Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már kezdeményező fél egy kapcsolat indításakor? Ha igen milyen tapasztalataid vannak? fórum

Voltál már kezdeményező fél egy kapcsolat indításakor? Ha igen milyen tapasztalataid vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 27. 15:46

Igen.

Vegyes.

3. judit71 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2008. szept. 27. 15:40
Szia! Köszi a hozzászólást! Elég komplikált ez a dolog... Én abszolút konkrét voltam... Próbálom én értelmezni a jeleket, már amennyire tudom, de attól tartok, hogy úgy értelmezem, ahogy nekem jó és nem úgy ahogy valójában van... Bár a barátnőm szerint sincs lezárva a dolog, aki minden részletről tud. Köszi még egyszer! Szép hétvégét kívánok! Üdv, Judit
2008. szept. 27. 12:18
Nincs ebben semmi különös. Legfeljebb annyi, hogy hagyja magát elcsábítani, vagy egy kicsit félénk. Úgyis a nő választ, úgyhogy lehet, hogy konkrétabb jeleket vár, nehogy pofára essen!:) Azért nem árt odafigyelni neked is bizonyos jelekre, nehogy te is félreértsd...;)
2008. szept. 27. 11:25
Sziasztok! Gondban vagyok, tanácsot kérnék! Van egy férfi, aki tetszik már egy jó ideje. Én kezdeményeztem, de a kezdeti pozitív visszajelzést követően nem történt semmi. Ha én keresem, válaszol, és a válaszban nem érzem lezártnak a dolgot... Mi a véleményetek egy ilyen helyzetről?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook