Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2014 Esküvő fórum

2014 Esküvő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
69. Amina5
2014. febr. 4. 18:20

Sziasztok!

Csatlakoznék!Van valamilyen jó ötletetetek jópofa játékra, vagy egyéb?mivel vőfélyt nem szeretnék.

68. tervezes (válaszként erre: 67. - Tilee)
2014. jan. 14. 10:32
Az nagyon jo arban vannak.
67. Tilee
2014. jan. 11. 16:53

Köszi, írtam neki.


Megvannak a meghívóink :) 85Ft/db :D

66. e022bedc06 (válaszként erre: 65. - Tilee)
2014. jan. 10. 21:57

Szia!


A barátnőm esküvőjén nagyon jópofa, ötletes vőfély volt. És a legfontosabb, hogy 1 kortyot sem ivott. Ha gondolod, nézd meg :) Itt, Pesten lakik.

Facebookon Vőfély Sanyi néven van fent :)

65. Tilee
2014. jan. 10. 21:53

Sziasztok!


Nekünk 08.16-án lesz Budapesten A legnagyobb bajunk a zene. zenész-vőfélyt szeretnénk de sehol nem találunk. Az időpont foglalt, mesze van vagy nem volt szimpatikus. Ha ismertek jópofa vőfélyt aki esetleg zenélni is tud akkor szívesen várom a tippeket! Bár már külön-külön is jó lenne.


Még sok minden van hátra, de szépen (lassan) haladunk. Egyre izgalmasabb. :)


Ami tuti: idő, hely, menü, dekor :D

Meghívót holnap csináljuk meg és azt is elkezdjük szétosztani.

2014. jan. 10. 08:11

Sziasztok!

Nincs valami nagyon szuper esküvői meghívóba való idézetetek a tarsolyotokban?

Találtam én neten sokat, de a legtöbb már agyon rágott idézet. Valami különlegeset, egyedit szeretnénk, de még nem találtuk meg a nekünk valót :)!

Köszi előre is!

2014. jan. 2. 20:15
május 10 (L)
2014. jan. 2. 18:27

Nekünk is elkezdődik lassan a templomi jegyes oktatás.

Most a meghívók széthordásánál trtunk.

Mikor lesz a Nagy nap?

61. rillababa (válaszként erre: 58. - Oryon)
2014. jan. 2. 14:36
az országban bárhol vállal esküvői fotózást?
60. rillababa (válaszként erre: 59. - Tervezes)
2014. jan. 2. 14:32
mi most kezdünk belemerülni a szervezésbe, februártól esküvői foglalkozások a templomban.. meg a többi :D
2013. dec. 18. 20:33

Hogy álltok a szervezéssel?


Élesszük újra a fórumot! :)

58. Oryon
2013. nov. 20. 18:44

Sziasztok!


A nevem Csongrádi Gábor és esküvői fotós vagyok. Olvasgattam a fórumot és láttam sok megválaszolatlan kérdéseket. Gondolom örülnétek neki ha azonnal kapnátok rá választ. Egész nap gép előtt ülök a munkámból kifolyólag, így gyakorlatilag rögtön látom a kérdéseket. :) Kérdezzetek nyugodtan, amiben tudok, segítek.

57. FiliDigi (válaszként erre: 28. - Siccca)
2013. okt. 23. 14:14

Szia,


Én most tévedtem ide és örömmel olvastam az esküvődet a Musztángba.

Mi is majdnem arra voksoltunk, aztán a dunapart meleltt döntöttünk mégis.

Hol van ez helyileg, mert mi a térképen a neten nem igazán találtuk meg. :-(Szép volt a hely? Tényleg jól megszerveztek mindent?

Sok boldogságot:-)

56. FiliDigi (válaszként erre: 1. - Lara87)
2013. okt. 23. 14:06

Szia,


Grat, én is készítettem egy ilyet ,de szívesen írok ide is, ha vannak ötletek, tapasztalatok szívesen eszmét cserélnék.

Nálunk 2014.06.28.-án lesz majd. A helyszín megvan és a vendéglista, kb 100 fő

Most a dekoron agyalunk:-)

55. Mietze Katze (válaszként erre: 54. - Tervezes)
2013. okt. 16. 10:25

Na igen, én is úgy vagyok, hogy messze még a július :) Kezdem egy listát, hogy jelenleg miről mi az elképzelésem, és havonta frissítem, hogy lássam, hogyan alakultak a dolgok a kezdeti tervtől egészen az esküvőig.


Nem tudom, Te és a többiek hogy vagytok a vendégek elszállásolásával... lesznek-e vidékiek, milyen arányban (egyáltalán, mekkora a létszám). Mert nálunk kb. a nép 25%-a helybéli csak, a fele meg 100 km-nél is messzebbről érkezik. És mivel kis városban élünk, nincs is nagyon panzióféleség; a rokonoknál, ismerősöknél elszállásolás pedig ismét pár személyre korlátozódik.

2013. okt. 15. 19:36

Én linket tettem be a naplómba.

Most az a terv,h olyat szeretnék,de májusig még változhat. :)

53. Mietze Katze (válaszként erre: 52. - Tervezes)
2013. okt. 15. 13:48

Bács megye déli része, egy egész kicsi város:)


A ruháról egyelőre annyi sejtésem van, hogy valami egyszerű, törtfehéres legyen. Naplómba majd pakolgatom fel az elképzeléseket, a vége meg talán a varratás lesz.


Hú, nem olvastam vissza, biztos Te is írtad.. de ha nem, Neked milyen ruhád lesz? Mert ugye mégiscsak (majdnem) az a legfontosabb :)

2013. okt. 15. 10:43

:)


Merre lesz az esküvőtök? Ha várost nem is akarsz írni...azt megírod,h az ország melyik része? :)

Hátha Te is errefelé vagy mit én...és akkor még több infót tudunk cserélni. :)


Ruháról van elképzelésed? :)

51. Mietze Katze (válaszként erre: 50. - Tervezes)
2013. okt. 15. 10:03

Neem, mindenképp jövő nyáron szerettünk volna összeházasodni, először júli vége, augusztus eleje volt tervbe véve, de a praktikumot helyeztük előtérbe. :D

A szervezkedésbe most kezdünk bele úgy igazából: még két helyszín közt vacillálunk. A létszám is összeáált, a hónap során akarjuk ezeket a főbb dolgokat elrendezni-lefoglalni, aztán jöhetnek a részletek.

50. tervezes (válaszként erre: 49. - Mietze Katze)
2013. okt. 14. 19:29

:) És csak emiatt akarjátok akkor?

Elkezdtétek már a szervezkedést?

2013. okt. 14. 13:02

Sziasztok!

Alakulnak nálunk is a dolgok esküvő ügyben, jövő július első vagy második hétvégéjét néztük ki, olyan prózai megfontolásból, hogy a személyim júli. második hétvégéjén lejár.

2013. okt. 7. 21:55
U.István mennyiért jár vőfélykedni?
2013. okt. 7. 21:44
Nekünk egyébként augusztusban lesz :-)
46. szabcsi22 (válaszként erre: 45. - Tervezes)
2013. okt. 7. 21:40

Szerintem jó vőfély,kértünk tőle videót mert interneten nincsen fenn,és tetszett mindenkinek.

Ha még nem foglaltátok le,akkor tudok elérhetőséget adni,sokat jár Nyíregyházán,bár elég sok hétvége foglalt már nála is.

Az az igazság hogy a ruháról fogalmam sincs.

Először kölcsönözni akartam,aztán láttam Ukrajnában is ami tetszene fél áron,persze csak egyet,de csak 2 helyet néztünk meg,a többi nekem nem annyira tetszik,de tuti körbefogok járni ott több szalont.

Hogy kell engedélyt kérni a blogra?

2013. okt. 7. 19:16

Boldva az nem itt van. Jó vőfély? A miénk nekem annyira nem tetszik,de páromnak igen.


A ruhát már kinéztem, nagyon tetszik...alig várom,h mehessek felpróbálni. De mivel babonás vagyok,így a hivatalos eljegyzésig nem mehetek,ami meg október végén lesz. :)


Inditok egy naplót,abban leírok mindent részletesen. Kérj olvasási jogot és úgy könnyebben tudunk infót cserélni....és nem is látja mindenki,csak akinek olvasási jogot adunk. Ott teljes neveket is lehetne írni. Amúgy a mi esküvőnk is Nyíregyházától 15 km-re fog kezdődni(búcsúztatás és templomi) mjad utána jövünk be Debrecenbe.


Neked honnan lesz a ruhád? És milyen lesz?

44. szabcsi22 (válaszként erre: 41. - Tervezes)
2013. okt. 7. 12:36

Szia!

Végül mi sztem P.Istvánnál maradunk (Boldva),nem tudom árban mennyire drága.Szabolcsiakat megkérdeztük,de aki jó lett volna,már foglalt.

Zenészünk Z.Krisztián lesz (Nagyecsed).

Nyíregyházától 20km-re lesz az esküvő.Ha valami eszembe jut,akkor írok :-) Hátha egymás segítségére leszünk.

Ruhád honnan lesz?

2013. okt. 6. 18:18

Nekünk 2014 májusában lesz. Idén augusztus végén kezdtükel szervezni,mert akkor kérte meg a pároma kezemet...és sajnos azt kell mondanom,h elég későn,mert már arra az időpontra,amikor mi szerettük volna alig volt szabad hely. A helyszín a legfontosabb,meg a vőfély. Vagyis megéri már előtte 1 évvel elkezdeni kérdezősködni, nézelődni.

Volt olyan vőfély,akit felhívtam és azt mondta,h jövő év októberéig már nincs szabad időpontja.


A helyszínen is már csak ez az egy dátum volt szabad jövő év októberéig, így gyorsan le is foglaltuk. Persze pénteki napra lett volna még szabad hely, de mi mindenképpen szombaton szerettük volna.

2013. okt. 6. 18:05

Sziasztok!


25 éves vagyok, párom is. Négy éve vagyunk már együtt, és egyre többször szóba kerül az esküvő, lagzi. Kb 2015-re tervezgetjük. Kíváncsi lennék rá, ha abban az évben akarjuk tartani, mikor kell elkezdeni az előkészületeket? Időpont az anyakönyvvezetőnél, templomba, étteremben stb. Illetve a zenekarnak mikor kell szólni?

2013. okt. 6. 17:57

Szia!


A két esélyes K. Zoltán (Komádi) volt és D. István (Debrecen). Végül a másodikat választottuk.


De én nagyon ajánlom Ú. István (Vámospércs), de sajnos ő már foglalt volt,így nekünk nem tudta vállalni. :(

Ha kell elérhetőség írj és privátban megírom őket.

De tudok még Szabolcsiakat, de ők jobban el vannak szállva az árakkal. Nekünk ez is döntő szempont volt. De ha kell,akkor megmondom az ő elérhetőségüket is.

Nektek ki lesz a zenekar?

Pontosan hol lesz az esküvő? Ha ide nem akarod kiírni,írd meg privátba....esetleg még jó öteleteket is adhatunk egymásnak. :)

40. szabcsi22 (válaszként erre: 39. - Tervezes)
2013. okt. 4. 22:40

Szia!

Megkérdezhetem,hogy ki lesz a vőfély?Mi nagyon bajban vagyunk vele,nem tudunk dönteni,akit mindketten szerttünk volna már foglalt.Zenész,videós,fényképész.Mi is Szabolcsiak vagyunk :-)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook