Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A duci az csak sátorba járhat? fórum

A duci az csak sátorba járhat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
17. szöszi71 (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 14:55

Mindenkinek más tetszik és ez így van jól. :)

Nekem a 38-as méret még jó, bár ez is attól függ, hogy honnan való a ruhanemű. A kínainál már más méret a megfelelő. :)

16. szöszi71 (válaszként erre: 11. - Styxia)
2013. máj. 6. 14:54

Hahó!


Igen, szerintem is így van. Tudod, az a baj, hogy már mondtam neki és minden alkalommal megismétlem, de Ő ezt viccesnek találja. Neki is van hasa és úszógumija. Én nem bántom érte, elfogadom olyannak amilyen.

15. 130454e42d (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 14:53

Érdekes, ha valaki girnyózik, az rendben van, a dagadtozás nem. Sokan gondolják magukat teltnek. A telt szerintem a 40-42-es méret, az 50-es kövér, nem is kicsit.

Az, hogy ki néz ki jobban ízlés dolga.

14. Bcicus (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 14:52
Én párom ilyen lenne kidobnám a francba.
2013. máj. 6. 14:52
A túl bő és a túl szűk ruhák egyaránt kövérítenek. Amúgy meg alkat kérdése, kinek milyen ruha áll jól súlyfelesleggel. Aki felsőtestre hízik (hasra, mellre), annak mindenképp dekoltált, de a hasnál már bővebb fazon áll jól és olyan alsórész, ami a vékony lábát kiemeli, akár egy leging is. Aki pedig épp ellenkezőleg fenékre és combra hízik annak az A-vonalú ruhák, illetve a fölül passzosabb, alul lezserebb szettek állnak jól. Aki pedig egyenletesen hízik az kb ugyanúgy öltözhet, mint a normál súlyúak.
12. Bcicus (válaszként erre: 10. - Styxia)
2013. máj. 6. 14:51
köszi majd megnézem este mikro lesz időm.
11. Styxia (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 14:50

Hali,

szerintem neked kell magad jól érezni a börödben, és azét én rászólnék a páromra hogy, idegesít amit csinál!

Ne is haragudj, de azért ez nem szép töle amit csinál, talán megkéne említened neki hogy, biztosan neki is van olyan "gyengéje" amit nem szeret fitogtatni.

10. Styxia (válaszként erre: 7. - Bcicus)
2013. máj. 6. 14:48

Bodyflirt az egy nagyon klassz márka, azt hiszem az otthoni bonprix oldalon nincs cucc tölük, de sok szerxi ruhát meg kivágott felsöt láttam és vettem tölük ajánlani tudom.

Nem rég találtam egy klassz oldalt, itt osztrák meg angol-amerikai oldalak vannak ahol nagyon jó cuccokat lehet rendelni mindenféle méretben, ideírom hátha itt hagyják és találsz valami jót közöttük: [link]

9. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. máj. 6. 14:46

Szia!


Nagyon tetszik amit írsz. Teljesen egyetértek Veled! :) Szerintem egy molett nő is lehet csinos, csak tudnia kell öltözködni. Szerintem a teltebb nők sokkal jobban néznek ki, mint a girnyók. Nem szabad túl bő ruhát felvenni, inkább testhez állóbat. Sajnos én úgy vagyok vele, ha felszedek egy kicsit akkor már szégyellem magam. Jelen állapotom is ilyen. Van úszógumim és egy kis hasam is amit nagyon nem szeretek. A párom tesz is róla, hogy így ne érezzem jól magam a bőrömben. Mindig említést tesz rájuk és csípkedi is a kis hájamat. Emiatt az utcán is rosszul érzem magam. Sokan utánam fordulnak pedig még így is. Sajnos az van nálam, hogy semmi önbizalmam nincs. A párom is csak sárba tiporja.

8. Styxia (válaszként erre: 6. - Megi04)
2013. máj. 6. 14:46

Igen igen...ilyesmire gondoltam én is!!!


Régebben én is bönadrágban, meg jó bö polókban meg ingekben jártam, nehogy meglássanak alatta....aztán láttam egy-két tulsúlyos lányt akik, annyira klasszul voltak felöltözve, hogy a túlsúly ellenére is, sokkal csinosabbnak tüntek mint egy-két soványabb hölgy mellettük...elöször irígykedtem aztán elkedztem foglalkozni azzal hogy, én is szebb ruhákat vegyek fel. Nekem mondjuk anyukám segített sokat az önbizalom terén,és ma már úgy vagoyk vele hogy van egy bizonyos stílus ami tetszik, és felveszek szívesen, és nem takargatom magam.


Nekem voltak olyan bevásárlós élményeim, hogy ha egy-egy új ruha kellett akkor gyomorgörcsöm volt már elötte is, mert az eladók udvariatlanok, és bunkók voltak velem, volt aki szabályosan kiröhögött hogy 46os farmert kerestem...úgy éreztem magam mint valami szörnyeteg, aztán rájöttem hogy külföldön egyrészt az eladók mentalitása is más, másrészt vannak teljesen normáis boltok közöttük a H és M is, ahol egészen 56-os méretig lehet szép rucikat válogatni, aztán rákaptam a netes rendelésre is, ahol elérhetö áron vettem klassz darabokat, és azóta azon a véleményen vagyok, hogy buta az aki takargatja magát.

7. Bcicus (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. máj. 6. 14:45
Én is szenvedek a ruha vásárlással, de nekem a bonpix nagyon nem jöttbe. SIlány minőség és semmi fazon. Sajns máshol sem találok normális ruhákat, de mostanában még kisebb méretben sem. Én szeretem az erősen kivágott ruhákat, amik mell alatt megkötősek, de azokat nem amiknek bő a mell alatti részük, mert kövérít és konrkétan sehol nem kapok iylet. Nekem ráadásul fölül elég nagy méret kell, mivel H kosaras melleim vannak, egyébként sem vagyok egy nádszál, mert gatyából is kell a 40es még, de fölülre semmi szexi nincsen. Pedig én szeretem megmutatni amim van, azt viszont nem szeretem ha bő, mert a melleim miatt ellálnak az olyan ruhák és olyan mintha a hasam is tök nagy lenne.
2013. máj. 6. 14:40
Láttál már olyan filmet,amiben Queen Latifah szerepelt??? És mindig szűk ruhákban.És piszok jól néz ki mindegyikben!:) Csak nálunk divat,hogy aki több,mint "40 kiló"az rögtön sátrat vesz fel!:)
2013. máj. 6. 14:39

Ez egyáltalán nem reklám akart lenni, miért baj az hogyha az ember talál pl. egy pár jó kis oldalt, és megosztja másokkal...örüljenek hogy egyáltalán valaki még ír ilyen fórumokra és nem a "facebookon" lóg egésznap...ennyit a reklámról.


Amit nem értek még hogy,a legtöbb nö meg van örülve hogy nagy melleket akar, közben meg alig lehet pl. nagy mellre való szép meltartókat kapni.


Nekem természetesen nagy a mellem, - a nagymamától örököltem- 95E és a legtöbb helyen csak tényleg nagymamáknak való melltartók vannak, jó sokidöbe telt mire találtam olyan oldalt ahol szép, igényes és szexi melltartók vennak....csak azt nem értem hogy pl. mi a francnak tesznek egy 95E melltartóba még szivacstömést?..nah mindegy szóval rájöttem hogy egy kis kereséssel vannak igenis szép melltartók.


Ami pedig a sátrakat illeti: az az emlélet hogy, ha valaki duci akkor takargatnia kell magát szerintem már régen a múlté...minnél bövebb a ruha amit felveszek annál nagyobb darabnak nézek ki benne...Ez nem jelenti azt hogy olyan szük cuccokban kell járni hogy minden hurkát lásson az ember, de szerintem egy igényesen dekoltált, szép esésü tunikát, igenis jól lehet kombinálni egy 7/8-as leginggel és egy balerinával:) és már nem néz ki az ember úgy mint egy kuka....

2013. máj. 6. 14:30
H és M, C és A üzletekben vannak nagyobb méretek, de szerintem nagyon jó nem sátras cuccokat a turiban lehet kapni.
2013. máj. 6. 14:28
Néztem volt Lakatos Márk Én is szép vagyok c. műsorát, amiben a ducikat rendre sátorba öltöztették, és több más műsorban is így tettek, denevér ujjú, bő felsőkkel próbálták leplezni a leplezhetetlent, amiben a nők nagyobbnak néztek ki, mint amilyenek valójában. Gondolná az ember, Márk csak ért hozzá. Megnézel egy hasonló műsort, amerikait, ott legyen bármilyen duci is egy nő, mindig a homokóra alakot akarják idézni, mellet kitesz, derékra öv, nem sátor hangulat. És szerintem is az utóbbi az, ami kellemesebb látványt nyújt a plusz kilók ellenére is.
2013. máj. 6. 14:26

"Kérjük, ne reklámozz (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!" - ezt olvastad mar?

A forum felett olvashato. Azert sok sikert. Szia.

2013. máj. 6. 14:20

Halihó,

nem néztem utánna hogy mennyi hasonló topic van, csak egy hirtelen ötlettöl vezérelve gondoltam hogy, írok egyet.

Szóval itt a tavasz, és gondoltam hogy egy-két új ruhát szeretnék venni. Föleg hogy utóbbi idöben fogytam is és a régi cuccok nem passzolnak már annyira.

Nézegetem a kínálatot, és eléggé dühös lettem mert, a legtöbb oldalon ahol duciknak való ruhákat kínálnak ami 44-es mérettöl felfele van, úgy néz ki mint egy szemetes zsák....igen ezek a ruhák mind szemetes zsák többféle szinben fazonú ruhák!!! Vagy pedig családi sátrak amiknek a közepére vágtak egy lukat, és mindez még jó drága is, kb. majdnem dupla olyan drága mint a "normális" ruhák.

Igen így idzéöjelben a "normálisat" mert nekem ne mondja senki hogy a lakosság nagyrésze 34-36os ruhamérettel rendelkezik, mert ez egészen egyszerüen nem igaz szerintem.

Az már csak nevetséges hogy pl. egy top 34-38as méretig mondjuk 999ft és 42-töl felefele meg már 1500ft /az árat csak a példakedvéért írtam/, érdekes módon ahonnan az átlagos embere méretei kezdödnek.

Tény(!!!) hogy a túlsúlyon és a dagadtságon nem tud segiteni a ruha, mármint attól nem leszek soványabb a mérlegen DE(!!!) igenis vannak elérhetö áron, csinos ruhák 46-52-es méretben is!!!

Nem tudom hogy a fórum moderátorai mennyire toleránsak, de godoltam hogy itt a fórumban adhatnánk tippeket egymásnak ruhákat illetöen, hogy ne kelljen sátrakban, és szemetes zsákokban tengödni nekünk duciknak...

Nem itt nem arról van szó hogy a túlsúlyosságot támogatom, viszont szerintem nem igaz az hogy pl. egy 42-48as méretü nö ne nézhetne ki csinosan.


Én pl. sok szép ruhát rendeltem már a www.bonprix.at oldalról, de ha jól tudom van magyar oldaluk is, szerintem érdemes ezzel kezdeni....ha gondljátok írhattok nyugodtan több oldalt is akinek van ötlete szívesen veszem.


A butikot ezennel megnyitom:))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook