Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 nyarára jó pár kilótól megszabadulok fórum

2013 nyarára jó pár kilótól megszabadulok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
231. Kata7555 (válaszként erre: 230. - Cullinan)
2012. okt. 25. 11:15

Én tegnap haza úton arra gondoltam, hogy már nem nagyon kellene semmit ennem (nem is voltam éhes), aztán mégis ettem rántottát, de legalább már nincs otthon szotyi, mert olyan szinten ragyás lettem tőle :S

Viszont ma is elég éhesnek érzem magam .. pedig már ettem egy kis ananászt, most pedig zs.szegény túrót majszolok :D

230. cullinan (válaszként erre: 229. - Kata7555)
2012. okt. 25. 10:14

Itt mondtad ki a lényeget, igy van, mindkettőnek tenni kell a kapcsolatért, hogy jól müködjön!

Na, hogy álltok lányok a diétával?:)

Én a reggeli lekváros kenyeremről nem tudok lemondani a kávé mellé, de nappal igyekszem oda figyelni, és ma megint Rékázom, bár elég izomláza,m van!

229. Kata7555 (válaszként erre: 227. - Mahal)
2012. okt. 25. 07:56

Szerintem az régen rossz, ha valakinek már a párja szól, hogy rosszul néz ki.. és ne a párja miatt akarjon jobban kinézni, hanem magáért. Természetesen nekem is fontos a férjem véleménye és szeretek is neki tetszeni:) és ami a legfontosabb, hogy nem megszerezni nehéz valakit, hanem megtartani, ahogy szokták mondani:D Egy kapcsolatért tenni kell...

Bocsi, ha kicsit elragadtattam magam:)

228. Kata7555 (válaszként erre: 226. - Mahal)
2012. okt. 25. 07:49

Mondjuk ezt tényleg ti érzitek:)

Nálunk még nincs baba, de most még jó így :) Mondjuk azt nem mondom, hogy néha nem szeretném, de még nincs itt az ideje:)

227. mahal (válaszként erre: 223. - Cullinan)
2012. okt. 24. 22:53

Valahol egyetértek Katával is,és icipicit veled is cullinan.

Nekem a férjem soha nem mondta,hogy dagi vagyok,fogyjak le.Pedig lehet,hogy jobb lenne,ha néha mondaná,talán már előbb neki fogtam volna.De az is lehet,hogy nagyon rosszul esne,ha mondaná és jól összevesznénk.Nem tudom,mert az éremnek csak az egyik oldalát ismerem.

226. mahal (válaszként erre: 216. - Kata7555)
2012. okt. 24. 22:47
Néha érzem,hogy jó lenne kettesben,de szerintem mi a férjemmel nem tudnánk pl.elmenni a srácok nélkül még 2 napra sem.Persze a fiúk mennek,és akkor mi itthon kettecskén.......
225. mahal (válaszként erre: 213. - C8ec504c40)
2012. okt. 24. 22:44
Áááááááááá az a lány nem olyan.Úgy jó minden,ahogy a srác mondja.:(
224. Kata7555 (válaszként erre: 223. - Cullinan)
2012. okt. 24. 20:49

Hu...

Nem tudom, nekem nem esne jól, ha a párom kritizálna, még akkor sem, ha nem akar bántani :D

Persze, nem szabad az embernek elhanyagolnia magát, ez alap és ebben teljesen egyetértek veled. Mondjuk a belső érték számít nem a külső (mondom ezt egy fogyis portálon :D és úgy, hogy én nagyon kritikus tudok lenni magammal szemben (is):D).

Lehet, hogy azért gondolkozok így, mert az én párom nem piszkál engem, ha esetleg hízok egy kicsit. Illetve van önkritikám és nem várom meg, hogy már szólnia kelljen :)

De még nem tudom milyen az amikor az ember azért hízik meg, mert szül egy-két gyereket és azt se tudom, hogy milyen mikor a gyerekek miatt nem marad az embernek ideje magára :) Ezek még előttem állnak, szóval nem ítélkezik az ember, amíg nem tudja a másik történetét..

223. cullinan (válaszként erre: 220. - Kata7555)
2012. okt. 24. 20:36

Kata, nekem erről kicsit más a véleményem!

Jó, természetesen az ronda dolog,ha valaki meghizik a házasság alatt, mondjuk szülés után, és a férfi ezért elhagyja.

de, én azt mondom, igenis,ha valaki már nagyon elhagyja magát, igenis a társa ösztönözze, és figyelmeztesse, hogy fogja magát vissza, és adjon magára.

Rengeteg olyan párt látok, ahol a nő (és fiatal) mint a tehén,szét van folyva.

Egy szülés vagy az hogy férjhez ment még nem jogositja fel arra, hogy onnantól elhagyhatja magát.

Igenis, tartozik annyival a társának, hogy ad magára.

Sokszor elgondolkodom, hogy hogyan képes az a a férfi szexelni a párjával

De persze szeresse továbbra is, csak legyen olyan bátor, hogy figyelmeztesse a társát, hogy jó lenne ha pár kilót fogyna, ez mindkettejük érdeke.

Nem lehet csodálkozni, ha a férfiak félre kacsingatnak.

Persze, ez forditva is igaz, a férfiaknak sem szabad eltunyulni, igénytelenné válni!

222. Kata7555 (válaszként erre: 221. - Cullinan)
2012. okt. 24. 20:35
Nagyon helyes :D
221. cullinan (válaszként erre: 219. - Kata7555)
2012. okt. 24. 20:29

Na, megtört a jég, ismét:)) Rubint Rékára tornáztam:)

Hogy holnap nem fogok tudni menni, aztuti, de jól esett!!

Most megfogadtam, hogy legalább 3-szor tornázom.

A lányaimmal együtt fogadtuk meg a közös tornát, igy majd egymást ösztönözzük.

220. Kata7555 (válaszként erre: 211. - Mahal)
2012. okt. 24. 19:15

Ezt mondjuk nem értem, hogy egy pasi hogyan lehet ilyen :( Én kiszaladnék a világból, ha a párom a néhány kilómat állandóan az orrom alá dörgölné :( és még választás elé is állítana :S

bár, próbálunk mindketten tudatosan táplálkozni és sportolni ez nem lehet gond egy párkapcsolatban. Vagy én vagyok túl naiv? :)

219. Kata7555 (válaszként erre: 215. - Cullinan)
2012. okt. 24. 19:13

Szia!


Kitartás :) Látod, minden fejben dől el. Ha a kajcsit nem is tudod nagyon betartani, legalább a mozgást iktasd be. Szerintem az a legjobb, ha betervezed és nem találsz kifogásokat, pl.: hogy most fáradt vagy, hogy most sok munkád van stb.. és talán akkor a fogyi is beindul. Talán, ha már egy kicsit oda tudsz figyelni a kajcsira, akkor már lesz is eredmény :)

218. Kata7555 (válaszként erre: 214. - C8ec504c40)
2012. okt. 24. 19:11
Gratula a -2 kilóhoz :)
217. Kata7555 (válaszként erre: 214. - C8ec504c40)
2012. okt. 24. 19:10
Nagyon helyes hozzáállás :) Tervnek jó és te már jó úton haladsz előre :D
216. Kata7555 (válaszként erre: 212. - Mahal)
2012. okt. 24. 19:10

Szia :)


Igen, több, mint 12 éve ismerjük egymást :) 4 éve volt a lánykérés 2 éve pedig az esküvő :) nem siettük el :) 15 éves voltam, amikor megismerkedtünk :)

Jogos, ha gyerekek vannak, akkor azért már kicsit máshogy gondolkozik az ember.. de néha azért kell a romantika is, nem? :)

2012. okt. 24. 17:43

Olyan jó olvasni benneteket, egyszerüen annyira egy a gondolkodásunk:)

Én is igy tengődöm, nekem olyan problémám nincs, higy a csokit nehéz mellőzni, mert azt nagyon ritkán szoktam.

Tehát el is gondolkodtam, akkor én mi a fenétől hizok??

Rájöttem, a kevés mozgás.

Néha felfujtam magam, akkor eljártam futni, de a leghosszabb idő, két hét volt:(

Tehát kitartás kellene nekem, de az nagy adagggal!!

Azért ahogy olvasom, nem olyan tulsulyos emberek vannak itt, 5-10 max kiló az, amitől átlagban meg szeretnénk szabadulni.

Hát nem tudom, én néha keveset eszem, és tudatosan, máskor meg csak eszem, ami van:(

igy nem tudok fogyni,

Pedig este ált,én is tökmagot eszem a tv alatt.

De lehet,hogy az sem jó?

2012. okt. 24. 12:54

Lányok, ma eszembe jutott, hogy meg kéne mérnem magam, bár egy kicsit féltem, merthogy előző nap kenyeres nap volt. Végül bátran ráálltam a mérlegre:) s láss csodát, nem jött vissza az 1 kiló, sőt, leadtam még egyet! Hogy ez mekkora öröm tud lenni.

Most már látom, hogyan is dől ez el a fejben. Eddig nem értettem. Nálam ez valóban csak így működik:

1. Kitűztem célnak az augusztus 26-át, jövőre.

2. Kitűztem célnak a -26 kilót (többet is kell, de addig ennyit szeretnék leadni, persze, ha több is lemegy, nem bánom:)

3. Neki is vágtam az én saját elgondolásom szerinti étkezésnek, kevesebb: csokival, kenyérrel, tésztával, stb. szóval ami hízlal.

4. Még többet edzek.

5. Mindig előttem a célom (de nem görcsölök rá), mondogatom magamnak, hogy: "Észnél légy, mert neked célod van!":)

213. c8ec504c40 (válaszként erre: 211. - Mahal)
2012. okt. 24. 12:50
A sors fintora?:))) Most adjon a lány ultimátumot a fiúnak. Mert megérdemli!
212. mahal (válaszként erre: 210. - Kata7555)
2012. okt. 24. 09:29

Jó is néha kikapcsolni.

12éve ismeritek egymást?Valahol olvastam,ha jól emlékszem,hogy 2 éve házasodtatok össze.

Néha én is érzem,hogy jó lenne a gyerekeink nélkül romantikázni,de ugyanakkor,ha valamiért nincsenek velünk mindig az jár az eszembe/eszünkbe,hogy ha látnák ők is ezt,vagy azt hogy örülnének neki.Mi már így vagyunk teljesek,így négyen.:)

211. mahal (válaszként erre: 207. - C8ec504c40)
2012. okt. 24. 09:20

Sziasztok!


Brigodás!

Én ismerek egy lányt,akinek a barátja kb 2éve ultimátumot adott,hogy vagy lefogy,vagy elhagyja.A lány lefogyott,azóta is együtt vannak,már össze is költöztek.Jól élnek.

Ja a srác azóta hízott vagy 20kilót.

2012. okt. 23. 20:30

Sziasztok!


Én ma nagyon szép napot töltöttek a férjemmel:)

Elbringáztunk a Kopaszi gátra, sétáltunk, romantikáztunk... tisztára, mint a tinik, pedig már több, mint 12 éve együtt vagyunk... jók az ilyen napok:)

2012. okt. 23. 20:17

Sziasztok csajok!

Én ma nem ettem tl jól, de legalább a nap hátralevő részében már nem eszem semmit- és most nem csak megpróbálom, hanem így is lesz:)

Holnap már meló, és legalább kimozdít ebből a mély melankóliából, amiben vagyok már napok óta...

Legyen szép az estétek, és ne egyetek ma már sokat:D

208. c8ec504c40 (válaszként erre: 188. - Kata7555)
2012. okt. 23. 20:09
Ez nagyon tetszik, hogy a férjednek mindent megfőzöl, csak nem kóstolod meg, ez nem semmi!:) S persze az is szimpi, hogy fel tudod húzni a kedvenc nadrágod. Nekem is van pár ilyen nacim... amik a szekrényben állnak és felhúzásra várnak.
207. c8ec504c40 (válaszként erre: 179. - Cullinan)
2012. okt. 23. 20:03

Nem tudom, kiről van szó, de az ilyesmi alávaló dolog, majdnem olyan, mint megcsalni a másikat, akit állítólag jóban-rosszban szeret.


Tudjátok, ez olyan dolog, hogy az a pasi sem tökéletes, tuti, lehet, hogy nagy a füle, vagy kicsi a micsodája, mit tudom én... tuti, hogy vissza lehetne neki vágni valamivel és meg is érdemelné! Én nagyon nem szeretem az igazságtalanságot.

206. c8ec504c40 (válaszként erre: 203. - C8ec504c40)
2012. okt. 23. 19:59
Végülis vacsira is ettem egy szelet kenyerecskét:) de nem esem kétségbe, mert a héten most akkor már nem fogok többet enni. A kenyérre halkonzervből készítettem hagymás-majonézes feltétet, a családnak is nagyon ízlett. Nekem meg azért kell, mert még mindig benne vagyok egy fránya nátha-köhögésben. Sőt, most még egy buta méh is megcsípett :( úgy, hogy tisztára bedagadt a karom. Nem emlékszem rá korábbról, hogy ez ennyire fáj!-és hogy ilyen széles körben bedagad... na, mindegy, majd csak elmúlik, nem azért írtam, hogy sajnálkozzatok:) csak néha jólesik kiadni magunkból.
205. Kata7555 (válaszként erre: 203. - C8ec504c40)
2012. okt. 23. 17:38
A pizza meg nem evésért gratula:) A ,izza nem vacsis multság:)
204. 130454e42d (válaszként erre: 203. - C8ec504c40)
2012. okt. 23. 13:49

A pizzával jól csináltad.

A mait meg ne érezd bűnözésnek, simán belefér, a lényeg, hogy pl. egy héten belül rendben legyen a bevitel és leadás.

203. c8ec504c40 (válaszként erre: 178. - Cullinan)
2012. okt. 23. 13:35

A férjem a minap rendelt pizzát, persze kínálgattak engem is... de este volt, vacsiidő. Nem mondom, hogy nem csorgott a nyálam, de mondtam, majd reggel megkóstolom. S láss csodát, meg bírtam állni, hogy ne egyek:) inkább beültem a kádba egy jó kis könyvvel, s másnap, végülis ebédnél kóstoltam meg a pizzát:)

Ma reggelihez viszont ettem másfél kenyeret, ebédnél pedig ittam 2 pohár colát, s bizony az én fogyimba ezek sem férhetnek bele, szóval én ma így bűnöztem. De nem esem kétségbe, mert leveszem a vacsimból.

202. c8ec504c40 (válaszként erre: 176. - Cullinan)
2012. okt. 23. 13:32

Ez a bűnözés dolog nekem is megvan/megvolt, mert most már nagyon odafigyelek az édességre (ami nálam a csokit jelenti). Régebben, ha bementem egy élelmiszerboltba, automatikusan pakoltam a kosárba csokikat is. Ma csak megnézem őket, hogy van-e valami újdonság, s amikor eljön az az idő, hogy tudom, azon a héten sokat fogok mozogni, megveszem és akkor fogyasztom el.

Egyébként már nem eszek minden nap, inkább csak egy héten 1x-i alkalomra korlátozom:) a csokievést. Nem akarok cukros lenni.

❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook