Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A duci az csak sátorba járhat? fórum

A duci az csak sátorba járhat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. máj. 6. 15:41
Amúgy a topic indító kérdésre válaszolva :), nem, nem sátorban kell járni a duciknak, de az utcán elnézve a nőket - tisztelet a kivételnek -, a kövérek előszeretettel hordanak tök előnytelen rucikat. Igen, a háj így is úgy is látszik, de azért 3 réteg úszógumira a hason nem kell még jobban felhívni tapadós felsővel meg csípőnadrággal a figyelmet...
46. 731e5b9ffb (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:37
Barátnőm olyan alkat, aki vékony mindenhol, viszont a hasa hurkás. Ha meggebed, akkor is. Már teljesen csont és bőrre fogyhat, a hasán akkor is szemmel látható felesleg marad. Viszont nem lehetne rá azt mondani, hogy molett, még a normál kategóriát se éri el úgy összességében. Akin ugyanaz az 1-2 kiló egyenletesen oszlik el, ami rajta koncentráltan, az nem molett, ő viszont igen, mert szemmel látható a feleslege? Te magadat a régi vékonyabb énedhez hasonlítod, azért gondolod, hogy molett vagy. Aki először látna a mostani paramétereiddel, biztosan nem tartana molettnek.
45. 00301065a7 (válaszként erre: 33. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:36
Hogy lennél már 172 centivel és 63 kilóval molett? Ne viccelj! :) Az úgy 70 kilótól lennél.
44. 00301065a7 (válaszként erre: 31. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 6. 15:34

Szerintem is teljesen normál kategória a 40-es.

És egyébként az összhatás a fontos, nem a méretezés, totál más arány mindenki, ki, hol erősebb, meg ugye ki hány centihez 40-es méret. Van barátnőm 174 centis, aki szó szerint gebének látszik 55 kilóval, s van olyan is, aki ugyanannyival normális, átlagos lánynak. Teljesen más a csontozatuk, a testfelépítésük.


Nagy mellek meg totál kövérítenek valakit és olyan "drabálisnak" mutatnak, még akkor is, ha alul csak 36-os gatyát hord. Mondjuk, az elég aránytalan és ronda látvány is azért valljuk be, ha valakinek óriási mellei vannak és egyébként meg vékony, elég ritka is az ilyen (most nem C-es mellekre gondolok, hanem dupla D vagy afölötti kosárra).

43. f64f0d9a69 (válaszként erre: 37. - Styxia)
2013. máj. 6. 15:26

Míg keresgéltem, kínomban megnéztem, miben is járnak mások. Kár volt. A nagy többség öltözéke egyszerűen toprongy.

:((

A fiatalok egy része nézett ki jól. Na de az emberek korosodnak és rájuk senki sem gondol.:((

42. szöszi71 (válaszként erre: 32. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:26
Te vékony testalkat vagy? :)
41. szöszi71 (válaszként erre: 29. - Styxia)
2013. máj. 6. 15:26

Igen, sajnos ez így van. 5,5 éve vagyunk együtt és eddig is volt, hogy híztam, majd sikeresen 2 hó alatt leadtam és akkor soha nem csesztetett érte, sőt akkor még több volt rajtam mint most. Ey ideje pedig mindig belémköt. Én úgy étkezem, hogy jó legyen, este nem is eszem, vagy ha igen akkor csakis csirkehúst, vagy párizsit magában.

Egyetértek Veled. Igencsak sok pasi elhanyagolja magát.

Én szeretném ha a párom támogatna most abban amit szeretnék elérni, inkább bíztatna, nem pedig bántana.

40. 130454e42d (válaszként erre: 39. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 6. 15:25

A BMI szerinti normál még bőven lehet molett, csak az egészség szempontjából nem veszélyes. Molett az, akin szemmel látható felesleg van, szerintem.

A környezetem véleménye vegyes, aki kövéren ismert az szerint jó vagyok így, ne fogyjak, aki vékony koromból az ahhoz méri.

39. 731e5b9ffb (válaszként erre: 33. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:23
Szerinted tartozol oda, vagy a környezeted szerint is? Kíváncsi lennék a zsírszázalékodra/BMId-re.. Fogadok, hogy mindkettő a normál tartományba esik. A normál testalkat nem mozog azért olyan szűk határok között.
38. f64f0d9a69 (válaszként erre: 36. - Styxia)
2013. máj. 6. 15:21

:))

Köszönöm!

Ki is másolom iziben!

37. Styxia (válaszként erre: 36. - Styxia)
2013. máj. 6. 15:20
Jaj ne is mondd, ezek az asszimetrikus cuccok...hát még a sovány nökön is csunyán néznek ki szerintem, nemhogy egy ducin!!!
36. Styxia (válaszként erre: 35. - F64f0d9a69)
2013. máj. 6. 15:19
Nem merem kiírni az oldalt de márkát ide írom: sheego, itt vannak klassz ruhák is amik nyárra is vannak itt van "komolyabb" hölgyeknek való is nem csak csajsziknak , innen is rendeltem már ruhát, és a neckermann-nak is vannak szép cuccai bár az már drágább...
2013. máj. 6. 15:17

A duci járhatna csinosan is, de én kevés üzletben láttam csinos ruhákat - nádszálakra és fiatalokra valót csakis.


Jó kis nyári "szaladgálós" ruhát sehol sem láttam. Se ducira, se vékonyra.

Ez is oka, hogy milyen szörnyen néznek ki sokan.

A "sátor" ronda és előnytelen.

Tudnának a nők öltözködni, ha lenne miből válogatni,de én is csak lógó, asszimetrikus szörnyűségeket láttam az üzletekben.:((

34. 731e5b9ffb (válaszként erre: 30. - Bcicus)
2013. máj. 6. 15:17
Szerintem is ez lenne a normális hozzáállás. Nem pedig a teljesen normál testalkatút piszkálni ok nélkül. Sztem épp a férfinak lehetnek önértékelési problémái, amit a párjával való piszkálódással ellensúlyoz. Az edzőm nagyon alacsony volt és ezzel együtt járt kisebbségi komplexus is, ami abban nyilvánult meg, hogy a nőket (főleg a nála magasabbakat) alázta. Aki örömét leli a "szeretteinek" a cseszegetésében, ott általában bajok vannak.
33. 130454e42d (válaszként erre: 31. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 6. 15:17
Nem tudom, én 172 magas vagyok, 40-es mérettel molettek közé tartozom, pedig izom is van rajtam.
32. 130454e42d (válaszként erre: 17. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 15:16
Nekem a girnyózással volt bajom, pedig tényleg nem tudom magamra venni :D
31. 731e5b9ffb (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:12
A 40-es mérethez nagyon alacsonynak kellene lenni, hogy "telt" legyen az illető. Vagy nagyon csontos-hájasnak, mert ha izom is van az emberen, és megvan olyan 165-170cm akkor a 40-es méret teljesen normál kategória. Ettől függetlenül láttam már hájas 38-as méretűt is, nem mindegy, hogy milyen szövettel rakjuk tele a ruhánkat, zsír- vagy izomszövettel. Átlagban a telt/molett szerintem a 42-44-es méret.
30. Bcicus (válaszként erre: 28. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 15:06
De te meg tűrsz. Én nagyon meghíztam egy pár éve, hormonkezelések és kezeletlen betegség miatt 116kg is voltam, de a párom még így sem basztatott soha, egyszer elmondta, hogy nagyon ki vagyok kerekedve és jó lenne kicsit odafigyelni, nehogy beteg legyek, de elmondta ő így is szeretk és kellek neki, csak az egészségemért aggódik és ha fogyni szeretnék ő mindenben támogat, edz velem, oda figyel a kajámra, de ennyi. Nem szólogatott be miatta.
29. Styxia (válaszként erre: 28. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 15:06

Tudod azért a férfiak el vannak kényeztetve ilyen téren - most a férjedtöl függetlenül -

de azt vettem észre hogy sok férfi igen magasra teszi a lécet a párjával vagy egyáltalán a nökkel szemben, viszont a tükörbe nem gyakran néznek....sok elhanyagolt, izléstelenül kinézö, és egyáltalán nem csinos férfit látok/ismerek akik hogy is mondjam szépen, enyhén szólva is túlbecsülik férfiúi "kvalitásukat"...

28. szöszi71 (válaszként erre: 20. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 6. 15:03

Köszi szépen! :)

Sajnos nekem soha nem volt önbizalmam, de amit velem a párom művel az nagyon rosszul esik. Úgy érzem, hogy nem vagyok már jó neki. Az a probléma, hogy a volt férjem is ezt csinálta velem. Ha feljött véltelten 2-3 kg akkor már szekált és belém rúgott az is.

27. Styxia
2013. máj. 6. 15:02

Azért ahogy írtam itt a topicban a szép ruákon lenne a hangsúly és nem azon, hogy a túlsúlyosságot támogassuk vagy sem...


Én pl. most éppen sokat sportolok és remélhetöleg fogyok kb. 10kiló már lement a többi majd jön..nah de addig is valamit csak fel kell venni, és nem szeretném ha az a valami sátor lenne:)))

26. Bcicus (válaszként erre: 22. - 00301065a7)
2013. máj. 6. 15:01
Hát azért a 40-42 már bőven telt. Én most fogytam bele a 40es gatyákba és hát inkább kövér vagyok mint telt. Felül meg persze nagyobb kell a nagy mellek miatt, a hasam szerencsére nem nagy.
25. szöszi71 (válaszként erre: 18. - Styxia)
2013. máj. 6. 15:00

Hali!


Én január óta napi szintem 80 percet gyalogolok. Sajnos ez a hasra nem hat. Lábra és csípőre, fenékre inkább. Szerencsére csípőn nincs is sok fölösleg. Mikor időm engedi még tornázom is mellette otthon DVD-re.

Nagyon igazad van, hogy ami idő közben feljön az emberre az nem tud lemenni egyik napról a másikra, idő kell hozzá. Nekem ott van még a pajzsmirígy alulműködésem is. Szedek rá gyógyszert ami karban tartja, de én erre is tippelek, hogy emiatt nehezebb a fogyás. Szerintem más 42 évesen örülne ha ilyen lenne mint én.


Jó, hogy a Te párod megértette, de sajnos az enyémnek hiába mondom. Mondtam már neki többször és minden alkalommal, hogy ez nekem nem esik jól, de semmi hatás.

24. Styxia (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 15:00

Nem a gírnyózás nincs rednben, ésn azért írok sovány testalkatú vagy normális testalkatú nöket, mert nem tudom másképpen kifejezni magam...az én szemszögemböl a másik sovány...most hogyan mondjam másképpen???


Amúgy alapvetöen az egész téma relatív!

Erre már a tudomány is rájött, nemrég pl. tudományosan is megerösítették hogy pl. az enyhén túlsúlyosaknak van a legnagyobb esélyük a hosszú életre....az pedig hogy mi normális és mi nem???...az csak a perspektíva kérdése szerintem.


Tény hogyha valaki nem érzi jól magát, vagy egészségtelen már a túlsúly akkor ott valamit tenni kell.

2013. máj. 6. 14:59
Túlzás azt állítani, hogy a duci nő úgy csinos, ahogy van. Lehet csinos, igen, de vékonyabban, normális testsúllyal még csinosabb lenne, ezt kár tagadni. Viszont attól, hogy valaki duci, még nem kell letennie a szép ruhákról.
22. 00301065a7 (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 14:59
A telt a 40-42-es méret? Mikor mindenki 38-as akar lenni? És 1 méret különbség már telt szerinted? Vicces. A legtöbb felnőtt nő (pléne, aki magasabb) 40-42-es méret - ez totál normál. A telt a 44-es és attól felfelé, de egy 175 centisnek még szerintem a 44-es sem nagy méret...
2013. máj. 6. 14:58
Ma láttam egy duci nőt színes tavaszi nadrágban, ami most menő, állati jól nézett ki benne!
20. 731e5b9ffb (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 14:57
Te így kép alapján még a molett kategóriába se esel bele. Légyszives tedd helyre a kedves férjed, mert nem szép dolog amit csinál, mellette még igaza sincsen..
2013. máj. 6. 14:56
Nem izgat, ki kövér, ki sovány az öltözködés terén, az már annál inkább, ha valaki ízlésficamos, esetleg igénytelen, ápolatlan, vasalatlan, piszkos, és egyáltalán.
18. Styxia (válaszként erre: 16. - Szöszi71)
2013. máj. 6. 14:56

Hali,

akkor én igen komolyan elbeszélgetnék vele...

Én is felszedtem jó pár kilót amióta a párommal, vagyok és mindíg cseszegetett a fogyás miatt, és mondtam neki hogy, teszek a fogyoásért, ´de ahogy a hízás sem egy-két hét alatt történt a fogyás is nagy munka leszk de attól hogy két naponta csesztet nem lesz jobb egyikünknek sem...ö megértette.


Szerintem beszélj vele és mondd el neki komolyan hogy hagyjon fel ezzel a fajta viselkedéssel mert ez bunkóság...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook