Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 tibeti jógagyakorlat. Aki csinálja, ide! fórum

5 tibeti jógagyakorlat. Aki csinálja, ide! (beszélgetős fórum)


10. tibet
2008. okt. 23. 11:23
Ajánlom elolvasni Peter Kalder konyvét az orok fiatalság titkárol,ami az ot tibeti gyakorlat eredménye.Amikor elolvastam ezt a konyvet,elhatároztam,hogy nekifogok a RENDSZERES jogagyakorlatoknak.Hangsúlyozom a rendszerességet,ami azt jelenti mindennap kell tornászni l napot sem kihagyni.Csak így érvényes a jotékony hatása.Egészséges táplálkozással párosítva 1 év alatt sikerult lefogynom ,kitisztítanom a testemet 25 kg zsírtol lerakodástol.Nagyon nagy hitet kívín a dolog magunkban.Akarni kell és hinni benne.Sikerul a megújjulás.Az ismeroseim l év után akik már rég nem láttak nem ismertek meg az utcán.Aférjemtol megkérdezték, hogy elvált e a régi nejétol merthogy más novel látják.?mind ehhez szerintem szukséges elolvasni Peter Kalder konyvét.
9. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 20. 19:48
Csináld akkor minél lassabban. Nekem az utolsó ment nehezebben, merev volt a derekam, de már nagyon megy. Az egész sorozatot 15 perc alatt lenyomom.
8. Csipkerózsika (válaszként erre: 4. - Bódiné Anikó)
2008. okt. 20. 19:46

[link]

5 "egyszerű" jógagyakorlat az egészségért és a fiatalságért.

Szinte minden egészségi problémát megszüntet, feltölt energiával a csakrák beindításával és kiegyensúlyozásával.

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - Bódiné Anikó)
2008. okt. 20. 19:45
eszik :))
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Csipkerózsika)
2008. okt. 20. 19:44
A másodiktól semmi bajom a ritusokkal, de az első úgy kikészit, hogy percekig nem térek magamhoz.
5. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 20. 19:44
Én régebben egyszer már nekiálltam - rövid ideig - most álltam újra neki 2 hónapja. Mivel jó kondiban voltam, rögtön 21-nél kezdtem. Menni ment, de 2 hétig mindenemben(!) izomláz volt. :)
2008. okt. 20. 19:41
Eszik vagy isszák? Írj bővebbet köszike.
3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Csipkerózsika)
2008. okt. 20. 19:40

Hú, de örülök ennek a fórumnak :).

Én most készülök neki, bár a kazettámat véletlenül elajándékoztam :), a dvd-t pedig hetek óta körözöm, de úgy tűnik, mindenki most kattant rá.


én azért vettem anno, mert volt egy kolléganőm, aki a maga ötven évével kenterbe vert minket harmincasokat és szerinte kizárólag emiatt.


te már meg tudod csinálni a 21-es szettet?

2008. okt. 20. 19:39
Mi ez az öt tibeti jógagyakorlat?
2008. okt. 20. 19:33

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja kezdtem el csinálni az öt tibeti jógagyakorlatot. Már csomó jó hatását tapasztaltam (elmúlt a szemgyulladásom, fogytam, szebb a bőröm, jobb a hangulatom), kívácsi vagyok mások tapasztalataira is.

És valahol pedzegették, hogy igazából nem is Tibetből származik, erről tud valaki valamit?

Írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook