Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már százszor elbuktál...avagy mit tegyünk, hogy megszabaduljunk akár 25 kilótól fórum

Ha már százszor elbuktál...avagy mit tegyünk, hogy megszabaduljunk akár 25 kilótól (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha már százszor elbuktál...avagy mit tegyünk, hogy megszabaduljunk akár 25 kilótól

2011. jan. 28. 16:39
hát nekem az ilyen nem jon be söt anyukám sterint nem is igaz sok helyt olvastam ilyent én kovér vagyok és engem ez a rendszeres étkezés nem fogyaszt
2011. jan. 10. 10:55
Szia!Bár majdnem az anyukám lehetnél:), én 12 kilósan mentem első osztályba:), aztán jött a bérescsepp,és 18éves koromig szinte gurultam:D...aztán jött a nagy elhatározás, és 65kilóról, 50re fogytam, de nagyon szarul néztem ki:), úgyhogy 3-4 kg-ot azóta visszahíztam, abszolút nem diétázom már, sőt csokit is eszek (nem is keveset), de szerencsére, nem jöttek vissza a kg. viszont vannak olyan napok, amikor az esti vacsit, szívesen kiváltam azzal a bizonyos fehérjeturmixal, viszont ötletem sincs, hogy milyet vegyek, pl. ezt a t.rbo diétásat reklámozzák meg ajnározzák orrba-szájjba, ha valakinek van kokrétan ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy más termékkel, ami bevállt, kérem írjon priviben!!!köszi!!
18. hubi66
2011. jan. 5. 13:14
Aki 80 kilósan bálnának nézi magát, az sürgősen forduljon a szeretteihez vagy egy jó szakemberhez, aki helyreteszi az önértékelését. Jó, a 80 kiló nem egy álomsúly, de azért nem egyenlő egy egészséget károsító hájfelesleggel. Szerintem.
2010. dec. 16. 11:57

Szia!

Gratula ehhez az elhatározáshoz.Én jan. 1-vel szeretném ezt elkezdeni ,mert már valamikor hasonló módszerrel én is fogytam.Mindenben igazad van ,amit írtál.Sok sikert!

2010. dec. 14. 14:25

Szia!

Nagyon jó a cikk, meg fogom venni a könyvet! Ki fogom próbálni a módszered!


Üdv. Kati

2010. dec. 13. 14:02

Szia!

gratulálok a jó cikkhez...

úgy olvastam mintha hallottam volna ahogy mondod! hol adsz nyomatékot és veszel visszább!

Isten tudja hányszor kezdtem már diétázni mert kellene leadni magamból!

legutóbb nagyon nagy erővel álltam neki le is ment 6kiló de megállt és 2hónapig semmi, aztán már nem is álltam rá a mérlegre...

megfogadom a tanácsodat a füzetet illetően, és hát azt hiszem megkeresem ezt a könyvet!

Jövőre elkezdem, idén már hiába való is lenne az ünnepek miatt! rossz hozzá állás? igen az! de ez van! lehet dobálni sárral és kővel is ez miatt!

elbírom...

Köszönöm még egyszer

2010. dec. 13. 11:24
Élvezettel olvastam a cikket, azért, mert végre nem valami csodaszertől várod a fogyást. Magam is hasonló módszerhez folyamodtam , jó két éve, amikor kb. 5 kilót akartam lefogyni. ( többre nem volt szükségem )Nekem alapelvem: mindent lehet enni, de mindenből keveset.( enyhe cukor diétán vagyok )ebbe beleértem a töltött káposztát is-- olajjal készítve-de keveset és be kell építeni az aznapi teljes étrendbe. Nagyon szeretem a húst. Sovány, grillezett húsokból lehet bőven ennei, köret mindíg a zöldség.Egy szem krumplit elrejtek a zöldségbe, mert nagyon szeretm. És még valami ! A súly megtartása csak akkor lehetséges, ha soha többet nem térünk vissza korlátlan evésre. Nekem ez életformámmá vált, nem esik terhemre. Vendéglőben mindíg gyerek adagot kérek. Ha meg van a kellő elhatározás ez sikerülhet mindenkinek. Idő kérdése csupán, s kezdődhet egy egészen más élet. Mindenkinek sok sikert kívánok.
2010. dec. 11. 18:04

Szia!


Nagyon nagyon gratulálok, jó volt olvasni a soraidat és sok igazat írsz! Nagyon szép eredmény, szívből kívánom, hogy sikerüljön megtartanod a súlyod és a férjed is elmozdítani a kicsit egészségesebb felé! :)

2010. dec. 11. 13:39
Reméljük, hogy aki elolvassa a cikkedet, már jó úton jár és eltökélte, hogy lefogy. Mindenesetre soha nem elég ösztönözni az embereket arra, hogy egészségesebben éljenek, azért azt hiszem valami elindult már itt is Magyarországon ebben az irányban, csak még idő kérdése.
11. clugie
2010. dec. 11. 10:02
Nagyon jó cikk! Gratulálok neked a fogyáshoz és a családösszetartáshoz is!!!
10. wixa
2010. dec. 11. 09:33
Minden elismerésem a Tiéd! Gratulálok! Nagy erő kell ahhoz, miután lefogyott az ember, ne álljon vissza a régi étrendre/életmódra...én sajnos visszaálltam, igaz 70-ről 56-ra fogytam le, 56 után már "csak" 62-ig híztam vissza. Most megint fogyókúrázok...:-/
2010. dec. 11. 07:27
Tiszta szívből gratulálok. Ha elszánom magam, előveszem a cikked és nekiállok én is!!!!
2010. dec. 11. 00:20
Gratulálok a fogyásodhoz, ügyes voltál nagyon!
2010. dec. 10. 22:53

Újra kell kezdeni!

Ha elesel, fel kell állni!


Én januárban kezdtem, rettentő nagy kitartással leadtam 22kg-ot. Bár visszajött 5kg, de akkor is még 17kg mínuszom van.

Januárba ismét nekiállok, és megint legalább -10kg lesz a következő célom!

2010. dec. 10. 22:10
Szuper!!!! Gratulálok! És látszik a képeken is milyen boldog lettél! Jó Rád nézni! :D
2010. dec. 10. 21:57
Gratulálok, fő a kitartás!
2010. dec. 10. 21:31
Szuper vagy,büszke lehetsz mmagadra.Gratulálok
2010. dec. 10. 21:28
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget, ez a legjobb "módszer! GRATULÁLOK!
2010. dec. 10. 21:17
Gratulálok, szuper a cikk, egyetértek mindenben. :))
2010. dec. 10. 21:08
Kedves fogyni vágyó sorstársaimnak szeretettel ajánlom e cikket, mert saját tapasztalataim alapján akár könyvet is írhatnék. Ilyen-olyan csodadiéták és csodaszerek? Nem! Itt összefoglalom nektek a lényeget!

Ugrás a teljes írásra: Ha már százszor elbuktál...avagy mit tegyünk, hogy megszabaduljunk akár 25 kilótól

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook