Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 8 hónap: -50kg fórum

8 hónap: -50kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 8 hónap: -50kg

1 2 3 4 5 6
2008. febr. 24. 18:51

Lacongirl.

Fantasztikus amit véghezvittél,de te is a saját elgondolásod szerint fogyóztál.

Pont erről beszélt Ő is,hogy számtalan mások által bevált "receptet" kipróbált ,de nem vállt be nála.

Szerintem a csirkemell filé,vagy a halnál nem kell jobb fehérje zöldségkörettel pedig nagyon egészséges mindkettő.

Hogy mondhatja valaki ,hogy egy teljesen átalakított,természetes mivoltától abszolút megfosztott valami,"lélektelen "elkészítéssel egészséges lehet???:))))

Ezt nem gondolhatod komolyan:)

Másik cáfolandó dolog.

Én ,akiket ismertem cukorbetegeket,pont a naponta minimum 3 -szori étkezés hívei,közte a férjem.

Úgyhogy nem hinném,hogy egy kiadós vacsora bárkinek árthatna,mivel máskor is megeszik,csak épp 4-szer,vagy 3 szor,azt a mennyiséget.

A hasnyálmirigynek,pedig az a dolga ,hogy inzulint termeljen,ezért lett "kitalálva".

2008. febr. 24. 18:39

Szia!

Gratulálok az eredményedhez, nekem is valami hasonlóra lenne szükségem.

2008. febr. 23. 21:29

Szia Laci!


Csak én is gratulálni akarok neked a teljesítményedhez és főleg az akaraterődhöz! Nagyon alkottál az biztos! Jó hogy nem punnyadtál el.Mondjuk a kaja része,biztos kemény lehetett én biztos nem bírtam volna olyan sokáig 1 fajta kaját enni. De meg lett az eredménye és ez számít! Ja egyébként szerintem inkább egyél naponta többször, ha bírsz, csak inkább kevésbé cukros és hízlaló dolgokat. Már csak azért,mert tapasztalat, hogy előbb vagy utóbb, de a szervezeted majd kívánni fogja többször is kaját, meg amiket eddig nem ettél, és sokkal rosszabb lesz, szerintem inkább egyél mindenből keveset és akkor nem lesz hiány sem. De ahogy érzed! Ja és tényleg ügyi vagy!

53. c299b9bcdc (válaszként erre: 49. - 0c97fbb607)
2008. febr. 23. 20:32
Az egy dolog, hogy nem hízik el a 2500 kcal-ás vacsitól, csak épp a hasnyálmirigyét vágja tönkre egy idő után, ha naponta ilyen magas inzulintermelésre kényszeríti szegényt :)))
52. 0148b688d6 (válaszként erre: 37. - C299b9bcdc)
2008. febr. 23. 20:23
Megnéztem a képeidet. Háát!! 1 év alatt nem semmi,amit elértél! Elképesztő a különbség nálad is.
51. c299b9bcdc (válaszként erre: 39. - Mimo)
2008. febr. 23. 20:20

mimo: A módszerem le van írva az adatlapomon, és a naplómba két tipikus napi étrend formájában.


A protein porok linkje is a naplómban van.

50. c299b9bcdc (válaszként erre: 41. - 7c20fafa83)
2008. febr. 23. 20:19

Hát a kamionozás tényleg húzós lehet, minden elismerésem, de tudod mit csinálnék a helyedben? :) Csak egy tipp, remélem nem veszed rossznéven: vennék fehérjeporokat, natúr diót, meg gyümölcsöt :)


Fehérjeport 1 perc alatt kikevered vizzel és már kész is! Héj nélküli natur diót vagy mogyorót csak rágni kell, akár vezetés közben is lehet. Éppúgy lehet rágcsálni egy almát is vagy banánt :)))


És ezekben minden benne van, ami a testednek kell!!! minőségi fehérje, egészséges zsíradék, és egészséges szénhidrát :P És igy a kajálást igazán gyorsan meg lehetne oldani, többször is beleférne a napodba :))))


Milyen kódokról beszélsz, én soha nem Norbi updateztem, nem ismerem a kódokat :)


Sok egészségügyi problámám volt a fogyás előtt (magas vérnyomás és vércukor, izületi, hormon, vérszegénység stb...) konkrétan szervmegnagyobbodásról nem tudok. A kilóimmal együtt viszont az összes ismert problémám megszünt.

49. 0c97fbb607 (válaszként erre: 47. - 7c20fafa83)
2008. febr. 23. 17:36

Azért ez elég egyoldalúnak tűnik,most már hogy lefogytál.ha egyszer eszel egy nap,akkor bátran egyél,bármit,rántotthusit,vagy rakott káposztát,kenyeret ,mindent!:)))

Ha maradsz ezen az étrenden ,akkor félő ,hogy egyszercsak elkap a hév és akkor vége:)

Most már fogynod nem kell,ezért ha egy vacsorára 2500 kalóriát megeszel,az sem sok,márpedig egy nagy tányér szalonnás füstöltcsülkös bablevesbe,két kaszálós kennyérrel sincs annyi!

Persze ,most magamból indúltam ki,én is egyszer eszem egy nap,de akkor bármit,amit csak megkívánok,és így nincs hiányérzet:)))


Ja és én vacsorázni szoktam csak,nekem napközben elég egy pár gyümölcs vagy innivaló.

48. 22f56b42c8 (válaszként erre: 42. - 0148b688d6)
2008. febr. 23. 16:53
hát mára mát -45 kiló:) amit ugyan nem értek...hogy ment le 1 kiló 2 nap alatt... tán * miatt.. de ha a maradék lemegy akkor is 69 kiló leszek, az az álomsulyom:D ami azért valljuk be 175 centimhez sem kevés:) éppen hogy nem leszek dagi..:D de ugy gondolom ha keveseb kiló akarnék lenni azt már nem tudnám megtartani...
47. 7c20fafa83 (válaszként erre: 45. - 0c97fbb607)
2008. febr. 23. 14:46
köszönöm szépen!egy figyelmes olvaso végre!:)))
46. xxLady
2008. febr. 23. 13:24
Én nem bírnék csak joghurton és zöldségen élni - legalábbis amíg le nem küzdöm a szénhidrátfüggőségem.Borzalmas ilyen testben élni, ennek ellenére mindenféle diétát feladtam egy idő után (vagy belebetegedtem). Én is valami hasonlóval kísérletezgetem - kifigyeltem és összeírtam milyen ételekről tudok és nem tudok lemondani, utóbbiakat lájtosabb változatban készítem el. És este öt után egy falatot sem eszem. Most így fogytam két kilót egy hét alatt. De most is mignont esznek mellettem... :))).
2008. febr. 23. 10:20

Na ez aztán kamikazi diéta volt a javából!Nem vagy semmi:)))

Amúgy én is általában egyszer eszem egy nap,pedig a fogyókúrák távol álnak tőlem,de azért nem szentírás:)

Az ellenkedőknek csak annyi,hogy nem olvastam sem "tuti módszernek",sem reklámozásnak ,csak egy fogyis történet volt,és ha elolvastátok volna,figyelmesen ,akkor nem is írnátok ilyen balgaságokat.

Ugyanis a végső ajánlás a kreatívságnak szólt,annak,hogy mindenki magának alakítsa a diétáját,mert talán úgy a leghatásosabb.

2008. febr. 23. 10:08
jaj elirtam!!mimo!!!!meg reggel van
43. 7c20fafa83 (válaszként erre: 38. - Mimo)
2008. febr. 23. 10:06
szia momio!köszi!igen nyiregyi vagyok.akkor nagyjábol szomszédok vagyunk:)jolenne ha nekem is fözne valaki,ugy egyszerübb lenne.na de anyukám föz nekem,csak egyem a husát olyan jol föz hogy ha otthon vagyok feljön 1hét alatt 1-2kilo.szegény párod,szinte látom hogy csorog a nyála egy jo csülkös babgulyás után,te meg eteted vele a brokkolit meg miegymást:))))kitartást a kolégának(párodnak)lesz még kerti party:)))
42. 0148b688d6 (válaszként erre: 33. - 22f56b42c8)
2008. febr. 23. 10:00
Légy büszke magadra, tényleg rengeteg a -44 kg. De ha még 47-et lefogysz mi marad belőled? :) A képeidet elnézve nem vagy kövér!!
2008. febr. 23. 09:56
na igen.jolenne biztosan ha ehetnék többször,biztosan tartosabb lenne a diéta,de hogy lásd egy napom,6kor kelek a kamionban,szinte azonnal kezdek vezetni,nem kávézok,igy meg esélyt sem adok magamnak hogy amig lefő egyek valamit.10orat vezetek 45perc megszakitassal,na ekkor szoktam enni,aztan mikor vegzek örülök hogy lefekszem az agyikora,enni kedvem se lenne.fözni eppen tudnek,na de haladni is kéne,az áru mindig sürgös.msot ehetnék hisz hétvége van,de inkább iszok 1 üveg fehér bort:))na aztán meg jövöhonapban költözök spanyolba,na majd élek egeszségesen,az olivatol meg a gyümölcsöktöl,hisz azt fogom szállitani:)szoval biztos jobb a modszered,és látszik is,de még hogy,csak azt ahogy irod a kodokat meg miegymast,na en ilyenkor nézek be egy mekibe,és kérem a 3as menüt:)egy nönek mas,en nem birok igy kodolgatni,ami szerintem egeszseges azt megeszem.privat kérdés:a sulyodnál fogva nem voltak megnagyobbodva a belsö szerveid pl szív?ez nem jelentett problémat a fogyás után?olvastam hogy akár ez veszélyes is lehet,marmint ha valaki sokaig duci,majd ledobja.
2008. febr. 22. 23:41

Félelmetesen sokat változtál!!! Gratulálok a kitartásodhoz!

Jól nézel ki ;)

39. mimo (válaszként erre: 37. - C299b9bcdc)
2008. febr. 22. 22:32
te milyen módszerrel szabadultál meg a feleslges kilóktól???Ugy gondolom hasonlit a Norbi updatéhez.Mi az a proteinital amit iszol??
38. mimo (válaszként erre: 36. - 7c20fafa83)
2008. febr. 22. 22:31

Óriási gratula nektek.Lacika neked meg pláne, hiszen férfiakban sokkal kevesebb a kitartás mint a nőkben.Látom füge, és l.girl is mennyit fogytak.

Lacika mi Mátészalkán lakunk.Ugy látom te nyiregyházi vagy.???

Én a páromat fogyasztom norbi módszerével, ő is közel 20 kilótól szabadult meg.Ő is vezet minden nap 6-7 órát,ülő munkát végez.eddig csak étrendileg követte a update módszert,persze főzni én főzök neki.Ő lusta, és nem is igazán tudja hogy mi hanyas kódu.Ha elé teszem a listát ugy étkezik, ha nem, akkor elengedi magát, és eszik ami keze ügyébe kerül, bár már kezd beljönni lassan.(((((Most mutattam neki hogy te mit csináltál meg.erősen motiváló hatsu volt, olyannyira hogy ma elkezdett tornázni.))))))


Mégegyszer gratula neked az elért eredményért, és azért hogy magadtól, magad miatt csináltad.Én felnézek az ilyen férfiakra, mivel nekem a párom miattam, az én unszolásomra csinálja, magától nem tenne semmit azért hogy lefogyjon.te magadtól kezdted el, csináltad végig.Tarsd meg az elért álomsulyodat.

37. c299b9bcdc (válaszként erre: 28. - 7c20fafa83)
2008. febr. 22. 22:25

"van egyszerubb dieta is napi 6szori étkezes es garantalt heti 1kg,na ne:)))6szor enni?"


a testépítők, mikor pucolják le magukról a zsírt, szinte egész nap esznek, 6 akár 8 alkalommal is. persze a napi adagot szétosztva. és nem mondhatni hogy nem működik a dolog, mert ezt ők már sokszor bizonyitották. :)


mikor diétáztam én is javarészt 5x ettem naponta, most a vége felé mikor már nem sürgős, áttértem a napi 6x-i étkezésre.


most még csak 22 éves vagy, még birja a szervezeted a napi egyet, de gondolod hosszú távon is tolerálni fogja?


én is 40 évig azt hittem, hogy semmi bajom nem lesz ha kövér vagyok, max rondának éreztem magam, aztán 40 évesen a szervezetem közölte, hogy elég volt, itt van vége.


szóval azért jól gondold meg mit teszel magaddal hosszútávon :)

2008. febr. 22. 22:15
jobban?hu,kiraly vagy :)látszik az nagyon is!na látod ez a felfogas a lényeg es mindegy mit eszik az ember,mert nem azt irtad hogy ha lefogysz,hanem hogy le fogsz fogyni.tetszik,csak pozitivan!!
35. 22f56b42c8 (válaszként erre: 34. - 7c20fafa83)
2008. febr. 22. 22:07

nekem is van fent kép az eddigi eredményröl... csak bár már jobban látszana..ma kezdtem a * diéta egy könnyitett formáját:) amugy atkins és norbi volt eddig. egészen összesen 91 kilót fogok fogyni ha kész leszek, és most tartok ebből 44 nél:)

azt remélem hogy novemberre végzek teljesen..akkor lenne meg a másfél év fogyási idő. most vagyok a 9. hónapban. a bőrömet nem igazán viseli meg mert nem gyors a fogyás, és ráadásul napi 2 szer 1 órát kondizom is:)

2008. febr. 22. 21:58
Te aztán belekezdtél:))tettem fel 2uj képet,talán igy szembetünöbb a sikerem:)na de a böröd ekkora fogyast nemigen fog kibirni.remélem tevedek.de akkor közel 100at akarsz ledobni,azert az mar necces.azert remélem orvossal nezeted az egeszsegi állapotod?ovatosan.
33. 22f56b42c8 (válaszként erre: 31. - 0148b688d6)
2008. febr. 22. 21:40
óó köszi:) bár a büszkeség azért még messze van.. majd akkor leszek büszke ha a maradék 47 kilómat is lefogytam:)))
32. 7c20fafa83 (válaszként erre: 29. - 2577cdcc12)
2008. febr. 22. 21:38
hirdetni?hisz a káposztalevest mindenki ismeri,tudja is hogy siman lefogyhatna töle,szerintem még se eszi szinte senki,na igy vagyok az enyémmel is,elolvassák,esetleg nekiesenk,de sokan rajönnek majd hogy nem ez a testhezállo.én amellett vagyok hogy mindenki találja ki a maganak megfelelöt.de ugy éreztem hogy büszke lehetek rá és ez is egy járhato ut,ha nem is a legjobb.garula a 44kilohoz a fentiekben:)azért durva,masnak ennyi a sulya:)
31. 0148b688d6 (válaszként erre: 30. - 22f56b42c8)
2008. febr. 22. 20:00
Neked is szívből gratula! 44 kg mínusz! Nagyon büszke lehetsz magadra!!
2008. febr. 22. 19:08

sziasztok

olyan jellemző hogy a férfik gyorsabban fogynak:D

de egyébként gratula.. nem semmi a minusz 50 kiló....ráadásul 8 hónap alatt..

én 9 hónapja csinálom és még csak 44 minusznál tartok..látszik milyen nagy a különbség férfi és nő közti fogyásnak..:)

gratula gratula gratula:))))))))

29. 2577cdcc12 (válaszként erre: 28. - 7c20fafa83)
2008. febr. 22. 19:04

Azért azt nem hiszem, hogy szerinted az a normális, hogy az ember napi egyszer eszik, akkor is csak némi halat vagy húst, és zöldséget. Azt mondjuk értem, hogy szerinted "csak így" tudod megtartani a súlyod, és ez a Te dolgod, de azért mégsem ez a normális. Szerintem nem is kéne az ilyen fogyókúrákat hírdetni. Inkább azt, hogy ne várjuk meg míg 50 kiló plusz lesz rajtunk.

Ettől függetlenül minden elismerésem az elszántságodért és kitartásodért, mert gondolom azért nem kis erő kellett hozzá.

2008. febr. 22. 18:52
sziasztok!!na hát hideget meleget:))de mint irtam is én sem ajánlom,de nekem ez jött be és végül is a haltol egszségesebbet nem nagyon tudok jelenleg,hisz benne van a sokak által mondogatott "HOSSZU ÉLET TITKA"vitamin,ami masban nincs,csak tengeri halakban.a fogyás után jelenleg is nyomatom a halat,otthon pedig a csirkemellet natur és zöldségkörettel,de jelenleg is egyszer eszem,hisz nem igénylek többet.az meg hogy ezt választottam,hisz van egyszerubb dieta is napi 6szori étkezes es garantalt heti 1kg,na ne:)))6szor enni?mégis mikor?idöt nem adnak rá.na meg 1kg,az röpke 3év lett volna:(da ha néztétek a tvben anno volt hogy 3dietat mutattak be.1 norbisat(ö birta a legjobban es a legkevesebbet fogyott,de boldog volt)2,egy otthoni dietázot(ő középen vegzett kicsit megtörve)3 egy elvonokura szerusegen volt(na ő sduvan fogyott,es durvan meg is tört:))lehet válogatni.köszi a bokokat,na meg a rosszakat is:)kalappal mindenkinek
27. Icus (válaszként erre: 26. - C299b9bcdc)
2008. febr. 22. 17:39

Szerintem, pedig jobban és fiatalabbnak nézett ki a "halas" képen!:)) De, ízlések és fogyókúrák:))


A fogyókúrádhoz én nem gratulálnék, inkább ahhoz, hogy sikerült egészséges maradnod:))


A napi egyszeri kajához annyit, van egy indiántörzs, akik naponta 1szer esznek kb du. 3-kor. Nálluk ez a szokás:))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook