Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányos vagyok, pedig nem vagyok egyedül. fórum

Magányos vagyok, pedig nem vagyok egyedül. (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. nempanik (válaszként erre: 71. - Dorabiczok)
2012. ápr. 4. 19:50
nem tudjátok megoldani szétköltözés nélkül? :(
71. dorabiczok (válaszként erre: 70. - 5404289bd6)
2011. dec. 10. 19:41

Hogyhogy? Mi történt? Mesélj nekem, engem érdekel!Én is folyamatosan így élek és ma este egy újabb utolsó csepp érkezett a poharamba, ami már réges-régen túlcsordult...

bánatos vagyok és magányos.

Szeretetre vágyom, de ebben a párkapcsolatban ez lehetetlen.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretném, ha elmenne? Vagy szeretném, ha külön költözne és úgy próbálnánk meg újra előről?!

7 hónapos kisbabánk van és a terhességemtől fogva mélyzuhanunk, előtte rendben voltunk!??

Mit tegyek?

2011. nov. 23. 10:18
Én is magányosnak érzem magam. Ez az érzés pár napja tört rám. :(
69. júliusi (válaszként erre: 51. - 52fd553855)
2011. nov. 15. 04:55

Én horgászni járok a férjemmel...:) Még meg is szerettem...:)

Jobban járok,mintha meccsre kéne menni:) Utálja a focit....

Azelőtt szívesen ment egyedül, de inkább a haverjával, több napra is.Ez mindig fájó pont volt nekem.

De 13 hónapja történt valami,és ez is megváltozott...

Én is társas magányban éltem addig,sajnos,most újra egymásra találtunk...

A kommunikáció tényleg nagyon fontos!

68. gejzuka (válaszként erre: 66. - Zizisicc)
2011. nov. 14. 23:18
Szia.Persze,lehet valakivel együtt élni sokáig mindezek ellenér,csak nagyon nehéz.Én kiirrom magambol a dühömet,mikor már hetek ota se intimitás,se semmi egyébb nem köt össze a feleségemmel.Lehet kitiltanak innen,de nem különösebben zavar,ha gondolod elolvasod a blogomat,ott részletesebben leirom mi történik velem a magánéeletemben,lehet hogy még rokonlelkek is vagyunk.maganeletem.blogspot.com.Ha vannnak gyerkőcök miattuk sok mindent kibir az ember,hidd el én 7 éve csinálom és elég jol birom
67. nempanik (válaszként erre: 65. - 16b5d6ae34)
2011. nov. 7. 19:48

ezt hogy érted h rettenetes??

és a te párod miben nem mutatja ki az érzéseit? akkor honnan tudod hogy szeret?? ezen én is gondolkodtam már magamban..

66. Zizisicc (válaszként erre: 62. - Nempanik)
2011. nov. 7. 18:02
Gondolj abba bele, hogy tudnál-e Vele 10-20-30 évet élni úgy, hogy az alapvető lelki/testi igényeidet - gyengédség, intimitás - nem elégíti ki .....
65. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 62. - Nempanik)
2011. nov. 7. 17:58
Én is azt hittem, hogy nem gáz, ha nem mutatja ki az érzelmeit....hát tévedtem. Rettenetessé válik egy idő után.:) Csak már késő.....
64. Zizisicc (válaszként erre: 62. - Nempanik)
2011. nov. 7. 17:57
Neked kell eldönteni, hogy Neked mi a nagyon fontos, mi kevésbé ..... a kevésbé fontosakban lehet kompromisszumot kötni, de a fontosakban nem! Hosszú távon visszaüt ..... nem leszel boldog ....
63. 53dfddad18 (válaszként erre: 62. - Nempanik)
2011. nov. 7. 17:50
Igen, de a kompromisszumokat nem a számunkra fontos dolgokban kell kötni.
62. nempanik (válaszként erre: 61. - Zizisicc)
2011. nov. 7. 17:20

de ha minden másban megfelel csak mondjuk keveset bújik és a habitusa visszafogottabb sokkal, az nem olyan nagy gáz,nem?

tökéleteset úgysem talál az ember, egy kapcsolat kompromisszumokból áll..

61. Zizisicc (válaszként erre: 57. - Nempanik)
2011. nov. 6. 21:02
Ha már most eltérőek az igényeitek, ez később valószínűleg csak rosszabb lesz ..... szerintem mérlegelj, hogy mi a fontos Neked és mi kevésbé .... és a fontos dolgokról ne mondj le. Keress olyat, aki jobban passzol Hozzád.
60. 53dfddad18 (válaszként erre: 59. - Nempanik)
2011. nov. 6. 20:55

Lépj...

le...

2011. nov. 6. 19:04
írjatok nekem is vissza légyszi
58. Deni plus (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2011. nov. 6. 18:30
Gyökeres változást javasolok :)))
2011. nov. 6. 18:26
a címmel tökéletesen egyetértek. imádom a párom, de folyton többre vágyom, nem bújik eléggé, nem sexelünk elég gyakran, néha hűvösen reagál.-eltérőek az igényeink érzékiség terén..eközben közös jövőt tervezgetünk de én vészesen aggódom ezek miatt, hogy ha most ilyen mi lesz később...mondják, hogy ő ilyen habitusú és tényleg nagyon szeret csak a maga módján..tudom is ezt, csak épp nem érzem kellően. szerintetek????
2011. nov. 6. 13:44

Hogy sikerült a találkozó, hugi ?

Nálunk azóta is minden Ok, bár még lenne hova fejlődnünk, azért már a nehezén túl vagyunk...azt hiszem! :)

Ő segít nekem, én pedig nem piszkálom, most is horgászni van. Ebből régen hatalmas viták voltak, mára már nincsenek.

Próbálom elfogadni őt ilyennek, cserébe ugyan ezt várom tőle.

55. 52fd553855 (válaszként erre: 52. - Dorabiczok)
2011. okt. 18. 13:42

Igazad van.Örülök neki,hogy probáljátok megoldani.

Magamon vettem eszre,és okultam is belőle,hogy ha magadban rágodsz csak rontasz a helyzeteden.Felörlöd magad és a családod.Napról napra csak rosszabbat képzelsz magad elé,de ha kérdezel és beszélsz akkor bármi is lesz a válasz rosszabb nem lehet mint az ÖNMARCANGOLÁS!!

Most hétvégén lesz az "új" csapattal találkozonk. Izgulok,hisz még sosem voltam közöttük.

2011. okt. 16. 10:27

5Egyedül születünk, egyedül élünk, egyedül halunk meg. Csak a barátság és a szerelem keltheti azt a röpke és mulandó illúziót, hogy nem vagyunk egyedül.


Orson Welles

2011. okt. 14. 15:37

Kívánom hugi, hogy jól süljön el!!!

Majd mesélj!

2011. okt. 14. 15:37

Így van hugi, abszolút igazad van!

Én is úgy vallom, hogy beszélgetni kell. A kommunikáció hatalmas fegyver, akarni kell megoldani egy problémát és akkor sikerülni fog!!!

Én is rettenetesen el volta keseredve, ez a korábbi bejegyzéseimből egyértelmű mindenki számára. Azt gondoltam, hogy ebből már semmi jó nem sülhet ki, azt hittem, hogy ennek a családnak itt és most vége. Aztán vettem egy nagy lélegzetet és leültem vele szembe, nem voltam mérges, addigra már lenyugtattam magam és képes voltam hideg fejjel gondolkozni. Lekapcsoltam a TV-t, kértem, hogy figyeljen rám és elmondtam mi bánt. Elmondtam, hogy azon gondolkoztam, hogy szakítani kellene, de szeretem és ő a lányom apja, így adni kellene még egy esélyt ennek a családnak, de ez két emberen kell, hogy múljon!

Megbeszéltük!

Ő is elmondta mit kér tőlem és én is.

Most működik, jól megvagyunk és próbálja kimutatni felénk az érzelmeit. Én pedig nem várok el tőle többet, mint amit nyújtani tud.

Kiderült az is, hogy ő azért nem közeledett felém, mert a viselkedésemből azt szűrte le : van valakim.

szóval elmentünk és elbeszéltünk egymás mellet, így a problémák mellett is, amit NEM SZABAD!!!!

2011. okt. 14. 11:13

Sziasztok.

Elinditottam valamit úgy látom.Szerintem beszélni kell a társunkkal.Legalább is én így tettem.Ő azt hitte féltékeny vagyok azokra akik körül veszik,de ez csak részben igaz.Ott tartunk,hogy mindenhova visz magával.Megyek szurkolni,utána bulizni a többiekkel .Nagyon örülök,de félek is hiszen a párom "privát szférájába" is ott leszek.Ami már nem magán,hanem közös.....

Egy próbát megér aztán meglátjuk,hogy jó ötlet volt-e.Azt vallom mindenkinek jár egy kis külön eltölthető idő a családtól.Remélem nem sül el rosszul.

Ajánlom mindenkinek próbálkozzatok ,de ne haraggal,vagy dühvel.

Viszont van egy nagy igazság:AMI NEM MEGY NEM KELL ERŐLTETNI!!!!!

50. salix
2011. okt. 11. 12:46
Nyilván nem mindenki egyformán bújós,én sem üldöztem folyton a nejemet,de egy bizonyos szintig erősíti az összetartozás érzését,a 'hűvös reagálás pedig romboló.Jó persze,ha nem túl nagy az igénykülönbség a felek közt,semmi gond,de ha folyton éhezzük a kedvességet,vagy többnyire az elég fájó tud lenni.
49. salix
2011. okt. 11. 12:33
Szerintem nem visszataszító,mint András írta,ha minél több dologban együtt tud működni férj és feleség,amiben pedig nem,tiszteletben kell tartani a másik szabadságát,eltérő érdeklődési körét.Senki sem cselédje a másiknak,hanem a TÁRSA.
48. e16fe97baf (válaszként erre: 46. - Salix)
2011. okt. 11. 12:17
Szia! Jó ember vagy!
47. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - Salix)
2011. okt. 11. 12:16
Én nem gondolom, hogy itt csak az érzelem nyilvánítás hiányáról van szó. Én sem vagyok egy ölelkezős, puszilkodős, stb., de a férjem tudja, hogy szeretem, hisz vele vagyok, jól szórakozunk együtt. Persze időnként mondja, hogy lehetnék bujósabb, de megbeszéljük, hogy én ilyen vagyok.
46. salix
2011. okt. 11. 12:12
Sziasztok Lányok!Sajnos át tudom érezni amiktről írtatok,férfiként ugyanezt éltem át nejem haláláig.Érzelmileg én is elhanyagoltnak éreztem magam,szerettem végig,a maga módján Ő is.Szülei nem neveltek szeretetet bele,így neki is sokszor nehéz volt kimutatni az érzelmeit úgy felém,mint kislányunk felé.Szüleihez képest sokat változott,de sajnos nem eleget.Mindezektől függetlenül hiányzik.
45. a0c1361e44 (válaszként erre: 44. - Dorabiczok)
2011. okt. 11. 12:08

Így-így! És bízom benne, hogy ez a beszélgetés után már nem fogod soha többé magányosnak érezni magad:)

Beszélgess vele sokat és ne azon rágodj, hogy mit miért csinál, nem csinál. Próbálj meg jó kedvű lenni és alakítsd őt is azzá.

2011. okt. 11. 10:34

Sziasztok!

Sajnálom, hogy András nem válaszolt nekem, pedig szívesen vettem volna, ha tájékoztat?! De mindegy.

Én tegnap megint leültem a párommal és megbeszéltük vagyis megpróbáltuk megbeszélni a dolgainkat.

Valamit megtudtam : szeret minket és bármire képes lenne, csakhogy összetartsa a családunkat! Őt ugyanis anno elhagyta az Apukája és bár kapott az élettől egy másikat, aki felnevelte és apja helyett apja volt, de akkor is tudja mit jelent egy gyereknek a családja!

elmondta ő mit szeretne és én is elmondtam.

Úgy tűnik, hogy megértettük egymást.

Én így vagyok nyugodt, hogy adtam még lehetőséget ennek az egésznek, adtam egy újabb esélyt a családunknak. És én is elrontottam, beláttam. Szóval szerintem rá kell jönni a hibáinkra és megoldani őket!

2011. okt. 10. 17:40

Sziasztok!


Én is magányosnak érzem magam, vagyis inkább nullának.

Eddig volt munkám, és elvesztettem azt. Vettünk egy lakást hitelre, de most úgy érzem, cserbe hagytam a férjem. Kettőnket neki kell eltartania, és egyedül rá marad a hitel is.

Ráadásul azért csapott bennünket mellbe a dolog, mert babát terveztünk, de így szinte elérhetetlennek tűnik....

Próbálom magamba tartani a lelket. Nekem eddig a nagy séták váltak be.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook