Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005. januári Babák :-) fórum

2005. januári Babák :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
245. jooeva (válaszként erre: 241. - Misz)
2010. febr. 13. 13:31

Helló!


Van valami köze a cicáknak a csoporthoz?

Mi pillangó csoport vagyunk, így tavaly a kislányok zöme pillangó volt, legalábbis volt szárnyuk.....


Láttam a képeket, tényleg gyönyörű volt Ágid kis menyasszonynak és látszik rajta, hogy ő is élvezte, hogy ilyen kis csini lehet!

Becarás, hogy egy 5 éves lány pont úgy be tud állni, mint egy igazi menyasszony :))).


Olvastam a naplódban, hogy azért nem volt sétagalopp eljutni a farsangra a 2 gyerekkel....


Ha nem a pajzsmirigyed a bibis, akkor mi lehet az ok a hízásra?

Esetleg valami emésztési gond vagy ételallergia?


Hogy telik a hétvégétek?


Mi fodrásznál voltunk ma, mindkét gyereknek már a szemébe lógott a haja, muszáj volt menni, szerencsére jól tűrik!

Holnap disznóvágás lesz a progi, anyuék vágják, azaz ma vágták, Jani is kinn van segíteni, de jobbnak láttam nekünk itthon maradni...Car az idő is, esik, fúj a szél, nagy sár van...brrr....

244. jooeva (válaszként erre: 240. - Eperke79)
2010. febr. 13. 13:26

Hali!


Örülök, hogy jól telt a farsang!

Van kép a kis seriffről?


nálunk is tuti lesz 1-2 pókember...Tomi kijelentette, hogy majd ő jóóól megbünteti őket, mint rendőr :))).


Lehet, hogy én vagyok túl szigorú, de egy 4-5 éves gyerek mi a fenének néz pókembert?????

243. jooeva (válaszként erre: 235. - Skate77)
2010. febr. 13. 13:24

Szia Kate!


Remélem, hogy majd Miminek is lesz királylányos korszaka és őt is látom majd habos-babosban :))!

242. misz
2010. febr. 13. 12:10

Volt tegnap farsang! ma sikerült felrakni a képeket. Ha érdekel benneteket a Zolikás naplómban megnézhetitek.

Na nem azért mert az én lányom, de szerintem meseszép volt. :))

241. misz (válaszként erre: 240. - Eperke79)
2010. febr. 12. 13:49

Mi nemrég jöttünk haza. Hát Gigi is nagyon lelkes volt. :) Ha apa felrakja a gépre a képeket, majd teszek fel ide. Reméljük még ma este. :)

Nálunk a cica volt a menő 5 gyerek és a 2 óvónéni meg a dadus is az volt.

2010. febr. 12. 11:57

megvolt tegnap a farsang

nagyon tetszett a Balázsnak

nálunk a pókember volt a menő a csoportban,mert 3 kisfiú is annak öltözött :(

239. misz (válaszként erre: 230. - Skate77)
2010. febr. 11. 12:05
Iszonyatosan fájt, amikor rám tört a görcs, és tényleg röhej, hogy 6 orvosból 1-nek se jutott eszébe4 hónap alatt az epekő. Pedig a sebész szerint tipikus tünet a lapockakörnyéki erős fájdalom.
238. misz (válaszként erre: 224. - Eperke79)
2010. febr. 11. 12:03
Jó farsangozást! Majd írj, milyen volt! :)
237. misz (válaszként erre: 234. - Jooeva)
2010. febr. 11. 12:03
Igen, a fiúkkal nehezebb. Már előre félek, mi lesz Zolikával farsangon. :DDD
236. misz (válaszként erre: 235. - Skate77)
2010. febr. 11. 12:02
Nálunk is nagy lázban égünk a farsangi szép ruha miatt. Végül menyasszony lesz, mert már van királylány, hercegnő és tündér jelölt is a csoportban. :) Nálunk holnap lesz. Majd teszek fel képet a naplómba. :)
235. skate77 (válaszként erre: 234. - Jooeva)
2010. febr. 10. 07:46

Nem.


Igen, viszonylag egyszerű, mert ahercegnős korszak szerintem mindennkislánynál jelentkezik, és hosszabb rövidebb ideig el is tart, így egy vagy esetleg két farsang tuti kijön habos ruhával, de olyan bájosak benne. :)

234. jooeva (válaszként erre: 225. - Skate77)
2010. febr. 9. 13:59

De már nem tiltakozik ellene és nem sír?


Jó ötlet ez a tavaszhozó tündér :)))!

Azért buli a lányokat öltöztetni, elég egy habos-babos ruci és kész is!

233. jooeva (válaszként erre: 224. - Eperke79)
2010. febr. 9. 13:52

Szia Eperke!


Tök jó ötlet a sefiff is!

Tomi rendőr lesz :)).


Nálunk is délután lesz a buli, szerencsére a férjem is tud jönni, Mimit még nem tudom, hogy vigyük-e.....

232. jooeva (válaszként erre: 222. - Misz)
2010. febr. 9. 13:49

Szia!


Tényleg sikerült egy vadállatot kifognod! Még szerencse, hogy kaptál EDÁ-t és azzal elviselhetőbb volt a fájdalom.

Dokiddal utána tudtál beszélni? Azért nem tudott ott lenni, mert még nem számított arra, hogy szülni fogsz?

Biztos nehéz lehet azt feldolgozni, hogy így bántak veled! Mert a fizikai fájdalom emléke elmúlik (legalábbis én már nem emlékszem, hogy mennyire fájtak a szüléseim, pedig nem volt fájdalomcsillapítás), de a megaláztatás benne marad az emberben......

231. eperke79 (válaszként erre: 229. - Misz)
2010. febr. 9. 11:21
mindkettó természetes
230. skate77 (válaszként erre: 228. - Misz)
2010. febr. 9. 10:13

Jó isten, 100 kő? Csoda hogy így viselted, de azért nem semmi, hogy nem vette észre hat orvosból egy sem. Hihetetlen, hogy úgy bánnnak az emberrel, mintha egy darab fa volna, tisztelet a kivételnek.


Ja, Bogi császárral jött a világra!

229. misz
2010. febr. 9. 09:36

Eperke, Skate, Erika: Néztétek a táblázatot? A hozzászólás ablak alatt kell "A fórum babáinak táblázata" mondatra kattintani.


Megírnátok, hogy császárral vagy természetes úton érkeztek a Manók?

228. misz (válaszként erre: 226. - Skate77)
2010. febr. 9. 09:34
Sajnos nálam nem volt kérdés s műtét. 4 hónapig küldözgetett a doki a reumára, mert a jobb lapockám alatt fájt iszonyúan. Aztán egyszer kínomban véletlenül túl sok fájdalomcsillapítót vettem be, akkor voltam a belgyógyászaton. Mondták, hogy nagyon magas a fehérvérsejtszámom, de nem csináltak semmit. Pár nap múlva megint begörcsöltem, de akkor már hánytam is, bevittek a sürgősségire és a sebész fogta a fejét, hogy nem létezik, hogy a 4 hónap alatt vizsgált 6 orvos és nem vették észre, hogy epekövem van. Még aznap megoperáltak, mert nagyon be volt gyulladva az epehólyag. Több mint 100 apró követ vettek ki.
227. misz (válaszként erre: 224. - Eperke79)
2010. febr. 9. 09:31

Hát pár év múlva én is gondolkodhatok a fiús jelmezeken. Az sokkal nehezebb szerintem.


Nálunk nem lehet bemenni a szülőknek a farsangra. :( Videófelvétel meg fényképek készülnek róla, azokból lehet rendelni.

226. skate77 (válaszként erre: 221. - Misz)
2010. febr. 9. 08:51
jajjj, az még vár rám is, mert bogi születése után nem sokkal kiderült, hogy nekem is van kövem. Akkor görcsöltem egy éjszakán át, de azóta sem, hál'Istennek. De megműttetni sem műtettem magam még.
225. skate77 (válaszként erre: 220. - Jooeva)
2010. febr. 9. 08:42

szereti az ovit, de nem úgy mint régen, de szerintem ez már így is marad.


tegnap voltunk jelmezkölcsöünzőben. Nem kérdés hercegnőruha, de csak a zöld színű volt rá elég hosszú, mert magas nagyon, így kitaláltam, hoyg ő lesz a tavaszhozó hercegnő:) Örült neki nagyon. Pénteken lesz a buli!

2010. febr. 9. 07:42

Sziasztok lányok!

itt vagyok megint

mostanában nem olvasgattam itt meg máshol sem

oviban csütörtökön lesz a farsangi délután

seriff lesz a Balázs,ezt találtam olcsón meg ezt választotta

remélem a férjemet elengedi a főnöke egy órára,mert persze pont délutános a héten :( ,Katát

anyósom meg nem tudom hagyni,nem ér haza addigra a munkahelyéről:(

223. misz
2010. febr. 8. 20:50

Egyébként, ha érdekel, a naplóm 265. bejegyzésénél van a kislányom születése leírva.

A kisfiam születése meg az 1. bejegyzésnél, úgy ahogy akkor megéltem, és a 37.-nél meg úgy ahogy vissza akarok gondolni rá.

222. misz (válaszként erre: 217. - Jooeva)
2010. febr. 8. 20:24

Iszonyúan pánikba estem. 3 órán keresztül csak sírtam meg sírtam.

A saját dokim azt mondta, hogy majd a helyzet dönti el, hogy sima vagy császár lesz. Ő nagyon jó szakember. vakon rábízhatom magam.

Sajnos még nem sikerült túllépnem a körülményeken és így nem felhőtlenül szép emlék, Isten bocsássa meg, hogy ilyet mondok. Persze csodás, hogy Zolika megszületett. :)


A felépülés is sokkal nehezebb volt most, mint Ágikával. Kedden császároztak, szombaton már bekötöttem a cipőmet. A gátsebem meg még 2 hét múlva is úgy fájt, hogy se állni, se menni, se ülni nem bírtam. Szóval, ha kívánságműsör lenne császárt választanék. Persze lehet más lenne, ha a saját dokimmal szültem volna. De ezt már nem tudjuk meg soha. :( Ha esetleg megfordult volna a fejemben a 3 baba, hát ez az állat elvette a kedvem örökre, az tuti. :(

221. misz (válaszként erre: 216. - Skate77)
2010. febr. 8. 20:17

Kattints a hozzászólás ablak alatt "A fórum babáinak táblázata" mondatra.


Tudom milyen nehéz lehetett neked a kórházban. Ágika másfél éves volt, amikor annyira begyulladt az epehólyagom, hogy meg kellett operálni. :(

220. jooeva (válaszként erre: 219. - Skate77)
2010. febr. 8. 17:33

Hú, Kata, rettenetes lehetett nektek ez a kórházi tartózkodás!!! Nagyon sajnálom!

Bogika kivel volt addig? Anyukáddal?

Bemehetett látogatni?


örülök, hogy meggyógyultál!


Bogika hogy áll az ovival? Mostanában szeret járni?

Minek öltözik be a farsangon?

219. skate77 (válaszként erre: 218. - Jooeva)
2010. febr. 8. 15:50

Én kaptam szövődméányes tüdőgyuszit amit a doklim későn vett észre, kórház lett a vége. Bogit meg egyedül nevelem ugye. Soha egyetlen éjszakát nem töltöttünk külön, gondolom nem kell ecsetelnem.... Szörnyű volt. 1 hét volt a kórház, a többi otthon. De állítólag meggyógyultam. Úgyhogy fel a fejjel és előre....:))

Ennyi a rövid sztori.

218. jooeva (válaszként erre: 216. - Skate77)
2010. febr. 8. 15:02

Szia Kata!


Mi volt a baj?

Lebetegedtetek?

Mesélj!

217. jooeva (válaszként erre: 214. - Misz)
2010. febr. 8. 15:02

Érdekes szituba kerültél...Nem ijedtél meg?

A saját dokiddal egyébként császárra készültetek?

És mi a véleményed így utólag?

Jó, hogy megtudhattad, hogy milyen természetes úton szülni?

Ti még szeretnétek több babát?


A betegségem miatt rettegtem a császár miatt, örülök, hogy elkerültem :))

216. skate77
2010. febr. 8. 13:36

Sziasztok!


Hol az a táblázat?


Itt vagyok, élek virulok, megmaradok!

Nem volt egyszerű, de túl vagunk rajta. :)


Elkezdtünk készülni mi is a farsangra, pénteken lesz:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook