Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? fórum

90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 2. 19:38
Itt vagyok újra !
2013. nov. 2. 17:09

Helló-helló megjöttem én is!

Mesélj, hogyan telt a napod? Hogy vagytok, mi jót sikerült ma főzni a családnak és magadnak?

2013. nov. 2. 16:46
Késve bár,de törve nem ,itt vagyok !!!
2013. nov. 2. 08:28
Szevasztok! Itt jártam, van itt valaki????
2013. nov. 1. 20:34
Így van,ebben igazad van !
116. ef28dc56be (válaszként erre: 115. - Bencuska)
2013. nov. 1. 20:24

Jajj persze, az F-1-et valamikor én is rendszeresen néztem, de ma már nem nagyon szoktam. Ott tulajdonképpen ma már nem biztos, hogy a versenyzőkön múlik a győzelem-vereség.

A teniszben valóban az győz, aki jobb!

2013. nov. 1. 19:56

Tehát Te valóban nagy rajongója vagy a tenisznek. Az én anyukámat pl. semmi más nem köti a tv elé csak a pankráció és az autóverseny.

Én nem vagyok sport rajongó annak ellenére hogy valamikor én is a férjem is sportoltunk .

2013. nov. 1. 19:53

Nem vagy egyedül, már most ismét itt vagyok! Mi újság a futrinka utcában???

Kedvencem Féderer megnyerte a tenisz-meccsét, bejutott a legjobb 4 közé. Most már meg vagyok nyugodva!

2013. nov. 1. 19:27

Szép jóestét lányok-asszonyok !

Megint egyedül vagyok ?

2013. nov. 1. 17:17
Beleelvasgatok egy jó kis regénybe ,ami remélem leköt .
111. patapucs (válaszként erre: 110. - Ef28dc56be)
2013. nov. 1. 12:02
Köszi, délután beleolvasgatok. :-)
110. ef28dc56be (válaszként erre: 106. - Patapucs)
2013. nov. 1. 11:24

A Hobbi&Otthon kategórián belül

Sütés-főzés-ház-lakás-kert témakör

Fórum címe:

"Hónap végi spórolás: ngyanyáink és sajáát ötleteink"

Jó és aranyos társaság gyűlt ott össze, mindenki megosztja a másikkal amit tud, vagy helyesnek vél, és senki nem mondja azt a másiknak, hogy az úgy nem jó, stb. stb. a "jó pap is hóttig tanul" mottóval kezelik a dolgokat! És ez nagyon tetszik!

2013. nov. 1. 11:23

Köszi, neked is.


Én most a Hachi c. filmet nézem (remélem jól írtam).

2013. nov. 1. 10:34

Most pedig megyek a konyhába .

További szép napot !

107. bencuska (válaszként erre: 104. - Patapucs)
2013. nov. 1. 10:34

Szia !

Nagyon jó volt a film,igaz már láttam,de nagyon szeretem a Sagal filmeket.

2013. nov. 1. 10:23

Ilyen fórum is van? Ez érdekes. :-)



Én most állok neki megsütni a pipicombokat a fiamnak + csinálok hozzá tojásos rizst (ha nem találok a fagyasztóban).

Levettem az utolsó hekket is, azt meg magamnak akarom majd vacsorára megsütni.


Találtál vmi jó ötletet a spórolás témakörben?

2013. nov. 1. 10:15

Szevasztok!

Én is itt vagyok, csak közben rátaláltam a sütés-főzés-spórolás témakörre. És egy pillanatra (most szakad a menyezet!) :))) ott ragadtam! Egy pillanatra!


Mi újság nálatok? Hogy vagytok, mit csináltok, azon kívül, hogy most éppen azt olvassátok, amit ide írtam?

2013. nov. 1. 08:55

Jelentem alásan vagyok! :-)


Milyen volt tegnap a film? :-)

2013. nov. 1. 08:34

Szép jónapot kívánok !

Itt vagyok,bízva abban hogy rajtam kívül van még itt valaki .

2013. nov. 1. 08:21

Szia-szia bencuska!

Sajnálom, hogy napok óta elkerüljük egymást! Éppen tegnap vettem sorra, hogy amikor a társakat kerestem, milyen sokan voltunk, és mostmár gyakorlatilag csak te vagy! Ettől függetlenül pedig napok óta nem tudunk dumcsizni!

Én inkább napközben vagyok itt (és más hasonló oldalon) elég sokat, este már kb. 8 körül kikapcs.

Örülök, hogy jól vagy, bízzunk benne, hogy ebben a 3 napban azért valamikor sikerül találkoznunk!

101. patapucs (válaszként erre: 100. - Bencuska)
2013. okt. 31. 21:32
Jaj, várj még, melyik adón van és melyik filmje?
2013. okt. 31. 21:30

Most elköszönök,mert az egyik kedvenc film-szinészem főszereplésével kezdődik egy film.Szeretem a jó akciófilmeket ,és Steven Seagal garancia erre.

Mindenkinek pihentető szép álmokat kívánok ,és kellemes hosszú hétvégét !

99. patapucs (válaszként erre: 97. - Bencuska)
2013. okt. 31. 21:12

:-D :-D


Ez jó, ezt még nem hallottam.

98. bencuska (válaszként erre: 97. - Bencuska)
2013. okt. 31. 21:12

Nem,nekem két nagylányom van .

A Bencuska a kiskutyám neve .

Én IKARIAM-ozok .Ez egy stratégiai jéták. Pihentetésül pedig a Kertbirodalom-ban veteményezek :-) Muris nem ?! Ennyi idős fejjel kezdtem el játszani. De ha egyszer csak most van rá időm és lehetőségem !

2013. okt. 31. 21:08

Egy vicc hogy feldobjam a hangulatot kissé :-)

....Egy nős férfi barátnőjénél tölti az estét. A lány arra kéri, hogy borotválja le a szakállát. A férfi először tiltakozik: - Tudod drágám, a feleségem ragaszkodik hozzá, nem vághatom le. Azonban a lány addig erősködik, hogy végül mégis rábeszéli. Az aktus után a férfi éjjel tér haza, a felesége már ágyban van. Mellébújik a sötétben, az asszony megsimogatja sima arcát és odasúgja neki: - Drágám, már nem volna szabad itt lenned, a férjem bármelyik percben hazajöhet.

2013. okt. 31. 21:08

:-)

Csak farmeramát. Naponta 1x tudok bejutni éjjel, mert a fiam lefoglalja a gépet. Netezni is nagyrészt mobilon netezek.


A patapucs egy félrebeszélésem eredménye. :-)

Egyszer a fiamnak azt akartam mondani, hogy vedd fel a papucsod, de helyette azt mondtam, hogy vedd fel a patapucsod. :-)


Neked a fiad neve?

2013. okt. 31. 21:03

Honnan jött ez a név ?

Játszol egyébként valamilyen játékon az internet világában ?

2013. okt. 31. 21:02
Én itthon voltam,és egész délelőtt a konyhában szorgoskodtam.Délután igazából csak lazítás volt .
2013. okt. 31. 20:55

Melóztam 6ig. :-(


Nagyon húzós volt, a végén a monitort sem láttam annyira kellett összpontosítani.


Te mit csináltál ma?

2013. okt. 31. 20:29
Mivel töltötted a napodat ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook