Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már szerelmes 1 tanárodba? fórum

Voltál már szerelmes 1 tanárodba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. márc. 12. 16:28
Tücsök!! Ha jársz mg ide akkor elárulom, hogy vannak fejlemények!!! :D pozítívak!!!
2008. jan. 9. 16:56
Igen voltam,azaz inkább az vonzalom volt,össze is jött :)
2008. jan. 9. 16:50
Lolita, azért ha valamit válaszol, akkor azt remélem velünk is megosztod! Most már kíváncsi vagyok mit fog erre mondani. ;)
2008. jan. 8. 07:56
Nem is egybe.Már nagykorú voltam,amikor összejött,hááát,az túl enyhe kifejezés hogy volt már jobb is....Hannus
66. ede77fd225 (válaszként erre: 63. - Tucsok5)
2008. jan. 5. 10:07

tucsok5!

Talán egyszer, de én még előbb meg fogom tőle tudni h mi volt ez az egész! Velem nem lehet csak úgy szórakozni!!! :-D

2008. jan. 3. 11:10
Igen voltam.
64. tucsok5 (válaszként erre: 62. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 3. 11:10

Kleca! Jót nevettem a hozzászólásodon! Ez aranyos volt. ;)

Addig örülj amíg ronda tanárokat fogsz ki, nekem elhiheted. ;)

63. tucsok5 (válaszként erre: 61. - Ede77fd225)
2008. jan. 3. 11:07

Lolita2008!

Valami hasonló helyzetben voltam én is, de már én sem tudok mit gondoljak. Lehet, hogy a sors így akarta, úgy látszik nem történik semmi véletlenül. A tanárok ezek szerint mindent megtehetnek, erre persze rá is játszanak. Majd kiheverjük egyszer...talán...valamikor...valahogy...

62. ec63a7fc29 (válaszként erre: 25. - 754c7e07c3)
2008. jan. 2. 20:23

Szia Kata!


Többnyire nők tanítottak, de akadt 1-2 férfi is.

Az angoltanárunk nagyon jó pasi volt, engem már ovis korom óta ismert, úgy is bánt velem. De akiknek méretes mellei voltak gimiben, azt igazi nőnek tekintette az osztályból.


Vagy ott volt a "dögös" 59 éves hajlott hátú, kissé nagyot halló magyartanárom, bele valami miatt senki nem volt szerelmes, pedig egész órán simogatta magát. Hol a lába szárát a zokni felett, hol a vállát. 3 szál ősz hajszála volt, tuti mindnek saját keresztneve volt...


Vagy ott volt a tesitanárom, aki minden csajt végigtapizott a tornagyakorlatok segítése közben, de se kedves nem volt, sem szimpatikus senkinek.


Lehet, hogy a féfitanárokat direkt így válogatták, hogy nehogy valami tűz gyulladjon a piciny gimis lányok szívében?

2008. jan. 2. 20:09
én nem voltam, hanem vagyok!!!! De már nem a tanárom, mert most ballagtam el a 8.ból. És nem én kezdtem ezt az egészet, hanem ő. Aztán minél többet voltam vele és minél jobbam megismertem, annál inkább megkedveltem. Most ott tartok, h senkit nem szerettem még ennyire!!! De aztán ahogy egyre jobban megismert, annál inkább kezdett velem másh bánni. Most szinte felnőttként kezel. Nemrég hallottam, h lefeküdt az 1ik volt évfolyamtársammal..Akiről mindenki tudja h 1 nagy kurva!!! Lehet h én is csak erre kellettem volna neki, de meggondolta magát mert tudta h én nem vok olyan????
2007. dec. 28. 19:04
Én nem voltam szerelmes soha egyik tanáromba se,egyik se volt jóképű.
59. 70a5a27405 (válaszként erre: 58. - Tucsok5)
2007. dec. 26. 21:07
Én sem tudom elfelejteni a fizikatanáromat, sokszor gondolok rá, majdnem mindennap!!
2007. dec. 26. 18:51
Hát, nekem is van egy hasonló, de nem tudok vele mit kezdeni. Még általánosban tetszett meg a magyar tanárom aki most 38 éves és nem él párkapcsolatban(én 20) Még akkor minden óráján feleltem. A többiek azt hitték viszonyunk van, mert hát mégis furcsa volt az, hogy minden órán feleltem, de egyszer sem volt olyan hogy nem tanultam, szóval mindig 5-st kaptam. Éppen ezért volt fura a sok felelés. Már tele volt az ellenőrzőm, kétesre nem álltam, ennek ellenére tovább feleltetett. Amikor a folyosón találkoztunk mindig mosolyogtunk egymásra, de ez inkább cinkos összekacsintás volt, nem egyszerű mosoly. Most 6 év távlatából sem tudtam elfelejteni, szerintetek mit csináljak? Erről senkinek nem mertem még beszélni, ez annyira kínos, hogy ilyen lúzer vagyok. :S
57. LoLiNa
2007. dec. 23. 06:02
nem
2007. dec. 22. 18:54
nem
2007. dec. 22. 16:18
Nem
2007. dec. 22. 16:18
Igen,össze is jött a randi...
2007. nov. 18. 23:01

Én a fizikatanáromba voltam nagyon belezúgva! Amikor szakközépbe jártam a harmadik évbe öt kaptuk meg. Néhány évvel idősebb nálam. Amikor először volt fizikaóránk vele, már akkor nagyon a szemembe nézett. Mondta a fizika anyagot és csak nézett de legtöbbször rám.. Aztán amikor vége lett a mellettem ülő csajt megkérdeztem hogy ő is észrevette ezt és a zt mondta nekem hogy igen, sőt mások is észrevették.

Aztán akárhányszor fizikaóra jött mindig elkezdtem izgulni. Hozzáteszem amúgy mindig is elől ültem a padban ez volt alapból is a helyem.

Volt olyan is a tanárral hogy egymásra néztünk és néhány másodpercig egymás szemébe néztünk. Hát bemelegedtem rendesen.

Nem kivételezett velem, a jegyadásnál, mert hát amúgy szigorú tanár volt. És én is csak egy diák voltam a szemében úgyanúgy mint a többiek.

De az iskola tavaly befejeződőtt úgyhogy fizikaórák sincsenek, de az iwiw-en bejelöltem mint ismerőst, és ő visszaigazolt. Néha mikor olyanom van kérdezek egy két dolgot tőle és ennyi.

De ha egyszer összetalálkoznák vele, biztos hogy újra zavarban lennék.........

52. aac9aafc80 (válaszként erre: 50. - Northwill)
2007. szept. 22. 12:59
Hát ez ismerős érzés.
2007. szept. 22. 12:23
:-D Én is a matektanáromba voltam belezúgva. :-DDD
50. northwill (válaszként erre: 47. - Aac9aafc80)
2007. szept. 22. 12:15
Úgy tudom, hogy már elvált, viszont van két fia, az egyik 25, a másik 22. Szóval annyi idősek mint én. Ez hihetetlen. Egyszerűen nem tudom megérteni ezeket az érzéseket. És senkinek nem is merek róla beszélni, még a legjobb barátnőimnek se, ezért jó, hogy legalább itt leírhatom. Így könnyebb egy kicsit, ha nem kell magamban tartanom.
2007. szept. 22. 11:29
sziasztok...én voltam egyszer...és a legrosszabb az egészbe hogy azt éreztem hogy valamnnyire én is bejövök neki....azaz fogdosott...meg ilyenek....aztán kb azon a nyáron megnősült..nagyon rossz volt...utána egy évre kiment külföldre...és én naggyából túl lettem rajta...de azért amikor visszajött....hm...megdobbant a szívem...de azóta már leérettségiztem....és már nem oda járok, úgyhogy szerencsére jól végződött...
2007. szept. 22. 11:12
általánosban a matektanárba :) Mostmár mondhatni felnőtt fejjel felvettük a kapcsolatot az iwiw-en. Megmondtam neki, h milyen hülye voltam, jót nevettünk rajta :))
47. aac9aafc80 (válaszként erre: 46. - Northwill)
2007. szept. 22. 10:57
Ez tök romantikus. Nekem ugyan nem tanár volt de nemrég udvarolt egy pasi, aki tetszett is nekem csak mégsem mertem elkötelezni magam, pedig bele voltam zúgva. 26 évesen belezúgni egy 50 feletti pasiba??? Anyukám is még csak 46 éves. Szerintem egy szerelem sosem reménytelen csak az időzítésen múlik. Bár nem tudom ő házas-e.
2007. szept. 21. 19:25
Sajnos most is szerelmes vagyok. Azért sajnos, mert teljesen reménytelen a helyzet. Egyetemre járok, ott tetszett meg az egyik tanárom. Nem is értem, hogyan történhetett, egyszerűen beleszerettem. Az eszemmel tudom, hogy ez nem helyes, hogy ez egy lehetetlen helyzet, de nem tudok tenni ellene. Ráadásul nagyon nagy a korkülönbség is, ő 48, én 24 vagyok. Ha belegondolok, én is tudom, hogy ez mennyire abszurd helyzet, tudom, hogy az apám lehetne, de akkor is szeretem. És nem tudom, hogy fogom elfelejteni, mikor szinte mindennap találkozunk még legalább 2 évig. Remélem, idővel elmúlnak ezek az érzések, mert ez így nagyon fájdalmas. Csak nézem Őt, és álmodozom. Azért van egy előnye is, azt a tantárgyat, amit tanít, nagyon meg fogom tanulni, egyetlen órát sem hagynék ki... :-)
2007. szept. 19. 10:18
Hát tanáromba nem voltam szerelmes,de a dokimba igen.
44. gbalint84 (válaszként erre: 39. - Gbalint84)
2007. szept. 18. 21:32
Holnaptól ugyanabba az iskolába fogok tanitani,ahol Ő,a volt tanárom tanit,akibe most is szerelmes vagyok.Ő a férjem és most már kollégám is lesz :D
2007. szept. 8. 19:03
Nem
42. kroton
2007. aug. 30. 16:41
igen, középiskolában
41. RLindi
2007. aug. 30. 16:20
nem,soha:-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook