Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A duci az csak sátorba járhat? fórum

A duci az csak sátorba járhat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
107. Mazsinka (válaszként erre: 104. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 10:58
Ritka a kórosan sovány nagy dudákkal, mint a dagadék pici mellel, ha hízol, a melled is megnő, ha fogysz, az fogy le először. Biztos vannak kivételek.
106. bolygó hollandi (válaszként erre: 99. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 10:56

Erre egy megoldás van :

NE NÉZZ ODA!

105. bolygó hollandi (válaszként erre: 97. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 10:56

Én azt írtam volna,hogy azon akadok ki,hogy ki milyen ruhát hord?

Nem hinném :)


Azért kövér és kövér közt óriási különbségek vannak. Ahogy a vékonyabbak közt is. ÉS sokszor talán még ijesztőbbek a vékonyabbak,mint a teltebbek. Tehát NEM CSAK A KÖVÉREK látványától lehet infarktust kapni... :)

104. 00301065a7 (válaszként erre: 102. - Mazsinka)
2013. máj. 7. 10:49
Te még kismellű dagi nőt nem láttál??? Nem ritka pedig! Valahogy az emberek többségében az van automatikusan, hogy aki kövér, annak a mellei is nagyok, aki meg 50 kiló, csak deszka lehet.
103. 00301065a7 (válaszként erre: 101. - Mazsinka)
2013. máj. 7. 10:48
Nem testsúly kérdése... a soványaknak sem áll minden jól... :)
2013. máj. 7. 10:47
Pont arról volt szó, hogy mindenki az alkatához méltón öltözzön, ismerje fel a saját gyengeségeit, itt írtátok, hogy ne vegyen fel spagettipántost stb. a duci, és arra próbáltam utalni, hogy ugyanazt fordított helyzetben is kellene gyakorolni, mert attól, hogy valaki vékony, még nem biztos, hogy minden jól áll neki, pl. egyik barátnőm 180 cm magas, és 50 kiló sincs, de az esküvőjén ragaszkodott a mélyen kivágott menyasszonyi ruhához, amibe 5 réteg szivacsot kellett tömni, hogy valahogy kinézzen, és két csontos vállon kívül, meg két mell-szerűségen kívül semmi nem voolt látható az egészből. Egyáltalán nem volt esztétikus látvány.
101. Mazsinka (válaszként erre: 99. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 10:44
Pl. én nem veszek fel spagettipántost, de amelyik duci fel akarja venni, hát tegye, mélyen le.arom, ha abban érzi jól magát. Az ízlésficam meg nem testsúly kérdése.
100. trapiti (válaszként erre: 94. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 7. 10:41
Nem érdemes foglalkozni velük... én pl. 98 kiló vagyok úgy, hogy rendszeresen sportolok. Jobb formám van mint sok soványnak... és nem mellesleg most szedtem szét és hordtam le a 3 emeletről a lomtalanításra egy három személyes kanapét két régimódi nagy fotellel egyedül... megnézem hány 50 kilós csinálta volna utánam... nem minden a testsúly ;) - mellesleg a zsír jóval könnyebb mint az izom... így aztán két 48-as méretet hordó nő között óriási különbség lehet... szerintem nekem pl. jól áll a spagettipántos, ha a hasamnál nem testhezálló fazon...
99. 00301065a7 (válaszként erre: 95. - Mazsinka)
2013. máj. 7. 10:39
Mondjuk, a másik véglet az, hogy sok nagy- hatalmas mellű azt hiszi, hogy mert neki nagy melle van, az egyenlő a jó mellel és mutogatni kell... időnként olyan dekoltázsokat látni, hogy siralmas látvány...
98. 569a7df0cf (válaszként erre: 95. - Mazsinka)
2013. máj. 7. 10:38

Nyilvan minden NEM tulsulyos no deszka, csak igy lehet...

Te miert is fogyokurazol?

97. 00301065a7 (válaszként erre: 94. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 7. 10:38

??? Olyat kell felvenni a teltebbeknek, ami nem előnytelen nekik... ezen nem is értem miért akadsz ki...

Nem kell zsákban járniuk, de azért nem kell 50 kilósoknak jól álló fazont magukra húzni.

2013. máj. 7. 10:33
:))
2013. máj. 7. 10:20
Ja, hát akkor a teltebbek is mondhatnák, hogy minek mélyen kivágott felső a deszkákra, kár is gyártani, ha nincs mellük, mit tesznek bele?
94. bolygó hollandi (válaszként erre: 53. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 10:18

Ez elég szomorú!

Mármint a gondolkodásod,gondolatmeneted.

Hát én nem vagyok egy szép látvány,az biztos,de ezen még én is felkapom a vizet....

93. 00301065a7 (válaszként erre: 90. - Gyöngyszemü)
2013. máj. 7. 09:05
Szerintem is. És lehet, hogy van ahol kapni azért 54-es méretben is spagettipántos miniruhát, de azért az nem hiszem, hogy az egy épületes látvány lenne egy kövér nőn. :) Azért nem véletlen, hogy bizonyos ruhadarabokat eleve nem gyártanak mondjuk 46-os méret felett...
2013. máj. 7. 09:02
Én is hordok cicanadrágot, ha nagyon meleg van, mert a lábaim még jók. :) Szoknyával, vagy hosszú felsővel veszem fel csak, de szeretem.
91. Styxia
2013. máj. 7. 08:57

Igen eléggé nehéz eltalálni hogy melyik ruha áll jól, volt hogy megvettem a ruhát és amikor felvettem, még én is azt hittem hogy mindjárt jön a gyerek:)

Mondjuk megmondom öszíntén hogy leginget- cicanadrágot- ritkán de én is felveszek, mondjk egy, rövid ruha, vagy egy hosszabb tunika alá pont jó és praktikus mert az ember combja se dörzsölödik, de pl. átmeneti idöben hordtam farmerszoknya alatt is, és jól állt szeirntem. De ehhez az kell hogy a felsö szépen eltakarja a combokat és ne legyen feszülös.Az én problémám a nagy mellem 95E ami általában mellre jó, az úgy áll rajtam mint tehénen a gatya:(( Viszont szeretem az empire stílusú ruhákat tehát ami a mell alatt van elvágva, csak arra kell vigyázni hogy a hason ne csinájon terhessé:)

A feszülös topokat én is kerülöm, kivéve ha mondjuk a dekoltázsnál feszül és utánna leszerebb esése van, mondjuk memgondom öszíntén hogy a felkarom nekem sem vékony, nah de 30fok vagy annál melegebb napokon pont nem érdekel hogy ki hogyan néz meg, elvégre nem járhatok garbóban:)))

2013. máj. 7. 08:49
Volt hogy a kínai piacon szerettem volna venni valami felsőt, ami épp akkor volt divatos, persze a 3-4xl-s is akkora volt mint egy l-s, persze az eladó váltig állította Ponjó, nyúlik, nem kici... pedig de! :-( mint a kötözött sonka úgy rám feszült mindenhol. Na én azt nem szeretem legyen lezser nem feszülős, legyen ujja, nem szeretem ha a sonka karom látszik, nem is értem azokat akik felvesznek egy feszülős spagetti pántos toppot, a hasukon 3-4 hurka a karjuk lobog, csípő nadrágból minden kilóg... ez nem igazán előnyös. Ismerek én is ilyet és nem érzi kövérnek magát, na ezek a Fatorexiások. Kell hogy legyen valakinek önkritikája, és ne riogasson magával senkit! Legalábbis én nem érezném jól magam ha előnytelen ruhát kellene hordanom, én inkább gyomros vagyok, nem hurkásan kövér, (nagy a hasam) nem túl nagy a mellem, és ezért érzésem szerint muszáj bővebb felsőt felvennem, ha feszülne állandóan átadnák a helyet a buszon... Volt már rá példa, égett is az arcom. :-(
89. grizus
2013. máj. 7. 03:36
Az a baj, hogy a túlsúlyom ellenére nekem az áll jól, ha osztott a ruha, mert még mindig van derekam, viszont ha azt hangsúlyozom, akkor látszik a hájam is. A másik, hogy tök jó fenekem lenne, de így... sajnos nem az. Francba, le kell fogyni. Így csak a mellem meg a lábam játszik.
88. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. máj. 6. 23:06

Nagyon is csinosan fel tud öltözni egy duci nő is, csak azt kell hangsúlyoznia, ami előnyös rajta. Ha szépek a mellei, akkor azt, ha csinos a lába, akkor azt. A többire tényleg igaz, hogy a ruha "ápol, s eltakar" :)

Bevallom, amikor 100 kilós nőket látok cicanadrágban, én is felhúzom a szemöldököm, nem mintha közöm lenne hozzá, hogy ki mit vesz fel, de én úgy gondolom, hogy az nem oda passzol. Amikor egy duci nő olyan ruhát vesz fel, ami csak tökéletes alakú nőkön áll jól, az nevetséges.

Gyönyörűen fel lehet öltözni mások majmolása nélkül is.

87. Bcicus
2013. máj. 6. 19:29
Mondjuk azt se felejtsük el, hoyg üzeletnként más a számozás. lehet valamelyik boltban 44-46os kell a másikban meg 40es.
86. ittmost (válaszként erre: 85. - Eandi78)
2013. máj. 6. 19:20
:) na ez sem egyszerű...
85. eandi78 (válaszként erre: 83. - Ittmost)
2013. máj. 6. 19:18

Én is 40-es nadrágot hordtam sokáig, sőt volt egy rövid időszak, amikor 42-es kellett. Nem éreztem magam molettnek. Most 10 kg-mal könnyebben van 36-os nadrágom is, de előfordul, hogy 38-as kell. Felsőből 34-36. Erre a méretre se könnyű ruhát találni. Választékkal nincs baj, de olyan silány a minőség...

Méretezésről meg... Van c...ia pulcsiból xs-es és xl-es. Az xl-es nem nagy rám, próbáltam l-est az kicsi volt. A másikból azért van xs-es, mert az s-be kétszer belefért a karom. De van l-es a...s pulcsim és s-es nadrágom. Pedig többnyire a nadrágméretem a nagyobb.

84. ittmost (válaszként erre: 83. - Ittmost)
2013. máj. 6. 19:08

Végigolvastam..172 magasságodhoz 63 kg,és teltnek érzed magad? :-O

ez csak akkor lehet,ha pici ,vagyis apró a melled(nekem ott a pluszsúly nagy része:S)..de tán még akkor sem..

83. ittmost (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. máj. 6. 19:01
Én is 40-42 est hordok,a 168 magasságomhoz,70 kg-hoz..azért ez még odébb van a telttől szerintem.Én ezt az átlagos felső felének gondolom.
2013. máj. 6. 18:35
Az én környékemen szerencsére van egy jó kis üzlet, ahol vannak nagyobb méretű ruhák is, ami azt jelenti, hogy ing, vasalt naci, farmer miniszoknya szinte bármilyen méretben, akár ötvenesben is. Igen, miniszoknya, ízlésesen mini extra méretben.
81. trapiti (válaszként erre: 79. - Styxia)
2013. máj. 6. 18:31
Valóban nagyon sok bolt van, ahol a 38-40-es méret már XL-esnek számít... És így van, a 34-36-os méret felnőtt nőnek ugyanúgy nem átlagos, mint a 44 fölötti...
2013. máj. 6. 18:28

Szerintem nagyobb súllyal is meg lehet találni a normális, jó szabású, előnyös darabokat, mindenkinek a maga stílusában. Miért kellene sátorban járni??? Bár nyilván, egy 80-90 kilós nőn biztosan nem áll jól a mini-top... de egy szűkebb farmer egy könnyű hosszított felsővel már nagyonis... sőt, jobban mint az XS-es méretű pálcikaembereken... A soványakon ugyanúgy lehetne mit kifigurázni, sőt az átlagos testsúlyú emberek többségének szintén nincs formás alakja... tehát nemcsak a duciknak, hanem mindenkinek oda kellene figyelnie, mi előnyös a számára... pl. hiába 60 kiló valaki, ha az úszógumi kibuggyan a csípőnaciból, hátul meg kandikál a popsivágás vége, mert azt hiszi, soványabbnak látszik ha M-es naci helyett S-est vesz...

Üzletek: én szeretek olyan nagyobb üzletekben vásárolni, ami önkiszolgáló (nemcsak ruhát, minden mást is), egyedül szeretek válogatni, nem kell hogy eladó asszisztáljon hozzá. Vannak üzletek ahol nálam jóval nagyobbakra is szép ruhák vannak. Olyan üzletbe pedig ahol a modellalkatú húgomnak is az XL-es a jó, nyilvánvalóan nem megyek be vásárolni... de olyan is előfordult velem, hogy a kifejezetten molett divatra specializálódott üzletben nem találtam magamra elég kicsi ruhát... :)

79. Styxia (válaszként erre: 74. - 00301065a7)
2013. máj. 6. 18:23

Akkkor most elmondanám hogy igenis van spagettipántos rövid fekete ruha 54-es méretben is, többek között....egy elzö hsz-ben belikeltem egy oldalt ahol nagyon stílusos és klassz boltok vannak ahol lehet kapni tulsúlyosoknak is divatos ruhákat.


Azért azt pedig röhelyesnek tartom hogyegyes boltokban kiírják hogy XXL méretben is vannak dolgaik, vagyis nagy méretekben és a "nagy méret" 42-töl kezdödik...szerintem az XXL vagyis a nagy méret az 46-tól kezdödik és a normális méret az 40-44igy van, én legalábbis úgy figyeltem meg hogy ez az átlag emberek mérete.


Ami pedig az eladókat illeti: munkám miatt is sokszor van nagyon nagyon buta és idegesítö emberekkel dolgom, de ilyen minösítetlenül, arrogánsan és bunkón soha nem engedhetném meg magamnak illetve onnantól azt gondolom kereshetnék új munkahelyet.

A vevö nyílván csak bizonyos pontig "király"...nah de azért otthon azt vettem észre - TISZTELET A KIVÉTELNEK- hogy nagyon sok eladó, föleg a kisboltokban érezteti a vevövel hogy vegye megtiszteltetésnek ha idöt szakít rá.

78. 00301065a7 (válaszként erre: 76. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 6. 16:51

Azért nem véletlenül mondják a pszichológusok, hogy az esetek 99 százalékában a tetemes súlyfelesleg mögött - 30 kg felett - valamilyen ismert, vagy tudatalatti lelki probléma lakozik...

De igen, mindenki csak saját maga tud az életéért ebben tenni.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook