Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A duci az csak sátorba járhat? fórum

A duci az csak sátorba járhat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
197. Bcicus (válaszként erre: 194. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 18:11
Abszolút nem, én majd szeretnék mégnagyobbakat.
196. zebracsikó (válaszként erre: 195. - Eandi78)
2013. máj. 8. 17:23
és miért olyan fene nagy dolog Mustang cuccban járni?? :O
195. eandi78 (válaszként erre: 147. - Kamillka)
2013. máj. 8. 17:21

Láttam nőt, férfi farmert vásárolni azért írtam. De szerintem ritka, ő is csak azért vette meg, mert szüksége volt arra, hogy ott legyen a m..tang cimke a fenekén. Mivel a legnagyobb női méret 31 vagy 32-es volt vett férfit (talán 36-ost). De láttam már A..das boltban is nőt, aki férfi ujjatlant akart venni, de aztán rájött, hogy a karján túl nagy a kivágás, így nem vett semmit. Sajnos én is márkafüggő vagyok, de rám jó a női méret.

Ahol a csinosabb ruhákat veszem, ott 54-es anyukám is talál neki való ízléses ruhát.

194. 00301065a7 (válaszként erre: 192. - Bcicus)
2013. máj. 8. 16:54
Nem fáj a hátad ilyen óriási mellektől? Nem semmi teher lehet a gerincednek...
193. 00301065a7 (válaszként erre: 192. - Bcicus)
2013. máj. 8. 16:53
Most néztem épp a metróban a Wellness újságban a címlapon Rubint Réka mély dekoltázsát. Hát ő is szereti nagyon kirakni amije van, vagyis inkább: amije lett neki felül. :)))
192. Bcicus (válaszként erre: 191. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 16:39

Én abszolút lat nem érzem, nem látom olyan nagynak őket. Na jó én nem olyanok ám járok, mindenki szereti, szépek azok a felsők és nagyon szexis, csak nem kapok mostanában olyanokat.

Én szeretem ha megbámulnak, mert tetszem :d

191. 00301065a7 (válaszként erre: 190. - Bcicus)
2013. máj. 8. 16:30

Hát egy G-és, H-s tényleg óriási mell, és az megtámasztva is gravitál már... De sok hatalmas mellűnél csak alul a mellbimbó van takarva, az meg már elég gusztustalan látványú teljes dekoltázs.


Mondjuk, ha dekoltált felsőkben járkálsz, akkor nem csoda, hogy sok pasi felhívásnak veszi... :)

190. Bcicus (válaszként erre: 188. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 15:11
Pasiaim szerint nekem is hatalmas mellem van, én mondjuk nem így látom, és én is szeretem a kivágott felsővezetők, mondjuk szerintem az a gáz amikor lógnak a cickó és úgy vannak kirakva. Nekem 85- 90 G- H améretem és általában push upot hordok, ha kivágott felsőfokú veszek fel akkor csak azt.
189. 00301065a7 (válaszként erre: 187. - Bcicus)
2013. máj. 8. 15:04
A 10+15 kg plusz a pszichológusok szerint a pasiknak a kerekded formák meg a termékenység szimbólum miatt olyan vonzó. :)
2013. máj. 8. 15:03
És tényleg megfigyeltem, hogy azok a kövér nők, akiknek extra nagy mellei (tőgyszerű - csak érzékeltetés végett írom, nem sértésből) vannak, előszeretettel vesznek fel "hasig" dekoltált felsőket.Ami a vonzó helyett kifejezetten inkább kiábrándító látvány. Múltkor szembeült velem a villamoson egy ilyen csaj, volt vagy 100 kiló és pici, és az se tudta senki körülötte hova nézzen zavarában. :)
187. Bcicus
2013. máj. 8. 15:01
Nekem egyébként az a vicces, hogy én voltam és vagyok is kövér, de voltam közben vékony is, akkor alig keltettek fel a pasik érdelődését, bezzeg most. Jó amikor már nagyon durván és undorítón elhízott voltam, 116 kg, akkor nem, bár a párom akkor is oda volt értem, meg pár elem is, de most ezzel a +10-12kgval valahogy nagyon kapós lehetnénk. Nem értem miért mert ez még mindig igen kövér.
186. 00301065a7 (válaszként erre: 185. - Rexi33)
2013. máj. 8. 14:56
Íííígy igaz! :)
185. rexi33
2013. máj. 8. 14:55
sziasztok szerintem is öltözködhet csinosan a husibb nő..de könyörgöm miért van az hogy has polót meg szűk nadrágot meg mell kivillantó ruhát vesznek fel nagyon sokan?igy akarják felhivni magukra a figyelmet?én egy bevásárlóközpontba dolgozom és rengeteg ilyen nővel találkozom..nekik nem szól senki hogy bocsi ezt nem kéne..
184. bolygó hollandi (válaszként erre: 183. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 14:52
Az már az ő problémájuk! :)
183. 00301065a7 (válaszként erre: 181. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 8. 14:50

Azért normál súlyú pasik mellett ritkán látni extrém (40-50 kg) plusszal rendelkező nőket az utcán. Vagy kövér-kövér, vagy sovány pasi- nagyon kövér nő a jellemző, ez utóbbi érdekes...

Mondjuk más együtt lenni pufibb nővel, és a világ előtt kézen fogva felvállalni is - na ilyen hapsik is vannak szép számmal, akik a külvilág előtt nem vállalnák be a kövér barátnőt...


Azért a legtöbb nőt szerintem frusztrálna - mégha nem 100 kilós lenne is -, ha 20-30 kilóval vagy még többel sovibb lenne a párja. :)

182. trapiti (válaszként erre: 181. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 8. 14:50
Nagyon sok kimondottan vékony pasi szereti egyébként a husibb nőket, ezt tapasztalatból tudom :) Én személy szerint sosem vonzódtam a vékony pasikhoz, de végülis sikerült úgy párt találnom, hogy kölcsönösen megfelelünk egymás ideáljának... Ő 195 cm magas és 130 kg, kifejezetten erős izmos alkat.
181. bolygó hollandi (válaszként erre: 180. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 14:45

Miért nem mellékes?

A férjem kimondottan vékony. Miért is?

180. 00301065a7 (válaszként erre: 178. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 8. 14:18

Így van, én csak azt írtam, hogy a tiédhez hasonló esetek elenyészően kevesek a gyakorlatban, ez meg tény. :)


A férjed amúgy milyen, normál testalkat, vagy ő is erősen túlsúlyos? (Azért ez sem mellékes a kérdésben. :)

179. bolygó hollandi (válaszként erre: 176. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 14:00

Az már a magánügyük :))

Vannak olyan pasik,akik az 5 kg felesleggel rendelkező párjukat is szekálják... Maradjunk ennyiben.

178. bolygó hollandi (válaszként erre: 175. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 13:59

Én nem kutakodom a témában :))

Megtaláltuk egymást a férjemmel,a többi meg nem igazán érdekel.

Van ez a típus is és van a másik is. Van olyan,aki max bottal nyúlna egy kövér nőhöz, de ez igaz a soványoknál is a másik oldalon. Ízlések és pofonok.

177. Kamillka (válaszként erre: 171. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 13:14

Sokat elarul mondjuk az illetorol az, hogy mit vesz eszre a masik emberen. Alapvetoen sokkal tobb a topis ember, mint az izles, divatos- viszont a jol oltozottseg akarhogy is nezzuk, penz kerdese is. Sot, sokan nem erzik fontosnak a ruhazatot.


Nekem sokkal hamarabb felhivja a figyelmemet egy szep ruha valakin, mint egy lebernyeg, vagy nagy fenek. Illetve azt sem szamolgatom, hogy hany uszogumi veheto ki egy spagettipantos triko alol.


Viszont allitom, hogy akinek fontos, az tud szepen oltozni attol fuggetlenul, hogy nagyobb kell. Azt meg tudomasul kell venni, hogy van az a merethatar, ami felett mar semmi nem tud csinos lenni. Annyira egy ruha sem tud takarni, hogy egy valoban elhizott emberbol csinosat varazsoljon. Kinel mennyi ez a hatar... sokkal inkabb alkat kerdese, mint a kg-oke. Ahogy a jo kinezet sem feltetlenul egyenesen aranyos a kisebb meretekkel, az sem OK viszont, h sokan osszemossak a teltseget a koverseggel. De a CundA-n kivul vannak meg boltok a plazakban, ahol ducik is tudnak vasarolni szep holmikat (C@m@ieu is ilyen es egyik ismerosom kimondottan szereti). Sok vekony v normal testalkatu nonek sem egyszerubb a ruha vasarlas. Szerintem ez foleg akkor gond, ha valaki nincs igazan tisztaban vele, hogy mi all neki jol, vagy egyszeruen nincs erzeke az oltozkodeshez.

176. 00301065a7 (válaszként erre: 173. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 8. 12:58

Én elhiszem, hogy 120 kilóval is nagyon szerethetnek pasik nőket, de mondjuk, ha 30 kilóval kevesebb lenne valaki, azért a hapsik többsége szerintem jobban örülne, és egy 90 kilós is jó kerek nő még. :) Csak a legtöbben szerintem nem bántanák meg a párjukat ezzel.

De mondom, elhiszem, hogy valakik az extrém túlsúlyú nőkre buknak, de azért ez igencsak a kis részük a hapsiknak. És a nők zöme nem csak maguk miatt fogyózik ezerrel... :)

175. 00301065a7 (válaszként erre: 173. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 8. 12:54
Nem írtam azt, hogy kivételek nem lehetnek, de azért a pasik többsége nem választ 120 kilós nőt. Szerinted igen, ezt látod? :)
174. Bcicus (válaszként erre: 172. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 12:52
Azért ez így nem igaz, vannak pasik akik kimondottan a kövér nőket szeretik és 100kg alatt rá sem néznek nőre, persze ez ritka, de az a pasi aki kimondottan 10-20kg plussz rendelkezőket szereti már igen gyakori, sok pasi szereti a nagy melleket, nagy fehér popót és itt ott egy kis husikát.
173. bolygó hollandi (válaszként erre: 172. - 00301065a7)
2013. máj. 8. 12:48
Ne haragudj,de ezzel nem értek egyet. Én nem tartom magamat "maradék"-nak. A férjem 116 kg-osan ismert meg. Az első pillanattól engem akart és nem azt az 50 kilós nőt,aki előttem "felkínálta" magát neki. Pedig az illető hölgy klasszisokkal vékonyabb nálam most is,de a férjemnek akkor sem kellene,ha nem volna más nő a világon.
172. 00301065a7 (válaszként erre: 171. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 12:13

Szerintem is, van, aki jól érzi magát a túlsúllyal és sugárzik belőle a harmónia és erre buknak a hapsik. De azért azt valljuk be, ez kb. a 10 max. 20 kiló plusszos kategória, nem az, aki annyira elhagyja magát, hogy van rajta vagy 50 kiló többlet... még akkor sem, ha csinosan öltözik és ápolt.

És a legtöbb pasi, akinek nem molett, hanem kifejezetten kövér párja van - olyan, aki nem a terhességtől, vagy idővel a kényelemtől hízott el, hanem már eleve kövér volt és úgy jöttek össze, azért jobban örülne egy normál súlyúnak. Még akkor is, ha ő maga is mondjuk egy 120 kilós férfi, csak nem biztos, hogy a kereslet egyezett a kínálattal, így beérte a kevesebbel, vagyis jelen esetben itt a többel. :) Persze, fontos a személyiség is, de azért ne legyünk álszentek, a külső megfog, a belső megtart, és a lelke lehet tök szép valakinek, ha nincs kémia, sőt taszít külsőre a másik, hááát...


És az is igaz, hogy sok jó testi adottságú, vékony, szép lányt lehet látni, akikből valami hiányzik és ez is átjön.

2013. máj. 8. 12:05

Alapvető gond, hogy azok a nők, akiket zavar saját magukon egy-két kiló fölösleg, azok más nőkön sem fognak tolerálni plusz 10-20 kilogrammot. Hiába bizonygatja túlsúlyosunk, hogy ő biza jól érzi magát a bőrében, magával gyakran elégedetlen vékonykánk ezt nem hiszi el, lúzernek, hazugnak állítja be emezt, aki lehet, hogy tényleg elfogadta magát olyannak, amilyen.


Én nem szeretem a túlsúlyt, és nem is vallom, hogy el kell fogadni. Tenni kell ellene, de ha egy duci nő nekem azt mondja, ő így érzi jól magát, elhiszem neki. Elhiszem, hogy képes boldog lenni, elhiszem, hogy képes megmozgatni a férfiak fantáziáját, nem kételkedek abban, amit mond.


Sok nagyon vékony nőt ismerek, akik azt állítják, utálják ezt az állapotot, de saaaaaaaaajnos, nem tudnak hízni. Aztán sutyiban kiderül, hogy fél almákat vacsoráznak, nehogy felszaladjon két gramm. Na, az ilyen önbecsapásokat, hazugságokat nem szeretem e téma kapcsán-egyik fél részéről sem.

170. trapiti (válaszként erre: 166. - Bcicus)
2013. máj. 8. 11:58

Az tény, hogy a C&A-ban inkább sportos cuccok vannak, szexi kevésbé... én kedvelem, általában találok a stílusomnak megfelelő ruhákat.


A turkáló jó, ha van rá ideje valakinek (nekem amióta gyerekem van nincs időm turkálóba járni...) a bejáratott üzletekbe csak befutok, pontosan tudom mi hol van... de ahhoz hogy turkálóban jókat találjon az ember, sok idő és türelem kell...

169. Styxia
2013. máj. 8. 11:54

Nah sajnos ahogy látom pont oda lyukadunk ki ebben a topicban ahove nem szerettem volna...Nem arról akartam diskurálni illetve arról olvasni hogy, ki számít dagadtnak és ki nem... Szerintem ez teljesen egyén függö, és nem lehet sem egészsegileg sem esztétikailag általánosítani.

Nekem van olyan ismerösm akin már öt kiló felesleg is úgy néz ki mintha 15kg lenne és van olyan barátnöm is aki 75kilósan jobban megmozgatja a pasik fantáziáját mint az 50kilós hölgyek...

Ami tényleg fontos az az egészség...én pl. 25kiló plusszal is megnyertem a teniszbajnokságot, és más meg már alig pár kiló feleslegtöl úgy érzi magát mint egy bálna...


De egymást ezért szidni, vagy dolgokat egymás fejéhez vágni látatlanban szerintem felesleges.

168. trapiti (válaszként erre: 163. - 569a7df0cf)
2013. máj. 8. 11:54
Senki nem mondta hogy a 20 kiló mérsékelt túlsúly. És köszönöm, mindennel tisztában vagyok.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook