Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Yettel tarifacsomagok fórum

Yettel tarifacsomagok (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. szept. 13. 17:31
Igen, én is olyan kártyás csomagot szeretnék, ahol nincs havidíj, a mostani 53 Ft-nál alacsonyabb a percdíj és külön fizetem a netet, amikor szükségem van rá.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. szept. 13. 17:26
Szia! Köszönöm, ez tényleg nagyon kedvező, de nem használnám ki.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zsoffka002)
2022. szept. 13. 17:20
Szia! Köszönöm szépen a választ. Megkérdezhetem, hogy Neked milyen tarifacsomagod van? Nem találtam olyan csomagot, ahol nincs havidíj.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. szept. 13. 11:35

Hozzáteszem, van olyan ismerősöm, aki a yettelnél feltöltő kártyás, és minden hónapban megújuló netet használ, de azt bármikor lemondhatja.


A vodafone-nál szerintem olcsóbbak a percdíjak.

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 11:33

Látom, hogy nem szeretnél előfizetést, de nézd meg ezt,

korlátlan beszélgetés 4.000-ért.


[link]

2. zsoffka002 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 11:25
Szia! nekem is kártyás 25 Ft-os percdíjam van, igen létezik, hogy mobilnetet IS lehet használni, de én nem használom, így a percdíj és az sms is 25 Ft. Bátran legyél kártyás a yettelnél, egy hátránya van az előfizetéssel szemben, évente kell a kártyásnak adatot egyeztetni a szolgáltatóval, előny viszont, annyit fizetsz, amennyit lebeszélsz, én 5000 Ft-ból fél évig is kijövök (az előfizetésesem volt kb ennyi 1 hónapban, még dolgoztam) remélem segítettem....
2022. szept. 13. 10:51
Sziasztok! Telenor kártyás előfizetésem volt, Praktikum tarifacsomaggal 53 forintos percdíjjal. Tavasszal a Telenor megszűnésével én is átkerültem a Yettelhez, a tarifacsomag és a percdíj változatlan. Nézegettem a Yettel ajánlatait alacsonyabb percdíjat keresve, de csak olyanokat találtam, ahol havidíjért bizonyos mennyiségű (1, 3, 5 GB) mobilnetet is adnak. Ebben az esetben 25 Ft lenne a percdíj, de a mobilnetre nincs szükségem. Létezik, hogy nincs más kártyás csomagjuk? Előfizetést nem szeretnék, nem használnám ki. Köszönöm, ha tudtok segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook