Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 júliusi babák! fórum

2009 júliusi babák! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
44211. KriszTom
2010. szept. 24. 13:42

Két napig nem leszek,remélem addig rendeződnek a dolgok, és a félreértések is eltűnnek!

Vigyázzatok magatokra!

44210. kingi7 (válaszként erre: 44208. - Szabina1984)
2010. szept. 24. 12:30
Nem értem, vizike, te is, ducky, szilvita is mellettem áll, akkor miért nem tartozhatok a régi csapatba? Egymással ellenmondásos dolgokkal találkozom, valaki nagyon kavart, még csipike sem értette, hogy miért foglalkozom ezzel, mert én nem voltam benne...szóval akkor miért ez a bizalmatlanság?
2010. szept. 24. 12:28
és úgy látom, hogy Betti anyu még midnig tag..de lehet a szemeim csalnak..
44208. szabina1984 (válaszként erre: 44207. - Kingi7)
2010. szept. 24. 12:27
Oh, elnézést kérek. Inkább már nem szólok semmit, eddig sem tettem, de ezután még annyira sem fogok. Kingi én is melletted álltam, de mindegy is. És bocsi, de senkit sem tiportam el..
44207. kingi7 (válaszként erre: 44206. - Szabina1984)
2010. szept. 24. 12:23
Már Lilcsi, betti anyu nem tagja a hoxának. Én is azért voltam itt és megszavaztatok feltételezések alapján, hogy én rossz vagyok, Szilvita úgy érzi, hogy hozzátok tartozom, de a többség dönt fiktiv adatok alapján. Már semmi nem fog itt folyni.A nevetséges meg az amit ti csináltatok, hogy embereket tiportok el. Miért léptetett ki? mert már nem létezik a klub...
2010. szept. 24. 12:19

Sziasztok,


én eddig nem szóltam semmit, mert valójában fogalmam sem volt, hogy mi a fene folyik itt. Ritkán jöttem, nem sok időm van itt lógni állandóan. De ha fel is jöttem ezalatt a 2 év alatt, akkor azt azért tettem, mert kíváncsi voltam másokra is. Csodás volt kihordani a pocakosságot veletek...

de ami már itt folyik, egyszerűen nevetséges. És Betti anyu, ő a legjobb. Ha nem érzi hibásnak magát semmiben, akkor miért léptet ki a Julisi babák klubból. Ennél nevetségesebb, gyerekesebb dolgot talán nem is láttam..

sziasztok

44205. kingi7
2010. szept. 24. 10:35
Na sziasztok, van egy remek klub ahol szívesen fogadnak :) őket sem engedték be sehová, olyan számkivetettek. Engem végleg eldöntöttek, feltételezések alapján, hogy nem mehetek a kedvesekhez. Ez van, keresek társaságot, ha van kedvetek meg lehet próbálni a 2009 nyári babák klubot, ott szívesen látnak... rengeteg kérdésem lenne baba ügyben :)
44204. Ildi^^ (válaszként erre: 44203. - 2d25ae92b5)
2010. szept. 24. 09:31

bocsi véletlen a pároméval írtam a hsz.-t mert megkért valamire.

mindenkinek szép napot kívánok!

44203. 2d25ae92b5 (válaszként erre: 44202. - Tárnok Mónika)
2010. szept. 24. 09:15

jó reggelt!

Móni én is unom és sajnos igazad van, ennek a csapatnak már vége. nem fognak ide visszajönni.

én is úgy érzem hogy senkit nem bántottam meg, mégis ezt hiszik. sajnálom, mert szerettem volna még követni az életüket. de hát így döntöttek.

maradtunk még páran, mi összetartunk úgy gondolom.

mindenkinek van elég baja. kinek ilyen kinek olyan.

vannak szép gyerekeink, ez a lényeg.

szép idő lesz ma is. úgyhogy mi is megint kint leszünk.

2010. szept. 24. 09:01

Sziasztok!

Jó sokat irtatok!:)

Látom még mindig adot a téma!:(

Már megmondom öszintén nagyon unom,miért nem lehett tovább lépni,akik kitöröltek azok ugysem fognak megbocsátani,sajnos.:(De ez van,elkell fogadni,én nagyon szeretem miszet,deborát is de ha nem én elfogadom,és beletörödöm!

Ha meggondolják magukat szeretettel várom öket,mindeg nyitva áll a "kapu" a naplóm felé,mert én ugy gondolom,hogy semmit nem tetem amiért ez az egész folyik!

Mert ha igaz lenne,én tuti nem hazudoznák,simán megmondanám,hogy én ezt és ezt mondtam,de ez nem igaz amit elhintetek!:(

Na mindegy én ezel befejeztem,én lezártam ezt az egészet,van nekem elég bajom nem fogom még ezért is emészteni magam!:(Ezt még ugy gondoltam muszály leirnom.

44201. Ildi^^
2010. szept. 23. 21:32
jó éjt lányok!
44200. KriszTom
2010. szept. 23. 18:55

Nem is engedi meg, hogy megnézzem, hol tartunk.

Remélem nem fáj neki....

44199. Ildi^^ (válaszként erre: 44192. - KriszTom)
2010. szept. 23. 18:24
nekünk is van hogy hetekig nagyon nyálzik, és kipirosodik. most épp nem, de folyamatosan jönnek a fogak.11 van kint teljesen. mindent elrág. bármi jöhet,mindent szeret.
44198. Ildi^^ (válaszként erre: 44183. - KriszTom)
2010. szept. 23. 18:22

gratulálok!

szép eredmény!

44197. Ildi^^ (válaszként erre: 44185. - Dóry87)
2010. szept. 23. 18:11

Tudod csak az fáj nekünk hogy ezeket az információkat elhiszitek. fogalmam sincs hogy miért kellett minket így bemártani és valótlan dolgokat állítani?

nem ment a kibeszélés, senkit nem járattunk le, ugyanúgy a babáinkról, gondjainkról beszélgettünk, mint ti a saját klubotokban. nem tudom honnan jött ez a téves információ, ha nem is voltatok benne a klubban.

44196. KriszTom
2010. szept. 23. 18:01
Beni se reggelizik, mikor felébred tejterméket eszik.
44195. kingi7 (válaszként erre: 44192. - KriszTom)
2010. szept. 23. 16:58
Gondolom a foga miatt ömlik a nyála... Zsófi nekem már eszeget végre...nem tudom mennyire kell betartani az ötszöri evést? nekem Zsófi soha nem reggelizik... sőt du 4 óra felé eszi degeszre magát...ki érti ezt??
44194. kingi7 (válaszként erre: 44193. - 02f0dd4e69)
2010. szept. 23. 16:57
Értjük, ne töröld magad, tegnap én is elgondolkodtam rajta... miért kell,hogy még kevesebben legyünk???
44193. 02f0dd4e69
2010. szept. 23. 16:33

Sziasztok!

Nem fogok veszekedni, de szeretném leírni a véleményemet!

Én is az Aetna és barátai klubban voltam. És először azért lett az a klub megszüntetve, hogy a felesleges veszekedéseket elkerüljük.

Másodszor egyetlen egy levél lett bemásolva oda, és bár hihetetlen lesz, de nem volt kibeszélve a levél írója. Sőt senkit nem beszéltünk ki.

Egyetlen dolgot írtunk le, mégpedig azt, hogy rosszul esett nekünk a Kedves anyukák klubjának létrejövetele.

Csak ezt akartam. Ha elhiszitek jó, ha nem akkor ez van.

44192. KriszTom
2010. szept. 23. 16:31

Lányok!!!!!

Kinek hogy van a gyerkőce???

Benikének kicsípte a nyál az állát :(

44191. kingi7 (válaszként erre: 44188. - Marta1981)
2010. szept. 23. 16:27

Előszőr is köszönöm, hogy írtál! :)



Oda ír ahová akar...én szerettem volna a klubba tartozni, de amikor jelentkeztem kidobtatok.

Nagy kavar volt, mert valaki hívott a klubba-már nem tudom ki -aetna és barátaiba- azt se tudtam ki az, nem vagyok itt alapos, szerintem még a kezelést sem tudom, -pl azért nem küldök kép linkeket,mert fogalmam sincs hogyan kell- szóval nem tudtam ki az, írtam, aztán volt pár ismerős név és megírtam, hogy Zsófinak kijött még egy foga, ennyi és utána nem tudom mi lett. Törölt Vizike, törölt debóra, érdeklődtem mi van, nem jött válasz, jelentkeztem hozzátok, mert akkor láttam, hogy ott vannak a régiek... kidobtatok.

Azt nem értem, hogy azokkal miért csináljátok ezt a "kitoloncolást" az ártatlanokkal?

Én ebben a leveles azroiban vétlen vagyok, de szerintem is bunkóság a privát leveleket közszemlére tenni.

Az elfoglaltság ügye ismerős :) hasonló cipő...


Köszönöm, hogy megírtad :) büszke vagyok rád!

44190. kingi7 (válaszként erre: 44186. - Dóry87)
2010. szept. 23. 16:07
Miért küldenék fenyegető jeleket? Ez nem erről szól, hanem,hogy én beszélgetni szeretnék továbbra is veletek!!!!! és mégegyszer leírom, hogy hiányoztok, mert szerettelek -még most is :)-beneteket..
44189. kingi7 (válaszként erre: 44185. - Dóry87)
2010. szept. 23. 16:06

Akkor én is szeretnék tisztázni egy két dolgot...

Nem hiszem, hogy bárkit megbántottam volna, vagy a háta mögött beszéltem volna, én arra toppantam be, hogy kizártak, ennyi cserbe hagytak a társaim...

Azért jártam hozzátok, hogy tanácsokat kérjek és adjak,ha tudok. egy hibám volt, hogy akkor jöttem amikor tudtam. Azért mert valaki kavar, nem hiszem, hogy a régiek között volt, én és krisztom semmit nem értünk. Nem pletykálunk, ide felvállaltam az érzéseimet, a dühömet, a megbántottságomat Lehte kiforgatni a szavaimat, nos itt kezdődnek a problémák.

Azért megkérdezném, hogy melyik klubról beszélsz illetvem, hogy én voltam-e a rosszindulatú pletyka?

Mindenki azt íja, hogy belekeveredett, meg nem tudja mi van, meg ki akar maradni... Nincs senkinek annyi vér a pucájában, hogy kiálljon és azt mondja, hogy te és te voltál, ezzel és ezzel? Mindenki csak találgat, konkrétumok nincsennek, ezért ti képesek vagytok bajtársaktól megvállni...nézzetek körbe, jó pár törzsgyökeres tag törölte magát, mert mindenki játssza a sértettet...

Még az a kérdésem, én bennem miért nem bízol meg?

Nekem nem volt lehetőségem,hogy válasszak, nem voltak nézeteltéréseim senkivel a júliusiak közül, egészen tegnapig.


Felfogás kérdése, boldog vagyok az aranyélet pedig relatív, de pozitívan kell látni, hogy mindig lehet rosszabb! Hidd el van nálunk is egy rettentő teher, ami elég egyedi, de nem érdekel...

Attól függetlenül hiányoztok :)

44188. Marta1981
2010. szept. 23. 15:57

Kingi isten ments, hogy bárkit is bántsak, de ezt már nem tudom nézni ami itt folyik.A kedves anyukák klubjában senki nem lett kisajátítva.Mindenki oda ír ahova akar.

Egy az, hogy mikor létre jött a kedves anyukák klubja ment a sértődés, fenyegetés azzal, hogy xy törli magát, ekkor lett megnyitva a 2009 júliusi babák klubja.Ami az egészben a legnevetségesebb az, hogy ezután a balhé után nem egészen 1 hónappal megnyílt az aetna és barátai klub amiről mi most szereztünk tudomást.

Kettő mint kiderült egyesek a másoktól kapott privát leveleket másolták be és beszélték ki.Ebből mi igaz nem tudom, de már nem is fogjuk megtudni, mivel hirtelen törölték a klubot ahol ezek voltak.Talán ha abba a klubba betekintést nyert volna valaki aki teljesen semleges volt eddig és megtudta volna nézni igaz-e az amiért mindez történt rendet lehetett volna tenni és kiderült volna az igazság, de már nem fog.

Harmadszor sokan megsértődtek azért, mert jeleikre üzeneteikre nem lett válaszolva.Mint írtad nincs ideje senkinek.Nekem itt van anyósom sokat segít, de így is örülök ha végig tudom olvasni a naplók, hozzászólások és írni tudok a sajátoméba.Családi házban lakom a házkörül mindig van tenni való, egyetemre járok, játszom a fiammal és ha be kell segítenem a munkahelyemen besegítek.Nincs időm sokszor jeleket és üzeneteket küldözgetni.

A naplóm az olvashatta aki akarta nem töröltem én senkit aki kilépet az önként tette.A napló tudtom szerin azért van, hogy abba leírjuk az örömünk és bánatunk.


Jó hosszúra sikeredet a hozzászólásom, de ezt meg kellett írnom.

44187. KriszTom
2010. szept. 23. 15:44

:(

Én meg semmit nem értek továbbra se,csak sírok...

44186. Dóry87
2010. szept. 23. 15:33

Jah és ezek után jöhetnek a privát üzenetek fenyegető jelek! állok elébe! Ha valakinek fáj az igazság csak tessék!

Nekem ennyi volt a véleményem, akinek nemtetszik nem tetszik!

44185. Dóry87 (válaszként erre: 44169. - Kingi7)
2010. szept. 23. 15:29

Elösször is tisztázni akarom, hogy nem akarok senki bántani...


Senki nem sajátított ki senkit, mindenki maga döntötte el, hogy hova ír! Azért kezdtünk el írni a "kedves Anyák klubjába" mert tudomásunkra jutott, hogy magán levelekkel éltetek vissza és beszéltétek ki az embereket!Mi nem ezért vagyunk itt! Senki nembántott senkit...eddig, vagy ha volt olyan dolog ami nemtetszett azt nyíltan felválatuk... nem a másik hátamögött beszéltük ki!

A kedves Anyák klubjába hónapok óta egy darab hozzászólás nem volt! Mióta meg lett nyitva a közös klubb!

Miután kiderült, hogy a másik klubban milyen rosszindulatú megjegyzések voltak azok után gondolTUK és nem egy ember gondolta, hogy mi inkább oda írogatunk és kimaradunk a rosszindulatból és megpróbáljuk kikerülni, hogy esetleg pletyka alanyok legyünk!


Van aki a fórumon panaszolja el a problémáit? Meg a naplójában? Igen van...Köztük én is! De azért mert úgy gondoltam, hogy olyan embereknek mondom el akik nem csak az örömöket akarják hallani, hanem a valóságot! Igen sokaknak köztük nekem is vannak problémájim...emberek vagyunk, nem csak szép meg jó dolog történik!

Én nem akartam senki ellen fordulni, de belekeveredtem és igen azokat az embereket "választottam" akikben megbízok!

Én úgy érzem senkit nem bántottam eddig! Voltak nézeteltéréseim, de azt azza az emberrel beszéltem meg! Nem pedig egy másikkal a háta mögött! Én felválalom a véleményem!

Sajnálom, hogy szétesett a csapat, de ez van ez lett a következménye annak, hogy egyesek visszaélnek mások bizalmával....


Kingi! Szerncsés vagy, hogy van egy csodás férjed!

De sajnos nem mindenkinek van arany élete...

Én csak boldogságot kívánok mindenkinek és leljétek örömöteket a gyerekeitekben!

44184. kingi7 (válaszként erre: 44181. - Babyjuly)
2010. szept. 23. 15:09

Egy kérdés:

Ha te sem érted mi van és jogtalan,-nem te vagy az egyetlen- akkor mi ez a különcködés???

Az elég megbántás volt nekem, hogy jelentkeztem hozzátok,mert kiváncsi voltam rátok, jól megvitattatok, majd debóra se szó,se beszéd kivágott.

44183. KriszTom (válaszként erre: 44172. - Tárnok Mónika)
2010. szept. 23. 15:08

Kedves Mónika!

Én ebből az egészből kimaradtam, nem értettem semmit. Nem is érdeleknek a dolgok.

Ha nekem véleményem van, én azt leírom nyíltan és őszintén. Nem tudom, mi történt a háttérben, én mindenkivel szóba álltam eddig, és ez után is szóba fogok állni.

Ha valaki megsértődik azért,mert én egy őszinte szókimondó ember vagyok, hát legyen.

Azért vagyunk itt a fórumban,hogy tapasztalatot szerezzünk egymástól,megosszuk egymás örömét és bánatát ha kell.

Én nem nézem,hogy ki új és ki régi.

És részemről a dolog ezzel le van zárva.


Benike nagyon sokat nőtt az egy éves státusz óta :)

Július 27.-én 74 centi és 8880 gramm volt a súlya.

Ma pedig 78 centi és 9780 gramm. 9 fogacskával :)

44182. kingi7 (válaszként erre: 44181. - Babyjuly)
2010. szept. 23. 15:07
Engem sorba törölt ki mindenki aki a kedveseknél volt, és válasz sem érkezett, ment a köpködés.. próbáltam megtudni, hogy mi van. Ha nem válaszolnak, akkor valószínű nem vagy kívánatos személy, írtam misznek, vizikének, duckynak, deborának, szilvitának kb ennyi 2 semleges válasz érkezett. Én is jogtalannak érzem, hogy aki az elejétől itt volt, együtt szoritott a régiekkel-jó ritkábban jöttem, de ha volt időm itt voltam- joban rosszban, senkit nem bántott meg az most figyelembe se veszik és válaszra sem méltatják, kizárták, nem vehet részt abban amiben eddig részt vett, szerettelek titeket, ahogy tudtam követtem mindenkit és nagy csalódás ért.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook