Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2014 Esküvő fórum

2014 Esküvő (beszélgetős fórum)


99. Gyongyi 4 (válaszként erre: 98. - Mietze Katze)
2014. ápr. 1. 18:22

Hát igen,biztosra vettük a dolgot!:))

Hát akkor nálatok nem volt gond az italszerzéssel! :))

Már kértem pár árajánlatot,de honnan tudjam mennyit kell belőle rendelni,hogy elég legyen??? :))

Mi se találtuk ki még a köszönőajándékot,de ötletek vannak, pl a dekoratőrünk ajánlott: színes nyalóka,csavaros,és egy közös fotó a közepébe!Meg aztán van a párizsi kocka csoki,kis pici,arra közös fotó,meg valaki mesélte ő esküvő elött elkezdett pici borostyánokat bujtani vagy 100 db-ot,és akkor rá egy közös kép,vagy üzi még mellé,azt kész is!

Amúgy nem tudom még én sem....

98. Mietze Katze (válaszként erre: 92. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 1. 16:18

Nálunk elsődleges szempont volt az ital-kérdés, hogy egyáltalán mi tudjuk vinni, hiszen a családunk borászkodik, anyósék a pálinkafőzésben jeleskednek, és van sörnagykeres is a tágabb rokonságban :)


De tény, hogy nagykerest érdemes megkeresni, akár többet is: borászattól külön a bort, akár "háztól" a pálinkát (előzetes teszt alapján, nehogy valami bűn rossz pancsolmány legyen).

97. Mietze Katze (válaszként erre: 94. - Tipke)
2014. ápr. 1. 16:10
Köszönő ajándéknak Ti mit adtok? Mit érdemes egyáltalán? Én ezen a téren totál tanácstalan vagyok.
96. Mietze Katze (válaszként erre: 95. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 1. 16:08

Hú, Ti tényleg gyorsak voltatok :)

Mi év elején júliusra tűztük ki, aztán ahogy alakultak a dolgok, aug. 16-a lett kitűzve, és gyakorlatilag egy hónap alatt (teszem hozzá, nagy szerencsével) sikerült elintézni a helyet, vőfélyt, hivatalt, zenekart, ruhát.

Meghívó most van folyamatban, a többit szép apránként szervezzük.

95. Gyongyi 4 (válaszként erre: 93. - Szeplakisz)
2014. ápr. 1. 16:05

Hát mi tavaly júliusban foglaltuk az időpontot!(Biztosra mentünk :) )Aztán szeptemberben meg már meg is volt a ruhám!Épp most rendeltem meg a meghívókat!A zenekar is megvan már!Már csak apróságok vannak hátra!:)

És Nálatok? Mikor lesz a nagy nap??Mikor kezdtetek el készülődni?

94. Tipke
2014. ápr. 1. 16:00
Mi szépen lassan készülődünk. Étterem, zenész , fotós-videós, vőfély, polgári, templom leszervezve. Kitűzők nagy része kész, autó szalagok is, meghívók kiosztásra várnak, köszi aji félig kész...és még sorolhatnám mi minden alakul:)
93. Szeplakisz (válaszként erre: 92. - Gyongyi 4)
2014. ápr. 1. 15:32
Te mikor kezdted a szervezést? :) Mi is a villám kategóriába tartozunk... :)
2014. ápr. 1. 14:18

Sziasztok Csajok!

Szeretnék én is caatlakozni hozzátok!

Látom mindenki izgalmasan készülődik a dolgokra!Tök szuper!:))))

Nekünk idén július 26.-án lesz az esküvőnk!Már nagyon várom!Nézegetem,hogy ki mennyivel elöbb kezdte el a készülődést,ezek szerint én gyors voltam....:))

Az esküvőre ha magad vihetsz piát,hol érdemes megvenni??

2014. ápr. 1. 09:46

Jaj, végre én is gép elé jutottam :)

Megvan a végleges dátum, a ruha, a zenekar meg társai... és teljes zsongás :)

90. Vivvv (válaszként erre: 89. - Szeplakisz)
2014. márc. 31. 13:04
Remélem hogy jól sikerül. :) Ráadásul szűkös az idő, még a héten el kellene kezdeni a szervezkedést. :)
89. Szeplakisz (válaszként erre: 88. - Vivvv)
2014. márc. 31. 11:09
Dejó... Hát ez sem egy mindennapos példa, hogy keresztelő és esküvő is egyben. De biztos megható lesz... :)
88. Vivvv
2014. márc. 31. 10:36
Sziasztok! Mi csak pár napja határoztuk el, hogy egyszerre tartjuk a kislányunk keresztelőjét és a templomi esküvőnket. Na de ha már templomi, akkor legyen előtte polgári - mert még az sem volt. A pappal már túl vagyunk egy találkozón, de még van pár dolgunk. Április - májusban szeretnénk tartani. :) Tök jó, hogy van ilyen fórum is, eddig észre sem vettem... :)
2014. márc. 31. 10:28

Rendben. :)

Tegnap voltunk jegyesoktatáson a papnál, aztán megdöbbentem, hogy már csak egy alkalom lesz az esküvőig... (Eddig kéthetente jártunk hozzá. Kb. 4szer voltunk)


Ma meg majd végre a CD-t fogjuk kiírni, ugyanis a polgári szertartásra mi magunk válogathattunk össze, hogy melyik résznél (bevonulás, aláírás, gyűrű, szülőköszöntő stb.) milyen zene szóljon. :)

86. Tipke
2014. márc. 29. 15:28
Itt vagyok, nem tüntem el, hamarosan mindent leírok:)
2014. márc. 26. 15:06

Hát jó gyorsan "lezavartuk". :) Januárban kezdtük el tervezgetni. Először csak úgy akartuk, hogy elmegyünk két tanúval a hivatalba, aztán majd ha kész lesz a tetőtér (mert tetőtérbeépítésbe szeretnénk fogni) akkor majd lesz lagzi és templomi.

De hát ki tudja, hogy mikorra sikerül megcsinálni a tetőteret?!

Aztán úgy voltunk vele, hogy jó, akkor ne legyen nagy felhajtás, csak a szűk család és vacsora. Meg mégis legyen akkor már fehér ruhám. Először olyan 20 főre terveztünk csak (szülők, nagyszülők, keresztszülők és ennyi). Aztán a végére belevettük a közeli barátokat is és végül 50-nél megállt a létszám.

Most már nagyjából minden meg van. Apróságok hiányoznak már csak. Pl. a vőlegény cipője... ing és nyakkendő, mellényszett esetleg. De az öltöny már megvan. :)

Úgyhogy lényegében le lehet bonyolítani három-négy hónap alatt is az egészet. :) Bár rájöttem, hogy a kis lagzi is ugyanannyi szervezéssel jár, mint egy nagy lakodalom. Mindegy, hogy 20 fős a násznép, vagy 200 fős, ugyanúgy mindent meg kell szervezni... Fotós ugyanis kis lagzinál is kell, zene is kell, dekoráció, vőfély stb.

84. Tipke (válaszként erre: 83. - Szeplakisz)
2014. márc. 26. 14:40
Szia:) örülök neked, s már nektek tényleg nem sok. Pörögnek az események?
2014. márc. 26. 14:16
Én ugyan blogot nem írok, de szívesen beszélgetek a témában. :)
82. Tipke
2014. márc. 26. 12:47
Sziasztok! Én egy Augusztus 2.-ai menyasszony vagyok, még 128 nap...:) Fel lehet eleveníteni ezt a fórumot? Van itt olyan aki valahol ír blogot, vagy itt is akár? Nagyon kíváncsi lennék, szeretnék olvasgatni. Akit érdekel én írok:)
2014. márc. 25. 15:52

Sziasztok!


Nekünk is májusi esküvő lesz. Nagyon gyorsan lezajlott a tervezés-szervezés időszaka, ugyanis idén januárban történt a "lánykérés". :)

80. Doszti
2014. márc. 5. 11:49

Sziasztok!


Nekünk Pécsett lesz az esküvőnk és most vőfélyt keresünk, de nem találunk...

Egy kicsit szolidabb nem olyan harsány, inkább ceremóniamester jellegű emberkét keresnénk :).

Ha tudtok, akkor segítsetek!

Köszi

2014. márc. 2. 01:35
Sziasztok! Ha esetleg menyecskeruhát kerestek, de rövidet, nekem lenne egy eladó. A naplómban találtok képet rólam és a ruháról. Nyíregyházán vettem, egyetlen estét volt rajtam. Nagyon kis csinos.
78. atesz34 (válaszként erre: 77. - Rillababa)
2014. febr. 21. 17:51
Írtam privát üzenetet!
77. rillababa (válaszként erre: 76. - Atesz34)
2014. febr. 19. 22:02
Sajnálom, mert még nincs fotósunk :(
76. atesz34 (válaszként erre: 75. - Rillababa)
2014. febr. 18. 18:56
Ebben az esetben nehéz segíteni! Én Miskolcon vagyok.
75. rillababa (válaszként erre: 74. - Atesz34)
2014. febr. 18. 17:29
Veszprémben lesz :)
74. atesz34 (válaszként erre: 61. - Rillababa)
2014. febr. 15. 14:10

Helló!

Érdeklődnék, hogy hol lesz az esküvőtök, mert én is vállalok fotózást, esetleg beszélhetünk róla!

73. Amina5
2014. febr. 14. 19:40
hát én nem tudnám rávenni a táncra:),de nekem se lenne sok kedvem hozzá.valamivel azért fel kéne dobnunk az estét...nekünk is májusban lesz,szóval úgy látom sokaknak is hamarosan itt lesz!
2014. febr. 14. 14:39

Mi már a meghívók kihordásával lassan végzünk.

Közben járunk tánctanárhoz is. :)

2014. febr. 9. 23:54

Sziasztok!

Nekünk is idén májusban lesz az esküvőnk! :-) Lassan a meghívókat hordjuk. Nagyon izgi! Hamarosan itt van:-))


Egyébként nekünk sem lesz vőfély, de betanulunk egy táncot és az lesz a móka mivel vicces lesz :-P

2014. febr. 6. 09:08

Szia!


Nekem sajnos nem sok oteletem van, mi a vofelyre bizzuk.

De sztem a youtube.on ha beirod biztos talalsz jokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook