Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 júliusi babák fórum

2013 júliusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
522. Sisibeth (válaszként erre: 507. - Segreta78)
2012. dec. 5. 08:38
Nekem is javult az állapotom, mert kerülöm azokat a kajákat, amiket nem bírok enni. Holnap leszek 9 hetes, és kb a hét eleje óta jobb a közérzetem, de előtte sem volt durva. A cicim nekem is fáj, de ennyi. Pénteken megyek UH-ra remélem minden oké, és azt is, hogy már vissza sem térnek a rosszullétek :) Ne aggódj, minden rendben van!!
521. Sisibeth (válaszként erre: 501. - Ancsika82)
2012. dec. 5. 08:35
Még nem tornázom rá, de már régebben megvettem egy hármas csomagját, amiben a kismamás is benne volt. Én sem nagyon kedvelem a stílusát, de tény, hogy 3 gyerek után barom jó az alakja. Jó nyilván nincsenek nagy gondjai, ez a munkája, és van rá ideje, én minden nap este 6-ra érek haza, és reggel 6:20-kor indulok, tehát kissé elfáradok és lusta vagyok...de néha azért rászánom magam :) Van egy két nagyon jó táncos dvd-m, ezeket szeretem, mert táncolni imádok, és így nem tűnik fel, hogy torna :) valahogy az agyam tiltakozik a torna ellen :):) Szóval megpróbálom majd a kismamás dvd-t is.
520. Tüdruk (válaszként erre: 517. - Sisibeth)
2012. dec. 5. 08:34
Én is nagyon fogok figyelni az émelygős időszak után. Szerencsére kivánom a friss zöldségeket, gyümölcsöket. Max. 15 kg-t szeretnék hizni, és akkor még nem lépem át a büvös 100 kg-t.
519. Sisibeth (válaszként erre: 495. - Kiricsi)
2012. dec. 5. 08:30
Köszi, hogy ezt elmondtad, akkor talán van remény :)
518. Sisibeth (válaszként erre: 492. - Dragonfly<3)
2012. dec. 5. 08:28
Akkor lehet egyszerre fogunk szülni :) Komolyan jó érzés olyan emberekkel csevegni, akik ugyanabban a helyzetben vannak :):)
517. Sisibeth (válaszként erre: 497. - Msmonesz)
2012. dec. 5. 08:24
Én inkább csípőre, combra hízok, mindig is ott voltam széles, a felsőtestem az alsóhoz képest vékonyabnn. Talán ezért nem is tűnik annyira szembe a túlsúlyom, általában hosszabb szoknyában járok ami inkább a vékony derekat hangsúlyozza...persze ennek lőttek most... bár a babuciért megéri :) Az alkatunk úgyis visszatér, legalábbis gondolom :) Én is tartok az elhízástól, pláne, hogy két nővérem és anyukám is elhízott a terhesség után... Egy barátnőm egyszer azt mondta, hogy minden nőnek megvan az "asszonykódja". Vagyis szülés után felvesszük az alakot és aztán ezt vagy elfogadjuk, vagy harcba szállunk vele.. Próbálok tudatos lenni, amennyire lehet. Úgy döntöttem, hogy amíg az első émelygős időszak nem megy le, nem foglalkozom ezzel. Azután odafigyelek az ételekre, és keresek valami kismama tornát otthonra, ami kicsit átmozgat. Sajna ülőmunkát végzek, és amikor utazom a munkahelyre akkor is sokat ülök...tehát muszáj valamit csinálni. Ami még jó, hogy mire mozogni kell, és odafigyelni, addigra már várni fogjuk a tavaszt, és akkor mindig több kedvem van a mozgáshoz, kiránduláshoz, sétákhoz :) Nem áltatom magam, hogy majd nádszál leszek, de a legfontosabb az egészség. Szóval nem baj, ha meghízunk, majd szülés után együtt fogyizunk :) legalábbis lélekben :):) 30 év felett kicsit nehezebb ugyan...de jó sok energiám van/lesz és biztosan sikerül :) ÉS NEKED IS :):) szép napot!
516. 2hounds (válaszként erre: 514. - Nanda)
2012. dec. 4. 21:35
Félig kötetlen munkaidő, ma reggel 7-re mentem, 5-ig voltam bent. Holnap csak 10-4-ig leszek, mert nekem kell hozni-vinni a gyereket suliba-napköziből. Csütörtök megint maraton, péntek 10-5 ig mert apa elmegy érte. Évzárás van, karácsonyig brutál lesz. Vasárnap is megyek 6 órára, szombaton csak azért nem mert apa dolgozik, Tomit meg viszem a magyar suliba. Legyen már dec. 21!!!
515. Segreta78 (válaszként erre: 512. - Nanda)
2012. dec. 4. 18:07
Biztos dobog már a picid szíve is :) Milyen jó lenne ha az ember érezhetné ezt műszerek nélkül is :) Sok aggódástól megkímélne a kismamikat :D Köszi a biztatást és sok erőt neked is :)
514. Nanda (válaszként erre: 511. - 2hounds)
2012. dec. 4. 18:06

Mikor telik le a meló?

Kitartást!

513. Nanda (válaszként erre: 507. - Segreta78)
2012. dec. 4. 18:05
De biztos minden rendben van a picivel!
512. Nanda (válaszként erre: 507. - Segreta78)
2012. dec. 4. 18:03

Hasonlóan vagyok én is mint te,szombaton töltöttem a 7. hetet,múlt héten kutya rosszul voltam,szinte minden nap hánytam,a vasárnap volt a csúcspont,alig bírtam felkelni olyan ratyin voltam!

Két napja meg szinte semmi,néha egy kis émelygés,este felé a puffadás,és a gyomorsav...

Majd csak 17-én megyek dokihoz,még azt sem tudom,van-e szívhang!

511. 2hounds
2012. dec. 4. 17:45
Amugy bocs, hogy itt folyton tultengek, de annyira hosszu egy munkanap, plane tuloraval. A forum legalabb egy kis felüdülest hoz!
510. 2hounds (válaszként erre: 509. - Segreta78)
2012. dec. 4. 17:44
Jövö kedden.
2012. dec. 4. 17:37
:) Ha eddig nem émelyegtem volna,akkor nem is izgulnék, mert anno nem is nagyon volt ilyen tünetem. Remélem csak a szervezetem szokik hozzá a dolgokhoz. Köszi azért :D Te mikor mész dokihoz?
508. 2hounds (válaszként erre: 507. - Segreta78)
2012. dec. 4. 17:32

Ha az jo megnyugtatasnak, hogy en meg egyaltalan nem vagyok rosszul, es mar a melleim se fajnak, es en is parazok, akkor tessek, proballak nyugtatni. :)

Minden terhesseg mas, egy anyuka különbözö terhessegei is. Lehet, hogy ez eppen ilyen!

2012. dec. 4. 17:22
Sziasztok :) egy kis megnyugtatás kéne. Elképzelhető, hogy (még csak 2 napja) csökkennek a 7. héten a terhességi rosszullétek? Eddig émelyegtem, de most nem olyan vészes, mostanában inkább puffadok és savas lesz a gyomrom. A cicim ugyanúgy fáj, de kicsit ijesztő, hogy nem émelygek annyit mint múlthéten. Lehet csak parázok, mert jövőhéten lennék 8. hetes és tavaly akkor halt el a babám :( Sajna Uh-ra majd csak jövő héten megyek. A szíve már ver a picinek, és félek, hogy ettől függetlenül még lehet vele valami.
506. adelusz84 (válaszként erre: 504. - 2hounds)
2012. dec. 4. 16:49
:-) így van a hangjától is rosszul vagyok,ha meghallom beszélni.
2012. dec. 4. 16:48

Rühellem Rubint Rékát! :-)

Hááát ööö izé,azért én nem szeretnék annyit hízni.:-)

504. 2hounds (válaszként erre: 502. - Tüdruk)
2012. dec. 4. 16:48

En is ezt akarok, a futopad szuper, nekem van otthon! (Olcsobb volt, mint a konditerem berlet, hosszutavon...)

Rubint Reka szerintem ultragaz, en az elsö terhessegem alatt megneztem a dvd-t, hat bakker az elsö trimeszterre irt "lajtos" tornajaba nem terhesen is belehalnek... Meg a 3. trimeszter szuper kimelö gyakorlatait se birtam volna megcsinalni meg a terhesseg kezdeten se, pedig az azert lenyegesen könnyebb, mint az elsö trimesztere. Egy csomo gyakorlat tök nem is volt szimpi nekem, egy halom guggolas, hasizom, stb. Na es akkor raadasul meg vegig is kell hallgatni, ahogy beszel...

Inkabb uszoda meg seta!

2012. dec. 4. 16:48

Rühellem Rubint Rékát! :-)

Hááát ööö izé,azért én szeretnék annyit hízni.:-)

502. Tüdruk
2012. dec. 4. 16:31

én változatlanul rókázok reggelente. Már hozzátartozik a mindennapjaimhoz. :)


Ja szeretnék elkezdeni tornázni, sétálni futópadon, meg ilyenek, konditerembe fogok járni. :) Szerintem jó lesz.


Nekem nincs meg a Rubint Réka kismama tornája, igy az kimarad.

2012. dec. 4. 16:16
Rubint Rékára tornázik valaki?
2012. dec. 4. 16:15

Elsővel 40 kg- t híztam, 7 hónap alatt lement :))

Én tartom a rekordot?

A másodiknál csak 25- öt, de még 15 rajtam van, úgyhogy nagyon odafigyelek...vagyis próbálok.

499. 2hounds (válaszként erre: 496. - Adelusz84)
2012. dec. 4. 15:57

Hat, a terhessegtöl/alkattol függ. :) En az elsövel 57 kiloval indultam, 69-cel szültem. A baratnöm kb. 49-röl indulhatott, oke, lehet, hogy 52-röl, es majdnem 80 kilo volt, mikor szült. Az utolso honapban total feldagadt szegeny a viztöl, nagyon kinlodott!

A nagynenem meg meg ennel is extremebb modon meghizott, sajnos ö le sem fogyta soha többet, most 2x annyit nyom, mint lanykoraban...

498. Nanda (válaszként erre: 496. - Adelusz84)
2012. dec. 4. 15:31

A kisfiammal,én is ennyivel kezdtem,és 61 lett a vége!:)

Most fogalmam sincs mennyi vagyok!

497. msmonesz (válaszként erre: 482. - Sisibeth)
2012. dec. 4. 15:31

Nem hiszem el!

Én is 177cm és 83 kg vagyok.

Kb 5 éve lement 10 kiló, de lassan visszajött mind.

Az a baj, hogy nekem mind a pocakomon van szinte.

Mindig pocakos voltam.

Sajna én nagyon félek, hogy sokat fogok hizni, de majd kari után megpróbálok én is tornázni.

496. adelusz84 (válaszként erre: 495. - Kiricsi)
2012. dec. 4. 15:28
akkor én a 49 kilómmal milyen végsúlyra számítsak? :-)
495. kiricsi
2012. dec. 4. 13:35
Sziasztok!Ma jutottam el terhesgondozóba a védőnőhöz.Hát én itthon hálóingben vagyok 64,5 kg ott ruhában csizmában 66,5 voltam persze ez került a kiskönyvbe.Mindegy ez van.Én mindkét terhességemnél sokat híztam lányommal 22 kg fiammal 20 kg.Biztos most is ez lesz,és nem nassolgatok nem tömöm magam és mégis ilyen vagyok.2011 augusztusban szültem akkor 82 kg voltam.2012 januárban ráálltam a mérlegre és 76 kg voltam még mindig.Akkor eldöntöttem,hogy lefogyok,de mivel szoptattam nem lehetett olyan drasztikus.Nem ettem kenyeret édességet és elmentem tornázni hetente 1 szer és mindennap 1,5 órát sétáltam babával magamra kötöttem kendőbe.Júniusra 61 kg voltam.Tényleg nem tettem többet mert ha nem ettem én is észrevettem,hogy kevesebb a tej.Szóval a súly miatt ne keseregjetek majd idővel lemegy és ha kaptok védőnőtől vagy orvostól megjegyzést ne is halljátok meg,persze azért az egészségetekre vigyázzatok.Tehát megkaptam a kiskönyvet,illetve mindenféle beutalókat vérvételekre.A védőnő azt mondta,hogy várjak ezzel a vérvétel dologgal,mert még 12.héten lesz UH onnan úgyis elküldenek genetikai vérvételre és akkor egyszerre csináltassam meg az összeset,ne bökjenek annyit.Ma vagyunk 10 hetesek 2 naposak:)Szép napot mindenkinek!
494. csibész25 (válaszként erre: 488. - Sisibeth)
2012. dec. 4. 13:14
Nekem október 6-án volt az utolsó, de biztosak voltunk hogy okt 18-án fogant és az UH pontosan ezt igazolta
493. csibész25 (válaszként erre: 485. - Dragonfly<3)
2012. dec. 4. 13:13
Azt én sem értem.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook