Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2014 Esküvő fórum

2014 Esküvő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
339. atesz34
2015. jan. 8. 18:38

Sziasztok fórumosok!

Szeretném erre az évre felajánlani szolgálataimat, miszerint esküvői fotókat készítenék szinte ingyen további tapasztalatszerzésnek.

338. KGabi86 (válaszként erre: 336. - Gyöngyi)
2015. jan. 8. 17:17
van 2015-ös topic
2015. jan. 8. 15:26
Senki nem megy férjhez idén?
2015. jan. 4. 16:40

Már lehetne új nevet adni a fórumnak Esküvő 2015

Fiamék esküvője júliusban lesz, a meghívók készek,(kémcsöves, mi csináltuk) a dekoráció fejben megvan. Igyekszünk sok mindent magunk csinálni, a dszítéstől a köszönőajándékig szinte mindent.

Jó lenne, ha írnának olyanok akiknek ebben az évben lesz az esküvőjük, hátha tudnánk tippeket adni egymásnak!

2014. dec. 18. 11:10
ne íjedj meg nem azért írtam :) hidd el ha valami gáz van,te is le fogod sz.rni mint mi,olyan nyugodt leszel már akkor
334. VanilíaTurmix (válaszként erre: 333. - Cirmoscicajaj)
2014. dec. 16. 20:56
Esküvővel kapcsolatosan még nincsenek horrorfilm jelenteim az agyamban, de most ez az első lett.
2014. dec. 16. 19:05
Nah, gyerekek,megvolt a lagzi...sztem minden úgy sikerült ahogy annak lennie kell,azt leszámítva,h az összes (de tényleg az összes)zenénk eltűnt,úgyhogy fodrász előtt fél órával én zenéket töltöttem le. Ja és a fotósunk sem szólt,h nem jön,csak ő egyszer úgy gondolta,h nem jön...szertartás előtt negyed órával...
2014. nov. 27. 05:38

Holnaphoz 2 hét és férjhez megyek!!!!

Már minden el van intézve(remélem),a férjem ingje még nem jött meg. Esetleg abban kérhetném a segítségeteket (Ha valaki még olvassa),h írjatok olyanokat amiket ebben az időszakban még el kell végezni,hátha valamit elfelejtettem.

2014. okt. 30. 14:37

Sziasztok!

Ha homokceremóniához fa-keretre van szükségetek keressetek bízalommal!

Bármilyen szín és méret megoldható!

Üdv.

330. cirmimi (válaszként erre: 295. - Gyöngyi)
2014. okt. 22. 12:58

Kedves Gyöngyi!

Láttam, hogy helyszínt kerestek, javaslatom pedig akad. :)

Bár nincs Pest közelében, de valamiért mégis több Pestről érkező pár is tartotta ott az esküvőjét. Egyiken én is részt vettem, innen az info. Azt mondták a barátaim, hogy azért vitték az esküvőt ide, mert még szállással is olcsóbban jöttek ki mint Pesten bárhol. A kaja brutál jó volt és természetesen fergeteges bulit csaptunk. Villány közelében van a hely: romantikus, csendes ugyanakkor full extrákkal felszerelt rendezvényhelyszín. Ha másért nem, érdeklődésből kukkants rájuk, vagy kérj ajánlatot (érdemes) www.mokos.hu

sok sikert!

2014. szept. 26. 13:48

Remélem jobb már a helyzet!


Esküvői dj-nk már van. Bevált már jól ismerjük máshonnan.

328. cirmoscicajaj (válaszként erre: 326. - Évi1992)
2014. szept. 17. 14:02
Szia! De jó,h neked ilyen könnyen megy....nekem dec. 12-én lesz és azt hiszem ha volna kukacom,most épp t.kön szúrnám magam :) én nem találtam még tortás nénit/vagy bácsit,ma már nem szeretnék telefonálgatni.a ruhatisztító nem meri bevállalni a ruhámat,fél,h fog a virág színe a ruhán.Ja és az álom fátylamat is elhappolták előlem,de remélem találok másikat...
2014. szept. 17. 10:55
Mi a véleményetek az esküvő dj-ről?
2014. szept. 17. 10:54

Sziasztok! 

Csatlakoznek erre a rövid időre.

Jövőre terveztük az esküvőt vagy jövő utánra(május) de valaki hamarabbra hozta a dolgokat :)

Ma vagyunk 9 hetesek.

Egy héttel ez előtt voltunk uh-n akkor 16mm volt és mindent rendben találtak! :) 

gőzerővel folyik a lagzi szervezése...egy fátyol az ami még hiányzik. 

December 6.-án lesz 17-órától! :) 

A helyszín kaja lebeszelve fotós, ruha megvan. 

Ma megyek a tortas nenihez meg a videoshoz...

325. Zonne (válaszként erre: 312. - Genlips)
2014. szept. 17. 10:07
Elvileg úgy illik, hogy a pár fizeti a vendégeknek. Mivel nálunk sokan jöttek külföldről, az hogy kifizessük az utat + szállást, majdnem annyira jött volna ki, mint maga a 90 fős lagzi. Időben szóltunk mindenkinek, mindenki tudta majdnem 6 hónappal korábban, hogy mire készüljön és mire számítson. Közöltük, hogy ne haragudjanak, de az utat nem tudjuk állni, ha szállást kérnek, akkor az megoldjuk, de nem tudunk mindenkinek külön szobát biztosítani. Volt hogy 3-4 fős baráti társaság volt egy szobában, vagy megoldották ismerősöknél, rokonoknál, szüleiknél stb. Mivel barátokról beszélünk akikkel napi kapcsolatban vagyunk, nem volt kellemetlen ez a beszélgetés és mindenki megértette a helyzetet, nem volt belőle sértődés. Legalábbis én nem tudok róla :-)
2014. szept. 17. 06:31
Tegnap éppen nem próbáltam telón,de asszem ez következik.De láttam,h másnak sem írtak vissza.Ilyenkor (tévesen)az jut elsőnek eszembe,h talán nekik nem is annyira fontosak azok a megrendelések,kiindulva magamból,mert ha én nem jelzek vissza a Kedves Vendégnek,akkor minimum,h a főnök le....,meg amúgy sem tudnám megtenni.Ha nekem fontos egy megrendelő,minimum,h válaszolok neki.
323. marlenka70 (válaszként erre: 322. - Cirmoscicajaj)
2014. szept. 16. 17:30
Miért nem próbálod elérni telefonon? Esetleg személyesen?
2014. szept. 16. 16:21

Sziasztok!Tanácsot szeretnék!

Akkor mi a tehendő ha íram egy cukrászdának,aki olyan tortát csinál amilyet szeretnék,igényesen,és jó árban dolgoznak,viszont nem válszolnak már 4. napja? lépjek tovább,vagy várjak még,esetleg írjak rájuk mégegyszer?Az idő szorít mivel,szűk 2,5 hónap van az esküvőmig.

2014. szept. 16. 07:40
Megvan a helyszín! Torockó étterem. Nagyon jó a híra, finomak az ételek és szerintem reálisak az áraik.
320. marlenka70 (válaszként erre: 316. - Gyöngyi)
2014. szept. 14. 16:11
Mi most jegyeztük elő a kölcsönzést a lányomnak (szerencsére csak szalag avatóra még) 25ezer. Gyönyörű menyasszonyi ruhákat lehet kölcsönözni 25-30 körül. Én is venni szerettem volna,de nem találtunk optimális áron olyat ami tetszett neki.
319. cirmoscicajaj (válaszként erre: 312. - Genlips)
2014. szept. 14. 10:59

Kedves genlips!

Nálunk úgy szokott lenni,h az esküvő napját/éjszakáját a pár fizeti,néha szoktak még reggelit is fizetni nekik,ez anyagiaktól függ.Ha még akarnak maradni akkor az már a vendégek pénztárcáját terheli.Esküvőtől (anyagiaktól)Ez most nálunk is téma egyébként nekünk is van pár vidéki rokon,akit szeretnénk látni a lagzinkon.Nehéz kérdés ez,egyfelől a vendégektől nem lehet elvárni,h állják az utazásukat,a szállásukat,meg még nászajándékot is.Elég anyagi megterhelés ez mindenkinek.Másrészt mi is( ill.én is nagyon figyelek arra,h mi mennyibe kerül,és nem mindegy nekem sem,h több 10.000 ft-ot még plusszban ki kell-e adni,vagy sem.Nem azért mert sajnálom rá a pénzt,hanem mert egyszerűen már nem tudjuk kiszorítani.Ha valakinek van valami jó ötlete ezügyben szóljon :)

2014. szept. 14. 09:48
Voltunk az Ázsia centerben.Az eladónő nagyon kedves volt és mondta, hogy jövő év január végén jön az új kollekció, akkor menjünk vissza.Nekünk azok a ruhák is tetszettek amik most voltak ott, de azokból már kevés méretválaszték volt.
2014. szept. 7. 19:49
bocs: százezrekért.
2014. szept. 7. 19:49
ÁÁÁ! kÖszi szépen, már kezdtem feladni. Helyszínt már találtunk, ruha még nincs. Nem szeretnénk százezerét kölcsönözni.
2014. szept. 7. 17:16
Esküvői meghívó sablonok-at beütöd a keresőbe és van kinyomtatható sk elkészíthető meghívó. Csak az adatokat beírod és kész.
2014. szept. 7. 16:09
Még próbálkozom, de úgy tünik kihalt ez a fórum, amit nyitottam azt meg törölték.....Milyen betűtipust használtatok meghívó nyomtatásához? Vannak a neten letölthető sablonok?
2014. aug. 21. 16:18
Ez jó kérdés, nálunk is van 4 vidéki rokon.
312. genlips
2014. aug. 21. 14:27

Lenne egy kérdésem, nekem lesz 15-20 fő vendég, aki külföldről fog utazni az esküvőre. Ki szokta fedezni a költségeket? A pár vagy a vendég?

És a szállást messziről utazóknak az esküvő estéjén?

2014. aug. 20. 20:42
Köszi, megnézzük.
310. marlenka70 (válaszként erre: 303. - Gyöngyi)
2014. aug. 20. 19:00
Szerintem nézz szét az olx-en is. Még ehez képest is olcsón tudsz ruhát találni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook