Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005. januári Babák :-) fórum

2005. januári Babák :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
185. jooeva (válaszként erre: 184. - Misz)
2010. jan. 29. 15:05

:))

Nem vagyok én kánfor sem David Copperfield.


Olvastam, hogy Zolikának helyére mentek a golyói, örülök!


Jó dolog ez a naplórás, látom kiadod magadból örömödet-bánatodat, gondolom utána könnyebb is...


Na lépek, mert sütünk a gyerekekkel!

184. misz (válaszként erre: 183. - Jooeva)
2010. jan. 29. 14:41
Most rohannom kell, de jövök nemsoká, kb. 1 óra. El ne tűnj! :)))
183. jooeva (válaszként erre: 182. - Misz)
2010. jan. 29. 14:08

Hali!


Ne aggódj, nem vagyok "hűtlen" tipus, jövök, mikor van egy kis időm.


Ti hogy vagytok?

Nem betegeskedtek remélem!

Te is 2 gyerekkel indulsz neki reggelente?


Bizony, holnap lesz a zsúr :)).

Tomi már totál be van sózva!


Nekem alapvetően nincs bajom a hóval, hideggel, de legalább én dönthetném el, hogy mikor indulok el. Szeretek kinn lenni, de inkább 11 felé mennék, nem reggel fél 8-kor!

Gyerekek odavannak a hóért, jégért (látszik, hogy téli gyerekek), őket nem zavarja a hideg. Mimi pl. minden reggel és délben motorral jön velünk.

Kapom is a megvető pillantásokat, hogy "szegénygyerekráfagyamotorra", de sétálni lassan tud, babakocsiba nem ül bele, én ilyen időben nem bringázok, így marad a motor...Legalább mozog és nem fázik :)).

Tomi folyamatosan jégcsapokat gyűjt, azokat tálba tesszük, felolvasztjuk, utána kirakjuk az udvarra, aztán újra be és így tovább :)).


Nézegettem a hosszútávú előrejelzést és még min. 2 hétig ilyen időt mutat.....

182. misz (válaszként erre: 181. - Jooeva)
2010. jan. 29. 13:55

Jaj, de jó, hogy jöttél. Már kezdtem elkeseredni, hogy vége is a fórumnak. :(

Tudod sokat jelent ez nekem. :)


Mi lesz holnap? Csak nem szülinapi zsúr? :)


Hát az időjárás mifelénk is elég kiborító. Én karácsonykor szeretem a havat. ilyenkor már nem esik jól.

181. jooeva
2010. jan. 29. 13:19

Halihó!


Nem vesztem el, csak behavazott a meló :))!

Egész héten pakolásztam, takarítottam a házban, hogy holnapra rend legyen és mégse 1 nap alatt kelljen az egész kérót kivikszolni + sütiket sütni!


Remélem, hogy mindenki jól van és nem betegedkedtek!


Mit szóltok az időjáráshoz?

Kezd elegem lenni a hidegből....de car elindulni reggel 2 gyerekkel a zimankóban.....brrrrr.....


Kellemes hétvégét mindenkinek!

180. misz
2010. jan. 25. 18:42

Sziasztok!

Mindenki eltűnt.

HOL VAGYTOK???

179. misz (válaszként erre: 178. - Jooeva)
2010. jan. 23. 15:52

Köszönjük a köszöntést.:)


Bocsi, de nagyon zűrös napjaink voltak, azért nem jöttem.


Gigi imád színházba járni. Már felnőtt darabra is elvittük egyszer, a József és a bűvös kabátra. Azt is simán vette. Közben mondtam néha, mi történik, és nagyon élvezte.


A golyszlik lenem szállásának okát senki nem tudja. Reménykedünk, még van 5 és fél hónap, hogy megoldódjon magától. :)


Mi újság veletek?

178. jooeva (válaszként erre: 177. - Misz)
2010. jan. 20. 15:17

Hali!


Köszi apa nevében is :)!


Örülök, hogy megvannak a fiatalúr golyói :).

Drukkolok, hogy hasson a gravitáció és a helyére kerüljenek!

Mi okozza azt, hogy nincsenek a helyükön?


Jó sütést és boldog névnapot a kishölgynek!

Mit sütsz?


Mit néznek a színházban?

Mi még nem voltunk ilyen helyen...nem vagyok biztos benne, hogy Tomi tudna sokáig egy helyben ülni.....

177. misz
2010. jan. 20. 15:02

Sziasztok!

Örülök, hogy jobban vagytok Éva! :) Tök jó lehet együtt ügyeskedni. Gondolom, nagy már a várakozás a buli miatt. :)

Apának boldog szülinapot! :)


Mi ma voltunk a nefrológián vissza a hereUH miatt. Megcsinálták, megvan hála Istennek mindkettő, csak fenn az invinális csatornában. Megnyugodtam, nincs az én Fiamnak semmi baja. Legrosszabb esetben 1 évesen műtéttel le kell hozni a golyszlikat. De addig még akár maguktól is lejöhetnek. :)


Most meg rohanok, mert holnap lesz Gigi névnapja, és vinni kell be az oviba sütit. Üzente az Óvónéni, hogy most már lehet házi sütit is bevinni. Úgyhogy rohanok sütni (28 gyerek +3 óvónéni). Nem fogok unatkozni.


Ágika meg színházban Apával, a Kicsi alszik. Ki kell használnom az időt. :)


Rohanok! Jók legyetek! Jövök, ahogy tudok. :) Szép napot Mindenkinek! És gyógyuljon, aki beteg!


A táblázat ügyében meg már régen írtam a Moderátornak, de még nem válaszolt. Majd holnap újra megpróbálom. :)

176. jooeva (válaszként erre: 171. - Misz)
2010. jan. 20. 14:53

Szia Szilvi!


Szerencsére mi már jól vagyunk. Gyerekeknél elmúlt a köhögés, Miminek újra szép bababőre van :).

Pár napja kreatívkodunk, papírból hajtogatunk, ragasztunk díszeket a lakás dekorálására. Tomi nagyon lelkes, számoljuk a napokat, hogy mikor lesz a szülinapi buli!

Ma délután apának sütünk tortát (gesztenyéset, ha sikerül, megírom a recijét), holnap lesz a szülinapja :).

175. jooeva (válaszként erre: 170. - Eperke79)
2010. jan. 20. 14:50

Hali!


Remélem, hogy már jobban vagytok ti is!

Gyógyulást kívánok!

174. misz
2010. jan. 19. 10:44

Lányok! Tessék gyorsan mindenkinek meggyógyulni! :)


Nálunk hála Istennek, mindenki egészséges. Ma meg holnap itt lesznek a Tesómék.


Majd jövök, ha tudok.


Jók legyetek! :D

173. misz (válaszként erre: 167. - Skate77)
2010. jan. 19. 10:43

Jaj, jaj! Hát mindenhol betegség?

Nektek is mielőbbi gyógyulást kívánok!:)

172. misz (válaszként erre: 170. - Eperke79)
2010. jan. 19. 10:42

Sajnálom, hogy Ti is betegek vagytok. :(


Gyors gyógyulást kívánok! :)

171. misz (válaszként erre: 169. - Jooeva)
2010. jan. 19. 10:41

Jaj, én nagyon megijedtem volna. Remélem most már minden rendben. :)


Gyógyuljatok meg!

2010. jan. 19. 07:53

mi is megvagyunk még

Kata péntek óta lázas

tegnap voltunk dokinál,ha ma nem múlik el mehetünk vissza

169. jooeva (válaszként erre: 165. - Skate77)
2010. jan. 18. 17:16

Sza Kata!


Sajnálom, hogy beteg lett Bogi, mielőbbi gyógyulást kívánok és azt, hogy mihamarabb átmenjen rajtatok!


Én hétvégén ijedtem meg.

Szombat délután felébredt 3 körül és mondta, hogy fáj a popója, pocija...gondoltam kakálnia kell, azért....No nekivetkőztettem és a törzsén combján féltenyérnyi kelések voltak!!!!

Egyből pucérra vetkőztettem, kapott fenistil cseppet és calciumot (erre jó a házipatika szombat délután) és 1 óra múlva szinte már el is múlt neki....Vasárnap reggelre és délutánra is kijött még rajta néhány, de már kisebbek....

Szerintem az új köptetőre allergiás.....

168. jooeva (válaszként erre: 164. - Misz)
2010. jan. 18. 17:12

Szia Szilvi!


Köszi!


Bolond egy idő van, az biztos4 Ma esett a hó, de nem maradt meg.....


Öröm, hogy így megy a máshol alvás!

Nálunk nem működik, Tomi talán 2-3x aludt anyukáméknál, de valamiért nem akar mostanában. Szívesen van ott egy napot nélkülünk, de este haza kell hozni.

Végülis nem zavar a dolog :).


Holnap már megyünk oviba is!

167. skate77 (válaszként erre: 166. - Misz)
2010. jan. 18. 14:57
Köszi, de nem tudom mi ez, biztos valami jó kis vírus, mert már nekem is fáj még a bőröm is.
166. misz (válaszként erre: 165. - Skate77)
2010. jan. 18. 14:35

Szegénykém!

Gyógyuljatok meg gyorsan!

165. skate77
2010. jan. 18. 10:37

Sziasztok!


Mi is betegek lettünk. belázasodott. Vittem violna orvoshoz, de szabin van, majd kerítek valakit aki normális, mert a helyettese egy állat.:)

De még 38,9-nél is, még újravizesztem a ruhákat, énekelt. mondom neki, hogy neked semmi nem fáj kislányom, minden ok? Minden ok, anya. Mondja, hihetetlen a tűrőképessége.:)

164. misz (válaszként erre: 163. - Jooeva)
2010. jan. 17. 15:27

Remélem hamar meggyógyul Tomi és Mimi! :)


Itt köd van, nem szeretem. Idefelé is 3 csíkot lehetett látni az úton a felezővonalból. Apa meg ma megy haza. Ilyenkor mindig úgy aggódom.


A Gyerkőcök hála Istennek nagyon mobilak. Imádnak itt lenni és nem okoz gondot az itt alvás sem. Hát majd 200km-ről nem ugrál naponta haza az ember. ha egyszer ideérünk egy hónapban, akkor jó pár napot maradni.

163. jooeva (válaszként erre: 162. - Misz)
2010. jan. 17. 14:43

Hali!


Akkor jó mamázást nektek!

Gyerekek szívesen alszanak máshol?


Mi már szinte jól vagyunk, Mimi még köhög 1-2őt, de nem vészes.


Felétek milyen az idő?

Itt már 1 hete nem láttam a napot sütni, kezdek én is szomorkássá válni, mint az idő.....

162. misz (válaszként erre: 161. - Jooeva)
2010. jan. 16. 15:01

Mi Anyuékhoz utaztunk tegnap, majd csak kedden megyünk vissza az Öcsémmel. Sajna Apa dolgozik, Ő holnap elmegy.


Sajnálom, hogy megbetegedtek a Kicsik. Remélem nem lesz semmi komoly belőle. Gyors gyógyulást kívánok!!!! :)

161. jooeva
2010. jan. 16. 14:46

Sajnos kissé lebetegtünk...No nem vészesen, de csüt. délután Tomi elkezdett köhögni, így pénteken nem oviztunk, hanem dokiztunk. Tudom, hogy nem komoly, de ha nem figyelek oda, 1 hét alatt hörg vagy légcsőhurut lesz belőle.

Szerencsére elég a köptető, meleg tea, szobafogság.

Naná, hogy reggelre már Mimi is taknyos lett és köhécselt....

De kedvük, étvágyuk jó, nagy baj nincs!

160. jooeva (válaszként erre: 157. - Skate77)
2010. jan. 16. 14:39

Szia!


Hanem állandósul a sírás és a rosszkedv, akkor nem kell annyira aggódni, nem?

Persze, te ismered a lánykádat.


És Bogi szeretné, hogy legyen újra társad?

Apukájával milyen a kapcsolata?


Mit csináltok a hétvégén?

159. jooeva
2010. jan. 16. 14:37

Hali!


Hoztam nektek egy új, pofonegyszerű recit!


Csokis keksz


20 dkg puha margarin

20 dkg cukor

1 tojás

35 dkg liszt

2-3 evőkanál kakaópor

fél csomag sütőpor

Tetejére 1 tojás, 1-2 evőkanál cukor


Margarint a cukorral kikeverni, bele a tojás, hozzá a lisztes, kakaós, sütőporos keverék, összegyúrni.

6 egyenlő részre osztani, rudakat sodorni belőle.

Sütőpapírral bélelt tepsibe tenni és ellapítani úgy 2 ujnyira. Megkenni a tojással, megszórni kristálycukorral és 200 fokos sütőben 15 perc alatt készre sütni.

10 perc pihi után felszelni rézsutosan.

Kb. 60 db lesz belőle.


Ma megsütöttem és már oda van...Gyerekek csinálták a sodrást és a cukorszórást, nagy öröm volt!

158. misz (válaszként erre: 157. - Skate77)
2010. jan. 16. 14:30
Megértem, hogy próbálod Bogi lelkét védeni. De ez nem lehet így könnyű.
157. skate77 (válaszként erre: 156. - Jooeva)
2010. jan. 15. 08:05

Sziasztok!


A tegnapi beszélgetésemre nem volt vevő a csaj, játszottunk. Majd, de nem akarom erőltetni, mert..., ma jó kedvvel mentünk oviba:)


A bábozást mindenképpen ki fogom egyszer próbálni, már több helyrőll hallottam, hogy nagyon eredményes dolog:)


azóta egyedül? Hát ez relatív. Voltak, van is kapcsolatom, de nem akarom bogit összetörni. Így csak a "nagyon komoly" dolgok kerülnek számára ismertté. De mondhatni hogy egyedül.

156. jooeva (válaszként erre: 152. - Skate77)
2010. jan. 14. 19:29

Szia Kata!


Remélem, hogy jutsz valamire Bogival!

Amit Szilvi írt, nagyon jó ötlet, hátha játékosan szépen elmondja, hogy mi is baj.


Szerintem is ki kell állnia a szülőnek a gyerekéért, ha tetszik a gondozóknak, ha nem!

Sokkal jobb az egyenes út.


Majd írd meg, hogy mire jutottatok.


Sajnálom, hogy apuka ilyen gyorsan beleunt a családi életbe....

Azóta egyedül vagy?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook