Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
374. spinneli (válaszként erre: 254. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 13:30
Én, mint anno. kövér, és jelenleg duci nő, tökéletesen egyetértek veled-én is ezt tapasztaltam magamon, és másokon is.
373. szilisári (válaszként erre: 372. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 18. 13:25
persze, ez igaz, csak pont ez az, hogy sokszor azért kövér valaki, mert odabent nincs rendben valami...
2012. júl. 18. 13:20

szerintem nem furcsák az ilyen párok mégpedig azért nem,mert elsősorban nem a külső a lényeg..hanem maga az összhatás,hogy mit tükröz egy -egy ember,milyen a kisugárzása..ki mennyire van rendben odabent is.


ha valakit csak pusztán a külcsín érdekel,ott hol van a mély érzés..a beltartalom?

egy ember csak mutogatni való?

az élet,nem cirkusz.


lehet énszerintem filozofálgatni..kinek ki a nő és a férfi..de az a nagy igazság,hogy ha az ember szerelembe esik huszadrangú a testsúly..a hajszín..meg egyebek..olyankor csak egy a lényeg,hogy szereti egyik a másikat és együtt akar vele lenni élete végéig.


én is láttam már nekem jóképűnek tűnő palikat olyan bűnronda nőkkel..és fordítva..együtt vannak ,élnek boldogságban,mert szeretik egymást.

kinek mi a szép,jó ,ideális ,csinos..relatív.


de örök igazság kinek a pap..kinek a papné.


minden embernek meg van a párja a nagyvilágban..a világ úgy van teremtve,hogy senki ne legyen pár nélkül,mindenki tetszik valakinek..ha csak egyetlen egynek is..de tetszik és úgy jó,ahogy van..a maga valóságában.

ha kövéren kövéren,ha soványan soványan,ha szépen akkor szépen,ha kevésbé szépen akkor is.

én úgy gondolom,hogy a magához valót megtalálja az ember.


ha az ember szétnéz a házaspárok között..hasonlítanak,passzolnak egymáshoz.

én így látom,lehet nincs igazam..de ez van.


divat ma a felszínesség..a külvilágnak produkálni magát az embernek...helytelen.

2012. júl. 18. 12:44
De most őszintén, írjátok, hogy ilyen-olyan jó pasija van kövér csajsziknak, szerintetek az nem néz ki kicsit furán? (Ahogy az is, ha egy kövér pasinak szép, vékony barátnője van.) Nekem valahogy furák az ilyen párok.
2012. júl. 18. 10:47

Zolcsika, hidd el tapasztaltabbnak: az, hogy az emberekkel tudj kommunikálni, hogy elfogadtasd magad, az nemcsak ugyanolyan fontos intelligenia, mint a hagyományos IQ, de legalább ugyanolyan fontos a sikeres élethez. Sőt mi több: fontosabb. egy jl komminikáló, mások bizalmát megnyerő ember siekersebb és boldogabb, mint egy meg nem értett zseni. Ez van.


Bocs az offért!

369. Herzi
2012. júl. 18. 09:27

Pár hozzászólást olvastam csak el, én a világ szemszögéből szeretnék reagálni:

A világ sokszínű (szerencsére), van kövér, van duci, van normál, és sovány...Minden ember mást szeret, mindenkinek más tetszik. Olyan ez érzelmileg mint bármi más a világon, a tökfőzeléket kevesebben szeretik de vannak akik nagyon szeretik. Így van ez a ducikkal is. És mindennel a világon.

Én soha nem küzdöttem a súlyommal, normál alkat vagyok, nőies, nagy mellekkel, nem vagyok magas, nem vagyok szabályos- mégis mondhatnák sokan: milyen szerencsés, de az hozzátartozik a dologhoz hogy csak olyan pasikat vonzottam mindig akik hajtanak a "szépre", és a "tökéletességet" keresik, de az azért messze nem vagyok. És az ilyen pasik hamarabb megunják az átlag szépet is, mert keresik, nézik. Sokszor gondoltam arra hogy milyen jó lenne sokkal átlagosabbnak lenni, egy átlagos pasit találni aki nem a szebbet, a még szebbet, a tökéletest és a még tökéletesebbet keresi.

Szóval minden éremnek két oldala van...

368. csgybzs
2012. júl. 18. 09:19

És még engem szoktak lehurrogni, hogy miért nem szeretem itt a pasikat....

Úr Isten, szétröhögtem az agyam, a macskamérgező kiscsibész mint a férfiasság megtestesítője... :D :D :D kész... :D

367. Styxia
2012. júl. 18. 09:08

Jó reggelt,

gondoltam megint bekukkantok ide, és kicsit sem meglepö hogy látom megjelentek az önjelölt "elég arrogáns vagyok ahhoz hogy az már intelligenciának látszódjon" típusú pszcyhológus jelöltek:))Nem tudom de én nem szeretem ezt a "megmondom a tutit mert én vagyok a Jani a gáton" stílust.


Ami pedig a tartalmat illeti: én tapasztalatomból kiindulva mondom hogy sajnos az igényesség és az ápoltság egyáltalán nem testsúly függvénye! Vannak ilyenek is meg olyanok is...bár hogy öszínte legyek nekem eddig az a tapasztalatom /lehet én forgok rossz körökben/ hogy a nem túlsúlyosok körében azért több az igénytelen ill. ápolatlan ember. Sok nö azt gondolja hogy a sminkkel, a dezodorral, meg a miniszoknyával kiváltható a hajmosás, a fogmosás meg a fürdés pl.

De az is kellemetlen ha jön a kedves lovag látogatóba és miután levette a cipöjét, diszkréten ablakot kell nyitni szellözni, és hasonló dolgok.

Ellenben vannak olyan túlsúlyos ismerösök/barátok akikhez akármikor elmehetsz mindíg rend van náluk, mindíg tiszták és a legnagyobb nyár közepén is nyugodtan leülhetsz melléjük a padra vagy a buszon nem fogsz leájulni az ülésröl mert büdösek.

Nekem a smink, müköröm stb. az már a cicoma kategória, és az mindenkinek egyéni izlésére és lehetöségeire van bízva. Én pl. nem sminkelem magam, mert a legdrágább kozmetimuktól is olyan allergiás kiütéseim lesznek hogy, nem tudok emberek közé menni egy napig. De mondjuk pl. olyan dolgok hogy pl. a lábujjaim szépek ápoltak, nem eszi öket a gomba, rendszeresen szörtelenítek és ilyen "kicsinységek" amik azért szerinem igenis beletartoznak az igényesség kategóriába, és hogy öszínte legyek sajnos nem mindnekinek magától érthetödö súlytól függetlenül.

-----------------------------------------------

Viszont ami kicsit azért megüti a szemem itt a téma kapcsán /föleg ahogyan a kedves férfi fórumozók megnyílvánultak/: hogy lassan elmegyünk abba a bizonyos "húspiac" irányba...Nem értem ezt a "ha lefogysz akkor jobb esélyed van a jobb pasira" beállitottságot. De az is lehet hogy talán eleget láttam eddig nem túl hosszú de annál tartalmasabb életem folyamán, hogy az ilyen dolgokon csak nevetni tudjak?Igaz hogy szerinema "jó pasi" az attól jó pasi mert nekem tetszik, nem pedig mert a többi lány szétszedi.Beszélünk itt a nagy feminizmusról meg önállóságról, és közben meg pitizünk egy arrogáns fajankónak hogy, méltasson minket egy pillantásra?..nekem es nem illik össze.Amúgy meg az a véleményem hogy igenis egy férfi is adjon magára, és fáradozzon a kapcsolatért, mert nagyon sok férfi elvár mindenfélét a nötöl, közben meg azért már évek óta nem nézett tükörbe.Továbbá szerintem sokan elfelejik hogy, egy férfit/nöt nem megszerezni a legnehezebb hanem megtartani, és itt kezdödnek a problémák, mert nem mindegy mire építünk egy kapcsolatot...

De ez csak az én véleményem.

366. erikpipi (válaszként erre: 350. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 08:30

Nincs ideális méret. Igaz, hogy van olyan, hogy túlsúly, és vannak igazán kövér emberek, de:

Adottság, és hozott gének is meghatározzák az emberi alkatot, súlyt. Ezen kívül annyi minden, hogy felsorolnám, soha nem lenne vége.

Van aki egész életében molett alkat úgy, hogy egészséges, és van aki pici túlsúllyal már szenved tőle.


Az ápolatlanság sem azon múlik, kinek milyen az alkata. Semmivel nem alacsonyabb rendű, mint egy átlagos súlyú ember.

Összekevered a fórumot a pszichiátriával. Kezeltesd a fóbiádat..

2012. júl. 18. 07:37

Sziasztok!


Én csak egyetlen dolgot fűznék a témához.


Az összes duci lány ismerősöm boldog kapcsolatban él vagy már férjhez ment. Míg az 55 kilós barátnőim a vállamon sírnak, hogy nem találnak maguknak normális faszit. :D

Akiket ismerek, és van feleslegük, mind ápoltak, soha nem mászkálnak zsíros hajjal, az alkatuknak megfelelő ruhát hordanak stb., tehát nem a tipikus igénytelen emberek közé tartoznak.

Nővérem például sosem volt 90 kilónál kevesebb. Mégis 11 éve boldog házasságban él egy jóképű férj mellett, akinek a nővérem előtt egy 47 kilós modell barátnője volt. Nővéremet mindig is rengeteg ember vette körül, mert piszok jó humora van, állandóan röhög, jó dumája van. :D

Én magam is voltam duci, de én nem éreztem jól magam 86 kilósan (173-174 cm körül vagyok), és elkezdtem sportolni. Most 59-60 kg vagyok, 3 éve kapcsolatom van, de duciként sem volt gondom a fiúkkal. És nem is akármilyen pasik próbálkoztak! :D

Szerintem a kisugárzás sokkal többet számít, mint a súly. Persze, fontos a külső, de ha valaki jó humorú, kedves, mint pl. a nővérem, akkor nem hiszem, hogy ne találna magának pasit!

Vajon a tip-top barátnőim miért sírnak folyton, hogy senki nem akar komolyabban velük foglalkozni? Idézem az egyiket: "Engem mindenki csak megb*szni akar!!!" Fontos tehát, hogy ne csak a külsejével törődjön az ember, hanem a fejében lévő dolgokra is adjon. Hiába a nagy cici, a tökéletes smink és a legújabb divat szerinti ruha, ha nem lehet az illetővel két értelmes mondatot váltani, nincs saját véleménye semmiről, akkor egy idő után unalmassá válik...

Mondom, én is voltam duci, és akkor sem voltak pasiproblémáim.

A nővérem és a duci barátnőim példájából kiindulva pedig a fórum címében kiírt kérdésre a válasz: igen, elveszik! :D

2012. júl. 18. 01:02

És amúgy nem tudom, én a magam részéről nem mennék hozzá se kövér, se gebe pasihoz, leginkább egy sportos testalkatú jöhetne szóba - az épp testben épp lélek ugyanis nem hülyeség.

(Most nem egy csupa erő, csupa izom modell srácra gondoltam, hanem nekem elég fontos, hogy a mozgás fontos legyen a másik életében is.)

363. szilisári (válaszként erre: 360. - 731e5b9ffb)
2012. júl. 18. 00:57

Én is pont ezt akartam mondani, hogy nem arról van szó, hogy vannak a kövérek meg vannak a gebék - azért szép számmal vannak teljesen normális testalkatú emberek is.


Az igénytelenség nem a legjobb szó, mert az kicsit olyan, mintha azt mondanád, hogy mosdatlan - legalábbis így érzésre, de kövérnek/ducinak lenni nem egy ideális állapot (mondjuk én úgy fogalmaznám meg, hogy az már nem annyira jó, ha 44-estől felfelé van az ember lányának ruhamérete). Ha valakinek az a célja, hogy megtessen valakinek, elvegyék feleségül, stb, és úgy érzi, hogy ennek gátat szab a súlya, akkor igazából tennie kéne ellene, kitartás meg küzdés kell hozzá és nem csak 2 hétre elegendő, hanem sokkal tovább. Ez ugyanolyan helyzet, mint amikor mondjuk azt gondolod, hogy ha lenne még egy nyelvvizsgám, akkor jobb munkát kapnék és ezért eljársz egy nyelvtanfolyamra egy évig majd leteszed a nyelvvizsgát és bumm, megvan az új állás, előléptetés, akármi - szóval ha van egy célod, amit el akarsz érni, akkor bizony tenni is kell érte. És alapvetően sajnos a kövérség nem egy ideális állapot, semmilyen szempontból sem, de megelőzhető és orvosolható - csak nem 5 perc alatt.

362. 9ec59d8582 (válaszként erre: 360. - 731e5b9ffb)
2012. júl. 18. 00:39
Hagyjátok, ez az ember nagyon szenved odabenn és nem véletlenül.
361. belladonna3 (válaszként erre: 356. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:39
Ez igaz.Ezt magadra is alkalmazni kéne,mert ha magaddal jó viszonyban vagy,akkor jó viszonyban vagy a világgal is,Meg tudnád mondani mire jó a vélemény és a mások megítélése?
2012. júl. 18. 00:37
Szerintem sok olyan testképzavaros lány is olvassa ezt a fórumot aki kövérnek hiszi magát, pedig csak a bőrt csípi össze a lapos hasán. Most idejön két hímnemű és megerősíti őket a (tév)hitükben, hogy az összes pasinak a gebék jönnek be..Meg kéne határozni mi számít szerintetek csinosnak/teltkarcsúnak/molettnek/ducinak/kövérnek. Mert nekem a csinos nőről például a homokóra alak jut az eszembe nem pedig a fogpiszkáló.
359. belladonna3 (válaszként erre: 355. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:36

Ez miben nyilvánul meg?Netalán a kövérségben?

Nem tudhatod és nem is tudod,csak ezt véled de ez nem jelent semmit.Másokat alábecsülsz önmagaddal szemben,hol itt az önreflexió?

Te sem a valóságot látod,hát ez van...

358. 9ec59d8582 (válaszként erre: 356. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:32
Akkor nekem ez megvan.
2012. júl. 18. 00:31
Pá.
356. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 352. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 00:30
Az önmagaddal való viszony az első. Ott dől el hogy milyen a közérzeted. Ez az önbecsülés.
355. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 354. - Belladonna3)
2012. júl. 18. 00:29

1. Nem vagyok "bólogató János".


2. A kövérek igénytelenek magukkal szemben.

354. belladonna3 (válaszként erre: 343. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:26

Sajnos önkontroll híján vagy,nem tudod hogy mikor kell befogni, mikor sok(k) a véleményed, mikor árthat, mikor jobb a hallgatás vagy a bárgyú bólogatás.. :)

Vigyázz hogy miket beszélsz,mert minden szavad ítélkezés mások felett,vagy pozitívan,vagy negatívan.Valakiről olyat állítani hogy azért mert kövér,mitöbb dagi,akkor igénytelen,ez nem csak merészség,hanem kemény ítélet!Nem tudsz belelátni másokba,külső dolgok vagy adottságok alapján pedig nem érdemes megítélni valakit.

2012. júl. 18. 00:25
Leírtam már, hogy abban érzem jól magam amit kerülnek.
352. 9ec59d8582 (válaszként erre: 350. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:24
Tudod elég nehéz az ellenkezőjét tenni ha a kezdetektől ba***tnak. De ha azt mondom, hogy meg vagyok magammal elégedve, akkor nem biztos, hogy haladok.
351. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 345. - 731e5b9ffb)
2012. júl. 18. 00:21
Értem.
350. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 349. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 00:21
Te becsülöd alá saját magadat.
2012. júl. 18. 00:19
Szerintem alábecsülsz azért érdekelne nagyon mit hagytam figyelmen kívül.
348. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 347. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 00:18
Hát ez az...
347. 9ec59d8582 (válaszként erre: 346. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:17
Mit nem vettem észre?
346. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 342. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 00:16
Nem vetted még észre hogy azt is észreveszem amit nem veszel észre? Világ életemben a realitás megszállotja vagyok.
345. 731e5b9ffb (válaszként erre: 324. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 00:15
Nekem aztán nem fáj, én most bomba formában vagyok, de amikor nem voltam akkor is elég jó volt a felhozatal, ezért is sokallom a 80%-ot. Vagy akkor egy piszok nagy mázlista vagyok, mert a férfiaknak maximum 10%-a néz ki jól, én 20%-nak jövök be, a statisztika szerint 100-ból csak 2 jónak jöhetnék be..De nekem ennél több volt(és sztem nem találkoztam 100-zal), tehát már bukott a statisztika.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook