Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között fórum

A férjem nem tud dönteni köztem és egy másik nő között (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2022. febr. 6. 12:16

Aranyosak vagytok, hogy írtatok, sokat segít most, életem egyik legnyomasztóbb vasárnapja a mai.😞

Az a helyzet, hogy anyukám messze él, segíteni nem tud. Másik albérletbe tudnék menni, csak nem szerettem volna ezt itt hagyni, közel van a munkahelyemhez, kicsi lakás, de tényleg jó helyen van, árban sem rossz, szóval összességében nem akartam feladni miatta. Nyilván ha nincs más választásom, megteszem, a fél életem költözködésekről szólt, nekem nem para. Csak megint nekem kell menekülnöm akkor, ha elmegyek, ő úgyis azonnal hazaköltözik az anyjához. Mondogatta, hogy őt sem bírja elviselni, kivesz magának egy kis albit, de úgysem tudná megfizetni, körülbelül annyi a keresete, mint a bérleti díjunk + rezsi. Általában én fizettem többet, hogy ezzel is segítsem őt. Szóval ha én ezt felmondom, kullog haza az anyjához. Lehet tényleg ez a megoldás, csak szerettem volna itt maradni, ennyi. Legjobb lenne, ha tényleg fogná a cuccát és menne.

Mondogatta ugye nekem, hogy nem ért el semmit az életben, el van rontva az egész/elrontottam neki, nincs semmije. Most kezdheti elölről az anyjával. Van egy olyan érzésem, hogy ez sem lesz neki megfelelő. Elvileg ugye ez is az én hibám, hogy nincs lakás, mert neki el kellett velem költöznie anno albérletbe, és emiatt az összes pénzét ebbe öntötte. Hát nem tudom. 25 évesen még az anyjával élt, csak utána méltóztatott összeköltözni velem, szóval azt sem mondhatom, hogy elsiette. :')

Szerintem sem igazán kell neki a csaj, csak jó volt B verziónak. Meg hát neki van saját lakása, mesélte nemrég. Figyelmeztettem, hogy az nem lesz az övé. :) Mondta nem baj, majd eladják egyszer és vesznek közösen újat. De ők csak barátok.

Én is voltam depressziós, én is éreztem már tehetetlen dühöt, nem csak apa, hanem sokszor mindenki iránt. Sajnos elhittem a férjemnek, hogy csak ez a probléma, mondogattam, hogy túljutunk ezen is - aztán egyszer azon kaptam magam, hogy már megint én fizetek a boltban, megint kiszolgálom őt, megint behisztizik, ha nem kapja meg egyből, amit akar. Lehet tényleg pszichológusra lenne szükségem, zsong a fejem.

161. liliom10 (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 11:08

Nem Te vagy a hibás ! Ő miért nem érzi ezt magáról, miközben minősíthetetlenül viselkedik, és a szavai is megalázóak !?

Méghogy reggeli ! Normális ??? Nem vagy a rabszolgája ! ( A cseléd fizetést kap.)

Ha nem pakol azonnal, pakolj Te ! Ilyen gyorsan szülőkhöz tudna valamelyikőtök költözni ? Vagy testvérhez ? Gyorsan lehet albérletet találni, de talán nem ma.

Ha esetleg muszáj pár napig egy lakásban maradnotok, én biztos teljesen idegennek tekinteném, akihez nem is szólok, csak ha feltétlen szükséges. Nem is tudnék egy szobában aludni vele, egy ágyban pedig kizárt !

Holnap beadnám a válópert ! Nem is szólnék, majd a postás kézbesíti neki.( Volt ilyen egy ismerősünknél.)

Én se tartom depisnek. Nárcisztikus, agresszív,stb.

160. Ágio8405 (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:52
Semmiben nem vagy hibás. Egy hibát tudsz elkövetni, azt ha vele maradsz. Költözz el te ha ő nem tud. Tudja ő fizetni a lakást? Ha nem úgyis el kell mennie. Ez a hiszti csak azért van hogy megsajnáld, megrémitsen és maradjon minden úgy ahogy eddig. Csakhogy ez neked már nem pálya remélem. Sajnos valószínűleg a csaj sem kell neki 😞 akkor már örömmel ment volna. Vagy ő nem kell a csajnak.
159. Zsifi1
2022. febr. 6. 10:51
Kedves FI, nem bántásból, de ha lehetőséged van, keress fel egy pszichológust is! Ki kell tudnod lépni az ilyen jellegű kapcsolatokból. Ha itt, akik tanácsokat adtak, kevés ahhoz, hogy valóban erős légy, akkor merj segítséget kérni egy szakembertől! Le kell tenni az ilyen sz@r emberekkel való kapcsolatot.
158. New(l) (válaszként erre: 157. - Birebora)
2022. febr. 6. 10:49
Ennél a pontnál durrant el az agyam. 😅 Más kérdés, hogy FI elképesztően elkényeztette ezt a sz@rost. Kb. két hetet jósolok a csimpinek a másik csajjal, akkor meg majd szűkölve fogja visszakönyörögni magát a feleségéhez.
157. birebora (válaszként erre: 153. - New(l))
2022. febr. 6. 10:45

Én a reggelijét a konyhából iveltem volna a pofájába. Vagy azt mondtam volna neki, hogy most csinálj te nekem, de finomat ellenkező esetben feldugom a seg.edbe:)

Nem is értem, hogy vannak ilyen emberek (direkt nem férfit irtam, mert az ilyen nem férfi).

2022. febr. 6. 10:44

Ha albérlet, miért várod, hogy ő menjen el?

Keress másikat, és lépj le.

Ne kifogást keress, hanem másik lakást.

Tiszteld már magad!

155. birebora (válaszként erre: 153. - New(l))
2022. febr. 6. 10:39

:DD


Hát ez mindenki agyát felbaszicsizza, mármint a FI-t:)

154. birebora (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:37
Éreztem, hogy ez lesz. Szerintem sürgősen kezdj el egy kisebb albit nézni őt meg hagyd ott a francba. Még egy havit sem fog tudni kifizetni a tulaj meg kifogja tenni. Beszélj a tulajjal, hogy sajnos ilyen fordulatot vett az életetek. Nélküled egy nulla. Most kezd el nézni a hirdetéseket. Tele van velük a net. Lépj. Lépj mert ráfogsz menni, a te időd is drága és minden nap amit ezzel a puha p.ccsel élsz kidobott idő és energia az ablakon. Én ezt tenném és ezzel egy időben elinditanám a válást is. 27 évesen előtted az élet. Apád is nárcisztikus volt felismered a tüneteket és a jellemet. Egy ilyennel akarsz továbbra is élni? Állj elé és vázold a döntésedet. Legyél nagyon határozott.
153. New(l)
2022. febr. 6. 10:36

Eddig csöndben olvastam ezt a történetet, pedig annyi mindent tudnék írni.

A többiek már rég mindent elmondtak, amit én is gondolok, viszont csatlakoznék srcrss kolléganőhöz, ez a f@szi nem depressziós. Én tudom, mi a depresszió, és azt is, hogy sokféleképpen megnyilvánulhat, ezért isten ments, hogy valakinek a diagnózisát ismeretlenül megkérdőjelezzem. De most felb@szódott az agyam, attól amit ez a p@cs művel veled. Lóf@sz baja van ennek, egy depis azon küzd, hogy életben maradjon, nem más csajokkal csetelget meg balzsamoztatja az egóját. Kúrd ki a p@csába, és tudatosítsd magadban, hogy ezzel a majommal ugyanazt csinálod, mint anno apáddal. Ennek megvan a pszichológiája, hogy miért találtál férjül egy fater2-t, de ki lehet ebből jönni.

Mi mind drukkolunk neked hogy légy erős, és hajtsd el a retekbe ezt a manipulatív ártányt. Kéri a reggelijét! Hát asszem itt dobta le az agyam az ékszíjat.

(10 percig kellett szerkesztenem a hozzászólásomat, hogy el tudjam küldeni, olyan trágár lett. 😅)

152. Zsifi1 (válaszként erre: 151. - 37e1ff8723)
2022. febr. 6. 10:35
Az a baj, hogy aki benne van, nem veszi észre. Én is voltam ilyen emberrel és csak később világosodtam meg. ☹️
151. 37e1ff8723 (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:22
Egy depressziós nem így viselkedik. Ez egy narcisztikus f.... Ezt sajnáltad? 🤨
150. Zsifi1 (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:19

Ezt nem szabad érezni! Most nem fog eszembe jutni, de erre is van egy pszichológiai kifejezés, hogy hibásnak érzed magad, holott a vak is látja, hogy nem Te vagy az oka.

A tulajjal nem tudnál mégis beszélni? Ha elmondanád neki a helyzetet?

Esetleg felmondani az albit és elköltözni egyedül?

Kívánom, hogy erős tudj maradni! Hidd el, sokkal többet érsz, mint hogy ezt engedd!

149. 37e1ff8723 (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:18
Sejtettem, hogy ez lesz. Költözz el te!
2022. febr. 6. 10:07

Sajnos nem ment el, itthon várt pénteken. Még nekem is esett, hogy itthon hagytam kaja nélkül, azt hittem, rosszul hallok, látok. Nyomatékosan kértem, hogy menjen, de nem volt hajlandó. Utána megvillantotta a normálisabbik arcát, nem azt mondom, hogy olyan volt, mint régen, de közelített hozzá.

Ez körülbelül tegnap kora délutánig tartott, aztán megint teljesen elengedte magát, hogy ő gyűlöl mindent, elege van, a szokásos szövegek. Bántott, hogy ronda, szerencsétlen vagyok. Itt hagytam őt dühöngeni, aztán mikor hazajöttem, megint normális volt.

Ma reggel arra keltem, hogy a csajjal csetel, és hát azért megemlítettem neki, hogy van arca. Természetesen most sem bírta a kritikát, kezdte a dühöngést, hogy gyűlöl minden percet, amit velem tölt, én betegítem, nyomorítom őt meg, a depresszióját is én okozom, és hogy a legrosszabbakat hozom ki belőle. Kértem őt megint nyomatékosan, hogy menjen el akkor, élje a gondtalanak életét. Azt mondta, nélkülem csak jobb lehet, és el fog menni még ma.

Azóta az ágyon döglődik, reggelit kér, én pedig már remegek az idegtől. Nem fogom tudni kitenni, ezzel az összepakolósdival is nagy szám volt, de be tud jönni kulccsal, ráadásul egész napokat van itthon. Zárcsere nem megy, a tulaj nem fog belemenni, ismerem őt. Mi a francot tudok tenni? Félek is tőle, borzasztóan agresszív lett.

Köszönöm a videót, tanácsokat, tényleg vannak benne nárcisztikus hajlamok. Apám is az, nem volt nap, hogy ne bántson, manipuláljon, zsaroljon érzelmileg valamivel, jól ismerem ezt a típust. Az a baj, hogy kezdem megint azt érezni, mint vele kapcsolatban, hogy tényleg én vagyok a hibás.

147. Zsifi1 (válaszként erre: 144. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 5. 19:24
Igaz. Elfelejtettem, hogy ott vannak. De minden bizonnyal nem ellenezné.
2022. febr. 5. 16:36
Az ilyen férj altalaban a két szék kozé esik
145. semleges (válaszként erre: 144. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 5. 12:25
Így van. Szerintem elég ha a pasi leteszi a konyha asztalra a kulcsot és kisétál az ajtón.
144. VendrinerPiroska (válaszként erre: 143. - Zsifi1)
2022. febr. 5. 11:55
Ahhoz először a tulajjal is beszélni kell, ha az ember albiban lakik.
143. Zsifi1 (válaszként erre: 142. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 5. 09:13
A zárcsere is ajánlott!
2022. febr. 4. 20:24

Törölje csak.Elég nagy liba lehet, ha ezt csak úgy beveszi. Aztán majd, ha már néhány hónapja hallgatja a hisztijeit és rendezkedik utána, akkor majd lehet, hogy másképp fog hozzá állni.

Ez téged persze ne aggasszon. A lényeg, hogy te kiléptél ebből az értelmetlen kapcsolatból. Remélem, sikerül további nagyjelenetek nélkül kitenni. A kulcsot azért mindenképp kérd vissza. Amilyen gyerekes és gyülölködő, még felhasználja valami rosszra.

141. Érdekes73 (válaszként erre: 126. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 19:56
Bátor voltál, egyél csokit .
140. liliom10 (válaszként erre: 126. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 18:29

Persze. Részeg emberrel nem szabad vitatkozni,veszekedni !

Remélem, elköltözik ma !!!

Nem érdemel meg Téged ! És nem is fog ilyet találni, de az igazságos is lesz. Mások hamar kiteszik a szűrét.

139. liliom10 (válaszként erre: 138. - Solar-Tochter)
2022. febr. 4. 18:24
Én is ajánlom ! Többet meghallgattam.
2022. febr. 4. 18:06
Éva Vinter videóit nézegesd.
137. Imisz (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 18:06
és egyébként elcuccolt ma?
136. Ágio8405 (válaszként erre: 131. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 17:50
Ilyen a nárcisztikus szemely. Olvass utána kicsit. Valószínűleg rá fogsz ismerni sok mindenben. Bihari Vikinek is vannak jó videoi róla YouTube-on.
2022. febr. 4. 16:29
134. Scherlock (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 16:29
Szánalmas hímnemű...
133. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 132. - 8d00a82c06)
2022. febr. 4. 14:40

Egyelőre még odáig sem jutottam el, hogy ezt az egészet feldolgozzam, majd kicsivel később fogadkozok.

Másokkal beszélgetés, utánaolvasás kezdi megértetni velem, hogy a férjem borzalmasan infantilis, vagy megrekedt, vagy visszafejlődött éretlenebb szintekre az utóbbi időben. Nincs felelősségtudata, manipulál mindenkit, ha szembesítik a hülyeségeivel, akkor meg dühöng, hisztizik, csapong, ordít, mártírrá válik, szegény ő csak a körülmények áldozata. Problémakezelés 0. Egyébként is folyton másokat hibáztatott, anyját, apját, legutóbb meg ugye én voltam élete megrontója. Tudnám, minek jár pszichológushoz? Vagy őt is manipulálja? Mert arról aztán beszélhet órák hosszat, mit mondott az anyja 5 éves korában, ami annyira fáj neki azóta, vagy hogy nem volt előtte értelmes apa minta, de ez csak a felszín kapargatása, arról nem esik szó, hogy egy 10 éves hisztis p*csa szintjén áll? Ezzel kéne valamit kezdeni.

Gondolom egyébként a csajnak is előadja ártatlan szemekkel, hogy milyen rossz sora van, ő meg ugrik és törli a könnyeit.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook