Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? fórum

90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2013. nov. 8. 09:02

Szevasztok!

1. Zöld teából a kínait iszom, annak nem érzek semmi mellék illatát, ízét, pedig cukor nélkül, minden nélkül, szűzen iszom. Rossmannban adják nálunk 430-440-ért, gyógynövényben 400-ért 20 filter.

2. A Kalória-Bázis ma reggel beengedett, de amikor beírtam neki az első kaját (mármint a tegnapit akartam felvésni), attól kezdve kiakadt.

Hát csak riszálta magát, és nem adta le a listát, hogy melyik fajta kajára tudnék rákatt. Úgyhogy kijöttem belőle.

Ezen még dolgozni kell, hogy jól működjön! :)))

2013. nov. 8. 00:45

Nyugi és olvasgassátok addig is a nplómat :)

[link]

2013. nov. 7. 20:34

Köszi Sabriwna a tea tippedet.

Ki fogom próbálni !

Aludj jól,jó éjszakát !

2013. nov. 7. 20:31

na jóéjt. hulla vagyok!

Pusszantás! jó éjszakai zsírégetést:)

237. 357b18fc0c (válaszként erre: 236. - Bencuska)
2013. nov. 7. 20:22

énrégen annyit ittam hogymostmár utálom. A szagától is rosszul vagyok:D

én ahibiszkuszos gyümiteákat szeretem és azok sem okoznak bajt:) Persze a zöldtea tényleg egy kincs de ha valaki nem szereti nem kell erőltetni. Próbáltad már a roibos teát? én azt nagyon kedvelem. filteresbe a pickwicknek van pl mangos és az fincsi:)


kicsit kifáradtam ezen a gyüminapon de végtére isjól esett. elmajszoltam még egy kis natúr kesudiót is:)

Kedvtelen votl anapom, megint rámtört a cicadepi:/

2013. nov. 7. 19:56

Nekem is gyümi napom van ma .

A mai gyümölcs-fogyasztásom : 2 körte+3 alma+ 1 fürt szőlő

+ 5 dkg aszalt szilva.

Én a zöld tea ízét szokom meg nagyon nehezen. Akármit teszek bele,mindig érzem az aromáját. Még szagát is érzek. A Naturland termékét vásároltam és alig vártam hogy elfogyjon . Brrr nem szeretem,pedig mindenhol az áldásos hatásáról lehet olvasni.

2013. nov. 7. 19:51

Sziasztok !

Én reggel még tudtam használni .

2013. nov. 7. 18:51
Nyugi, ez a karbantartás miatt van.
2013. nov. 7. 18:18

Szevasztok!

Igen, én még ebéd után el tudtam hívni, akkor azt írta ki, hogy pillanatnyilag nem elérhető karbantartás miatt, próbáljam néhány perc múlva.


Most az előbb, (vacsi után) már a főoldal sem jön elő, csak kidobja, hogy ilyen weblap nem található, valamit elírtam! ????

232. patapucs (válaszként erre: 231. - 357b18fc0c)
2013. nov. 7. 17:42
iGEN, EGÉSZ NAP KARBANTARTÁS VAN. :-(
2013. nov. 7. 16:13
nektek is bevan halva a kalóriabázis?:/
230. 357b18fc0c (válaszként erre: 227. - Bencuska)
2013. nov. 7. 16:12

TE bolond vagy!! Ez csodás eredmény. Az meber 0,5-1 kg-tól képes megszabadulni / hét úgy hoyg az ne isjöjjön bissza. Örülj hoyg lassan megy le ,mert annéál később jön majd vissza:))


Hát én amúgy pont itt hiztam meg mert sokáig azt csináltam h nem ettem délelőtt mert annyira dolgoztam meg igyeketem mindent elkésziteni amit kell, aztáne stére eéhenhaltam és kiettem a hűtőt:D


Az én mai menüm, 1 alma, 1 banán volt és most gyümisali:)

229. bencuska (válaszként erre: 228. - Patapucs)
2013. nov. 7. 09:40

Köszönöm a megnyugtató válaszodat !

Csak tudod én egy fanatikus hülye vagyok,és azt képzeltem hogy amit kitűzök célul,az úgy is lesz .

Hát 2kg-ot csúsztam .

Ja....a víznapot kihagytam. Nem akarattal,véletlenül kimaradt. Csak most hogy írod,most ugrott be hogy hoppá,...én arról megfeledkeztem.

228. patapucs (válaszként erre: 227. - Bencuska)
2013. nov. 7. 09:35

Ne viccelj, a 8kg nagyon szép teljesítmény!

Nekem anno ami megdobta az a víz nap volt, 3 hetente csináltam.

+ nem tudom, hogy hány kilóról indultál, de ahogy a hízás üteme is emberenként változik, úgy különbözik a fogyásé is.

227. bencuska (válaszként erre: 224. - 357b18fc0c)
2013. nov. 7. 09:29

Igen ,köszönjük a tippeket !

Akkor te könnyebben vagy ,mivel vegetáriánus bisztróban dolgozol .Én azt gondolom- de lehet hogy tévedek - hogy ott biztos hogy nem lehet elhízni. Jó hely lehet !

Nekem is ma van gyümi napom. Eddig egy körtét ettem meg.

Kicsit el vagyok keseredve,mert ez a 8. hetem ( most számoltam utána) és még csak 8 kg-ot sikrült leadnom. Nagyon szigorúan betertom a diétát,éppen ezért fusztrál hogy ennek ellenére sem ment le több.Úgy terveztem mikor elkezdtem hogy havi 5kg-tól meg kell szabadulnom. Hát ez nem jött össze ,sajnos .

De folytatom tovább !

2013. nov. 6. 22:13
joéjt csajok!
2013. nov. 6. 21:36

[link]


ezen az oldalon van pár reci de ez elég régi, még gyermekkorombol való:D


egyébként én egy vega bisztroban dolgozom igy az ebédem majdnem minden napra megvan ott:)

2013. nov. 6. 21:30

Sziasztok! szép estétnektek. csak most jutottam ide.

Hát ma sem volt túl nagy étvágyam, nem is igazán ettemnormálisat pedig szeretem a ch napokat. Ráadásul nagylány isvagyok, de pont jó mer gyüminap lesz, legalább duplán tisztulok:))


Én a spenótot imádom tésztához. Mirelit vagy friss? mer pl a fokhagymás spenótlevelek tészta mellé isteni. de a spenótos csirkemell isjó mint azt irtátok egy kis sajtival fehérjenapon.

Aspenót az ilyen semleges zöldség mint a saláta:) legalábbis nekem xD szóval igazából én bármelyik napra beiktatnám a gyümi kivételével=)


A pesto amúgy bazsalikom, olajos mag, meg parmezán. Mármint a bolti. abban nincs spenót. jaj de seretem én azt szendvicsbe vagy tésztán.:))


a vacsim ma kindertojás volt amúgy:D elég ötletet adtam nektek?:D:D:D

2013. nov. 6. 20:37
Igen igazad van mindabban amit írtál,de én a spenótot csak a hamisítatlan főzelék / mártás/ formájában szeretem . Próbáltam már húst tölteni vele . Nagyon finom,de én nem arra vágytam.
222. patapucs (válaszként erre: 221. - Bencuska)
2013. nov. 6. 20:33

Szénhidrát napon pestos tészta - ha jól tudom, a pestos spenótos.

Keményítő napon - ezen gondolkodnom kell

Fehérje napon - spenótos töltelékkel vagy szósszal hús?


Igazán utálom a spenótot, de ezek ugrottak be. :-)

2013. nov. 6. 20:19

Lenne egy kérdésem .

Imádom a spenótot . Szerintetek milyen napon iktathatom be ?

Fehérjenapon mivel sürítsem ? Ötlet ? ( a keményítőket nem szeretem)

Szénhidráát napon nem mehet bele tej,pedig anélkül semmit nem ér .

A keményítőnap is kilőve .

2013. nov. 6. 20:17
Én is próbáltam már,és nekem bejött .
2013. nov. 6. 20:16

Sziasztok!


Vagyok. :-)

Erre a rizs utánzat karfiolra kíváncsi leszek, csinálok majd vmilyen rakott zöldséget, ahhoz pont jó lesz. :-)

2013. nov. 6. 20:03

Ne add fel !!!

Majd lesz ez még jobb is ! Kitartás kell hozzá !

Nekem ma szénhidrát napom volt .

Közkívánatra lekváros buktát sütöttem .Ebből ettem délben 3.este 2 darabot. Ittam rá sok vizet,megkelt a hasamban .Olyan voltam,mint a lufi:-)

2013. nov. 6. 19:59
Sziasztok ! Megjöttem !
2013. nov. 6. 19:21
Mérlegre álltam.......nem kellett volna.....:)) 1 kilóval több vagyok, mint amikor elkezdtem a fogyókúrát! Hát...:) szó ami szó, meglepett. Persze, azért csinálom tovább......
2013. nov. 6. 08:52

Szevasztok! Van itt valaki?

Jó lenne tudni, ki hol tart a 90 naposban, ki mit süt-főz, ötletek kellenének.

Én most ide-írom annak a 4 napnak a menüjét, amiben éppen vagyok. Talán éppen valakinek jól jön, de én is szívesen olvasnék erről tőletek:


1 nap fehérjenap: húsnap volt tegnap: bőre nélküli csirkét megfőztem (lett belőle egy-egy csésze leveske), majd hirtelen átsütöttem kevés zsíron. Karfiolt pároltam, majd jénaiban alul tejföl-karfiol-fölül tejföl-reszelt sajt = be a mikróba. Ez volt tegnap ebéd-vacsi.


Ma ismét fehérje-nap tojással stb.: kaszinó-tojás + apróra vágott vöröshagymát apróra vágott petrezselyemmel dinsztelek, ráteszem a kiskéssel apróra vágott karfiolt (olyan lesz mint a rizs) sóval-borssal pici vízzel födő alatt puhára párolom, ez lesz a hamis-petrezselymes rizsköret a kaszinótojáshoz délben-este. :)))


Holnap keményítőnap: (a változatosság kedvéért) karfiolpörkölt = karikára szelt répával-gyökérrel felteszem főni mint a pörköltet, amikor majdnem kész, pici tejfölbe lisztet, ezzel besűrítem. Egy kis nokedlit kavarok hozzá = bűnözök. :)))


4.-ik nap ch-s nap: az előző napról maradt (mert maradni fog!) nokedlihez készítek majd hamis-vadasmártást!

214. 357b18fc0c (válaszként erre: 209. - Green angel)
2013. nov. 5. 22:06

egyáltalán nem sovány vígasz! Tényleg nem.

Kicsit úgy érzem magam mint egy ovis. képtelen vagoyk feldolgozni mert sokként ért. ráadásul most volt a szülinapom is:(( Egyem akis szivét. <3


Ügyes vagy h annyit tekertél. Én msot a héten még semmit nem csináltam, h őszite legyek. Bár amelóhelyemen sokat mozgok:D

Jó éjt nektek megyek csucsuzni.

2013. nov. 5. 21:44

Mivel szintén nincs senki,én is elköszönök .

Jó éjszakát mindenkinek !

2013. nov. 5. 21:20
Pihed ki magad ! Jó éjszakát !
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook