismer...adjak időt..


De most én varjak ra?!


Jo persze ne kapkodja el,de azert az hogy elvalik e azt tudnia kéne már...

37. Minhon (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 09:00

Valószínűleg tényleg bizonytalan. Döntsd el, hogy akarsz e vele így élni vagy sem. A noszogatásod csak a te akaratodat erőlteti rá ami nem biztos, hogy sok jót fog jelenteni a jövőtökre.


Azért nem válik el mert nem akar. Úgy látszik ennyire már nem szerelmes beléd.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Minhon)
2020. márc. 6. 08:35

Nekem semmi gond a lanyaval valo kapcsokata..söt en is ajarok majd velük talalkozni..

Nem akarom elhagyni..

Csak jo volt kiirni ti hogy látjatok kulső szemmel..

En szeretem őt es erzem ö is engem..de mégis neha erzem hogy bizonytalan..akkor miert nem hajlandoak válni?!

35. Minhon (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 6. 08:09
Ha szereted akkor miért akarnád elhagyni? Ha szereted akkor úgy szereted ahogy van. A rossz szokásaival együtt. Ha azt akarod, hogy megváltozzon akkor csak azt a pasit szereted akinek látni szeretnéd. Úgy érzem nagyon gyenge köztetek a kapocs, ha egy ilyen problémát (ex, 18 éves gyerek) nem tudtok kezelni felnőtt emberként.
2020. márc. 4. 22:06

Édesem, aki szeret az kiáll melletted, nem ugrál az exének.

Jó vagy neki, mert van kit dugni.

De ő nem szeret. Egy szerelmes férfi nem ilyen.

Ne csinálj magadból hülyét. :/

33. michelle.r (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 18:22
Nagyon alacsonyra tetted a lécet. Nagyon fogod sajnálni az elvesztegetett időt. Aki szeret, az nem így viselkedik.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Lilibeth59)
2020. márc. 4. 18:18
Sajnos en is sokszor elengedném..de mindig bennem van ha megis tenykeg szeret?!
31. Lilibeth59 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 17:20
Szerintem döntött, vedd észre..... Vissza fog menni a családjához, persze, hogy azt mondja, hogy szeret, mert Te ezt szeretnéd hallani tőle. Minél előbb visszamegy, neki is, neked is annál jobb. Ő visszakapja a családját, Te keress egy független férfit,ne házas emberekkel kezdj.
2020. febr. 26. 20:23
Persze még friss kapcsolat es ö is csak oktoberben koltozott el az extöl
2020. febr. 26. 18:50
Nem egészséges kapcsolat. Egyszer papucs máskor nem, az exnek ugrál téged elengedne... Hát a szerelemben kevés a racionalitás de majd jönnek a hétköznapok. Hát lehet, hogy be kellene gyújtani az indítóhajtóművet úgy kb. fénysebességgel. :-D
2020. febr. 26. 11:22
Szeretem es nem tudok ugy dönteni hogy en engedem el
2020. febr. 26. 11:21
Dönts te.
26. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 10:49

"Egy egy kis veszekedes utan olyan konnyen elengedne."


Van még kérdésed? Nekem nincs.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - New(l))
2020. febr. 26. 09:27

Hat ugy látszik csak arra vagyok jo hogy meghallgatom barmi problemaja van..meg ugye a szex amit gondolom otthon nem kapott már meg..

Sajnos néha igy látom.

24. New(l)
2020. febr. 26. 08:37
Nem kellesz eléggé...
2020. febr. 26. 08:21

Egy egy kis veszekedes utan olyan konnyen elengedne..es ez faj..mert ugye az exnek barmit megbocsajtott azt is ha csunyan beszelt vele,orditott,megcsalta a nő ..stb..

Ezzel szemben en csak nyers vagyok neha mert ez a hulye szituacio hozza ki belolem..

Ha tudna dőnteni es ereznem hogy tenyleg barmi aron engem akar akkor nem lenne bennem ez a kêtseg..

2020. febr. 26. 07:56

A mi családunkban előfordult ugyanilyen eset: nagynéném 40 éves korában megismerkedett egy 45 éves fickóval. Mindkét helyen 20 éves házasság, két gyerek. Először szeretői viszony lett, majd kiderült mindkét oldalon. Össze is költöztek rövid időre, nagynéném elvált - neki gyorsabban ment, mert az ő lányai már épp nagykorúak voltak -, időközben a manusz is elindította a válást, csakhogy ő közben meggondolta magát, és szépen visszasomfordált a családjához. Ott nagyon erős volt a kötődés a gyerekei felé, meg elég nagy közös vagyon is volt, feleségével volt egy közös cége, amit nem akart beáldozni talán.

Nagybátyámnak azóta van új nő az életében, és mivel a két lány (20 évesek) vele akart maradni, ő maradt a közös házban. Nagynéném albérletben egyedül.

Jó üzlet volt...

2020. febr. 26. 05:43
Nem olvastam végig csak a cím alapján.... De nagyon utálom az ilyen döntésképtelen teszetosza férfiatlan férfiakat... aki nem tud dönteni az nem szeret és aki nem szeret azért nem Kár!!!!
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2020. febr. 25. 21:06
Gondolom😂😂😂
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook